Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas XV tema

Teks man blenderį pirkti dėl Mortelės sriubos lotuliukas.gif . Iki šiol apsiėjau be jo, o va dabar per tuos gundymus reikės piniginę atverti biggrin.gif
Atsakyti
Atsiprašau, kad braunuos ir dar rašysiu ne į temą, bet žinau kad AD vaikučių mamytės labai vertina EMU (natūralų stručių aliejų)
user posted image
Gal skelbimo neužmatysit, todėl rašau čia 4u.gif
Turiu vieną pardavimui (236 ml), tad jei reikia, rašykit į AŽ 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Amica @ 2009 09 15, 10:24)
Teks man blenderį pirkti dėl Mortelės sriubos  lotuliukas.gif . Iki šiol apsiėjau be jo, o va dabar per tuos gundymus reikės piniginę atverti  biggrin.gif

Gali apsieiti ir be blenderio - pertrinti per koki sieteli, bet ilgas marazmas. O su blenderiu tai tik bzik ir viskas smile.gif
Papildyta:
Nesuprantu kodel SM pakeite sitos temos aplinka g.gif ? Sita kokia nejauki rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausru: 15 rugsėjo 2009 - 13:30
sweikos, o tai neuzkreciama? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ausru @ 2009 09 15, 13:32)
Gali apsieiti ir be blenderio - pertrinti per koki sieteli, bet ilgas marazmas. O su blenderiu tai tik bzik ir viskas  smile.gif
Papildyta:
Nesuprantu kodel SM pakeite sitos temos aplinka  g.gif ? Sita kokia nejauki  rolleyes.gif


Tai vat kad be blenderio terlionė gaunas doh.gif

Fui kokia nesmagi aplinka, vis per tas reklamas doh.gif . Net rašyti nesinori schmoll.gif

QUOTE(emamyte @ 2009 09 15, 13:50)
sweikos, o tai neuzkreciama? blush2.gif


Kas neužkrečiama? Atopinis dermatitas? Jei būtent tai domina, tai tikrai ne schmoll.gif . Tai yra daugumoje atvejų paveldimas reikalas, persipinantis su alergija.
Atsakyti
QUOTE(ausru @ 2009 09 15, 14:32)
Nesuprantu kodel SM pakeite sitos temos aplinka  g.gif ? Sita kokia nejauki  rolleyes.gif



QUOTE(Amica @ 2009 09 15, 15:09)
Fui kokia nesmagi aplinka, vis per tas reklamas  doh.gif . Net rašyti nesinori  schmoll.gif

Mane,tai nervina,greiciau pakeistu doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(emamyte @ 2009 09 15, 13:50)
sweikos, o tai neuzkreciama? blush2.gif

internetu ir kitais budais, tai nea schmoll.gif a kodel klausiate? kyla itarimu g.gif

nu be blenderio tai as beveik 3 litru sriubos netrinciau schmoll.gif doh.gif Amica, patikek verta mirksiukas.gif o tai jus jokio net kombaino neturit? Man tai blenderis nepamainomas visa kame, as net svoguna blenderiu smulkinu, kad akiu negrauztu, MB ledus skaldo kokteiliams... kiausinius kepiniams plaku ir t.t.

Ausru, negaminau tokio daryko kaip triusis su cukinija, be pasirode skanu, tik MB man triusi keikia, mat kaulai jam nepatinka doh.gif zinai del skonio, tai kai as valgiau hipoalergiskai, tai padarau koki troskini, tada sau issiimu, o MB ir dukrai arba grietines sauksta ar trintu pomidoru, visai kitas skonis... nors patiekalas kaip ir tas pats, o jumi taip neiseitu g.gif

as perkratysiu galva ka cia imetus, nes su tais hipoalerginiais pati zinai, kaip sunku kazka naujo ismastyti... mes tai ir "makaronscikai" ir "kukusininkai" nu bet netinka...
ai kepu tokius grikiu dribsiu blynelius... mums dviem su dukra reikia (vos daugiau nei 3 keptuves):
4 su kaupu saukstu grikiu dribsiu, uzplykiti verdanciu vandeniu, kad ismirktu apie 10 min
dedam 4 su kaupu saukstu miltu (beje bandziau su ruginiais, ne taip skanu buvo, bet valgoma, dar ir duona kvepejo biggrin.gif )
2 saukstai krakmolo, dedu kukuruzu
2 kiausiniai (alergiukams vat cia manau reiktu pakeisti tuo paciu krakmolu - 2 saukstais)
vos druskytes (galima nedeti, jei veliau barstysim suriu)
ismaisom viska, jei per kieta mase pilam vandens, mase turetu buti tokia pasemiama saukstu ir nebeganti, o isverciama.

kepam aliejuje, bet jau gerai ikaitinus (su ruginiais miltais siek tiek ilgiau kepe). kai apverciam apibarstom tarkuotu dziugu ar parmezanu. Bandziau kitu suriu, netiko, bent man.
Valgom taip vat daugiau nieko neisideje. Jie ir salti visai skanus.
Atsakyti
QUOTE(Amica @ 2009 09 15, 11:24)
Teks man blenderį pirkti dėl Mortelės sriubos  lotuliukas.gif . Iki šiol apsiėjau be jo, o va dabar per tuos gundymus reikės piniginę atverti  biggrin.gif

Amica,ar tu neatsimeni mes gi praeita ziema visos virem ta trinta sriubyte. Kai buvo pirmas meetas,tai tokia sios temos mamyte *Greisi* pasake si recepta,o idomu kur ji dingus g.gif
Papildyta:
Nu bet ,musu mortele kokia kulinare. Va prasom 4u.gif

Ir,kaip gerai,kad priminei ta trinta moliugu sriuba,visai jau buvau pamirsus. Va dar vienas 4u.gif mirksiukas.gif

ausru nugis tu kokia teisi buvai,kad reik pries tepant TS suslapint oda. Visai kitas reikalas,kaip tu ir sakei,atrodo,kad uzrakina naturalia dregme odoje. Va ir tau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Laiskriste1 @ 2009 09 15, 14:30)

ausru nugis tu kokia teisi buvai,kad reik pries tepant TS suslapint oda. Visai kitas reikalas,kaip tu ir sakei,atrodo,kad uzrakina naturalia dregme odoje. Va ir tau  4u.gif

Nugis dekui smile.gif

Papildyta:
Klausykit, o cia pas mus dabar jau visada sita zydra aplinka bus?
Atsakyti
QUOTE(Mortele @ 2009 09 15, 14:19)
nu be blenderio tai as beveik 3 litru sriubos netrinciau  schmoll.gif  doh.gif Amica, patikek verta  mirksiukas.gif o tai jus jokio net kombaino neturit? Man tai blenderis nepamainomas visa kame, as net svoguna blenderiu smulkinu, kad akiu negrauztu, MB ledus skaldo kokteiliams... kiausinius kepiniams plaku ir t.t.


Aš trijų litrų ir nevirčiau, kad nereikėtų paskui vienai valgyti biggrin.gif , nes už šeimyną negarantuoju doh.gif . Neturiu nei blenderio, nei kombaino, tik sulčiaspaudę biggrin.gif . Kad aš kažkaip be to blenderio visada apseidavau, net kai mažiui košes trindavau, tai per sietelį šmakšt ir viskas. Išlaidos dabar čia per jūsų sriubas doh.gif biggrin.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Amica @ 2009 09 15, 22:16)
Aš trijų litrų ir nevirčiau, kad nereikėtų paskui vienai valgyti  biggrin.gif , nes už šeimyną negarantuoju  doh.gif . Neturiu nei blenderio, nei kombaino, tik sulčiaspaudę  biggrin.gif . Kad aš kažkaip be to blenderio visada apseidavau, net kai mažiui košes trindavau, tai per sietelį šmakšt ir viskas. Išlaidos dabar čia per jūsų sriubas  doh.gif  biggrin.gif  tongue.gif

ai, tai atvaryk i svecius - net ir virt nereikes mirksiukas.gif

as tai manau, kad aplinka turetu pasikeisti, nes gi net fono nera - cia matyt i rudeni keicia, bus koks su lapeliais... ale krize, tai po viena dali per diena biggrin.gif
Atsakyti
Noriu paklausti apie misinukus, mano maziukas alergiskas pienui ir kiausinio baltymui, iki siol maitinau pati, bet dabar eisim pas alergologe ir galvoju, kad MP gal reiks jau pakeistii, nes vis paberia, matyt, as suvalgau ko nors draudziamo, nors ir laikausi..skaiciau, kad mamos diskutavo apie misinukus, minejo Neocate, atrodo, ir kalbejot apie tai, kad jis kompensuojamas, tik vienai mamai, kazkodel delsia su kompensavimo dokumentais..galit papasakot, kaip tas misinukas kompensuojamas, turbut tik visai maziukams, kurie kitokio maisto negali dar valgyti ar kaip?..gal mums nepriklauso jis..be to dar kalbejot apie kita misinuka, kuris geresnis, bet pavadinimas man uzkrito?...
aciu uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti