Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas XV tema

QUOTE(ausru @ 2009 09 11, 07:55)
bash.gif

Nu as kaip daug zinanti  cool.gif  biggrin.gif  manau, kad jeigu is K-link produkcijos, tai skysta chlorofila ir Biogreen'a . O jeigu is Tianshi produkcijos, tai spirulina .


A ko čia siunti? cool.gif biggrin.gif tongue.gif

Pasistudijuosim tai, ką siūlai. Jei rimtai, tai reikėtų kažko mano vyresnėliui paaugliui, reikėtų ir vyrui, reikėtų ir man. Aišku geriausiai būtų pradžioje išsitirti, nes jei organizmas užterštas taip kaip tavo, tai pirma valyti reikėtų. Nors mano vyras vandens geria daug, tai gal ir nemurzinas biggrin.gif . O vat su manim nežinau g.gif . Vyresnėlis vandens irgi ne kažin ką tegeria. O kiek laiko tau tą vandenį liepė gerti? Prisiminiau Mortelės dėtą straipsnį apie vandenį. Tikrai reikia daug vandens gerti, gal ir problemų tiek neturėtume.

QUOTE(Laiskriste1 @ 2009 09 11, 08:09)
Mano papildai skirtingu firmu. Juk pati zinai,kad ziuri kuriuos organizmas geriausiai pasisavina,tuos ir skiria.Nu zodziu visi apie 100lt plius minus. Dabar kur geriu yra Soria Natural firmos- Fost print plus, leidziami tai Heel, dar vieni papildai Walmark,o kitus gersiu po menesio,tai dar nepirkau-tai ir nezinau firmu ax.gif Tik zinau kaip atrodo ir kiek kainuoja biggrin.gif


O tave metatronu tyrė ar kokiu galu? biggrin.gif

QUOTE(ausru @ 2009 09 11, 10:56)
Man tuomsyk kai testavo praktiskai niekas netiko. Kompas rode tokia didele organizmo tarsa, kad net gydytoja stebejosi. Nezinau nei kaip as ji sitaip sugebejau uzsitersti  doh.gif . Tai gydytoja sako "ka cia bepaskirsi, kad pirma reikia valyti". Ir israse gerti daug vandens  lotuliukas.gif  ir vienintelis kas tiko is testuojamu - biokalcis vaikams. Nors tiesa sakant, pvz is k-link produkcijos net neturejo nieko, kad pratestuotu. Po kokio menesio nuejau pas ja jau cia musu mieste (nes ji musu ligonines priimamojo vedeja) ir be jokiu metatronu paskyre Tianshi Digest'a (zarnyno valymui) ir skysta chlorofila (ne tik valo, bet ir papildo medziagomis) - ir puikiai tiko  thumbup.gif ir sutaupiau pinigu nuo prasitestavimo.


O visus tuos papildus pirkti reikia internetu ar kaip? Ar yra kur galima gyvai pačiupinėti prieš perkant?
Papildyta:
Tiesa, Mortele, kepiau tuos blynelius su grietine. Super gavosi bigsmile.gif . Minkštučiai, skanučiai. Mažius kaip šveitė su juodų serbentų uogiene, tik spėjau kišti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Amica @ 2009 09 11, 17:57)
Tiesa, Mortele, kepiau tuos blynelius su grietine. Super gavosi  bigsmile.gif . Minkštučiai, skanučiai. Mažius kaip šveitė su juodų serbentų uogiene, tik spėjau kišti  doh.gif

i sveikata, taip sakant mirksiukas.gif beje, cia mane dukrytes aukle ismoke tongue.gif mano mama visada su kefyru ar rugpieniu daro, jie visai kitokie...
tiesa pamirsau parasyti, kad mes alieju i tesla imaisom, toki kieki kaip rasiau tai turbut vienas valg saukstas ir kepam tada keptuvej jau be papildomo aliejaus, tiesiog pili tesla ir kepi, neprisigeria nereikalingo tauko rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Amica @ 2009 09 11, 17:57)
A ko čia siunti?  cool.gif   biggrin.gif   tongue.gif


Nei siuntu nei ka biggrin.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausru: 11 rugsėjo 2009 - 18:56
QUOTE(Amica @ 2009 09 11, 18:57)
O tave metatronu tyrė ar kokiu galu?  biggrin.gif

Metatronu biggrin.gif o ar kokiu galu,gal ir butu neblogai lotuliukas.gif
O tu tada ta Bionali gerei???

Lince1 butinai parasyk kaip ten jums ryt seksis tuo foliu pasitirt ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laiskriste1: 11 rugsėjo 2009 - 19:42
QUOTE(Mortele @ 2009 09 11, 18:13)
i sveikata, taip sakant  mirksiukas.gif beje, cia mane dukrytes aukle ismoke  tongue.gif mano mama visada su kefyru ar rugpieniu daro, jie visai kitokie...
tiesa pamirsau parasyti, kad mes alieju i tesla imaisom, toki kieki kaip rasiau tai turbut vienas valg saukstas ir kepam tada keptuvej jau be papildomo aliejaus, tiesiog pili tesla ir kepi, neprisigeria nereikalingo tauko  rolleyes.gif


bigsmile.gif Kitą kartą ir aš taip padarysiu

QUOTE(ausru @ 2009 09 11, 18:56)
Nei siuntu nei ka  biggrin.gif .


lotuliukas.gif 4u.gif

QUOTE(Laiskriste1 @ 2009 09 11, 19:39)
Metatronu biggrin.gif o ar kokiu galu,gal ir butu neblogai lotuliukas.gif
O tu tada ta Bionali gerei???


Nieko, atsigausi po papildų, galėsi tada tirtis ir tirtis su galais lotuliukas.gif

Turi omeny kviečių aliejaus kapsules? Taip, gal jau trečią dėžutę geriu lotuliukas.gif . Kas dėl energijos, tai manau gerai, nors kai man anemija, tai visos jėgos per ją ir dingusios buvo. Bet vat kas dėl to seksualinio aktyvumo padidėjimo tai nea schmoll.gif , bet vėl gi - liga savo darė. O va kai dabar sveikstu ir geriu toliau tas kapsules, tai matysim kaip čia bus vėliau cool.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mortele @ 2009 09 11, 11:33)
o man siandien kazkokia prasviesejimo diena, dar taip savimi patenkinta nebuvau  biggrin.gif

Mortele, linkiu, kad visos tokios dienos butu smile.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Amica @ 2009 09 11, 17:57)
O visus tuos papildus pirkti reikia internetu ar kaip? Ar yra kur galima gyvai pačiupinėti prieš perkant?


A kaip gi tu paciupinesi, kad tamsta Ispanijoj tupite? smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Laiskriste1 @ 2009 09 11, 08:09)
Mano papildai skirtingu firmu.

Laiskriste, o tau juos visus is karto liepe gert, ar cia tavo visu metu sveikatinimo programa? O tai tavo organizmas neuzsiterses?
Papildyta:
QUOTE(Mortele @ 2009 09 11, 11:33)
paskui einant pro "sveikus produktus" akis uzkliuvo uz vaikisku kosyciu, kadangi vokiskos, tai sustojau pasiteirauti, nu vat yra viena, kuria butu galima isbandyti - speltos kose, tada akis uzkliuvo uz pienu, na jei juos galima pienais pavadinti - nekalbant, kad eiliniu - sojos, avizu, ryziu yra, tai yra ir kinvos ir tos pacios speltos
tada prisiminiau, kad namie ir tos pacios kinvos dar turiu - taigi pabandyti maziukui jau galiu, ot tundra  doh.gif  reikia dazniau stalcius perknisti  tongue.gif
mazo to jei spelta tiktu tai pas juos yra ir speltos dribsniu - kosei virti...
kazkas buvo rases, kad maitinti reiktu kuo artimesniais mums produktais, ale kai nuo avizu vemia toliau nei mato, tai ka daryt  rolleyes.gif


Mamos praejusioj alergiuku temelej dalinosi ispudziais apie speltos produktus. As irgi noriu situ isigyti. Bet sako 1 kg speltos miltu - 20 Lt doh.gif . O kiek ta kose, Mortele? Ir kokioj pardej tu situos gerius aptikai?
Papildyta:
QUOTE(Olgina @ 2009 09 11, 14:45)
Pirmadieni gulames i alergologini tyrimus kartoti, su didziausia baime ten einu, bijau, kad nepagydytu musu kaip jusu, na kaip nors kariausiu jei ka, nors kai praeita karta gulejome, tai Astrauskaite sake "rinkites, mamyte, kuo norite, kad teptume jusu vaikuti", tikiuosi, kad ir si karta sitaip bus.
Pirksime ir mes 5 pakelius Advanso is tos mamytes, kurios duomenis buvai imetus i sm, daugiau, sake, kol kas neturi, jei reiketu, tai turetu tik spali.

Viskas bus gerai smile.gif . Tu juk jau viena karta atlaikei jos fronta, tai nemanau, kad sikart ji tave bandytu labai ikalbineti.

O del Neocate - reikia susizinoti kiek jis Lenkijoj kainuoja. Musu pediatre sake, kad ten vaistai su paprastu receptu kainuoja pigiau nei pas mus kompensuojami doh.gif . Ir sako musu receptai Lenkijoj tinka.

Mamos vilnietes, jus gal kuri lenkiskai mokat? Kaip butu gerai i kokia lenkiska internetine vaistine ilisti g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausru: 11 rugsėjo 2009 - 21:22
QUOTE(ausru @ 2009 09 11, 22:30)

O del Neocate - reikia susizinoti kiek jis Lenkijoj kainuoja. Musu pediatre sake, kad ten vaistai su paprastu receptu kainuoja pigiau nei pas mus kompensuojami  doh.gif . Ir sako musu receptai Lenkijoj tinka.

Mamos vilnietes, jus gal kuri lenkiskai mokat? Kaip butu gerai i kokia lenkiska internetine vaistine ilisti  g.gif

g.gif Labai cia idomu, tikrai, mamytes, prisipazinkite kuri lenkiskai mokate smile.gif
Atsakyti
As moku mirksiukas.gif, neidealiai , bet gal kazkuo padesiu .... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Malinka @ 2009 09 12, 02:35)
As moku  mirksiukas.gif,   neidealiai  , bet gal kazkuo padesiu .... 4u.gif

Aciu, jau nereikia 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Pasitelkiau google translator i pagalba ir sekmingai prasisukau po lenku vaistines smile.gif .
Olgina, Mortele, Neocate Lenkijoj kainuoja mazdaug apie 120Lt (cia ta 400g pakuote):

http://www.domzdrowi...ta/neocate.html

http://www.doz.pl/ap..._w_puszce_400_g

http://miniapteka.pl...l...amp;x=6&y=6
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausru: 12 rugsėjo 2009 - 08:12
QUOTE(ausru @ 2009 09 11, 22:30)
Laiskriste, o tau juos visus is karto liepe gert, ar cia tavo visu metu sveikatinimo programa? O tai tavo organizmas neuzsiterses?

Organizmo valymui geriu Detox Kit cia i 1l vandens po 30las susilasinu ir turiu per diena isgert.
Nu gal ne metu programa,o puses. Vienus baigus reik kitus pradet,ne visus reikia iskart gert.
Va dar toki gersiu
http://www.100skelbi...sas-pagrindine/
Atsakyti
QUOTE(ausru @ 2009 09 11, 21:30)
A kaip gi tu paciupinesi, kad tamsta Ispanijoj tupite?  smile.gif


A gi mamytę nuostabią LT turiu tongue.gif , mano dešinė ranka wub.gif

QUOTE(Laiskriste1 @ 2009 09 12, 09:40)
Organizmo valymui geriu Detox Kit cia i 1l vandens po 30las susilasinu ir turiu per diena isgert.
Nu gal ne metu programa,o puses. Vienus baigus reik kitus pradet,ne visus reikia iskart gert.
Va dar toki gersiu
http://www.100skelbi...sas-pagrindine/


O kiek laiko tą Detox gerti liepė? Pagal gydytojus labai tavo organizmas užterštas? Visgi galvoju, kad pirmiausia reikia išvalyti organizmą, o paskui kažką jam duoti, nes kitaip gali gerti ir naudos nebus, tik pinigus sukiši veltui.

Laiskriste, nu pakilsi kaip Feniksas iš pelenų bigsmile.gif biggrin.gif , atjaunėsi, sužydėsi rolleyes.gif

Noriu ir aš į Natura Munda bigsmile.gif , noriuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Amica @ 2009 09 12, 11:07)
A gi mamytę nuostabią LT turiu  tongue.gif , mano dešinė ranka  wub.gif
O kiek laiko tą Detox gerti liepė? Pagal gydytojus labai tavo organizmas užterštas? Visgi galvoju, kad pirmiausia reikia išvalyti organizmą, o paskui kažką jam duoti, nes kitaip gali gerti ir naudos nebus, tik pinigus sukiši veltui.

Laiskriste, nu pakilsi kaip Feniksas iš pelenų  bigsmile.gif   biggrin.gif , atjaunėsi, sužydėsi  rolleyes.gif

Noriu ir aš į Natura Munda  bigsmile.gif , noriuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu...  doh.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Ten 3but tam Detox Kit ir is kiekvieno reik po 30las sulasint i 1l vandens,kaip ir rasiau ax.gif tai manau gausis 1 men gerti...


Nugis,sakykit mamos kaip ten tuos blynus su moliugu kept? Tiesiog itarkuot ir viskas? A skanu? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laiskriste1: 12 rugsėjo 2009 - 10:37