Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas XV tema

Amica as tai galvoju savo dickiui situos nupirkti. Tokie nepigus apie 120lt.,bet man atrodo geri...
http://www.gamtospro...e_3/pien/junior

As dabar geriu tokius,tik ne vaikiskus biggrin.gif .Ziuresiu,kaip jie cia man bus g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laiskriste1: 12 rugsėjo 2009 - 11:39
QUOTE(ausru @ 2009 09 12, 00:30)

Mamos praejusioj alergiuku temelej dalinosi ispudziais apie speltos produktus. As irgi noriu situ isigyti. Bet sako 1 kg speltos miltu - 20 Lt  doh.gif . O kiek ta kose, Mortele? Ir kokioj pardej tu situos gerius aptikai?



Speltos miltai, T 1050, demeter (1 kg), Bauck Hof. Užauginti biodinaminiuose ūkiuose. Rašo, kad kaina 18,63Lt, bet lyg pirmai buvo brangiau, nes aš mokėjau 21 su centais. rolleyes.gif
Visus jų produktus galima pažiūrėti čia http://www.sveikipro...t/main/products , pasirinksit kaip jums geriau įsigyti pagal savo miestą. Pas mus tai yra mažas skyrelis maximoj, bet galima viską iš siūlomų internetu produktų užsisakyti.
Dar pirkusi kynvos kruopas, nors viena mamytė rašė, kad negali jos alergizuoti, bet... man atrodo, kad jos mums netinka. Taip pat bandžiau
3 grūdų smulkūs dribsniai, demeter, Bauck Hof. Įeina: avižos, miežiai, spelta. Labai skani, bet ir nelabai tinka, nes avižos mums netinka.

Dar norėjau paklausti dėl Neocate, kaip jūsų vaikas priprato, greitai? Kaip jo skonis, neturi kartumo? Supratau, kad ilgokai maitinote MP. Aš vis dar maitinu, manoji nieko nenori gerti (t.y. vandens smile.gif , nes kitko negalim), galvoju gal pamėgint tą virš 1 m. Neocate. g.gif
Papildyta:
QUOTE(Laiskriste1 @ 2009 09 12, 13:34)
Nugis,sakykit mamos kaip ten tuos blynus su moliugu kept? Tiesiog itarkuot ir viskas? A skanu? g.gif

Aš kepiau tik cukinija+speltos miltai (daugiau negalim ko įdėt). Gavosi panašiai kaip su obuoliu smile.gif , vyresnėlė "nemėgsta" jokių cukinijų, moliūgų ir t.t. tai nepasakiau, kad ten cukinija... taip valgė, kad ojojoi lotuliukas.gif biggrin.gif . O man po pusmečio "bado" tai viskas skanu biggrin.gif ir mažoji valgė.
Atsakyti
QUOTE(tiesiog mamytė @ 2009 09 12, 12:29)
Speltos miltai........

Dar norėjau paklausti dėl Neocate, kaip jūsų vaikas priprato, greitai? Kaip jo skonis, neturi kartumo? Supratau, kad ilgokai maitinote MP. Aš vis dar maitinu, manoji nieko nenori gerti (t.y. vandens smile.gif , nes kitko negalim), galvoju gal pamėgint tą virš 1 m. Neocate. g.gif


Dekui uz info apie spelta 4u.gif 4u.gif 4u.gif

As vis dar maitinu siek tiek - 2 kartus per diena geriam mp ir 2 kartus Neocate. Pakolkas daugiau Neocate neikisu. Nebuvo labai lengva pripratinti, bet nebuvo labai ir sunku. Neocate Advance geria siek tiek mieliau nei paprasta Neocate - tas kartesnis, bet ir sitas Advance turi kartumo. As dedu siek tiek cukraus - nedaug, ant galo saukstelio. Veliau pradesiu sakiau po truputi mazint, kol visai isimsiu. Is tikruju, tai labai dziaugiuosi, kad pradejom ji gerti - 4 menesius vaiko svoris nejudejo is vietos, dar mazakraujyste prisimete, o dabar jau ir siek tiek priaugom ir uzvakar daremes kraujo tyrima - hemoglobinas 112 jau - kyla smile.gif . Ir ant vaiko matau, kad geriau jaustis eme - toks zvalutis pasidare smile.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausru: 12 rugsėjo 2009 - 14:34
QUOTE(Laiskriste1 @ 2009 09 12, 10:34)
Nugis,sakykit mamos kaip ten tuos blynus su moliugu kept? Tiesiog itarkuot ir viskas? A skanu? g.gif

mes ne taip darom schmoll.gif cukinijai itarkuoti tinka, o vat moliugas tokiais siulais nueina, nelabai gaunas...

zodziu originalus receptas yra... pabandyk adaptuoti pagal tai kokius produktus jumi galima:
300 ml virto ir sublenderiuoto moliugo
300 ml kukuruzu miltu
1 kiausinis (gal ir 2, nepamenu doh.gif )
druskytes vos
galima kiek cukraus

visa mase ismaisom (turetu buti nelabai kieta, tokio vidutinio skistumo, nebeganti, bet is sauksto isverirsti turetu), ipilam 2 saukstus aliejaus, kepam ikaitusioje keptuveje.
Valgom su melyniu uogiene, na ji labaiusiai tinka...

Siaip galvoju, kad kiti miltai irgi tiktu...

Ausru, jo as apie tuos kalbejau is www.sveikiproduktai.lt ten is prie kudikiu maistelio yra speltos kosyte apie 15 lt kainuoja, o dribsniai irgi turi but, tik neuzmaciau kiek kainuoja, turi buti ten www

Del neocate ir lenku veliau parasysiu

ai nepasisveikinau doh.gif labukas 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mortele: 12 rugsėjo 2009 - 15:08
QUOTE(Laiskriste1 @ 2009 09 12, 09:40)

Cia gi juk eliksyras Feniksas skysto kordicepso pagrindu smile.gif . Rasiau Fohow konsultantui laiska visai neseniai, patare duoti vaikui - butent sita Feniksa ir dar pasta Meigui. Bet rase, kad gali pradzioje suaktyvinti alergija. O tu ji jau isigyjai? Gal gali isduoti paslapti kur jo rasti? Nes tas psl, kuriame apie ji suzinojau, kazkodel neveikia siuo metu.

O kordicepsas, mamos, thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif . Mortele, zinok, iveikiau stafilokoka su juo biggrin.gif - neliko ne vieno spuogucio thumbup.gif . O buvo toks margas, kaip kiausinis doh.gif , jau maniau vel teks i ligonine vaziuoti doh.gif .

Lince, apie niezuli cia visai neseniai kalbejom - mano pastebejimais, kai isimeta antrine infekcija, niezulys tampa jau nebepakeliamas. Niekada pas mus taip nebuvo, kad vaikas diena nakti luptusi kaip isprotejes. O dabar, kai po kordicepso dingo tie spuoguciai, ir niezulys vel i savo vezes sugrizo - pasikaso biski kur laikas nuo laiko, bet kokia 80% maziau. Turbut ten tie -kokai kuitesi po oda ir dar labiau dirgino g.gif . Ir dar nesu tikra ar neturejom grybelio (Astr.. tvirtino, kad turejom, sako kur labai pleiskanoja - ten grybelis) . Pastebejau, kad beveik nugydziau keliu menesiu senumo raudonas pleiskanojancias demes ant pilvuko - tai gal cia ir buvo grybelis? Kord. raso ir grybelius naikina g.gif .
Papildyta:
QUOTE(Mortele @ 2009 09 12, 15:06)
ai nepasisveikinau  doh.gif labukas  4u.gif


Labukas, Mortele, labukas 4u.gif .

O as tai daznai ir nepasisveikinu blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausru: 12 rugsėjo 2009 - 15:46
smile.gif

QUOTE(Laiskriste1 @ 2009 09 12, 10:34)
Ten 3but tam Detox Kit ir is kiekvieno reik po 30las sulasint i 1l vandens,kaip ir rasiau ax.gif tai manau gausis 1 men gerti...


Po mėnesio švari būsi biggrin.gif

QUOTE(Laiskriste1 @ 2009 09 12, 11:37)
Amica as tai galvoju savo dickiui situos nupirkti. Tokie nepigus apie 120lt.,bet man atrodo geri...
http://www.gamtospro...e_3/pien/junior

As dabar geriu tokius,tik ne vaikiskus biggrin.gif .Ziuresiu,kaip jie cia man bus g.gif


Taigi jie pagaminti Ispanijoje bigsmile.gif , ispanų firma bigsmile.gif . Reikės prasizonduoti vaistinėse kiek kainuoja pas mus bigsmile.gif . O tu geri tokius, tik suaugusiems skirtus, ane? O kiek mokėjai? Kiekis toks pats?

Ką kitos mamytės galvojat apie šitus vitaminus, a?


Mano fiestulkai šiandien kažkoks diedas į subinę įvažiavo, nematė, kad prie Stop ženklo sustojau ir kalė man atlėkęs blink.gif , dažus apgadino, bagažinė nebeatsidaro unsure.gif . Vėl į servisą reikės varyti, vėl be mašinos kažkurį laiką sėdėsiu aggressive.gif
Atsakyti
QUOTE(tiesiog mamytė @ 2009 09 12, 12:29)
Dar norėjau paklausti dėl Neocate, kaip jūsų vaikas priprato, greitai? Kaip jo skonis, neturi kartumo? Supratau, kad ilgokai maitinote MP. Aš vis dar maitinu, manoji nieko nenori gerti (t.y. vandens smile.gif , nes kitko negalim), galvoju gal pamėgint tą virš 1 m. Neocate. g.gif

Mes tai greit pripratom; is pradziu po nedaug gere, bet paskui ir MP nebereikejo. Per kelias dienas pakeitem MP i Neocate, nors man jis labai neskanus pradzioj pasirode.
O kad nieko nenori gert, yra normalu, manoji irgi nieko negere isskyrus mano piena.
Atsakyti
QUOTE(ausru @ 2009 09 12, 16:45)
Cia gi juk eliksyras Feniksas skysto kordicepso pagrindu  smile.gif . Rasiau Fohow konsultantui laiska visai neseniai, patare duoti vaikui - butent sita Feniksa ir dar pasta Meigui. Bet rase, kad gali pradzioje suaktyvinti alergija. O tu ji jau isigyjai? Gal gali isduoti paslapti kur jo rasti? Nes tas psl, kuriame apie ji suzinojau, kazkodel neveikia siuo metu.

As sita pirksiu po 1men. O yra jo toj vaistinej prie Natura Mundos. Pasiskambink ir issiaiskinsi viska mirksiukas.gif Cia gi ir raso,kad naujiena bigsmile.gif
http://www.naturamun...ndex.php?page=5
Atsakyti
QUOTE(ausru @ 2009 09 12, 15:45)
O kordicepsas, mamos,  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif . Mortele, zinok, iveikiau stafilokoka su juo  biggrin.gif - neliko ne vieno spuogucio  thumbup.gif . O buvo toks margas, kaip kiausinis  doh.gif , jau maniau vel teks i ligonine vaziuoti  doh.gif .

labai labai dziaugiuosi thumbup.gif man jau irgi reikia kazka kardinaliai keisti, nes nebesukovoju nei su sausumu, nei su berimu, ne su kasimusi - kazkokia neviltis man siuo metu

beje nuo emu antiseptinio, tai jis taip ziauriai pradeda kasytis, kad net maistas neberupi doh.gif bet uz tai po keliu kartu pvz sprandas pabalo rolleyes.gif

siandien viriau trinta moliugu sriubyte, kadangi dejau morku, tai maziukui nedaviau, bet visi mes sukirtom po 2 lekstes... receptuka galite prisitaikyti ir alergiukams - nededant morku ir sviesta keiciant aliejumi... tikrai niam niam... (sorry del stiliaus blush2.gif )

1. vandens 1,5-2l, na kad visos daržovės tilptų laisvai
2. dedu kalakuto krutinele ar kalakuto farso kukulius, 4-5 dideles bulves pjaustytas, galima dėti kalafioro kelias "šakeles", bet jis nebūtinas ir aš nededu, jei kas nemėgsta
3. Imam skiltį moliūgo 600-900g, apipjaustom žievę, gabaliukais supjaustom, metam į vandenį - verda.
4. ant keptuvės pakepinam didesnį svogūną smulkintą, 1-2 sutarkuots morkas , dvi skilteles česnako smulkiai supjaustytas, visa tai ant sviesto/aliejaus pakepa ant mažos ugnies - sudedam į puodą, kur verda moliūgas.
5. pasūdyti, truputį papipirinus, lauro lapą įmetus.
6. Kai viskas pavirė tiek, kad buvo minkšta ir skaniai kvepėjo, išėmiau lauro lapą, kalakuta ir blenderiu gerai viską sumaliau. Gavosi graži tirštoka oranžiniai geltona sriubytė, jei kalakuto krutinele, tai ja pjaustau kubeliais ir i lekstes, jei kukuliukai, tai dedu kukuliukus, skaninu grietine
Atsakyti
Nusiunčiau savo mamai krūvą nuorodų biggrin.gif , taip pat apie Laiskristes norėtą pirkti vaikui vitaminų kompleksą. Tai va kokį atsakymą po tam tikro laiko gavau iš mamos:

"as isivedziau i google ,, biciu produktai,, ir ten radau kad, biciu pienelio del gausaus moterisko lytinio hormono kiekio nepatariama vartoti paaugliams lytinio brendimo laikotarpiu, cia berniukams, o dar toks pats prierasas yra prie biciu duoneles ir tai liecia mergaites, nes duoneleje yra daug vyrisko hormono."

Nu va ir susiparinau, ir susimėčiau doh.gif g.gif
Atsakyti
Del tu hormonu ir as anasyki susinervinau. Tepu vaika antiseptimiu emu oilu, dziaugiuosi, kad padeda, ir staiga randu straipsni, kad berniukams lyg ir nepatartina priemones su arbatmedziu doh.gif . Bet irgi raso apie paauglystes laikotarpi ar artejima prie jo. Aisku, mums dar paauglyste negresia, bet visvien kazkaip praejo noras tepti, todel pakeiciau i kordicepsa. Va cia tas straipsnis:
http://klaipeda.dien...rniukams-129511

Mortele, dirstelk ir tu. Ir ne tik apie arbatmedi, o ir apie levandas raso, kad kenkia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausru: 13 rugsėjo 2009 - 02:26
QUOTE(Amica @ 2009 09 13, 01:19)
Nusiunčiau savo mamai krūvą nuorodų  biggrin.gif , taip pat apie Laiskristes norėtą pirkti vaikui vitaminų kompleksą. Tai va kokį atsakymą po tam tikro laiko gavau iš mamos:

"as isivedziau i google ,, biciu produktai,, ir ten radau kad, biciu pienelio del gausaus moterisko lytinio hormono kiekio nepatariama vartoti paaugliams lytinio brendimo laikotarpiu, cia berniukams, o dar toks pats prierasas yra prie biciu duoneles ir tai liecia mergaites, nes duoneleje yra daug vyrisko hormono."

Nu va ir susiparinau, ir susimėčiau  doh.gif  g.gif

Nu va kaip viska reikia tikrinti ir zinoti doh.gif Eisiu as pirmadieni pas pediatre,tai uzklausiu ka ji siulo,bet itariu,kad koki Tedi pasiulys doh.gif doh.gif doh.gif .
Reiks man toj vaistinej,kai vaziuosiu po men paklaust,ka gero turi mokinukams ir ka siulo g.gif




Papildyta:
QUOTE(ausru @ 2009 09 12, 16:45)
. Ir dar nesu tikra ar neturejom grybelio (Astr.. tvirtino, kad turejom, sako kur labai pleiskanoja - ten grybelis) . Pastebejau, kad beveik nugydziau keliu menesiu senumo raudonas pleiskanojancias demes ant pilvuko - tai gal cia ir buvo grybelis? Kord. raso ir grybelius naikina  g.gif .

g.gif nu dabar as net susimasciau pas mus ir ant krutines buna paraude ir pleiskanoja,ar gali but grybelis? O tai ji galima tuo kordicepsu isnaikint?
Prasom placiau papasakoti,kai turesi laiko ax.gif Man jau idomu darosi... g.gif bigsmile.gif
Atsakyti