Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas XV tema

QUOTE(vilke_ziema @ 2009 09 16, 06:25)
Noriu paklausti apie misinukus, mano maziukas alergiskas pienui ir kiausinio baltymui, iki siol maitinau pati, bet dabar eisim pas alergologe ir galvoju, kad MP gal reiks jau pakeistii, nes vis paberia, matyt, as suvalgau ko nors draudziamo, nors ir laikausi..skaiciau, kad mamos diskutavo apie misinukus, minejo Neocate, atrodo, ir kalbejot apie tai, kad jis kompensuojamas, tik vienai mamai, kazkodel delsia su kompensavimo dokumentais..galit papasakot, kaip tas misinukas kompensuojamas, turbut tik visai maziukams, kurie kitokio maisto negali dar valgyti ar kaip?..gal mums nepriklauso jis..be to dar kalbejot apie kita misinuka, kuris geresnis, bet pavadinimas man uzkrito?...
aciu uz atsakyma  4u.gif


Neocate misinuka israsyti gali tik alergologas, jeigu tyrimai patvirtina, kad vaikutis tikrai alergiskas karves pienui. Iki metu jis pilnai kompensuojamas, o nuo metu jau priklausai nuo alergologu ir ligoniu kasu malones. Alergologai teiksis pildyti dok tik jei tyrimai tikrai rodys labai aukstas klases, o ar ligoniu kasos dabar krizes metu kompensuos irgi klausimas. Be to, nuo metu ji gali israsyti tik 3 menesiams, o paskui vel visa procedura is naujo. Uz Neocate geresnio alergiskiems vaikams nera. Tik iki metuku skiriamas Neocate LCP, o nuo metuku Neocate Advance.
Papildyta:
Mamos, ka manot apie gydomuosius drabuzius is medicininio silko - http://www.rasakila....-ir-vaikams.htm ? Gal kuri bandet?
Atsakyti
QUOTE(ausru @ 2009 09 16, 12:14)
Mamos, ka manot apie gydomuosius drabuzius is medicininio silko - http://www.rasakila....-ir-vaikams.htm ? Gal kuri bandet?

Kazkas pirko silkinius drabuzelius,bet kas nepamenu blush2.gif

Lince1 a kur dingus? g.gif Kaip ten tas jums folio tyrimas? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laiskriste1: 16 rugsėjo 2009 - 11:26
QUOTE(Laiskriste1 @ 2009 09 16, 12:25)
Kazkas pirko silkinius drabuzelius,bet kas nepamenu blush2.gif

Lince1 a kur dingus? g.gif Kaip ten tas jums folio tyrimas? ax.gif


Labas, nuo pirmadienio grįžau į darbą smile.gif schmoll.gif Nesidavė, dar neužmiršo dūrio mėginių schmoll.gif , tik pamatęs, labai rėkt pradėjo, tai ir net nebandė žiūrėt. Aš pati išsityriau.
Atsakyti
QUOTE(vilke_ziema @ 2009 09 16, 09:25)
Noriu paklausti apie misinukus, mano maziukas alergiskas pienui ir kiausinio baltymui, iki siol maitinau pati, bet dabar eisim pas alergologe ir galvoju, kad MP gal reiks jau pakeistii, nes vis paberia, matyt, as suvalgau ko nors draudziamo, nors ir laikausi..skaiciau, kad mamos diskutavo apie misinukus, minejo Neocate, atrodo, ir kalbejot apie tai, kad jis kompensuojamas, tik vienai mamai, kazkodel delsia su kompensavimo dokumentais..galit papasakot, kaip tas misinukas kompensuojamas, turbut tik visai maziukams, kurie kitokio maisto negali dar valgyti ar kaip?..gal mums nepriklauso jis..be to dar kalbejot apie kita misinuka, kuris geresnis, bet pavadinimas man uzkrito?...
aciu uz atsakyma  4u.gif

Aš taip pat maitinu pati. Domiuosi mišinukais, norėčiau košytes pabalinti ir gal kokį gurkšnelį užgertų pusryčiaudama (po arba valgydama košytę, nes be MP tik vanduo). Gydytoja rekomendavo nusipirkti kokį virš metų, bet kaip suprantu tai tik tas ir tiktų Neocate Advance. Mano ir kartais paberia, bet manoji dar daug kam alergiška, pabandau kokį jau seniai duotą produktą ir vėl paberia verysad.gif . Kiek žinau net ir šis mišinukas gali netikti-berti. Jei nedaug paberia gal vistiek verta maitinti pačiai:hm. Aš pirmąją baigiau maitinti kai pradėjo karvės pieną gerti t.y. 1 metų ir 2 mėn. bet ji niekam nealergiška buvo. Mažylę buvau pasiryžusi maitinti ilgiau smile.gif , bet kartais imu abejoti ar gerai g.gif , nors teoriškai vaikučiui MP turėtų būti geriausia. O alergologai nerekomenduoja alergiukų iki 2 metukų maitinti MP?
Atsakyti
Manau labai svarbu dar ir kaip vaikutis jaučiasi.
Šiaip manoji auga gerai nors valgymu ji nėra suinteresuota (išskyrus MP) smile.gif , valgo prastokai. Metukų svėrė 11,1 kg ir 80 cm, dantų turim 10, kalcį patarė duot tik nuo metų, nes mes negalim net rūgščių pieno produktų verysad.gif . Visi tyrimai geri, net pediatrė stebisi: žinant ką jūs valgot... viskas tiesiog labai gerai. Tiesa hemoglobinas 119g/L , 8 mėn buvo 121, bet mes tris mėnesius (jau kai priklausė) nevalgėm jokios mėsos, nes labai bėrė, o dabar jau kasdien valgom (triušį ir retai kitokią, nes kol kas netinka). Su tais tyrimais tai žiūrint kur tas normas žiūrėti g.gif , jei čia http://www.medicinap...?lang=lt&mID=11 gerai, nors ir kitur sako, kad jei žemiau už 110 g/L, tai jau tada mažakraujystė.
Papildyta:
QUOTE(ausru @ 2009 09 16, 14:14)
Mamos, ka manot apie gydomuosius drabuzius is medicininio silko - http://www.rasakila....-ir-vaikams.htm ? Gal kuri bandet?

Gal reiks pabandyti g.gif , bet kaip tą dydį pataikyti g.gif , šiaip tai brangoki, o reikia kaip supratau kaip tik dydžio, žiūrėjau pižamytę, bet tik nuo 3-4 metų, tai didelė mums.
Atsakyti
Laba 4u.gif

o pas mus tai tęsiasi nuotykiai toliau, vakar naktį vėl reanimacijoj praleidom doh.gif , pradėjo dust doh.gif , žodžiu, dieną toks keistas kosėjimas buvo, kadangi pirmą kartą taip, tai neatpažinau laringito pradžios, nu ir ką, naktį girdim, kad dūsta, tai staigiai pasukau į greitąją, ir išgabeno mus, pakvėpavo jis ten adrenalino, palaikė per naktį, o ryte paleido ax.gif . Tipo nieko baisaus, kitą kartą neškit į gryną orą ir viskas, laringitas sakė labai būdinga alergiškiems vaikams, tai negi čia mums dabar tas AD pereis į kvėpavimo takus doh.gif , nes oda tai kuo gražiausia ax.gif Dabar gydomės namie, prisipirkau visokios amunicijos, inhaliatorių, vaistų ir t.t., tikiuos kitą kartą neprireiks reanimacijos doh.gif . Tik džiaugiuos, kad dar nepagimdžiau nuo stresų, o vaikas tai jaučiu bus nervinis schmoll.gif , nes per šitą nėštumą tai tiek nervų, daugiau nei per visą gyvenimą verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Meda01 @ 2009 09 16, 16:34)
Laba 4u.gif

o pas mus tai tęsiasi nuotykiai toliau, vakar naktį vėl reanimacijoj praleidom doh.gif , pradėjo dust doh.gif , žodžiu, dieną toks keistas kosėjimas buvo, kadangi pirmą kartą taip, tai neatpažinau laringito pradžios, nu ir ką, naktį girdim, kad dūsta, tai staigiai pasukau į greitąją, ir išgabeno mus, pakvėpavo jis ten adrenalino, palaikė per naktį, o ryte paleido ax.gif . Tipo nieko baisaus, kitą kartą neškit į gryną orą ir viskas, laringitas sakė labai būdinga alergiškiems vaikams, tai negi čia mums dabar tas AD pereis į kvėpavimo takus doh.gif , nes oda tai kuo gražiausia ax.gif Dabar gydomės namie, prisipirkau visokios amunicijos, inhaliatorių, vaistų ir t.t., tikiuos kitą kartą neprireiks reanimacijos doh.gif . Tik džiaugiuos, kad dar nepagimdžiau nuo stresų, o vaikas tai jaučiu bus nervinis schmoll.gif , nes per šitą nėštumą tai tiek nervų, daugiau nei per visą gyvenimą verysad.gif

Kaip baisu verysad.gif .
Stiprybės jums 4u.gif , sveikit ir daugiau nesirkit 4u.gif
Atsakyti
Meda01 - laikykis 4u.gif
Atsakyti
Man jau "svyra" rankos . Nuo gimimo turim AD, dabar mano vaikui jau 6,5 metų, bet AD niekur nedingo, per sulenkimus galūnių raudona beveik visada, stengiuosi vaistais nepiknaudžiauti, tepu tik kai jau labai blogai atrodo... Kas keisčiausia, nei vienas tyrimas neparodė, kad vaikas turi kam nors alergija... maistą sekti sunku, nes pas mane jis valgus, o ir reakcija alergijos pas jį nežaibinė, o net nežinau lėtinė tubūt... Gydytojai sako, kad gali būti kad jis išaugs, arba alergiškas dėl to, kad baltapūkis, žodžiu per 6 metus atsakymo dėl ko AD ir pagerėjimo nėra . verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Meda01 @ 2009 09 16, 14:34)
Laba 4u.gif

o pas mus tai tęsiasi nuotykiai toliau, vakar naktį vėl reanimacijoj praleidom doh.gif , pradėjo dust doh.gif , žodžiu, dieną toks keistas kosėjimas buvo, kadangi pirmą kartą taip, tai neatpažinau laringito pradžios, nu ir ką, naktį girdim, kad dūsta, tai staigiai pasukau į greitąją, ir išgabeno mus, pakvėpavo jis ten adrenalino, palaikė per naktį, o ryte paleido ax.gif . Tipo nieko baisaus, kitą kartą neškit į gryną orą ir viskas, laringitas sakė labai būdinga alergiškiems vaikams, tai negi čia mums dabar tas AD pereis į kvėpavimo takus doh.gif , nes oda tai kuo gražiausia ax.gif Dabar gydomės namie, prisipirkau visokios amunicijos, inhaliatorių, vaistų ir t.t., tikiuos kitą kartą neprireiks reanimacijos doh.gif . Tik džiaugiuos, kad dar nepagimdžiau nuo stresų, o vaikas tai jaučiu bus nervinis schmoll.gif , nes per šitą nėštumą tai tiek nervų, daugiau nei per visą gyvenimą verysad.gif

4u.gif 4u.gif 4u.gif
Ot ir visai gali but nenervinis tas tavo leliukas,tik nereikia taip nusiminti.
Va as pvz visa nestuma buvau tokia rami,jokiu stresu,viskuo patenkinta tokia ale flegma. O vaikas jau nuo 2savaiciu pradejo mane sokdint ir taip beveik 2 metus. ax.gif
O va drauge laukdamasi tikrai turejo daug stresiniu situaciju,visokie teismai ir t.t O vaikas ramut ramuteleis, budavo guli sau vienas lovytej, zaidzia ramus. Ji viska galedavo pasidaryt,o as nieko unsure.gif

Taip, kad aukstyn nosi viskas gerai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Laiskriste1 @ 2009 09 16, 14:43)
4u.gif  4u.gif  4u.gif
Ot ir visai gali but nenervinis tas tavo leliukas,tik nereikia taip nusiminti.
Va as pvz visa nestuma buvau tokia rami,jokiu stresu,viskuo patenkinta tokia ale flegma. O vaikas jau nuo 2savaiciu pradejo mane sokdint ir taip beveik 2 metus. ax.gif
O va drauge laukdamasi tikrai turejo daug stresiniu situaciju,visokie teismai ir t.t O vaikas ramut ramuteleis, budavo guli sau vienas lovytej, zaidzia ramus. Ji viska galedavo pasidaryt,o as nieko unsure.gif

Taip, kad aukstyn nosi viskas gerai 4u.gif  4u.gif  4u.gif


Laringitas toks baisus tik iki tam tikro vaiko amžiaus,maždaug iki 2 metų, nes pas vaikiuką labai gerklos klostės siauros ir baisu, kad priepoliai būna daugiausia nakti, iš savo praktikos, jeigu vaikas girdėdavau, kad diena sukosti kaip "šuniukas" tai vakare migdydavau beveik sėdom ir drėkindavau kambarį (verdantis, garuojantis virdulus kambaryje, šlapi rankšluoščiai ant radiatoriaus ir t.t) jei tik sunkiau tapdavo alsuot iškart į vonia karštas vanduo pilnu tempu bėgdavo, kad garai eitų, būdavo atsisėdam ant ko nors auksčiau , beveik palubėje....tokia pirma pagalba. O laringitą susieti su nervingumu ar AD, tokio dalyko dar negirdėjau.
Atsakyti
QUOTE(Ligituk @ 2009 09 16, 16:00)
Laringitas  toks baisus  tik iki tam tikro  vaiko  amžiaus,maždaug iki 2 metų,  nes pas vaikiuką  labai gerklos  klostės  siauros  ir  baisu, kad priepoliai būna  daugiausia nakti, iš savo praktikos, jeigu  vaikas  girdėdavau, kad  diena  sukosti  kaip  "šuniukas"  tai  vakare  migdydavau  beveik  sėdom  ir  drėkindavau  kambarį  (verdantis, garuojantis virdulus kambaryje, šlapi  rankšluoščiai  ant radiatoriaus ir t.t)  jei tik  sunkiau  tapdavo alsuot  iškart į vonia  karštas  vanduo  pilnu tempu bėgdavo, kad  garai eitų,  būdavo  atsisėdam  ant  ko nors  auksčiau , beveik  palubėje....tokia pirma  pagalba.  O  laringitą  susieti  su  nervingumu ar AD,  tokio  dalyko  dar negirdėjau.

Tai dabar jau daugmaž žinau, kaip reikėtų elgtis, ir tikrai manau daugiau nedaeisim iki dusimo doh.gif , bet kai pirmą kart susiduri g.gif , šiaip kiek esu girdėjus tai ne vienas vaikas atsiduria reanimacijoj susidūrus su šita liga pirmą kartą verysad.gif
O laringito mes ir nesiejam su nervingumu mirksiukas.gif ax.gif , alergiškiems tipo būdinga laringitai ir visos kitos kvėpavimo takų ligos bronchitai, astmos, nu nežinau čia taip mums KMU aiškino g.gif
Atsakyti