Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas XV tema

QUOTE(Mortele @ 2009 08 14, 15:15)
pamirsau parasyti  doh.gif  po gal 4 men pertraukos, davau paragauti avizu koses, ant savo durnos galvos... maziukas ropinejo aplink, kol mes su dukryte valgem, nu tai daviau, kokiu 2 arbatinius nubrauktus saukstelius suvalge... ir puse dienos veme  verysad.gif atsipaipaliojo tik 10 vakare... zodziu panasu, kad ilgai dar jos neragaus, o galvojau, kad gal tiks - tik pirmine tokia reakcija buvo  blush2.gif

Vaje... verysad.gif Maniškis valgo.Lyg ir nieko.
Atsakyti
QUOTE(geguzevasaris @ 2009 08 14, 00:01)
smile.gif nepergyvenk, praeis mirksiukas.gif Mus anksčiau visad visad sukandžiodavo. Ir niežtėjimas baisinis doh.gif Nieks nepadėdavo, dar ir grįžus namo  kokią savaitę persekiodavo, kol susikraudavo lagaminus ir išvykdavo atgal bjaurybės.


nu bet bjaurastis tai doh.gif mane pačią irgi apkandžiojo, niežti nerealiai ir visur namuos vaidenas kad blusa nušuoliavo, siurbiu kambarius po 3 kartus dienoj, kartą per dieną plaunu, blim kad tik parsivežę nebūtumėm unsure.gif man jau paranoja, rytoj išpurkšiu butą ir į sodybą lėksim, gal tada jau apsiraminsiu doh.gif

mano mažoji irgi ne viską valgo schmoll.gif visur turiu obuolio įdėt, tada tinka biggrin.gif

QUOTE(Lince1 @ 2009 08 14, 14:10)
Mums pelynui dūrio mėginys rodė 4 klasę, bet mums kaip ir nieko pakolkas. Mes savaitę geriam Xyzal, tokį naują vaistą, kojytės truputį pabertos, bet normaliai.


tai pas mus prieš du metus irgi rodė 4 klasę, kažkaip irgi nesijuto labai stipriai, ale vat ši vasara kažkas musėt arba pasikeitė arba sustiprėjo arba dar kas prisidėjo verysad.gif


Mortele, pelynas ir kiečiai gi ta pati šeimynėlė, doh.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif , senokai nesimatem mirksiukas.gif smile.gif

Matau jau sena temuke damuset ir nauja atidaret. Amica, tau, kaip visada, balioncikas uz savanoriskas pareigas 4u.gif
O mes neseniai is pajurio grizom, dziaugemes saulyte ir jura net 10 dienu. Beje, isvaziavom ir paskui mus geri orai is Palangos hihihi.gif - palikom lietu ir dargana hihihi.gif . Tiesa, alergijoms kopu smelis ir pakranciu dumbliai i nauda neisejo, bet uztai kaip nuo namu pailsejome thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutės smile.gif

Džiaugiuosi už tuos vaikučius, kam pagerėjimas 4u.gif , o nusiminusiems po 4u.gif - viskas bus gerai rolleyes.gif

Pas mus viskas neblogai, tfu tfu tfu. Labai tikiuosi, kad taip gerai ir pražiemosime rolleyes.gif

Ausru, prasitrink až, negaliu meilės laiško išsiųsti hihihi.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif griztame ir mes is atostogu, buvome Nidoje net 3 savaites, vaziavome del maziukes, tikejomes, kas juros vanduo pagerins situacija, o isejo atvirksciai, labai ten mum odele pablogejo verysad.gif , na, uztat, kaip rase Ausru, nuo namu pailsejome, net pasiilgome smile.gif
Mamytes, gal kurios vaikutis turi alergija kiausiniams, o putpeliu kiausiniai tinka? Mes turime 3 klase kiausinio baltymui, siandien daviau putpeliu kiausinio tryni it jokios reakcijos kol kas tfu tfu nera g.gif
Atsakyti
Laba diena.Norėjau paklausti,kas bandę ožkos pieną,kaip jį paruošti ir duoti vaikui pirmą kartą paragaut?Suėjo Justui metukai,gal reikėtų pabandyt.Bent košės skanesnės būtų.
Atsakyti
Laba diena smile.gif


Noriu pasiprašyt į Jūsų būrį. Su mažiausia mergyte turiu problemėlių. Pusės metukų labai stipriai jos organizmas sureagavo į karvės pieną. Teko net Zytec duoti. Labai metė plėmais veiduką ir tino ant akių. Dabar smulkiais spuogučiais nusętas veidukas, už ausyčių, kasosi, nerami. Nors, aišku, sutampa su dantų dygimų, bet man, kaip mamai, atrodo, kad ne tik. Prieš kelias dienas lėkėm pas N. Grušauską, bet jis mane tikino ir kategoriškai atmetinėjo, kad tai alergija. Kol mes neturim kraujo tyrimo, atseit, nieko negalima verst ant alergijos. Jis prakaitinukę diagnozavo. Bet manęs vistiek neramina ta dignozė, nes vaikui nepraeina. Bandau registruotis pas alergologą.

Pavyko pirmadieniui užsiregistruoti pas alergologa "Motinos ir vaiko" klinikoj. Bet jau kainelės jaučiu bus... doh.gif

Tokios tokelės. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NYLE MA: 19 rugpjūčio 2009 - 14:41
QUOTE(NYLE MA @ 2009 08 19, 15:08)
Laba diena smile.gif
Noriu pasiprašyt į Jūsų būrį. Su mažiausia mergyte turiu problemėlių. Pusės metukų labai stipriai jos organizmas sureagavo į karvės pieną. Teko net Zytec duoti. Labai metė plėmais veiduką ir tino ant akių. Dabar smulkiais spuogučiais nusętas veidukas, už ausyčių, kasosi, nerami. Nors, aišku, sutampa su dantų dygimų, bet man, kaip mamai, atrodo, kad ne tik. Prieš kelias dienas lėkėm pas N. Grušauską, bet jis mane tikino ir kategoriškai atmetinėjo, kad tai alergija. Kol mes neturim kraujo tyrimo, atseit, nieko negalima verst ant alergijos. Jis prakaitinukę diagnozavo. Bet manęs vistiek neramina ta dignozė, nes vaikui nepraeina. Bandau registruotis pas alergologą.

Pavyko pirmadieniui užsiregistruoti pas alergologa "Motinos ir vaiko" klinikoj. Bet jau kainelės jaučiu bus... doh.gif

Tokios tokelės. 4u.gif


Aš tai neišdrysčiau duoti gryno karvės pieno pusės metų kūdikiui doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Meda01 @ 2009 08 19, 13:58)
Aš tai neišdrysčiau duoti gryno karvės pieno pusės metų kūdikiui doh.gif



Jetau, žinoma. schmoll.gif Nedaviau aš jai gryno pieno. Aš pati dar dabar ją maitinu savo pienu. Tai buvo Milupos košė.
Atsakyti
QUOTE(NYLE MA @ 2009 08 19, 16:08)
sureagavo į karvės pieną.

QUOTE(NYLE MA @ 2009 08 19, 19:15)
Nedaviau aš jai gryno pieno.Tai buvo Milupos košė.


Nu tu pati paskaityk, kaip tau skamba? mirksiukas.gif
Milupos košėje ne karvės pienas, o mišinys (jei ta košė išvis be pieno, tai nei to nebūna).
Aš nemanau, kad jums alergija, jei jau gydytojas daug matęs abejoja.

Dabar pati mąstau, kad mano mažės birželio baisusis bėrimas buvo "tridienė karštinė', nes sutampa -tris dienas aukšta tempa, paskui išbėrė.O kadangi aš valgiau varškės su keliom braškytėm, sutapo laikas ir apkaltinau tą varškę g.gif
Atsakyti
QUOTE(NYLE MA @ 2009 08 19, 14:08)
Laba diena smile.gif
Noriu pasiprašyt į Jūsų būrį. Su mažiausia mergyte turiu problemėlių. Pusės metukų labai stipriai jos organizmas sureagavo į karvės pieną. Teko net Zytec duoti. Labai metė plėmais veiduką ir tino ant akių. Dabar smulkiais spuogučiais nusętas veidukas, už ausyčių, kasosi, nerami. Nors, aišku, sutampa su dantų dygimų, bet man, kaip mamai, atrodo, kad ne tik. Prieš kelias dienas lėkėm pas N. Grušauską, bet jis mane tikino ir kategoriškai atmetinėjo, kad tai alergija. Kol mes neturim kraujo tyrimo, atseit, nieko negalima verst ant alergijos. Jis prakaitinukę diagnozavo. Bet manęs vistiek neramina ta dignozė, nes vaikui nepraeina. Bandau registruotis pas alergologą.

Pavyko pirmadieniui užsiregistruoti pas alergologa "Motinos ir vaiko" klinikoj. Bet jau kainelės jaučiu bus... doh.gif

Tokios tokelės. 4u.gif


Šiaip jau Grušauskas patyręs dermatologas, tūkstančius tų vaikų permatęs. Jei tai tikrai prakaitinukė, tai turi praeiti g.gif . O gal yra sąlygos prakaitinukei, todėl ji ir nepasitraukia g.gif . Na, matysite ką sakys alergologas.

QUOTE(geguzevasaris @ 2009 08 20, 22:52)
Dabar pati mąstau, kad mano mažės birželio baisusis bėrimas buvo "tridienė karštinė', nes sutampa -tris dienas aukšta tempa, paskui išbėrė.O kadangi aš valgiau varškės su keliom braškytėm, sutapo laikas ir apkaltinau tą varškę  g.gif


Tai vat kad tie sutapimai doh.gif , kitą kartą nežinai nei ką apkaltinti.

Ar domitės kuri plačiau tais Transfer Faktoriais, kuriuos Ausru bandė savo mažyliui duoti? Dabar gana plati diskusija šiuo klausimu išsirutuliojo. Aš tai vistiek jais netikiu ax.gif , bet...
Atsakyti
QUOTE(geguzevasaris @ 2009 08 20, 21:52)
Nu tu pati paskaityk, kaip tau skamba? mirksiukas.gif
Milupos košėje ne karvės pienas, o mišinys (jei ta košė išvis be pieno, tai nei to nebūna).
Aš nemanau, kad jums alergija, jei jau gydytojas daug matęs abejoja.


Matai geguzevasaris, visos istorijos nenupasakojau. Nenorėjau išsiplėsti. Pabandysiu dabar aiškiau išdėstyt buvusią situaciją.

Pirmas bėrimas - Milupos košė buvo su pieno milteliais. "Labos nakties" ar kaip ji ten. g.gif

Antras bėrimas - namie virta košė su parduotuviniu pienu. ( Čia anytos iniciatyva - ji niekaip negalėjo patikėti, kad gali berti nuo pieno. Įsitikino. Nors pati medikė. Vaikas buvo ant akių išmuštas plėmais.)

Dabar.

Teko atostogas praleisti pajūry. Beja, kartu su anyta. Ten nebesužiūrėjau maisto. Buvo ji labai irzli. Idegė veiduką. Dygo dantys. Žodžiu daug faktorių į vieną krūvą susimetė. Namie nedidukas, bet vistiek remontas. Tas taip pat gali turėti įtakos.
Žodžiu nežinau...
Papildyta:
QUOTE(Amica @ 2009 08 21, 11:13)
Šiaip jau Grušauskas patyręs dermatologas, tūkstančius tų vaikų permatęs. Jei tai tikrai prakaitinukė, tai turi praeiti  g.gif . O gal yra sąlygos prakaitinukei, todėl ji ir nepasitraukia  g.gif . Na, matysite ką sakys alergologas.


Amica, nėra sąlygų prakaitunukei. Vaikas maudomas, prižiūrimas labai.
Sutinku, kad patyręs, bet tikrai ne diplomatiškas ir gana atsainus. Bet jau su mumis. Gal todėl, kad nebuvom iš anksto užsiregistravę ir nėjom privačiai.
Manau teks dar apsilankyt pas jį kai turėsim kraujo tyrimo rezultatus.


Šiandien užsukau į Homeopatinę vaistinę Rotušės aikštėj. Pasiūlė man žirniukus "Complex Apis". Sakė duoti kas valandą ir patikino, kad su antihistamininiais neturi sąveikos. Dar tą medetkų tepaliuką paėmiau. Bet bijausi. Veidukas vistik. Ar bandėt kuri tuos vaistelius?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NYLE MA: 21 rugpjūčio 2009 - 13:32