Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas XV tema

QUOTE(ausru @ 2009 09 29, 13:46)
Nu jau  blush2.gif . O i ka man tada lygiuotis?  hihihi.gif Nebent i Daddygirl, bet kad pati isgujau  hihihi.gif  biggrin.gif  lotuliukas.gif (sorry - jumoras cia mano , jumoras  lotuliukas.gif )

O inhaliatoriu tikrai verta isigyti - vien tik ligu profilaktikai jau verta. Mes pvz po kontakto su kokiu serganciu visada su fiziologiniu pasiinhaliuojam, tam kad prasidezinfekuoti plaucius kaip as sakau. Zinai, fiziologinis surus, o su druska juk seniau zmones viska dezinfekuodavo - pvz stiklainius pries vekavima.

Bet tai kaip smagu, kad ir jums naturalios padeda  thumbup.gif . O kaip tie pleistriukai kur isbandei? As siandien is po nakties vel nuemiau - tiesiog varva ir kokie juodi  doh.gif . Bet pastebejau, kad dabar jau galiu daugiau dienu ju nedeti ir islieka visai padorus odos vaizdas. O emu oil'a tai tiesiog isimylejau  wub.gif , tik kad kainyte tai ojojoj  doh.gif - mes puse litro uzsisakem, tai ziuriu, kad per menesi ir isbaigsiu  g.gif


Apie pleistriukus, tai ką. Visus 10 suklijavau ir visas dienas buvo juodi ir varvantys. g.gif Mes tai dabar tuos lašiukus detox-kit po 10 kiekvienos rūšies geriam. Ir man atrodo, kad jie labai tinka, nes ir mažiau kasosi ir oda gražesnė.
Atsakyti

Užsisakaiu ir aš inhaliatorių, nes labai dažnai nuo sesės užsikrečia sloga. TAi ir dabar sloguoja, išbandysim. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(kistex @ 2009 09 29, 15:10)
Niu nejaugi niekas apie spelta man nepasakysite? ax.gif


QUOTE(ausru @ 2009 09 29, 18:12)
As tai nebandzius. Gal kokia Mortele pasakytu, ji turetu buti isbandziusi.


Atsakau pioneer.gif

bandziau tik speltos leliuku kose:
pirmas dalykas kad nevalge taip, kad vos is savo maitinimo kedutes neissoko hihihi.gif bet pas mus cia norma - jis visada taip su savo nauju maistu, suvalge gal puse taip besisukiodamas, net paskaninau slyvu uogiene, kuria pati pirma kart viriau blush2.gif
antras dalykas, sakyciau lyg pabere, nors nebuvo jokios umios reakcijos, na labiau nei visada... bet gal tik siaip sutapo...
todel bandysiu vel... ir stebesiu...

beje radau Oze, kur kepykla prie Prismos, ten turi speltos ir ruginiu miltu duonyte, buvau beapsidziaugianti, tik kai Olginai gabaliuka atreziau, tai perskaiciau, kad su pieno ir kiausiniu milteliais verysad.gif

Maniskiui emu taukai netiko schmoll.gif sakyciau, net viskas blogiau daresi verysad.gif nors man jis toks wub.gif Bet kol kas labai gerai tas kapkanas, o tai ziauriai jau TS pertraukele daryti reikejo ax.gif

esu be pulso - vaikai serga, dukrytes akys puliais isvarvejo, sloga, kosulys, maziukas su sloga doh.gif as ka tik po egzo, skauda galva ir visa nugara, uzpakali, kojas, tai dabar mastau - ar as po to egzo savo viruso dali imu, ar kazkas kitas doh.gif tai negera, o vaikai ant galvos lipa... turejau n darbu ateinanciom dienom, o panasu, kad snipstas gausis kai i lauka net neiseisiu verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(Issute @ 2009 09 29, 14:56)
O is kur jus ta emu ir kokoso alieju perkates smile.gif ? as tik TS naudoju, bet noretusi dar ka isbandyti


kokoso turetu buti akomoj
http://www.akomaskin..._ghana__refill_

o emu vat cia:
http://www.emu-oil-w...tegory.php?id=1
kazkas dar is JAV siuntesi, ar ne Meda g.gif
Atsakyti
Papildyta:
kokoso turetu buti akomoj
http://www.akomaskin..._ghana__refill_

o emu vat cia:
http://www.emu-oil-w...tegory.php?id=1
kazkas dar is JAV siuntesi, ar ne Meda g.gif
[/quote]
sveikos mamytes, mes irgi turim ta pacia beda, (dermatita) ar niekas nebandet sios produkcijos www.kvapunamai.lt mes sia vasara ja atradom, na sakyciau labai neblogai, turejom kokosu nerafinuota alieju, dabar pirksim sviesmedzio. gal kas irgi naudojate? thumbup.gif
Atsakyti
As turiu emu alieju parsisiunciau is JAV. Nepastebejau jokio stebuklingo rezultato rolleyes.gif. Galvoju pabandyt nusiprkt ta taukmedzio sviesta, kur jus imetet cia nuoroda.
Bet, kad ziuriu ten visokiu ju yra. Pasimeciau wacko.gif, kuris isbandytas ir patikrintas, kuris is ju geras?
Ko gero ten su priedais visokiais ramunelem, levandom tai juk netinka wacko.gif
Atsakyti
QUOTE(Mortele @ 2009 09 29, 19:46)
Bet kol kas labai gerai tas kapkanas, o tai ziauriai jau TS pertraukele daryti reikejo 

Kapkanas? Was ist das? hihihi.gif
Papildyta:
Mortele, o pas tave emu tokie kaip pas mane? g.gif Keista, kad netiko, nes kaip raso, jie lyg ir artimiausi zmogaus odai. Nors zinok is pradziu kai emem naudoti ir man pasirode, kad netinka. Bet tepiau ir viskas - ir po to paaiskejo, kad dar ir kaip tinka thumbup.gif . Tai taip ir nesupratau, kodel is pradziu buvo pablogejimas - arba sutapimas arba oda prie emu taikesi.

Tiesa doh.gif , gi prisiminiau doh.gif - pas mus tada ne siaip pablogejimas buvo, o kai pradejau tepti emu visa ismete tais spuoguciais, pameni? Buvo toks margas, kad baisu doh.gif . Kita mama turbut butu kalte emu taukams suvertusi, bet as kai tokia uzsispyrele, tai suverciau kordicepso i emu ir toliau tepiau. Ir suma sumarum - po savaites neliko nei vieno spuogucio ir po truputi eme grazeti ad demes. Taivat tokia buvo musu reakcija i emu ir dabar klausimas kodel? g.gif Ismastau tik viena dalyka - kadangi apie emu raso, kad jie antibakteriniai (to jiest naikina bakterijas), tai ko gero sujudino maziaus odoje gyvenancius stafilokokus.
O dabar tai mums jie puikiai tinka thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Mortele @ 2009 09 29, 19:46)
esu be pulso - vaikai serga, dukrytes akys puliais isvarvejo, sloga, kosulys, maziukas su sloga  doh.gif as ka tik po egzo, skauda galva ir visa nugara, uzpakali, kojas, tai dabar mastau - ar as po to egzo savo viruso dali imu, ar kazkas kitas  doh.gif tai negera, o vaikai ant galvos lipa... turejau n darbu ateinanciom dienom, o panasu, kad snipstas gausis kai i lauka net neiseisiu  verysad.gif

Nu vien zo situacija ne kokia g.gif . Uzuojauta Mortele 4u.gif 4u.gif 4u.gif . As irgi pries kelias dienas apimta kokio viruso jauciausi, tai su Omronu padraugavau biski ir jau ziuriu, kad nieko. O kas dabar toms akytems pasidare? Nuo slogos cia taip?
Atsakyti
QUOTE(ausru @ 2009 09 29, 22:06)
Kapkanas? Was ist das?  hihihi.gif
Papildyta:
Mortele, o pas tave emu tokie kaip pas mane?  g.gif Keista, kad netiko, nes kaip raso, jie lyg ir artimiausi zmogaus odai. Nors zinok is pradziu kai emem naudoti ir man pasirode, kad netinka. Bet tepiau ir viskas - ir po to paaiskejo, kad dar ir kaip tinka  thumbup.gif . Tai taip ir nesupratau, kodel is pradziu buvo pablogejimas - arba sutapimas arba oda prie emu taikesi.

Tiesa  doh.gif , gi prisiminiau  doh.gif - pas mus tada ne siaip pablogejimas buvo, o kai pradejau tepti emu visa ismete tais spuoguciais, pameni? Buvo toks margas, kad baisu  doh.gif . Kita mama turbut butu kalte emu taukams suvertusi, bet as kai tokia uzsispyrele, tai suverciau kordicepso i emu ir toliau tepiau. Ir suma sumarum - po savaites neliko nei vieno spuogucio ir po truputi eme grazeti ad demes. Taivat tokia buvo musu reakcija i emu ir dabar klausimas kodel?  g.gif Ismastau tik viena dalyka - kadangi apie emu raso, kad jie antibakteriniai (to jiest naikina bakterijas), tai ko gero sujudino maziaus odoje gyvenancius stafilokokus.
O dabar tai mums jie puikiai tinka  thumbup.gif

O koks jusu ir is kur pirkot?
Jauciuosi tokia tundra, jus cia viska zinot doh.gif. Kas tas kordicepsas? Ar cia tas grybas g.gif ? Ar as gerai supratau, kad jus ji tepat? Man drauge siule ta gryba (rodos jis ir vadinasi kordicepsu) duot gert mano leliukui. Bet paskui pabijojom, nes neaisku, kaip jis nuo jo sureaguos. unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo arbuzina: 29 rugsėjo 2009 - 21:14
Kazkada rasiau cia temoj del maziuko skiepu, zodziu vaikas gavo 2-o ir 4-o menesio skiepus dabar laukia tas 6-ojo, bet siuo metu su AD labai blogai doh.gif visos kuno dalys isbertos...tiesa kazkuriai mamytei rekomendavus susisiekiau su imunoprofilaktikos centru, tiesiog telefonu pakonsultavo maloni gydytoja-imunologe, zodziu ta 6-ojo skiepa galima butu pasidaryti iki 1 metu, o siaip tai ta pati kaip ir pediatrai, kalba, skiepai ir AD neturiu nieko bendro, atseit dabar jau tokios svarios tos vakcinos smile.gif ir apskritai AD sergancius vaikus pagal ja butina skiepyti, neva oda ir taip labai problematiska, o susirgus t.t. ligom gali blogai baigtis...O siaip konsultuoja jie nemokamai, skiepija irgi nemokamai be uzrasymo, atseit turi keliu rusiu vakcinu, belgisku, prancuzisku ir pan.
na nezinau, kazkaip pati dar galvosiu, turiu dar laiko iki metu smile.gif
Atsakyti
Ausru, aš tau siūlyčiau išleisti knygą - sudėti visas savo žinias, atradimus ir pan. Aš čia rimtai smile.gif

Taukmedį iš akomos perkam va šitą

http://www.akomaskin...l_pillow_packs_

Florida - Taukmedį mamos čia jau kilogramais vaikams yra sutepusios biggrin.gif , kokosų aliejų irgi kai kurios bandžiusios. Nebe naujiena biggrin.gif

Mortele 4u.gif , laikykis 4u.gif
Papildyta:
Tiesa, gi klausiau vaistinėje dėl Neocate. Tai pažiūrėjo kompe (pavadinimas vaistininkei nieko nesakė, net nežinojo, kad tai spec mišinukas doh.gif ) ir kainą išmetė 152lt 400gr pakuotė. Bet ten nebuvo įvardinta kuris Neocate - paprastas ar Advance.
Papildyta:
QUOTE(Issute @ 2009 09 29, 21:25)
Kazkada rasiau cia temoj del maziuko skiepu, zodziu vaikas gavo 2-o ir 4-o menesio skiepus dabar laukia tas 6-ojo, bet siuo metu su AD labai blogai doh.gif visos kuno dalys isbertos...tiesa kazkuriai mamytei rekomendavus susisiekiau su imunoprofilaktikos centru, tiesiog telefonu pakonsultavo maloni gydytoja-imunologe, zodziu ta 6-ojo skiepa galima butu pasidaryti iki 1 metu, o siaip tai ta pati kaip ir pediatrai, kalba,  skiepai ir AD neturiu nieko bendro, atseit dabar jau tokios svarios tos vakcinos smile.gif  ir apskritai AD sergancius vaikus pagal ja butina skiepyti, neva oda ir taip labai problematiska, o susirgus t.t. ligom gali blogai baigtis...O siaip konsultuoja jie nemokamai, skiepija irgi nemokamai be uzrasymo, atseit turi keliu rusiu vakcinu, belgisku, prancuzisku ir pan.
na nezinau, kazkaip pati dar galvosiu, turiu dar laiko iki metu smile.gif


Matai, viena kai telefonu kalbi, kita - kai ateini asmeniškai konsultuotis tarp keturių akių. Na, bet kuriuo atveju iki metų drąsiai gali laukti. O kad vaikus su AD reikia skiepyti, nes susirgus tokiems vaikams gali būti dar blogiau ir t.t. ir bla bla bla, tai galiu pasakyt, kad mano vyresnėlio pediatrė pati asmeniškai uždraudė visus skiepus vaikui iki metų. Ir augo mano vaikas iki metų neskiepytas, tiksliau su vienu skiepu - gimdymo namuose paskiepytas nuo TBC buvo.
Atsakyti
QUOTE(ausru @ 2009 09 29, 21:06)
Kapkanas? Was ist das?

hihihi.gif nesakysiu schmoll.gif o tai ims ir prades netikti hihihi.gif

QUOTE(ausru @ 2009 09 29, 21:06)
Mortele, o pas tave emu tokie kaip pas mane?  Keista, kad netiko, nes kaip raso, jie lyg ir artimiausi zmogaus odai. Nors zinok is pradziu kai emem naudoti ir man pasirode, kad netinka. Bet tepiau ir viskas - ir po to paaiskejo, kad dar ir kaip tinka . Tai taip ir nesupratau, kodel is pradziu buvo pablogejimas - arba sutapimas arba oda prie emu taikesi.

Tiesa , gi prisiminiau  - pas mus tada ne siaip pablogejimas buvo, o kai pradejau tepti emu visa ismete tais spuoguciais, pameni? Buvo toks margas, kad baisu . Kita mama turbut butu kalte emu taukams suvertusi, bet as kai tokia uzsispyrele, tai suverciau kordicepso i emu ir toliau tepiau. Ir suma sumarum - po savaites neliko nei vieno spuogucio ir po truputi eme grazeti ad demes. Taivat tokia buvo musu reakcija i emu ir dabar klausimas kodel?  Ismastau tik viena dalyka - kadangi apie emu raso, kad jie antibakteriniai (to jiest naikina bakterijas), tai ko gero sujudino maziaus odoje gyvenancius stafilokokus.
O dabar tai mums jie puikiai tinka  thumbup.gif

O kas dabar toms akytems pasidare? Nuo slogos cia taip?

tas pats emu... tai kad as ilgai tepiau, net nezinau g.gif nes TS buvo pasibaiges, o Akoma siuntini beveik 4 savaites siunte doh.gif tai tepiau ir tiek, kad drekint... Pamenu del kordicepso, jauciu andysiu ir as, nes mazais spuodiukais isvarytas mano grozis, o siandien gimtadieniniu zanduku ne kvapo nelike verysad.gif siurkstus paraude, su mano tokia savijauta tai nuotaika, pacios suprantat, sheee totalus

dukrytei tai as sloga vistik itariu, bet neatmetu ir kokio viruso is darzelio doh.gif blyn - kaip koks konjuktyvitas blink.gif vaizdelis ziaurus, kaip puliai vos ne lasiukais lasa is akiu kampuciu prie nosies blink.gif lasinu antibus doh.gif

QUOTE(Amica @ 2009 09 29, 21:38)
Tiesa, gi klausiau vaistinėje dėl Neocate. Tai pažiūrėjo kompe (pavadinimas vaistininkei nieko nesakė, net nežinojo, kad tai spec mišinukas  doh.gif ) ir kainą išmetė 152lt 400gr pakuotė. Bet ten nebuvo įvardinta kuris Neocate - paprastas ar Advance.

Aha cia tas paprastas iki metuku mirksiukas.gif pagal pakuote aisku... na nedaug jis pas jumi pigesnis, aciu 4u.gif

QUOTE(Amica @ 2009 09 29, 21:38)
Florida - Taukmedį mamos čia jau kilogramais vaikams yra sutepusios  , kokosų aliejų irgi kai kurios bandžiusios. Nebe naujiena 

drinks_cheers.gif aha ir jei Kvapu namuose pirktume seniai bankrutavusios butume mirksiukas.gif mes uz 2 kg to gerio mokam apie 160 Lt su siuntimu, cia 2 kg, o ne gramais rolleyes.gif
Atsakyti
[quote=Amica,2009 09 29, 22:38]

Taukmedį iš akomos perkam va šitą

http://www.akomaskin...l_pillow_packs_

O sakykit, kokiu budu jus apmokat? Prisiregistravau, bet kaip priejau iki apmokejimo, tai neprieme korteles. g.gif
Nu, bet kainos, tai net zagtelejau. Uz 500 g su atsiuntimu 12 £ thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Mum geriausiai padejo naturalus nerafinuotas taukmedzio sviestas. Svarbu, kad butu A rusis. Tokiame taukmedziu svieste yra geriausiai issaugotos gydomosios savybes. Reikia laiko ir kantrybes. Rezultatus pajutome po 3-4 savaiciu ir dabar pastoviai naudojame. O perkame cia:
http://www.natures-l...ter_natures.php
Jie turi naturalu, nerafinuota, A rusies. Tai tas kuris tinka atopinio dermatito gydymui.
Atsakyti