Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas XV tema

QUOTE(NYLE MA @ 2009 08 21, 13:25)
Amica, nėra sąlygų prakaitunukei. Vaikas maudomas, prižiūrimas labai.
Sutinku, kad patyręs, bet tikrai ne diplomatiškas ir gana atsainus. Bet jau su mumis. Gal todėl, kad nebuvom iš anksto užsiregistravę ir nėjom privačiai.Manau teks dar apsilankyt pas jį kai turėsim kraujo tyrimo rezultatus.

Šiandien užsukau į Homeopatinę vaistinę Rotušės aikštėj. Pasiūlė man žirniukus "Complex Apis". Sakė duoti kas valandą ir patikino, kad su antihistamininiais neturi sąveikos. Dar tą medetkų tepaliuką paėmiau. Bet bijausi. Veidukas vistik. Ar bandėt kuri tuos vaistelius?


biggrin.gif Čia jo tokia natūra. Jis tiesiog toks yra doh.gif . Humoras jo specifinis, jautrių nervų žmogui gali ir šoką įvaryti lotuliukas.gif . Dėl to ėjimo privačiai... Žinokit jis neima pinigų einant privačiai smile.gif . Tą galėtų patvirtinti ne viena čia, šioje temoje rašanti mama mirksiukas.gif . Mano draugė ne kartą dukrytę pas jį į privačią kliniką vedėsi, anei karto nepaėmė. O kai jai pačiai bėda buvo ir teko apsilankyti, tai irgi ranka numojo ir pasakė - kitą kartą, dabar nieko nereikia.

Nesu davusi tokių vaistukų, tad nieko nežinau apie juos. Medetkų tepalo irgi nesam bandę.
Atsakyti
QUOTE(Amica @ 2009 08 21, 16:46)
biggrin.gif Čia jo tokia natūra.



Aaaa. biggrin.gif Na gal...Visokių žmonių gi būna. Mačiau ir supratau, kad humoro jausmą jis turi labai gerą. Bet man tiesiog ne iki juokų...

O mažiukei beveik nerimsta. unsure.gif
Atsakyti
Sveikos,
ir mano maziukui nuo 2 men AD, dabar jau 7 menesiukai, bet sitaucija ta pati, tai geriau tai blogiau, vasara buvo kaip ir nieko dabar vel pabogejimas....
Bandziau skaityti ankstesnese temose bet nelabai radau, gal kurios mamos gali papasakoti savo patirti del hemeopatijos, gal kuri mamyte buvo pas hemeopate Gema (cia Vilniuje), klausiu nes pati buvau nuvezusi savo mazyti, bet kazkaip daviau kokius pora menesiu tu zirniuku, pasirode man kad jam nuo ju beria ir nutraukiau, noretusi suzinoti gal kam padejo ar pan?
Papildyta:
Tiesa cia pasiskaiciusi atradau TS, be to sitaip pigiai is akomos, o pries tai pirkdavau is savo kosmetologes uz 100 gr. 70 Lt doh.gif
Tai kad labai aciu uz info thumbup.gif
Atsakyti
Hello, 4u.gif

Ziuriu ad temuke jau visai apleista, o senbuves i alergisku vaikuciu temele perbegt baigia g.gif Nu, bandysim gaivint smile.gif Jauciu pareiga papasakoti kokia pas mus situacija - gal kas is svetimu klaidu pasimokys, kad savu nereiketu daryti. Taivat, pas mus tikra katastrofa - vaikas visas raudonas, klykia rekia, blaskosi, draskosi. Nezinau nei kaip situacija suvaldyt, nei ko griebtis. O buvo taip: sugalvojau viena diena, kad mums reikia nuvaziuoti i Alergologini tyrimu pasikartoti, galvojau ir moketi nereikes ir gal kokius issamesnius padarys. Vaikas atrode visai pakenciamai (lyginant su tuo,kas mums kazkada buvo), aisku buvo vietomis pabertas, biskuti pasikasydavo, bet gyventi buvo imanoma. Taivat, grize is Palangos issiruoseme i Vilniu. Musu daktariuko nebuvo, patekome pas ponia Astrauskaite cool.gif . Nu ir susiremem nuo pirmos dienos doh.gif - as uz tai, kad tepti naturaliom priemonem, ji, kaip pati sako, uz "gydomuosius" (ta prasme hormonus, priesgrybelinius ir antibiotikus). Galiausiai, nezinau kaip, jai pavyko mane itikinti, kad as kankinu savo vaika, kad jam butinas tu "gydomuju" kursas, kad po to isvis mums ad praeis ir puse metu liks tik niezulys, bet po to ir tas praeis. Ir nusileidau idiote - jau kitaip apie save dabar negalvoju. Nu ir tepe mano vargsiuka - storai storai, negailedamos - ir Beneocinu ir Klotrimazoliu ir Hydrokortizonu ir dar ant virsaus Essex'o toki nemaza sluoksni, kad uzslopintu visus berimus. Kelias dienas oda lyg ir pagrazejo, Astrauskaite ziuri, rankas trina - "Va manot kokie puikus rezultatai". O po savaites kaip dejo alergija i virsu lipt! Visur, kur jau seniai nebuvo - ant veiduko, aplink kakliuka, atsinaujino linkiai, i uzpakaliuka kaip susimete! Tepa tepa debiles, ziuri, kad jau nebeuztepa......
Zodziu, parvaziavom desimt kartu baisesni nei isvaziavom. Jokios realios pagalbos nesulaukem, tik visiskai mus sugadino verysad.gif .
Atsakyti
O mes atrodo nugalejom AD sitam etape, man tai laabai didele pergale, nes pati matinu, tai sunku tos dietos laikytis, isgerciau dabar kokios kavytes su pyragaiciu.. smile.gif bet visa laika galvoju apie maziuka, zinau, kad jam tai geriausia ir stengiuosi, ir mum pasiseke. Raudonos demytes jau pabalo, o rankytes jau netgi suminkstejo thumbup.gif . Apsiejom si karta be hormoniniu tepalu, tiesiog labai grieztai laikomes maisto. As tepiau dermo baza ir suto krem, kad ir kaip tai keistai atrodytu..tiesiog viena krema ant kito, mum nieko..dar daviau geruju bakteriju, gersim visa menesi..
linkim ir jum tokiu mazu ir didesniu pergaliu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ausru @ 2009 08 27, 12:24)
Hello,  4u.gif

Ziuriu ad temuke jau visai apleista, o senbuves i alergisku vaikuciu temele perbegt baigia  g.gif Nu, bandysim gaivint  smile.gif Jauciu pareiga papasakoti kokia pas mus situacija - gal kas is svetimu klaidu pasimokys, kad savu nereiketu daryti. Taivat, pas mus tikra katastrofa - vaikas visas raudonas, klykia rekia, blaskosi, draskosi. Nezinau nei kaip situacija suvaldyt, nei ko griebtis. O buvo taip: sugalvojau viena diena, kad mums reikia nuvaziuoti i Alergologini tyrimu pasikartoti, galvojau ir moketi nereikes ir gal kokius issamesnius padarys. Vaikas atrode visai pakenciamai (lyginant su tuo,kas mums kazkada buvo), aisku buvo vietomis pabertas, biskuti pasikasydavo, bet gyventi buvo imanoma. Taivat, grize is Palangos issiruoseme i Vilniu. Musu daktariuko nebuvo, patekome pas ponia Astrauskaite  cool.gif . Nu ir susiremem nuo pirmos dienos  doh.gif - as uz tai, kad tepti naturaliom priemonem, ji, kaip pati sako, uz "gydomuosius" (ta prasme hormonus, priesgrybelinius ir antibiotikus). Galiausiai, nezinau kaip, jai pavyko mane itikinti, kad as kankinu savo vaika, kad jam butinas tu "gydomuju" kursas, kad po to isvis mums ad praeis ir puse metu liks tik niezulys, bet po to ir tas praeis. Ir nusileidau idiote - jau kitaip apie save dabar negalvoju. Nu ir tepe mano vargsiuka - storai storai, negailedamos - ir Beneocinu ir Klotrimazoliu ir Hydrokortizonu ir dar ant virsaus Essex'o toki nemaza sluoksni, kad uzslopintu visus berimus. Kelias dienas oda lyg ir pagrazejo, Astrauskaite ziuri, rankas trina - "Va manot kokie puikus rezultatai". O po savaites kaip dejo alergija i virsu lipt! Visur, kur jau seniai nebuvo - ant veiduko, aplink kakliuka, atsinaujino linkiai, i uzpakaliuka kaip susimete! Tepa tepa debiles, ziuri, kad jau nebeuztepa......
Zodziu, parvaziavom desimt kartu baisesni nei isvaziavom. Jokios realios pagalbos nesulaukem, tik visiskai mus sugadino  verysad.gif .


Na siaubas, jau mums su tuo Beneocinu buvo pridirbę prieš pusantrų metų, bet gal joms niekas nepasako, kad nuo Beneocino gali taip pablogėti. Mums tada irgi tepė, tai baisu labai buvo, tai nuvežėm į Biržus pas dermatologę, tai sako , kaip jos nežino, kad atopinio dermatito Beneocinu negalima gydyti, vien nuo jo gali pablogėti. Tai va.
Atsakyti
Ausru g.gif, kazkaip nepanašu į tave schmoll.gif. Na bet imk 4u.gif, pasitaisysit greit namuose būdami.
O kaip jums kinotakara? Dar vis tęsiat gydymą? g.gif

Aš tai bijau džiaugtis, tai nieko nesakysiu rolleyes.gif. Tfu tfu tfu.
Atsakyti
QUOTE(vilke_ziema @ 2009 08 27, 11:30)
O mes atrodo nugalejom AD sitam etape, man tai laabai didele pergale, nes pati matinu, tai sunku tos dietos laikytis, isgerciau dabar kokios kavytes su pyragaiciu.. smile.gif  bet visa laika galvoju apie maziuka, zinau, kad jam tai geriausia ir stengiuosi, ir mum pasiseke. Raudonos demytes jau pabalo, o rankytes jau netgi suminkstejo  thumbup.gif  . Apsiejom si karta be hormoniniu tepalu, tiesiog labai grieztai laikomes maisto. As tepiau dermo baza ir suto krem, kad ir kaip tai keistai atrodytu..tiesiog viena krema ant kito, mum nieko..dar daviau geruju bakteriju, gersim visa menesi..
linkim ir jum tokiu mazu ir didesniu pergaliu  4u.gif

Kavos aš galėjau gerti, mums nekenkė mirksiukas.gif Na su pyragaičiu žinoma sunkiau, bet gal pamėginkit kukurūzų miltų sausainiukų išsikepti 4u.gif


Pradėjau Džiu pratinti prie darželio (spec. alergiškiems vaikučiams). Kol kas vien tik gerais žodžiais galiu atsiliepti apie šią įstaigą. Kiekvienam vaikui parenkamas meniu thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dautan: 27 rugpjūčio 2009 - 13:05
QUOTE(Lince1 @ 2009 08 27, 12:35)
Na siaubas, jau mums su tuo Beneocinu buvo pridirbę prieš pusantrų metų, bet gal joms niekas nepasako, kad nuo Beneocino gali taip pablogėti. Mums tada irgi tepė, tai baisu labai buvo, tai nuvežėm į Biržus pas dermatologę, tai sako , kaip jos nežino, kad atopinio dermatito Beneocinu negalima gydyti, vien nuo jo gali pablogėti. Tai va.

Zinok, Lince, Astrauskaitei kad ir ka besakytum - ji kitos nuomones nepripazista. Tokia daktariu daktare dedasi, o kaip pagalvoji, kiek ji vaikuciu nugydo sitaip - baisu baisu. Is viso grizau pasibaisejusi is to Alergologinio. OLgina, ar tu zinai kodel tau puse metu del Neocato svarste? Ar tu zinai, kad Sodra atsakyma privalo pateikti per menesi nuo dokumentu pateikimo?
Papildyta:
QUOTE(vasariukė @ 2009 08 27, 12:55)
Ausru g.gif, kazkaip nepanašu į tave  schmoll.gif.  Na bet imk  4u.gif, pasitaisysit greit namuose būdami.
O kaip jums kinotakara? Dar vis tęsiat gydymą? g.gif

Aš tai bijau džiaugtis, tai nieko nesakysiu  rolleyes.gif. Tfu tfu tfu.


Dekui, imu.

Tai jau dabar teks nuo galvos iki koju tais pleistrais apklijuoti, kol visa tu tepalu bruda is vaiko istrauks doh.gif .
Atsakyti
QUOTE(dautan @ 2009 08 27, 14:03)
Kavos aš galėjau gerti, mums nekenkė mirksiukas.gif Na su pyragaičiu žinoma sunkiau, bet gal pamėginkit kukurūzų miltų sausainiukų išsikepti 4u.gif
Pradėjau Džiu pratinti prie darželio (spec. alergiškiems vaikučiams). Kol kas vien tik gerais žodžiais galiu atsiliepti apie šią įstaigą. Kiekvienam vaikui parenkamas meniu thumbup.gif

Dautan, buk gerute, pasidalink patirtimi kaip ten patekote, nes mus sake priims tik nuo 4,5metu doh.gif , nu nesamone, jei ka, rasyk i az, aciu
Atsakyti
QUOTE(Olgina @ 2009 08 27, 13:12)
Dautan, buk gerute, pasidalink patirtimi kaip ten patekote, nes mus sake priims tik nuo  4,5metu doh.gif , nu nesamone, jei ka, rasyk i az, aciu

Paprastai patekome - gruodžio mėn. parašiau prašymą, balandį pasitikrinau, ar tikrai esam sąrašuose (buvau nuėjusi pas direktorę) ir viskas. Labai maloni direktorė, tikrai jokių problemų nebuvo, jokių dovanų nereikėjo mirksiukas.gif . Bet dabar, kiek žinau, labai daug vaikučių į darželius tėvai nori leisti, nes neišgali auklių samdyti, daug socialiai remtinų vaikučių, todėl eilės didėja... Bendrai į darželį priima kiekvienais metais nuo rugsėjo pirmos dienos ir formaliai mūsų galėjo nepriimti, nes Džiu dar nėra trejų metukų, lopšelio grupės ten nėra, bet kadangi vienintelis toks darželis Kaune, vaikutis pasirengęs darželiui, tai ir priėmė.
Atsakyti
Labas visoms sunglasses2.gif prisiregistruoju ir aš. Į jokią kitą temą nepabėgau-čia mano namai biggrin.gif

ausru na tikrai į tave tai nepanašu doh.gif bet nieko kaip sakai iš klaidų mokomės mes čia visos ax.gif va imk ir nuo manęs 4u.gif ir sveikit greičiau.

dautan o kaip tavo Džiu? Baigėsi visi bėrimai,ar dar kartais atsiranda. Šaunuolė dėl darželio 4u.gif

Na ir visoms mamytėms po 4u.gif .Džiugu,kad daugumai geriau mirksiukas.gif

O pas mus situacija- nieko nesakysiu,kad neprisišnekėčiau smile.gif Senbuvės žinot apie ką aš ax.gif .Mums labai padėjo jūra ir kaimas. Na aišku odos sausumas niekur nedingo,karts nuo karto vis padrėkinu.Tai tiek mūsų fronte biggrin.gif

P.S Valgom viską thumbup.gif (išskyrus citrusinius vaisius) ir aišku vengiam visų sintetikų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laiskriste1: 27 rugpjūčio 2009 - 14:37