Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas XV tema

QUOTE(arbuzina @ 2009 09 29, 09:12)
kremuko nuo saules neturim, alrgologe rekomendavo uriage kazkoki krema, sake neturetu jis alergizuot. Reikes ieskot.
Su tuo maudymusi juroj man irgi neaisku. Ten vanduo labai surus. Sakykim, kad tos druskos gal ir gerai g.gif, bet po maudyniu vistiek turesiu juk nupraust ir su paprastu vandeniu, o pas ju tas vanduo nelaaabai koks ax.gif.

Na mes maudemes, ir gerai jautemes, ir maziukei labai patiko. O po maudyniu apiplaudavau iskart papludimyje biskiuka, o ir grizus lindom po dushu kiekviena diena.
Yra dar toks superinis dalykas is A-Dermos Exomega serijos, apsauginis nuo vandens poveikio kremukas. PAsiteiraukit vaistinese, jis sudaro toki barjera nuo vandens ir smelio.
Atsakyti
QUOTE(arbuzina @ 2009 09 29, 09:12)
kremuko nuo saules neturim, alrgologe rekomendavo uriage kazkoki krema, sake neturetu jis alergizuot. Reikes ieskot.
Su tuo maudymusi juroj man irgi neaisku. Ten vanduo labai surus. Sakykim, kad tos druskos gal ir gerai g.gif, bet po maudyniu vistiek turesiu juk nupraust ir su paprastu vandeniu, o pas ju tas vanduo nelaaabai koks ax.gif.

Alergiskos odos apsaugai nuo saules dar yra Iwostin Solecrin kremu visa serija - http://www.iwostin.lt/lines.php?id=15 . Mes sia vasara kai i pajuri vaziavom isbandem va sita - http://www.iwostin.l...ducts.php?id=20 . Mums tiko - nebere, ir nuo saules apsaugojo. Nors siaip vaikams iki 3 metu nerekomenduojama sauleje buti is viso, tai as ji labai mazai ir laikiau nuoguti, aprengdavau lengvais drabuzeliais ir leisdavau po smeliuka raustis.
Atsakyti
smile.gif
QUOTE(ausru @ 2009 09 27, 09:01)
Galiu pasidalint savo patirtim, kaip as savo vaika gydau:

1. Iki siol nesu davusi jokiu antibiotiku. Ir slogavo ne karta ir kosejo ir temperatura ilgiausiai laikesi - JOKIU ANTIBU! Nesuprantu ko mamos to kosulio taip baiminasi  g.gif . Jeigu vaikas kosti tai gerai  thumbup.gif - kosulys yra apsaugine organizmo funkcija, padedantis pasalinti i plaucius patekucius virusus, susikaupusius karkalus. Blogiau kai vaiko plauciai svokscia, o jis nekosti. O homeopatiniai isgydo taip paciai kaip ir antibiotikai (be ju pasalinio poveikio ir nesunaikindami naturalaus imuniteto), tik per ilgesni laika, todel nereikia panikuoti, jei po keliu dienu duodant homeopatinius atrodo, kad nepagerejo. Aisku, juos reikia tikslingai parinkti.

2. Prie bet kokios slogos ar kosulio mes pirmiausia griebiames Omron inhaliatoriaus - inhaliuojames tik su fiziologiniu vandenuku (yra vaistinese) - tai ir kvepavimo takus pradezinfekuojam ir kosuli susvelninam, lengviau atkosti. Vaistinese Omronai lb brangus, daug pigiau galima nusipirkti internetineje Hiperfarmos vaistineje (geras tik 189LT). Kazkada rasiau, kodel Omronai geriausi - itin smulkus vesus aerozolis. Alergisku vaiku negalima inhaliuoti karstais garais (virs puodo, arbatinuko ir tt) - tiesus kelias i astma.
2. Jeigu tik slogute ir matau, kad virusas dar nenusileido i plaucius duodu Infliucid lasiukus jie labai plataus poveikio - tinka ir prie persalimu ir prie virusiniu infekciju.
Dar kartu duodu Belladonna zirniukus (labai gerai nuo gerkles skausmo, uzkimimo,slogos), bet situ paprastoj vaistinej nerasit - tik Vilniuj Muziejaus vaistinej).

3. Jeigu virusas nusileidzia i plaucius (vaikas ne siaip kosteli kartas nuo karto, o jau kaip reikiant kosti), duodu Umckalora - naturalus gamtinis antibiotikas  thumbup.gif .

Musu sitie vaistukai nealergizuoja, o jau musiskis tai alergiuku alergiukas kokiu reta  rolleyes.gif

P.S. Kai sloguoja kelis kartus per diena plaunu nosi Humeriu.
Papildyta:
Jeigu per kelias savaites bukle nepageretu, vaziuociau i Kauna, i NGC pas homeopate Vaivariene, bet iki siol tfu tfu tfu neprireike - pavykdavo isigydyti aprasytu budu.
Papildyta:
Mortele4u.gif  4u.gif  4u.gif

Pirmas susidurimas su dilgeline buvo? Manau reiketu pakartoti tyrimus - gal ir Neocate jau vel priklauso  g.gif .


Na bet Ausru, tu nepakartojama. smile.gif Šaunuolė.Aš lygiuojuos irgi į tave smile.gif Bandom gydytis natūraliai.
Odą tepam TS, emu ir kokoso aliejumi ir labai neblogai. Anksčiau aš vis patepdavau karts nuo karto hormonais, bet žalos tikrai daugaiu nei naudos gaudavom.
Dar gundausi ant inhalaitoriaus. Sakai verta?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lince1: 29 rugsėjo 2009 - 11:37
QUOTE(Lince1 @ 2009 09 29, 11:35)
smile.gif

Na bet Ausru, tu nepakartojama. smile.gif Šaunuolė.Aš lygiuojuos irgi į tave smile.gif Bandom gydytis natūraliai.
Odą tepam TS, emu ir kokoso aliejumi ir labai neblogai. Anksčiau aš vis patepdavau karts nuo karto hormonais, bet žalos tikrai daugaiu nei naudos gaudavom.
Dar gundausi ant inhalaitoriaus. Sakai verta?

Nu jau blush2.gif . O i ka man tada lygiuotis? hihihi.gif Nebent i Daddygirl, bet kad pati isgujau hihihi.gif biggrin.gif lotuliukas.gif (sorry - jumoras cia mano , jumoras lotuliukas.gif )

O inhaliatoriu tikrai verta isigyti - vien tik ligu profilaktikai jau verta. Mes pvz po kontakto su kokiu serganciu visada su fiziologiniu pasiinhaliuojam, tam kad prasidezinfekuoti plaucius kaip as sakau. Zinai, fiziologinis surus, o su druska juk seniau zmones viska dezinfekuodavo - pvz stiklainius pries vekavima.

Bet tai kaip smagu, kad ir jums naturalios padeda thumbup.gif . O kaip tie pleistriukai kur isbandei? As siandien is po nakties vel nuemiau - tiesiog varva ir kokie juodi doh.gif . Bet pastebejau, kad dabar jau galiu daugiau dienu ju nedeti ir islieka visai padorus odos vaizdas. O emu oil'a tai tiesiog isimylejau wub.gif , tik kad kainyte tai ojojoj doh.gif - mes puse litro uzsisakem, tai ziuriu, kad per menesi ir isbaigsiu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausru: 29 rugsėjo 2009 - 13:03
Tiesa, apie Kinotakara dar norejau si ta parasyti:
isivaizduokit kokia mums "paslauga" alergologinis padare - po to kai grizom tokie raudoni kaip nuplikyti, i sitoki galima sakyti viso kuno odos uzdegima suregavo ir visi limfmazgiai - tepdama pastebejau, kad vieni guzai - ir pazastyse ir prie pazastu ir kirksniukuose - visur doh.gif . Panika ne juokais buvo apemusi - tuoj pas gydytoja, pasidarom echoskopija, sako einam i limfadenita, reik antibiotiku. Sakau "aciu, bet ne". Po keliu naktu su pleistrais ant padu susitrauke tie musu guzai. Kad dar labiau limfos valymasi suaktyvinciau dar Lymphomyosot homeopatiniu lasiuku pagirdziau - nu ir regis (tfu tfu tfu), kad isvengem antibu rolleyes.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausru: 29 rugsėjo 2009 - 13:41
apsvieskit mane kas tie pleistriukai g.gif. O inhalatoriu sekmadieni uzsisakiau ir siandien jau atveze clap_1.gif. Galesiu draugei atiduot jos.
Atsakyti
QUOTE(arbuzina @ 2009 09 29, 13:52)
apsvieskit mane kas tie pleistriukai g.gif. O inhalatoriu sekmadieni uzsisakiau ir siandien jau atveze  clap_1.gif. Galesiu draugei atiduot jos.

www.kinotakara.lt
Atsakyti
Na bet Ausru, tu nepakartojama. smile.gif Šaunuolė.Aš lygiuojuos irgi į tave smile.gif Bandom gydytis natūraliai.
Odą tepam TS, emu ir kokoso aliejumi ir labai neblogai. Anksčiau aš vis patepdavau karts nuo karto hormonais, bet žalos tikrai daugaiu nei naudos gaudavom.
Dar gundausi ant inhalaitoriaus. Sakai verta?
[/quote]

O is kur jus ta emu ir kokoso alieju perkates smile.gif ? as tik TS naudoju, bet noretusi dar ka isbandyti
Atsakyti
QUOTE(Lusiukas @ 2009 09 28, 12:43)
Labutis, mamytes, seniai pas jus buvau uzsukus. Jau lyg buvom pamirse savo bedas, bet va ruduo ateina ir vel ziuriu pradeda lysti  berimai. Tiesa, visai kitose vietose nei buvo anksciau.  verysad.gif
Kur jus dabar perkate TS?


gali isigyti cia http://www.natures-l...ter_natures.php
Atsakyti
QUOTE(kistex @ 2009 09 28, 22:27)
Sveikos mamytes, seku sia tema ne kasdien, todel paklausiu apie, ko gero, jau apkalbeta produkta, bet vistik gal patarsite,-del Speltos miltu ir manu. ar bandete maziukams virti pvz kose? apie ja raso kaip l. vertinga produkta, o kaip vistik alergiukams sitas produktas?
(kaip gerai kad cia radau info apie maziuku gydyma nuo virusu ir pan.)

Niu nejaugi niekas apie spelta man nepasakysite? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kistex @ 2009 09 29, 15:10)
Niu nejaugi niekas apie spelta man nepasakysite? ax.gif

As tai nebandzius. Gal kokia Mortele pasakytu, ji turetu buti isbandziusi.
Atsakyti
QUOTE(ausru @ 2009 09 29, 19:12)
As tai nebandzius. Gal kokia Mortele pasakytu, ji turetu buti isbandziusi.

Mortele, ar bandete? smile.gif
Atsakyti