Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas XV tema

Sveikos, mamytes 4u.gif
Siandien kalbejau su Astrauskaite del kompensuojamo Neocato, tai esu pakraupus. Isivaizduojate ka ji man atsake blink.gif sako, as neturiu kuom motyvuoti to Neocato prasyma, nes jus valgote ivairias mesas. Jei sutriks vaiko vystymasis tuomet prasysime, as soke unsure.gif Tam, kad gautum kazko is valstybes turi sumoketi tokia kaina bash.gif
Papildyta:
Ausru, kaip pas jus reikalai su Neocate, ar gavote jau atsakyma?
Atsakyti
QUOTE(Olgina @ 2009 09 24, 09:19)
Sveikos, mamytes 4u.gif
Siandien kalbejau su Astrauskaite del kompensuojamo Neocato, tai esu pakraupus. Isivaizduojate ka ji man atsake blink.gif sako, as neturiu kuom motyvuoti to Neocato prasyma, nes jus valgote ivairias mesas. Jei sutriks vaiko vystymasis tuomet prasysime, as soke unsure.gif Tam, kad gautum kazko is valstybes turi sumoketi tokia kaina bash.gif
Papildyta:
Ausru, kaip pas jus reikalai su Neocate, ar gavote jau atsakyma?

blink.gif Na bet kaip taip galima???? Kai sutriks vystymasis tada jau bus per velu kazko imtis, jau nebereiks to neocate. Nesamone, na ir ziaurumas tu gydytoju kartais, truksta paprasciausio zmogiskumo. unsure.gif

Kazkada Ausru, rasei apie tai kad pazystami nesuvokia kas gali alergiska vaika itakoti ir pan. Tai is kur bus pas svetimus tas suvokimas, kai vakar mano senele ikiso mazei varskes? Nors pries minute buvau sakius kad jai didziausia alergija tiem produktams, o nusisukau ir jau ikiso. Tai baisiai susipykau su ja. Tai vat ir tas suvokimas, nors ji nuo gimino mate kaip mum sunku, ir kieviena kart sakiau ko mum jokiu budu negalima doh.gif ir visvien.
Atsakyti
QUOTE(Olgina @ 2009 09 24, 09:19)
Sveikos, mamytes 4u.gif
Siandien kalbejau su Astrauskaite del kompensuojamo Neocato, tai esu pakraupus. Isivaizduojate ka ji man atsake blink.gif sako, as neturiu kuom motyvuoti to Neocato prasyma, nes jus valgote ivairias mesas. Jei sutriks vaiko vystymasis tuomet prasysime, as soke unsure.gif Tam, kad gautum kazko is valstybes turi sumoketi tokia kaina bash.gif
Papildyta:
Ausru, kaip pas jus reikalai su Neocate, ar gavote jau atsakyma?


O kaip tu manai? NE. Svarstymo posedis turejo ivykti vakar, bet kazkodel neivyko. Pasake tik, kad dokumentai yra paruosti teigiamam atsakymui, bet kas is to? Man vaikui valgyt reikia kiekviena diena duoti ir vadinasi kol jie vilkins - teks pirktis.
Musu ir vystymasis sutrikes, turim toki svorio deficita ir vis tiek nepasigaili idiotai verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(LiloSun @ 2009 09 24, 10:29)
blink.gif  Na bet kaip taip galima???? Kai sutriks vystymasis tada jau bus per velu kazko imtis, jau nebereiks to neocate. Nesamone, na ir ziaurumas tu gydytoju kartais, truksta paprasciausio zmogiskumo.  unsure.gif

Kazkada Ausru, rasei apie tai kad pazystami nesuvokia kas gali alergiska vaika itakoti ir pan. Tai is kur bus pas svetimus tas suvokimas, kai vakar mano senele ikiso mazei varskes? Nors pries minute buvau sakius kad jai didziausia alergija tiem produktams, o nusisukau ir jau ikiso. Tai baisiai susipykau su ja. Tai vat ir tas suvokimas, nors ji nuo gimino mate kaip mum sunku, ir kieviena kart sakiau ko mum jokiu budu negalima  doh.gif ir visvien.

Sunku, reik kovoti ne tik su liga, bet dar ir su artimaisiais, man tai pazistama doh.gif mano anyta tai raudonuju serbentu pakisdavo maziukei, tai avieciu, suprantu, kad ne is blogos valios..., bet vaikui tai kancios paskui. As tai dabar laabai issamiai aiskinu tokio savivalio maitinimo pasekmes, papasakojau apie anafilaksini soka, taip sakant prigasdinau, tai dabar jau prisibijo smile.gif
Papildyta:
QUOTE(ausru @ 2009 09 24, 10:54)
O kaip tu manai? NE. Svarstymo posedis turejo ivykti vakar, bet kazkodel neivyko. Pasake tik, kad dokumentai yra paruosti teigiamam atsakymui, bet kas is to? Man vaikui valgyt reikia kiekviena diena duoti ir vadinasi kol jie vilkins - teks pirktis.
Musu ir vystymasis sutrikes, turim toki svorio deficita ir vis tiek nepasigaili idiotai  verysad.gif

Na isvis gun_bandana.gif paliktos mes pacios kapstytis su savo bedom, oi kaip pikta. tai kada gi tas posedis jums dabar?
Atsakyti
QUOTE(ausru @ 2009 09 23, 20:26)
Kazkur skaiciau, kad Lietuvoj visiems naujagimiams yra imamas kraujas skydliaukes hormonu pakankamumui nustatyti, bet kiek cia teisybes nzn. Gal ir vertetu del viso pikto pasidaryti.

Tikrai ne, visiems naujagimiams ima kraują tik dėl fenilketonurijos ir hipotireozės nustatymo. Bet man keista, kad nei alergologė, nei dermatologas apie tokį variantą nieko, matyt, negirdėję, kad nei žodžiu neužsimena. Mes kol kas dar nesidarysim, nėra dabar padėtis bloga, tik informacijos bandysiu daugiau susigaudyt, reiks po internetą pašmirinėt cool.gif

QUOTE(Olgina @ 2009 09 24, 09:19)
Sveikos, mamytes 4u.gif
Siandien kalbejau su Astrauskaite del kompensuojamo Neocato, tai esu pakraupus. Isivaizduojate ka ji man atsake blink.gif sako, as neturiu kuom motyvuoti to Neocato prasyma, nes jus valgote ivairias mesas. Jei sutriks vaiko vystymasis tuomet prasysime, as soke unsure.gif

QUOTE(ausru @ 2009 09 24, 09:54)
Musu ir vystymasis sutrikes, turim toki svorio deficita ir vis tiek nepasigaili idiotai  verysad.gif

Na ir šlykštynės bash.gif
Atsakyti
QUOTE(carramele @ 2009 09 24, 10:36)
ir hipotireozės nustatymo.

Bet juk del hipotireozes ir tiria butent skydliaukes hormonus g.gif . Reikes susirasti zurnala, kuriame apie tai skaiciau.
Papildyta:
QUOTE(Olgina @ 2009 09 24, 10:17)

Na isvis gun_bandana.gif paliktos mes pacios kapstytis su savo bedom, oi kaip pikta. tai kada gi tas posedis jums dabar?

Nobody knows verysad.gif . Man irgi siaubingai pikta mad.gif . Negana to, kad iki metu del ju aplaidumo Neocate mums buvo neskirtas, bet dar ir dabar vilkina.
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

grazinu "skolas" tongue.gif

Meda, as kazkaip net nepagvojau kooperuotis doh.gif mes neseniai atsisiuntem auto kedute nuo 15 kg...

Amica, ir kitos gaudykit "demes" lotuliukas.gif nors saziningai pati niekada neandziau, apart riebalus plauti su indu plovikliu blush2.gif todel arbatos, obuolio, morkos demiu is drabuziu taip ir neisemiau, o nuorodu prisirinkau blush2.gif ... jauciu reikes ir man pabandyti g.gif
http://www.valdopata...s-rudziu-demes/
http://esu.tiems.kam...i...?f=11&t=182
http://saulius1.pusl...i.lt/patar.html
http://gyvenimas.del...php?id=23345488
http://www.bernardin...=articles/28696

daugiau nieko niekam nepazadejau, a? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ausru @ 2009 09 24, 12:25)
Bet juk del hipotireozes ir tiria butent skydliaukes hormonus  g.gif . Reikes susirasti zurnala, kuriame apie tai skaiciau.


Jooo, tu teisi blush2.gif Dėl hipotireozės vieną iš skydliaukės hormonų žiūri ax.gif
Atsakyti
Sveikos.
Bet tikrai,nejaugi jiems gaila to Neokato vaikuciams verysad.gif Jau taip ziauru is ju puses blink.gif Mes cia uzsenieciai,bet mum dave recepta be jokiu problemu(cia sitas misinukas pagal recepta)Tai mes dar turim medicinine kortele,tai jis mum iseina nemokamai ax.gif O LT isvis nerupi,kad musu vaikuciai ir taip nuskriausti,tai dar ir jokios pagalbos nesulauksi verysad.gif gun_bandana.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

Receptu tema (nealergiuku)
cia pries kelias dienas kepiau tokius sausainuku, paprasti ir niam niam tongue.gif is interneto receptukas...

Avižiniai sausainiai

2oo g. avižinių dribsnių
250 g. miltų
3 arbatiniai šaukšteliai kepimo miltelių
50 g. smulkintų riešutų (aš naudoju migdolus)
50 g. linų sėmenų
50 gr. saulėgrąžų
50 gr. razinų
100 g. cukraus (galima pakeisti ir medumi - tada reikėtų apie 3 šaukštus skysto medaus)
150 g. margarino
2 kiaušiniai
Paruošimas išties paprastas: visus komponentus sumaišome kartu, gautą tešlą padaliname į vienodo dydžio kamuoliukus iš jų padarome didokus paplotėlius, tokio dydžio, pavyzdžiui, kaip meduoliai. Dedame ant kepimo popieriumi išklotos skardos palikdami tarp sausainių vietos kilimui. Kepame 175 laipsnių temperatūroje apie 15-25 min. kol gražiai paruduoja.

Morteles komentaras:
kadangi neturejau ten visokiu linu semenu ir pan, tai dejau ka turejau - kedro riesutus, razinas ir moliugu seklas, tikiu, kad gavosi neprasciau mirksiukas.gif dariau puse normos, tai gavosi 1 bleka, cukraus nemazinau, kaip paprastai receptuose reikia tik puse det, buvo labai netgi pats tas, o sviesta dejau islydyta ir kiausini isplakta, formuoti reikejo rankomis tokius blynelius...
Atsakyti
QUOTE(ausru @ 2009 09 24, 10:54)
O kaip tu manai? NE. Svarstymo posedis turejo ivykti vakar, bet kazkodel neivyko. Pasake tik, kad dokumentai yra paruosti teigiamam atsakymui, bet kas is to? Man vaikui valgyt reikia kiekviena diena duoti ir vadinasi kol jie vilkins - teks pirktis.
Musu ir vystymasis sutrikes, turim toki svorio deficita ir vis tiek nepasigaili idiotai  verysad.gif



As apakusi, vlstybei zmogaus nebereikia, turim buti kazkokie robotai, toks pyktis kyla, kad net baisu doh.gif
Atsakyti
Sveikutes - matosi kad savaitgalis cool.gif

o siandien pries piet apturejau toki maza strioka ir pamoka ateiciai, MB prie darbastalio virtuveje tepesi sumustinius, o maziukas, aisku, po kojomis malesi, vienas sumustinis iskrito jam is ranku, o kadangi maziukas buvo pakeles galva, tai tas sumustinis, suteptas varskes sureliu, uzkrito tiesiai jam ant kaklo, MB ranka nuvale ta sureli, as net nuplaut nespejau - negalejau patiketi savo akimis blink.gif kokiu greiciu kakla ir zandus ismete dilgeline... jau nekalbant apie tai, kad jis besidraskydamas vos zandu ir kaklo mesos neiskabino... o galvojau, kad musu pieno 2 kl ir rugusiu pienu produktu 1 kl yra mazos alergijos klases ir mums tokie dalykai negresia verysad.gif siaubas kazkoks... bijau net pagalvoti kaip ji reikes saugoti ateityje, kai dar paaugs ir rugines duonos riekele nebegalesim apgauti kad "valgom ta pati" unsure.gif
Atsakyti