Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas XV tema

QUOTE(Mortele @ 2009 09 29, 21:59)
hihihi.gif nesakysiu  schmoll.gif o tai ims ir prades netikti hihihi.gif

Aha cia tas paprastas iki metuku  mirksiukas.gif pagal pakuote aisku... na nedaug jis pas  jumi pigesnis, aciu  4u.gif


lotuliukas.gif Aš irgi paskaičius žvengiau, ale supratau ką Mortelė turėjo galvoje biggrin.gif

Nedaug pigesnis unsure.gif

QUOTE(Lusiukas @ 2009 09 29, 22:12)
O sakykit, kokiu budu jus apmokat? Prisiregistravau, bet kaip priejau iki apmokejimo, tai neprieme korteles.  g.gif
Nu, bet kainos, tai net zagtelejau. Uz 500 g su atsiuntimu 12 £  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif


Reikia tik KREDITINĖS kortelės. Debetinė netinka schmoll.gif

QUOTE(lukute23 @ 2009 09 29, 22:44)
Mum geriausiai padejo naturalus nerafinuotas taukmedzio sviestas. Svarbu, kad butu A rusis. Tokiame taukmedziu svieste yra geriausiai issaugotos gydomosios savybes. Reikia laiko ir kantrybes. Rezultatus pajutome po 3-4 savaiciu ir dabar pastoviai naudojame. O perkame cia:
http://www.natures-l...ter_natures.php
Jie turi naturalu, nerafinuota, A rusies. Tai tas kuris tinka atopinio dermatito gydymui.


Bet gi kaina kokia iš ten perkant doh.gif . Baisumėlis... O kur parašyta, kad ten tas parduodamas sviestas A rūšies? Ir kur apie tas rūšis galima pasiskaityti? Kokių dar tų rūšių būna?
Papildyta:
O mano vaikiui ausytės pabertos, odelė sausėja. Jau kaip išsigandau pamačius.... Tiek su tom ausytėm vargom ir vėl jeigu tas pats... Nu nusišauk. Tai pritepliojau kremu ir laukiu siuntinuko - TS, "kapkano" lotuliukas.gif , kokosų aliejaus ir sau - kakavos sviesto bigsmile.gif . Tepliosimės vėl.
Atsakyti
QUOTE(Amica @ 2009 09 29, 21:38)
Ausru, aš tau siūlyčiau išleisti knygą - sudėti visas savo žinias, atradimus ir pan. Aš čia rimtai  smile.gif


Amica, jeigu nori, rasyk uz mane - perleidziu tau ir autorines teises ir busima pelna hihihi.gif . Supermamoj juk visi mano memuarai, o tu juk pas mus rastininke didzioji biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausru: 30 rugsėjo 2009 - 07:53
QUOTE(Amica @ 2009 09 29, 23:56)
. O kur parašyta, kad ten tas parduodamas sviestas A rūšies? Ir kur apie tas rūšis galima pasiskaityti? Kokių dar tų rūšių būna?

As tai manau, kad Akomos tikrai ne prastesnis uz Kvapu namu, nes akomos raso net valgyti tinkamas, tai negi i pilva deti bus prastesnis nei ant odos tepti ? g.gif
Papildyta:
QUOTE(Amica @ 2009 09 29, 23:56)
O mano vaikiui ausytės pabertos, odelė sausėja. Jau kaip išsigandau pamačius.... Tiek su tom ausytėm vargom ir vėl jeigu tas pats... Nu nusišauk.

O jos pas jus slapiuodavo? Maniskiui irgi daznai suslapiuoja uz ausu ir tie kauseliu vingiai - as tai metileno meliu tepu thumbup.gif . Tik vaizdas ne koks - vaiksto vaikis melynom ausim doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausru: 30 rugsėjo 2009 - 07:58
Olgina, kiek jums reikedavo primoketi uz kompensuojama Neocate?
Atsakyti
QUOTE(ausru @ 2009 09 30, 11:26)
Olgina, kiek jums reikedavo primoketi uz kompensuojama Neocate?

Uz pakeli siek tiek virs lito, jau tiksliai nepamenu, prisimenu, kad uz 100 pakeliu (tiek mum padovanojo ligoniu kasos smile.gif )sumokejome apie 130lt.
Gal jau pagaliau turite atsakyma is ten?
Atsakyti
QUOTE(kistex @ 2009 09 29, 18:10)
Niu nejaugi niekas apie spelta man nepasakysite? ax.gif

Aš naudoju speltos miltus (iškepu blynelį kartą į savaitę ir sau išsikepu smile.gif , arba darau padažiuką kotletams), neesu tikra, kad tikrai tinka, todėl dar speltos manų nepirkau, nors ir esu juos nužiūrėjusi smile.gif . Užsisakiau speltos duonos mišinį... laukiu. O kai bandžiau trijų grūdų košę:avižos, spelta, miežiai, tai netiko. Mums netinka avižos, bet nuo jų vienų dar mažiau beria nei nuo šitos trijų grūdų košės.
Spelta, kaip ir kiekvienas produktas alergiukams gali tikti, o gali ir netikti. Rašo tai gražiai smile.gif , bet ar tinka reikia pabandyti ax.gif
Atsakyti
Del taukmedzio. A rusis turi daugiausia gydomuju savybiu.
Siaip nerafinuotas taukmedis yra A, B, C, D, E, F rusies.
A yra pati auksciausia. Todel jos kaina skiriasi nuo kitu rusiu.
Taukmedzio uztenka ilgai. Maistui nenaudoju, tai nematau reikalo pirkti kg. ir neaiskios kokybes.
Kitos rusys turi maziau gydomuju savybiu ir jose gali buti svino ir kitu nesvarumu.
As perku is cia, nes jie dirba su rimtomis kompanijomis, kurie gamybai naudoja A rusies taukmedi.
Siaip taukmedziu domiuosi labai senai, nes tikrai padejo isspresti odos problema.
Jei kas turite klausimu apie taukmedi tai su malonumu atsakysiu.
Galite rasyti man i e-mail, nes del laiko stokos ne visada seku foruma.
info@djwebmaster.ca
O perku visada cia:
http://www.natures-l...ter_natures.php
Sekmes, kas nori isbandyti. Aisku reikia kantrybes. Rezultatus pajusite tik po 2-4 savaiciu. Kaip ir visiem homeopatiniam preparatam, taukmedziui reikia laiko. Naudoti reikia pastoviai. Tikrai busite nustebinti, kad padeda ir yra naturali priemone be jokiu chemikalu.
Atsakyti
QUOTE(ausru @ 2009 09 30, 07:15)
Amica, jeigu nori, rasyk uz mane - perleidziu tau ir autorines teises ir busima pelna  hihihi.gif . Supermamoj juk visi mano memuarai, o tu juk pas mus rastininke didzioji  biggrin.gif


lotuliukas.gif Na gal jau ne doh.gif

QUOTE(ausru @ 2009 09 30, 07:56)
O jos pas jus slapiuodavo? Maniskiui irgi daznai suslapiuoja uz ausu ir tie kauseliu vingiai - as tai metileno meliu tepu  thumbup.gif . Tik vaizdas ne koks - vaiksto vaikis melynom ausim  doh.gif


Šlapiuodavo, dabar kol kas ne, tfu tfu tfu. Bet jau išbertos, oda sausėja.

QUOTE(lukute23 @ 2009 09 30, 16:10)
Del taukmedzio. A rusis turi daugiausia gydomuju savybiu.
Siaip nerafinuotas taukmedis yra A, B, C, D, E, F rusies.
A yra pati auksciausia. Todel jos kaina skiriasi nuo kitu rusiu.
Sekmes, kas nori isbandyti. Aisku reikia kantrybes. Rezultatus pajusite tik po 2-4 savaiciu. Kaip ir visiem homeopatiniam preparatam, taukmedziui reikia laiko. Naudoti reikia pastoviai. Tikrai busite nustebinti, kad padeda ir yra naturali priemone be jokiu chemikalu.


Lukute, aš jau rašiau, kad taukmedį čia praktiškai visos mamos savo vaikams tepa ir kilogramais jau sutepusios, ne gramais. Ir tepam ne 2-4 savaites, bet kai kurios jau po metus laiko ir daugiau tepa smile.gif . Bet aš norėčiau paskaityti tame jūsų nurodytame puslapyje kur yra parašyta, kad jų parduodamas taukmedis yra A rūšies. Mane va šitas domina.
Atsakyti
QUOTE(lukute23 @ 2009 09 30, 17:10)
http://www.natures-l...ter_natures.php
Sekmes, kas nori isbandyti. Aisku reikia kantrybes. Rezultatus pajusite tik po 2-4 savaiciu. Kaip ir visiem homeopatiniam preparatam, taukmedziui reikia laiko. Naudoti reikia pastoviai. Tikrai busite nustebinti, kad padeda ir yra naturali priemone be jokiu chemikalu.

šiaip tai taukmedis ne homeopatinis preparatas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lince1: 30 rugsėjo 2009 - 17:58
Terminai yra visada gincytinas reikalas.
Homeopatija tai yra netradicines medicinos, alternatyvus gydymo budas.
Tai cia norint galima ivairiai traktuoti.
Esme, ka norejau pasakyti, kad rezultu su taukmedziu sviestu nepajusite nei per diena nei per dvi. Reikia laiko. Kad pajustumete rezultata reikia kantriai ir pastoviai naudoti maziausiai 2-4 savaites.
Kiekvieno asmeninis reikalas, is kur pirkti. Cia tik del bendros informacijos, is savo patirities, kas padejo
http://natures-lift....ter_natures.php

Atsakyti
QUOTE(lukute23 @ 2009 09 30, 19:17)
Terminai yra visada gincytinas reikalas.
Homeopatija tai yra netradicines medicinos, alternatyvus gydymo budas.
Tai cia norint galima ivairiai traktuoti.
Esme, ka norejau pasakyti, kad rezultu su taukmedziu sviestu nepajusite nei per diena nei per dvi. Reikia laiko. Kad pajustumete rezultata reikia kantriai ir pastoviai naudoti maziausiai 2-4 savaites.
Kiekvieno asmeninis reikalas, is kur pirkti. Cia tik del bendros informacijos, is savo patirities, kas padejo
http://natures-lift....ter_natures.php

Labai jau panasu i piara g.gif Mano drauge dirba toj srity, ir sako pasitaiko kad per forumus raso ir reklamuja savo produktus ir paslaugas
Atsakyti
Cia linkas kur jie raso apie gamintojus, kuriuos atsovauja
http://natures-lift....gamintojus.html

Aisku sutinku, kad visada norisi nusipirkti pigiau. Bet as visada linkusi pirkti is patikimu saltiniu.
Atsakyti