Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas XV tema

Nu seniai pas jus bebuvom ax.gif kaip čia kam sekasi? ax.gif
Papildyta:
Trumpai. Mes beveik laimėjom blush2.gif ax.gif Neatsikratėm AD visiškai, bet esam valdomoje padėtyje ax.gif Dirbam toliau ta linkme ir tikime, kad jau greitai sakysim - sudie atopini ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Granatas: 16 rugsėjo 2009 - 16:31
QUOTE(tiesiog mamytė @ 2009 09 16, 12:56)
Aš taip pat maitinu pati. Domiuosi mišinukais, norėčiau košytes pabalinti ir gal kokį gurkšnelį užgertų pusryčiaudama (po arba valgydama košytę, nes be MP tik vanduo). Gydytoja rekomendavo nusipirkti kokį virš metų, bet kaip suprantu tai tik tas ir tiktų Neocate Advance. Mano ir kartais paberia, bet manoji dar daug kam alergiška, pabandau kokį jau seniai duotą produktą ir vėl paberia verysad.gif . Kiek žinau net ir šis mišinukas gali netikti-berti. Jei nedaug paberia gal vistiek verta maitinti pačiai:hm. Aš pirmąją baigiau maitinti kai pradėjo karvės pieną gerti t.y. 1 metų ir 2 mėn. bet ji niekam nealergiška buvo. Mažylę buvau pasiryžusi maitinti ilgiau smile.gif , bet kartais imu abejoti ar gerai g.gif , nors teoriškai vaikučiui MP turėtų būti geriausia. O alergologai nerekomenduoja alergiukų iki 2 metukų maitinti MP?

Ne visada tas maitinimas mp yra toks jau naudingas kaip kad daug kur raso. Pvz musu atveju - na ir kas, kad jau 14 menesiu maitinu, o vaikas paskutinius 4 menesius ne tik kad nepriaugo, o netgi numete svorio. Aisku, jis ne vien tik mp gyvas, kerta ir koses net ausys linksta, bet nei tai negelbeja. Alergologu isvada: del grieztos hipoalergines truksta medziagu, del to ir mazakraujyste dasidejo, del to ir nervuotas, mieguistas, blyskus, apatiskas. Ir tam mano piene nieko gero - as juk irgi ant hipoalergines. O stai pradejom gerti Neocate ir per kelias savaites vos ne puse kilogramo priaugom. O kaip atkuto vaikis! Pagaut neimanoma biggrin.gif . Ir hemoglobinas vos per 2 sav atsistate, ko kitos nepasiekia kartais kelis menesius girdydamos gelezies papildus. Taip kad vistik alergiuku atveju Neocate yra geriau net uz mp.


Papildyta:
Meda, laikykis 4u.gif . Stipria mergiscia turesi - sitiek brolio isbandymu istverti tenka doh.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausru: 16 rugsėjo 2009 - 18:02
Jei gydytoja nekompensuos to Neocate, tai teks paciai pirkt, vaistai.lt parasyta, kad jis receptinis, maksimali priemoka apie 30 lt, dar maciau, kad skelbiu.lt parduoda kartais, bet abejoju, ar saugu taip pirkti..kaip manot?..kur jus perkat, girdejau, kad ir is Lenkijos atsivezat..
Kai apie islaidas pagalvoju, tai praeina noras MP nutraukt, nors ir nusibodo jau pusbadziu gyvent, norisi ir kavos ryte isgert, ir koki sokolada suvalgyt.. blush2.gif ..siaip turbut niekas negaletu vienareiksmiskai pasakyt, kas geriau siuo atveju, MP ar Neocate..
reiks paklaust alergologes, bet turbut beprasmiska, istiesu tai koks jai skirtumas, duok, ka nori..
Atsakyti
QUOTE(vilke_ziema @ 2009 09 16, 18:11)
Jei gydytoja nekompensuos to Neocate, tai teks paciai pirkt, vaistai.lt parasyta, kad jis receptinis, maksimali priemoka apie 30 lt, dar maciau, kad skelbiu.lt parduoda kartais, bet abejoju, ar saugu taip pirkti..kaip manot?..kur jus perkat, girdejau, kad ir is Lenkijos atsivezat..
Kai apie islaidas pagalvoju, tai praeina noras MP nutraukt, nors ir nusibodo jau pusbadziu gyvent, norisi ir kavos ryte isgert, ir koki sokolada suvalgyt.. blush2.gif ..siaip turbut niekas negaletu vienareiksmiskai pasakyt, kas geriau siuo atveju, MP ar Neocate..
reiks paklaust alergologes, bet turbut beprasmiska, istiesu tai koks jai skirtumas, duok, ka nori..

Nesuprantu, kodėl kavos negeri blink.gif . Vietoj šokolado kuo puikiausiai tinka hematogenas mirksiukas.gif

Gal mano vaikas nebuvo toks alergiškas, bet per pusę metų nei man, nei jam nieko nenutiko nuo dietos thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dautan: 16 rugsėjo 2009 - 20:01
QUOTE(dautan @ 2009 09 16, 20:32)
Nesuprantu, kodėl kavos negeri blink.gif . Vietoj šokolado kuo puikiausiai tinka hematogenas mirksiukas.gif

Gal mano vaikas nebuvo toks alergiškas, bet per pusę metų nei man, nei jam nieko nenutiko nuo dietos thumbup.gif

Tai ir man nieko nenutiko, kaip tik atvirksciai, figura pataisiau lotuliukas.gif .. kava as geriu su tik su pienu, todel negalima, be to ir siaip kava prie alergizuojanciu produktu, tam paciam sarase..o del hematogeno..na,net nezinau, atrodo, nieko siaubingo ir taip nevalgau, o rankytes taip uzraudonuoja maziui, atrodo, kaip nudegintos unsure.gif ..buvo nustoje viskas, laikemes dietos ilgai, todel galvojom jau, kad isaugo, bet kai pradejo valgyt viska, tai sualergizavo, kad temperatura, viduriavimas, visas isbertas, o tas "viskas" tai jogurtas, tai blynukas bulvinis ( be kiausinio )..nesunku man maitinti, galvojau maitinti, kol jis pats atsisakys, bet kai isberia eilini karta, jauciuosi kalta, kad vel kazko nesuziurejau, ka i burna dedu doh.gif
Atsakyti
Man alergologė buvo rekomendavusi naudoti kondensuotą (o gal jis koncentruotu vadinasi doh.gif ) pieną be cukraus - sakė, kad jis nealergizuoja. Juo ir balinau kavą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vilke_ziema @ 2009 09 16, 18:11)
Jei gydytoja nekompensuos to Neocate, tai teks paciai pirkt, vaistai.lt parasyta, kad jis receptinis, maksimali priemoka apie 30 lt, dar maciau, kad skelbiu.lt parduoda kartais, bet abejoju, ar saugu taip pirkti..kaip manot?..kur jus perkat, girdejau, kad ir is Lenkijos atsivezat..
Kai apie islaidas pagalvoju, tai praeina noras MP nutraukt, nors ir nusibodo jau pusbadziu gyvent, norisi ir kavos ryte isgert, ir koki sokolada suvalgyt.. blush2.gif ..siaip turbut niekas negaletu vienareiksmiskai pasakyt, kas geriau siuo atveju, MP ar Neocate..
reiks paklaust alergologes, bet turbut beprasmiska, istiesu tai koks jai skirtumas, duok, ka nori..

Jei mazyles svoris normaliai auga, vadinasi jai netruksta medziagu, tai galima ir toliau pienuku maitint. Nes Neocate pinigine tikrai paplonins doh.gif
Papildyta:
QUOTE(dautan @ 2009 09 16, 19:32)
Nesuprantu, kodėl kavos negeri blink.gif . Vietoj šokolado kuo puikiausiai tinka hematogenas mirksiukas.gif

Gal mano vaikas nebuvo toks alergiškas, bet per pusę metų nei man, nei jam nieko nenutiko nuo dietos thumbup.gif

Jeigu atmintis nepaveda, tai jums vos keliu produktu buvo negalima, ar ne? O cia kai vos kelis valgom..... doh.gif . Bet puse metu tai ir man atrode nieko nenutiko ir vaikui svoris gal iki 8 men normaliai augo. O paskui jau rasiau.......
Atsakyti
Tuo laiku, kai maitinau, laikiausi normalios hipoalerginės dietos mirksiukas.gif

Paskui mūsų situacija buvo geresnė, nei Jūsų. Alergologė sako, kad dieta mus išgelbėjo ir labai atsargus naujų produktų įvedinėjimas. Bet kas pasakys, ar tikrai taip. Gal tiesiog pradėjo išauginėti rolleyes.gif

Paskutinis pablogėjimas, bet didelis buvo vasarą, kai netyčia buvo nupraustas Džonsons dušo žele unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dautan: 16 rugsėjo 2009 - 21:17
QUOTE(Mortele @ 2009 09 15, 23:05)
ai, tai atvaryk i svecius - net ir virt nereikes  mirksiukas.gif


Nu jau kai parvažiuosiu į LT, tai pranešiu - galėsi virti moliūgienę biggrin.gif mirksiukas.gif

QUOTE(Meda01 @ 2009 09 16, 13:34)
o pas mus tai tęsiasi nuotykiai toliau,


blink.gif doh.gif Meda, belieka palinkėti jums stiprybės, o vaikui - sveikatos 4u.gif

QUOTE(Ligituk @ 2009 09 16, 14:40)
Man jau "svyra"  rankos  .


Ir su nusvirusiomis rankomis pasiduoti negalima schmoll.gif 4u.gif . Ateis šventė ir į jūsų kiemą 4u.gif

QUOTE(Granatas @ 2009 09 16, 16:31)
Nu seniai pas jus bebuvom  ax.gif  kaip čia kam sekasi?  ax.gif
Papildyta:
Trumpai. Mes beveik laimėjom  blush2.gif  ax.gif Neatsikratėm AD visiškai, bet esam valdomoje padėtyje  ax.gif Dirbam toliau ta linkme ir tikime, kad jau greitai sakysim - sudie atopini  ax.gif


Oooo, sveika bigsmile.gif . Sekasi kaip kam mirksiukas.gif . Ir kaip gi dirbate ta linkme? bigsmile.gif , prašome pasidalinti darbo informacija mirksiukas.gif


Maniškiui šiek tiek pabertos kojytės. Tose vietose, kur anksciau būdavo bėrimai ir žaizdos. Tie pabėrimai neryškūs, pradžioje ružavesni spuogiukai, paskui nubąla. Tiesą sakant net nežinau su kuo tai sieti - su atėjusiu rudeniu ar kažkokiu netikusiu maistu g.gif . Kol kas alarmo nekeliu, stebėsim kas toliau bus.
Atsakyti
Laba diena,mas mano maziuka ir yra siek tiek paberimu,daktarai sako tai AD,bet rimto gydymo taip ir neskyre tepti Cutivate tepaliuku ir ziureti kas bus,bet kol tepi ir odele grazi buna,bet jei kartais koki vakakriuka nepatepi kita diena vel paraudimai atsiranda:hm ,gal kas gali daugiau parasyk,kokie dar vaistukai galetu padet,labai aciu doctor.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo evrema: 17 rugsėjo 2009 - 10:45
QUOTE(evrema @ 2009 09 17, 10:44)
Laba diena,mas mano maziuka ir yra siek tiek paberimu,daktarai sako tai AD,bet rimto gydymo taip ir neskyre tepti Cutivate tepaliuku ir ziureti kas bus,bet kol tepi ir odele grazi buna,bet jei kartais koki vakakriuka nepatepi kita diena vel paraudimai atsiranda:hm ,gal kas gali daugiau parasyk,kokie dar vaistukai galetu padet,labai aciu   doctor.gif

Vaje, ir kiek laiko jau sitaip tepat? Ir nejaugi grynu Cutivate? doh.gif Tas Cutivate ne siaip tepaliukas, o stiprus hormoninis tepalas. Jeigu iskart nuo stipraus pradejot (nors yra silpnu hormoniniu ir vidutinio stiprumo), tai kuo tepsit toliau? Ziauru. Koks gydytojas jums cia toki gydyma paskyre?
Papildyta:
O tyrimu nerekomendavo pasidaryti? Jeigu jusu ad alerginis, tai tepk netepus - alergijos neuztepsit. Tik sugadinsit oda ir endokrinine sistema.

Papildyta:
Pirmiausia, tai rekomenduoju pasidaryti tyrimus, kad issiaiskinti kam vaikiukas alergiskas. 2. Hipoalergine dieta. 3. Antihistamininiai vaistai kai kuriais atvejais buna veiksmingi ir tikslingi (pvz Ketotifenas). 4. Kuo maziau hormonu, naudoti tik silpnus arba skiestus su emolientu (pvz 10%Cutivate ir 90% emoliento); ieskoti naturaliu priemoniu, kurios padetu (taukmedzio aliejus, emu taukai, tamanu aliejus, Kinotakara, negyvosios juros druskos vonios ir tt.)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausru: 17 rugsėjo 2009 - 12:16
QUOTE(ausru @ 2009 09 17, 14:13)
Vaje, ir kiek laiko jau sitaip tepat? Ir nejaugi grynu Cutivate?  doh.gif Tas Cutivate ne siaip tepaliukas, o stiprus hormoninis tepalas. Jeigu iskart nuo stipraus pradejot (nors yra silpnu hormoniniu ir vidutinio stiprumo), tai kuo tepsit toliau? Ziauru. Koks gydytojas jums cia toki gydyma paskyre?
Papildyta:
O tyrimu nerekomendavo pasidaryti? Jeigu jusu ad alerginis, tai tepk netepus - alergijos neuztepsit. Tik sugadinsit oda ir endokrinine sistema.

Papildyta:
Pirmiausia, tai rekomenduoju pasidaryti tyrimus, kad issiaiskinti kam vaikiukas alergiskas. 2. Hipoalergine dieta. 3. Antihistamininiai vaistai kai kuriais atvejais buna veiksmingi ir tikslingi (pvz Ketotifenas). 4. Kuo maziau hormonu, naudoti tik silpnus arba skiestus su emolientu (pvz 10%Cutivate ir 90% emoliento); ieskoti naturaliu priemoniu, kurios padetu (taukmedzio aliejus, emu taukai, tamanu aliejus, Kinotakara, negyvosios juros druskos vonios ir tt.)

tame ir yra problema,kad pasidarem greitos reakcijos tyrimus ir niekam nerodo alergijos,leto tipo dar nedare,pirmiausiai liepe isbandyt visokius tepalus,tik man tie tepalai ir nervin,ka su jais reik ilgai zaisti,nes mano vaikiukas nelabai noriai leidziasi tepliojamas,tai sakau gal kas isradot koki kitoki buda, g.gif g.gif
Atsakyti