Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas XV tema

QUOTE(ausru @ 2009 09 17, 19:03)

O koks pas tave tas bepanthenas? Ju keliu rusiu yra.


Tepalas, toks su ruzava juostele. Juo ligonineje rekomendavo vaikui uzpakaliuka tept, maitinancios mamos ir speneliams naudoja.
Atsakyti
QUOTE(Fedes @ 2009 09 17, 18:09)
sutinku, kad lietuvoje dažnai perdedama dėl tos hipoalerginės dietos naudos. mano sūnų bėrė tik nuo žiedadulkių ir viduriavo dėl mielių,  buvo dar keli produktai nuo kurių viduraivo, o skyrė irgi hipoalerginę, lygiai tokią pačią, kaip visiems. nauda - ? ? ? juk toj dietoj mielės net neminimos...  gerai, kad ir nesukvailiojau ir nesilaikiau, ir jam daviau valgyt ko prašė. ir taip sūnus mažai ką valgė.
šiaip jei AD nealerginis irgi būna, tai tuo atveju tai aišku, akd nėra prasmės laikytis dietos. bet jei beria kaip pateiktas pvz nuo morkų, tai nesuprantu,kodėl reikai ištisai vaikui duot alergenus? jei jūs alergiški šviežiai pjautai žolei, tai negi einate ir specialiai kvepuojate ja? o paskui griebiatės vaistų, kad neuždust?..

Tai tam ir reikia darytis tyrimus, kad be reikalo nekankinti vaiko dietomis. Neisivaizduoju kokios mes siandien butume bukles jeigu ne tikslinga hipoalergine dieta - butent pagal tyrimus.
O del to pvz nuo morku - aisku, kad ju neduodu - dar ant tiek protelis nenuvaziavo, kad ir toliau duociau produkta nuo kurio beria. Gali tie amerikieciai rasyti ka nori, bet mano praktika rodo, kad prie alergizuojancio produkto nepriprantama - niekaip schmoll.gif
Tik musu atvejis ne toks lengvas kaip jusu - butu gerai jei galetume atsisakyti tik keliu produktu. Musu saraselis kur kas ilgesnis :

1.Pienas - 5-6 alergijos klase
2.kiausinis - 4 klase
3. kiauliena - 4 klase
4. jautiena - 4 kl
5. suris - 4 kl
6. avizos - 3 kl
7. kukuruzai - 3 kl
8. mieziai - 2 kl
9. bulves - 2 kl
10. obuolys - 2 kl
11. kalafioras - 1kl
12. morka - 1 kl
13. rugiai - 1 kl
14 kvieciai - 1 kl
15. bananai - 1 kl
16. pomidorai - 1 kl
17. zuvis - 1 kl
18. soja - 2 kl
19. migdolai - 3 kl
20. zemes riesut - 1 kl
21. mieles - 1 kl
22. ryziai - 1 kl
23. lazdyno riesutai - 1 kl
24. sezamas - 1 kl

Jeigu surasyciau visus ikvepiamus, tai sarasiukas butu dvigubai ilgesnis. Idomumo delei atkreipkit demesi, kad morkai rode tik 1 kl, o nuo jos mus meta i dilgeline. Vadinasi net ir su 1-mos alergijos klases produktu is tikruju negalima rizikuoti.
O tiesa, cia tik tie produktai, su kuriais dare tyrimus. O kiek dar nepadarytu doh.gif
Gal kas koki patarima ka mums valgyt?
O tie, kas mate musu nuotraukas, turbut nepasiulys, kad spjaut i tyrimus ir valgyt viska ? cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausru: 17 rugsėjo 2009 - 19:36
QUOTE(ausru @ 2009 09 17, 20:34)
Tai tam ir reikia darytis tyrimus, kad be reikalo nekankinti vaiko dietomis. Neisivaizduoju kokios mes siandien butume bukles jeigu ne tikslinga hipoalergine dieta - butent pagal tyrimus.
O del to pvz nuo morku - aisku, kad ju neduodu - dar ant tiek protelis nenuvaziavo, kad ir toliau duociau produkta nuo kurio beria. Gali tie amerikieciai rasyti ka nori, bet mano praktika rodo, kad prie alergizuojancio produkto nepriprantama - niekaip  schmoll.gif
Tik musu atvejis ne toks lengvas kaip jusu - butu gerai jei galetume atsisakyti tik keliu produktu. Musu saraselis kur kas ilgesnis :

1.Pienas - 5-6 alergijos  klase
2.kiausinis - 4 klase
3. kiauliena - 4 klase
4. jautiena - 4 kl
5. suris - 4 kl
6. avizos - 3 kl
7. kukuruzai - 3 kl
8. mieziai - 2 kl
9. bulves - 2 kl
10. obuolys - 2 kl
11. kalafioras - 1kl
12. morka - 1 kl
13. rugiai - 1 kl
14 kvieciai - 1 kl
15. bananai - 1 kl
16. pomidorai - 1 kl
17. zuvis - 1 kl
18. soja - 2 kl
19. migdolai - 3 kl
20. zemes riesut - 1 kl
21. mieles - 1 kl
22. ryziai - 1 kl
23. lazdyno riesutai - 1 kl
24. sezamas - 1 kl

Jeigu surasyciau visus ikvepiamus, tai sarasiukas butu dvigubai ilgesnis. Idomumo delei atkreipkit demesi, kad morkai rode tik 1 kl, o nuo jos mus meta i dilgeline. Vadinasi net ir su 1-mos alergijos klases produktu is tikruju negalima rizikuoti.
O tiesa, cia tik tie produktai, su kuriais dare tyrimus. O kiek dar nepadarytu  doh.gif
Gal kas koki patarima ka mums valgyt?
O tie, kas mate musu nuotraukas, turbut nepasiulys, kad spjaut i tyrimus ir valgyt viska ?  cool.gif



ausru, kiekvienam savaip, pritariu, kad reik darytis ir neburt is kavos tirsciu, bet vieniems tie tyrimai parodo, kitiems ne.

ar jusu vaikas ragaves visus produktus, kuriems alergija parode tyrimas? as nesiulau to daryti, bet tiesiog idomu, ar praktiskai zinote, kad tai sukelia jums alergija, ar tik is tyrimu? nes pvz mums tie tyrimai nebuvo tokei jau vienanreiksmiai.

siek tiek papasakosiu musu situacija, kad suprastum, kodel mano poziuris kitoks.
gal cia labiau tiktu rasyt i alergiuku temele, ten daugiau ir dalyvauju paprastai, na, bet gal nesupyksit...

mums visiems ragautiems produktams rode reakcija, bet nesiekiancia net pirmos klases. bet nesam mes alergiski tiems produktams.
aij, pienui nerode - o veliau po metu jau parode odos durio tyrimas, kad vis delto alergiskas jis jam, kas ir yra tiesa, is praktikos jau seniai zinojom...

mielems rode didziausia reakcija, bet ir tos nesieke pirmos klases. veliau tyr nesidarem, nezinau, kokie butu, tiesiog nesinori vaiko badyti be reikalo. viska suradau is nuojautos ir praktikos. o ta hipoalergine mus butu nuvarius i ligonine. na, cia nezinau, tikrai tik motinos nuojautos dalykas, kitaip negaliu paaiskinti.

taigi, su tom mielem pas mus situacija tokia - kaip jau sakiau nuline klase rode, bet jei jis isideda trupini ir net nekramtes spjauna lauk - viduriuoja savaite (gydomas vaistais). jei suvalgytu kasni, tai manau viduriuotu menesi ar ilgiau (tai kad pirmieji viduriavimai nudegina oda iki zaizdu irgi yra tik smulkmena palyginus su tuo, kokia zala visam organizmui padaro). tu turbut gali isivaizduot, koks tai zarnyno praplovimas. aciudiev, kad nesam alergiski daugeliui produktu, na, jam dar kai kuriu nevirskina, truksta fermentu,bet dauguma jau matau, kad susitvarko virskinimo sistema. bet kiekvieno atsitiktinai paragauto trupinio kaina labai didele. isivaizduok, koks stiprus turi buti vaiko organizmas, kad atlaikytu virs metu trukusi viduriavima, kaip mums buvo. man pora savaiciu pries pradedfant ji vest i darzeli paciai jau buvo psichoze, nes negalejau net pagalvot, kas bus, jei ten uzragaus duonos - o ji juk patiekiama per kieviena maitinima...

as siek tiek seku AD ir alergiuku temeles, bet musu alergija visiskai netipine, tas lengvas AD kuris mums diagnozuotas, tai lasas juroje - tik paberimas balandzio menesi ir uztenka padrekint zanduku odele bei saugotis saules. ieskojau nelaimes draugu net uzsienio forumuose, siunciau uzklausas gydytojams, bet kol kas nesu gavusi atsakymu ir sutikusi zmoniu su analogiska alergijos forma. kartais manau, kad tai nera alergija. nes neisipaiso i jokius alergijos apibrezimus. bet lietuvoj pas gydytojus nebeeinam, tai tik laiko gaisimas, o naudos jokios. zinom, kas musu priesas ir jo saugomes.

jei kalbant apie mane asmeniskai - taip pat esu alergiska kazkuriom ziedadulkem. deja, pasidarius kraujo tyrima taip pat suzinojau, kad nesu alergiska ne vienom is tiriamu ziedadulkiu. esu alergiska kazkam kitam. laime ta, kad reciau pasitaikantis yra ir augalas, todel net ne kiekviena vasara pajuntu sienliges pozymius. taigi, tyrimai tyrimais, bet skestanciojo gelbejimas yra paties skestanciojo reikalas...
Atsakyti
QUOTE(ausru @ 2009 09 17, 19:03)

Tikiuosi nesupyksi uz papriestaravima (mes cia juk diskutuojam, ar ne?  mirksiukas.gif ), bet sitaip galima ir iki anafilaksinio prieiti. Ir, deja, jis gresia ne tik vaikams su stipriomis alerginemis reakcijomis, bet ir su labai letinemis, netgi tokiems vaikams, kuriu is viso neberia (t.y. nera jokiu alergijos simptomu isoreje) - pries kelias dienas Medos suneliui taip ir atsitiko, pagrisk trupuciuka keliais puslapiukais pasiskaityti jos atvejo, jeigu kartais nesekei visos temos.



ax.gif Tai aš ir sakau - kai yra stipri alerginė reakcija, tai tuomet tikrai reikia išimti tą produktą. Anafilaksinė reakcija - tai čia jau stipriausia blink.gif brrrr....

O jeigu vis bandėt morkytę - šaunuoliai bigsmile.gif bet užtai dabar tikrai žinot, kad ji stipriai alergizuoja. Bet tik kad skaičiau, jog morka yra vienintelė daržovė, neturinti pakaitalo.....bet gal galima ten tuos vitaminus ir medžiagas iš kitur gaut... blush2.gif
Nu žodžiu, reikia stengtis, kiek išeina įvairiapusiškiau maitintis 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(ausru @ 2009 09 17, 20:34)
Tai tam ir reikia darytis tyrimus, kad be reikalo nekankinti vaiko dietomis. Neisivaizduoju kokios mes siandien butume bukles jeigu ne tikslinga hipoalergine dieta - butent pagal tyrimus.
O del to pvz nuo morku - aisku, kad ju neduodu - dar ant tiek protelis nenuvaziavo, kad ir toliau duociau produkta nuo kurio beria. Gali tie amerikieciai rasyti ka nori, bet mano praktika rodo, kad prie alergizuojancio produkto nepriprantama - niekaip  schmoll.gif
Tik musu atvejis ne toks lengvas kaip jusu - butu gerai jei galetume atsisakyti tik keliu produktu. Musu saraselis kur kas ilgesnis :
Jeigu surasyciau visus ikvepiamus, tai sarasiukas butu dvigubai ilgesnis. Idomumo delei atkreipkit demesi, kad morkai rode tik 1 kl, o nuo jos mus meta i dilgeline. Vadinasi net ir su 1-mos alergijos klases produktu is tikruju negalima rizikuoti.
O tiesa, cia tik tie produktai, su kuriais dare tyrimus. O kiek dar nepadarytu  doh.gif
Gal kas koki patarima ka mums valgyt?
O tie, kas mate musu nuotraukas, turbut nepasiulys, kad spjaut i tyrimus ir valgyt viska ?  cool.gif


Na apie alergenų tyrimus šiek tiek....jeigu įdėčiau čia savo vyro tyrimo atsakymą, tai turbūt visi pasidomėtumėt, kaip mes gyvenam ir ką jis valgo.... lotuliukas.gif aš net nekalbu apie tokius produktus kaip riešutai, pienas.....oj neeee..... lotuliukas.gif jis net mėsai (kiaulienai) alergiškas lotuliukas.gif Žodžiu - jis valgo viską...absoliučiai viską blush2.gif (įskaitant visus produktus, kuriems tyrimas rodo aukščiausią alergijos klasę) ir dabar yra visiškai neišbertas (o turėjo sunkią AD formą) blush2.gif na, rudenėlis aišku tik prasidėjo, žiūrėsim kaip toliau bus....gi rudenį ir žiemą atopija puola visu stiprumu...bet tikiu, kad atsilaikysim ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Fedes @ 2009 09 17, 22:22)
....tiesiog nesinori vaiko badyti be reikalo. viska suradau is nuojautos ir praktikos. o ta hipoalergine mus butu nuvarius i ligonine. na, cia nezinau, tikrai tik motinos nuojautos dalykas, kitaip negaliu paaiskinti....

bet jei jis isideda trupini ir net nekramtes spjauna lauk - viduriuoja savaite (gydomas vaistais). jei suvalgytu kasni, tai manau viduriuotu menesi ar ilgiau

...dar kai kuriu nevirskina, truksta fermentu,bet dauguma jau matau, kad susitvarko virskinimo sistema. bet kiekvieno atsitiktinai paragauto trupinio kaina labai didele....

..... bet lietuvoj pas gydytojus nebeeinam, tai tik laiko gaisimas, o naudos jokios. zinom, kas musu priesas ir jo saugomes. ......



Labai geras post'as 4u.gif
Papildyta:
Bet šiaip, tai kiekviena mamytė geriausiai žino, ko reikia/nereikia/galima/negalima jos mažyliui 4u.gif

Aš tai pačioje pradžioje sau pasakiau - mes išsikapstysim iš to AD. Kapstėmės ilgai ir gan skaudžiai, sakyčiau.....bet vat dabar šokinėjam ir šaipomės iš to AD....žiema, aišku, gali ir nemalonių staigmenų atnešti, bet mes kausimės bigsmile.gif lotuliukas.gif žiūrėsim kaip bus ax.gif privalo būt gerai ax.gif
Papildyta:
QUOTE(ausru @ 2009 09 17, 20:34)
Tai tam ir reikia darytis tyrimus, kad be reikalo nekankinti vaiko dietomis. Neisivaizduoju kokios mes siandien butume bukles jeigu ne tikslinga hipoalergine dieta - butent pagal tyrimus.


Tai turbūt jūs šalia AD ir maistinę alergiją turit? O tai laikydamisi jums nustatytos dietos susitvarkėt su bėrimais? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Fedes @ 2009 09 17, 21:22)
ar jusu vaikas ragaves visus produktus, kuriems alergija parode tyrimas? as nesiulau to daryti, bet tiesiog idomu, ar praktiskai zinote, kad tai sukelia jums alergija, ar tik is tyrimu? nes pvz mums tie tyrimai nebuvo tokei jau vienanreiksmiai.

siek tiek papasakosiu musu situacija, kad suprastum, kodel mano poziuris kitoks.
gal cia labiau tiktu rasyt i alergiuku temele, ten daugiau ir dalyvauju paprastai, na, bet gal nesupyksit...


Kas ir liudniausia, kad musu tyrimai atitinka realia padeti verysad.gif . Nuo tu produktu, kur rodo 4-ta ir aukstesnes klases, net nuo kvapo isberia. Isivaizduokit situacija: vyras kepasi sau varskecius, o vaikas draskyte draskosi vien nuo kvapo. Ziauru ar ne? O kai netycia ikiso i vyro ekologisko jogurto Dobilas indeli pirsciukus, o mes nenuplovem, tik servetele nuvalem, tai po pusvalandzio visa rankyte buvo pukslemis nuseta.

O is to saraso mes daug ka ragave: jautiena, avizas, kukuruzus, miezius, bulves, obuolius, kalafiora, morka, rugius, bananus, ryzius - viskas atitinka. Nuo pieno, kiausinio, kvieciu zaibine reakcija buna net per mano piena. Na, o riesutu, zuvies - situ nei bandyt nedrisciau. Gal sakyciau ryziai maziausiai alergizuoja, todel ju neisbraukem, nes ir taip nera ka valgyt. Dar kartais bulvyte i kokia kose imaisom, bet tada jau naktis bemiege - draskosi kaip laukinis zveriukas. Zodziu, liudna pas mus situacija. Galvoju, kokios laimingos tos mamos, kuriu vaikuciams tyrimai nieko neparodo - vadinasi jie dar nera pasieke tokio isijautrinimo laipsnio kaip mes.

Del to "skestanciojo ir tt" tai ir musu atveju taip paciai - tradicine medicina bejege mums padeti. Na nebent tyrimus padaryti, o vaistai mums jokie negelbeja. Laime, kad dar atradau viena kita naturalia priemone, nors ir brangia, bet kuri mums padeda.
Papildyta:
QUOTE(Granatas @ 2009 09 17, 23:27)

Tai turbūt jūs šalia AD ir maistinę alergiją turit? O tai laikydamisi jums nustatytos dietos susitvarkėt su bėrimais?  4u.gif


Kaip cia pasakius g.gif . Kai as sakau, kad va jau mano vaikas dabar graziai atrodo, tai kitai mamai gal toks vaizdas reikstu pasaulio pabaiga. O to vaizdo, kaip mes atrodytume jei nesilaikytume dietos, turbut bet kurios kitos mamos protas net atsisakytu suvokti. Esme ta, kad praktiskai nera produktu, kurie musu nealergizuotu, o valgyti juk visvien neisvengiamai reikia. Be to, jeigu net ir visai nevalgytume, dar lieka ikvepiami alergenai.
Atsakyti
QUOTE(Granatas @ 2009 09 18, 00:27)
O jeigu vis bandėt morkytę - šaunuoliai  bigsmile.gif bet užtai dabar tikrai žinot, kad ji stipriai alergizuoja. Bet tik kad skaičiau, jog morka yra vienintelė daržovė, neturinti pakaitalo.....bet gal galima ten tuos vitaminus ir medžiagas iš kitur gaut... blush2.gif


na, gal tas bandymas ir bandymas ne visados geras dalykas... mums "netyčia"
taip išėjo, kad vaikas jau nuo gimimo gavo alergenų tris kartus iki pusmetuko - HepB skiepuose yra mielių ... sad.gif nieks negali pasakyti, kaip buvo, bet man įtarimas, kad būtent dėl to, kad taip anksti ir net keli skartus jų gavo, organizmas taip smarkiai įsijautrino. nors mūsų giminėj alergiukų nėra, aš vienintelė, kuri turi lengvą šienligę, ir tai ne nuo gimimo.

QUOTE(ausru @ 2009 09 18, 01:03)
Kas ir liudniausia, kad musu tyrimai atitinka realia padeti  verysad.gif . Nuo tu produktu, kur rodo 4-ta ir aukstesnes klases, net nuo kvapo isberia.

Na, o riesutu, zuvies - situ nei bandyt nedrisciau. Gal sakyciau ryziai maziausiai alergizuoja, todel ju neisbraukem, nes ir taip nera ka valgyt.

Del to "skestanciojo ir tt" tai ir musu atveju taip paciai - tradicine medicina bejege mums padeti. Na nebent tyrimus padaryti, o vaistai mums jokie negelbeja. Laime, kad dar atradau viena kita naturalia priemone, nors ir brangia, bet kuri mums padeda.


sad.gif sad.gif sad.gif taip, liūdna, kad toks jautrus organizmas sad.gif labai labai linkime, kad su laiku išvytumėte bent jau didžiąją dalį alergijų iš savo namų 4u.gif mums tikrai labai pasisekė, kad liko tik piktosios mielės, na, dar kelių produktų nevirškina dėl fermentų trūkumo ir netoleruoja laktozės, o visa kita jau gali vartoti. Kažkaip jau nuo pusantrų metukų, matyt kai žarnynas gydomas atsigavo, tai pradėjo daugiau visko valgyt.

dėl riešutų žuvies - tai taip, čia ekperimentams jau tikrai ne vieta, su tokiais alergenais žaist nevalia. bet tai aš kai pagalvoju, kiek daug produktų būna parašyta, kad "gali būti riešutų pėdsakų"... sad.gif sad.gif

o su ta tradicine medicina - gal ir galėtų padėti, jei kas nors bent tyrimus padarytų, gal praaiškėtų priežastys ir galima būtų tikslingiau gydyti... mums pripažino alergiją mielėms, bet kaip jau sakiau, man kirba įtarimas, kad tai ne alergija. nors principas ir tas pats, kad negali to produkto vartot. bet nelabai kas nori gilintis ir daryt tų tyrimų, o aš pati nesu didelė medicinos žinovė, todėl nebadysiu vaiko , kad išsitirti viską iš eilės...

o kiek jūs laiko tuos pleistrus jau naudojate? ar juos reikia dėti pablogėjimo metu, ar reguliariai gydytis?
Atsakyti
smile.gif

QUOTE(Laiskriste1 @ 2009 09 17, 14:24)
Amica klausiau pas pediatre apie vitaminus. Tai sake  duoti zuvu taukus. Sako daug visokiu yra,tai ir issirinkit,kurie jums labiausiai patiks biggrin.gif  Kiek pamenu is musu senesniu diskusiju apie zuvu taukus,tai mamos rase,kad geriausi Lysi,bet jie skysti. Tai mano nei vienas vaikas negers...


Mano vaikų pediatrė LT dažniausiai irgi žuvų taukus rekomenduoja. Vyresnėliui duodavau Miolerio kapsulėmis, mažiukui duodu skystus - pilu į daržovių košę ir suvalgo.

QUOTE(Lince1 @ 2009 09 17, 16:40)
Su anyta, jau vasarą pratinomės, pakolkas klauso.Anyta  smile.gif


biggrin.gif

QUOTE(Granatas @ 2009 09 17, 16:50)
Mūsų sėkmės paslaptis  ax.gif

Priemonės nėra pigios (Jomis prekiauja tik USA). Viskas pagaminta avižų pagrindu  ax.gif Pas mane atkeliauja siuntinys iš Amerikos  bigsmile.gif Ten pusė dėžės tų priemonių, kas norės, vieną-dvi galiu parduoti, bet ne daugiau.... blush2.gif nes nėra taip paprasta jų greitai pasirūpinti....po to kai liekam be jų, tai vėl bėrimukai ima rastis  blush2.gif


Smagu, kad jums taip pasisekė 4u.gif

O kokios ten priemonės? Iš kur sužinojote apie jas? Gal galima plačiau? 4u.gif


Jaučiu mano mažiaus atsinaujinę bėrimai yra dėl rudens, nes mano pačios rankų oda darosi sausa ir jau reikalauja kremų, ko nereikėjo visą vasarą. Ir mažiaus odelė, ypač kojyčių, darosi sausa.
Atsakyti
Granatas aciu uz atsakyma,noreciau daugiau info jei galima. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ausru @ 2009 09 18, 01:03)
Kas ir liudniausia, kad musu tyrimai atitinka realia padeti  verysad.gif . Nuo tu produktu, kur rodo 4-ta ir aukstesnes klases, net nuo kvapo isberia. Isivaizduokit situacija: vyras kepasi sau varskecius, o vaikas draskyte draskosi vien nuo kvapo. Ziauru ar ne? O kai netycia ikiso i vyro ekologisko jogurto Dobilas indeli pirsciukus, o mes nenuplovem, tik servetele nuvalem, tai po pusvalandzio visa rankyte buvo pukslemis nuseta.


Vajeeeee...... blink.gif supratau unsure.gif tikrai, kad prastai..... g.gif na bet kažkaip kapstytis reikia gi..... g.gif O kitur pagyvent nebandėt? Gal pvz. startinis šaltinis yra namie....o po to jau tik grandininė reakcija....Maža ką..... g.gif
Papildyta:
QUOTE(Amica @ 2009 09 18, 10:25)
O kokios ten priemonės? Iš kur sužinojote apie jas? Gal galima plačiau? 



Na, bandysiu rast laiko vakare ir parašyt viską ax.gif O to laiko taip nėra....mažoji išdykėlė vakar prasiskėlė dantenas blink.gif į stalo kampą...nu žodžiu.... blush2.gif O šiandien dar suslogavom (buvom draugo metukų gimtadienyje, o jis jau buvo bepasveikstąs nuo slogytės, tai va ir parsinešėm) ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Granatas: 18 rugsėjo 2009 - 12:29
QUOTE(burbenko @ 2009 09 17, 19:21)
Tepalas, toks su ruzava juostele. Juo ligonineje rekomendavo vaikui uzpakaliuka tept, maitinancios mamos ir speneliams naudoja.

Turiu ir as toki, dar nuo tu laiku, kai pirkdavau viska nesigilindama i sudeti. Nu paanalizuokime kas cia ji sudaro:

"Sudėtis
Viename tepalo grame yra 50mg dekspantenolio
Papildomos medžiagos
PROTEGIN X, cetilo alkoholis, stearilo alkoholis, baltasis vaškas, vilnos riebalai (E 913), baltasis vazelinas, migdolų aliejus, skystasis parafinas, vanduo."

Is tu nerekomenduotinu sudetiniu daliu cia butu baltasis vazelinas ir skystasis parafinas - naftos produktai - sudaro riebalini sluoksni ant odos, sulaiko dregme po epidermiu, neleidzia pasisalinti toksinams, apsunkina odos kvepavima.

Cetilo, stearilo alkoholiai, baltasis vaskas, vilnos riebalai, migdolu aliejus, dekspantenolis - naturalios medziagos, nors pvz baltasis vaskas ir vilnos riebalai taip pat apsunkina odos kvepavima, bet jau geriau uz sintetines.

O vat nezinau kas per daiktas yra Protegin X g.gif .

Nu tai dabar jau pati spresk geras cia sitas kremas ar ne smile.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausru: 18 rugsėjo 2009 - 14:04
Sveikutes 4u.gif

liudnas ar nelabai AD nuotaikas praskaidrinsiu keliomis mazos musu sventes nuotaikomis:

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Fedes @ 2009 09 18, 08:24)
HepB skiepuose yra mielių ... sad.gif nieks negali pasakyti, kaip buvo, bet man įtarimas, kad būtent dėl to, kad taip anksti ir net keli skartus jų gavo, organizmas taip smarkiai įsijautrino. nors mūsų giminėj alergiukų nėra, aš vienintelė, kuri turi lengvą šienligę, ir tai ne nuo gimimo.

o kiek jūs laiko tuos pleistrus jau naudojate? ar juos reikia dėti pablogėjimo metu, ar reguliariai gydytis?


Va cia tai man nuojiena, kad skiepuose yra mieliu g.gif . Tai mums tuo labiau ju negalima doh.gif . O laikas nuo laiko vis tenka su vaiko pediatre susiimt del tu skiepu.

Jeigu jus turit sienlige, vadinasi vaikiukas jau yra 2-tra karta su alergija. Man alergologianiam taip paaiskino: siais laikais net jeigu abu tevai sveiki tikimybe, kad vaikas gims alergiskas - 50%, o jeigu bent vienas is tevu turi sienlige ar kitokia alergijos forma, tikimybe pagimdyti alergiuka - 90%.

Mes dabar 3-cia pakuote baigiam. Po 1-mos visai graziai atrodem, tai buvau nutraukus, bet dabar jau man aiskeja, kad su sitokia alergija mums teks pastoviai juos naudoti kol isaugsim . O gydytojos rekomendacijomis turetume bent jau metus naudoti.
Papildyta:
QUOTE(Mortele @ 2009 09 18, 14:10)
Sveikutes  4u.gif

liudnas ar nelabai AD nuotaikas praskaidrinsiu keliomis mazos musu sventes nuotaikomis:


Su gimtadieniu Mazaji Jubiliata! happybday.gif clap.gif clap.gif clap.gif
Papildyta:
O kodel cia 2 tortai? Nejaugi ir sesutes gimtadienis tuo paciu metu?
Papildyta:
Labai graziai atrodot wub.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif . Tikri saunuoliai, kad tokia grazia svente susirenget thumbup.gif
Atsakyti