Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas XV tema

QUOTE(Lince1 @ 2009 09 10, 18:04)
Ir tu galvoji, kad tau reikia tiek tų papildų? g.gif  Aš kažkaip pristabdžius tą dalyką. Anksčiau irgi labai mėgau papildus smile.gif , bet dabar dar sūnelio Ad su tuo kažkiek irgi ryšu. Kas per daug irgi nesveika, o dabar tau gal kokius 10 rūšių prirašė, na nežinau.

Lince, papildai papildams nelygu. Jeigu kalbame apie papildus is vaistines, tai is ju net patys daktarai juokiasi. Bet is tikruju, menki juokai - pvz kalcio papildai - juk neorganinis kalcis organizme kaupiasi akmenu pavidalu - SIAUBAS! O mazai kas zino, kad organizmas isisavina tik organini kalci. Taip kad nusipirkus papildu is vaistines ne tik suploninsi savo pinigine, bet ir sveikatai pakenkti galima.
Kita vertus, papildus reiketu gerti tikslingai - issityrus ir tiksliai zinant kokiu vitaminu ir mineralu truksta. Bet daznai mes patys sau prisiskiriam be jokiu tyrimu. Gerai dar jeigu perkame brangesnius, naturalius papildus - organizmas pasiims ko jam reikia, ko nereikia - pasalins. O kai kurie kemsa i save bileka - gryna sintetika, kuria tik uzmato vaistines lentynose arba isgirde reklama per telika.
Papildyta:
As ir pati dabar pakraupstu pagalvojus ka geriau nestumo metu - visokius Pregnacare, Elevit ir tt - SIAUBAS! Bet tuo metu protas tik taip veike.
Atsakyti
QUOTE(ausru @ 2009 09 10, 19:46)
Lince, papildai papildams nelygu. Jeigu kalbame apie papildus is vaistines, tai is ju net patys daktarai juokiasi. Bet is tikruju, menki juokai - pvz kalcio papildai - juk neorganinis kalcis organizme kaupiasi akmenu pavidalu - SIAUBAS! O mazai kas zino, kad organizmas isisavina tik organini kalci. Taip kad nusipirkus papildu is vaistines ne tik suploninsi savo pinigine, bet ir sveikatai pakenkti galima.
Kita vertus, papildus reiketu gerti tikslingai - issityrus ir tiksliai zinant kokiu vitaminu ir mineralu truksta. Bet daznai mes patys sau prisiskiriam be jokiu tyrimu. Gerai dar jeigu perkame brangesnius, naturalius papildus - organizmas pasiims ko jam reikia, ko nereikia - pasalins. O kai kurie kemsa i save bileka - gryna sintetika, kuria tik uzmato vaistines lentynose arba isgirde reklama per telika.
Papildyta:
As ir pati dabar pakraupstu pagalvojus ka geriau nestumo metu - visokius Pregnacare, Elevit ir tt - SIAUBAS! Bet tuo metu protas tik taip veike.


Viskas tai taip, bet nejaugi tiek daug visko tam mūsų organizmui trūksta? aš galvoju pirmaiusia reikia poilsio ir ramybės, aš tiek daug visokių papoldų vistiek nenorėčiau naudoti.
O čia irgi nėra garantijų , kad taip yra, tie patys gydytojai vieni vienaip, kiti kitaip kalba. Norėčiau su ta gydytoja , kur tiek papildų prirašo pakalbėti, bet ne kaip pacientė, bet kaip artima giminaitė ar dukra, kažin ką ji tada siulytų , ar tiek pat.
Mano anytos sesers vyras VU medicinos fakulteto profesorius, reikės pabandyti pakalbėti ta tema, o ta dermatologė Balevičienė jo grupiokė ar kursiokė, jis man siūlė vežti sūnelį pas ją, bet kažkaip liko. Man labai įdomi jo nuomonė bus. g.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Laiskriste1 @ 2009 09 10, 18:25)
O jus zinot toki dalyka,kad homeopatinius leidziamus vaistus galima gert. Typo yra kazkoks purstukas,uzsidedi,ar kaip ten ji ant ampoles ir susipurski po liezuviu. Ka manot g.gif

Man gydytoja aiškino, kad jei geriami homeopatiniai vaistai, reikia atsisakyti kavos. Teko išmokti pačiai susileisti... Sveikatytės Tau ir greičiau taisykis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dautan @ 2009 09 10, 20:29)
Man gydytoja aiškino, kad jei geriami homeopatiniai vaistai, reikia atsisakyti kavos. Teko išmokti pačiai susileisti... Sveikatytės Tau ir greičiau taisykis 4u.gif


Ne tik kavos, dar alkoholio, mėtinių pastų ir arbatų.
Atsakyti
QUOTE(ausru @ 2009 09 10, 19:46)
Lince, papildai papildams nelygu. Jeigu kalbame apie papildus is vaistines, tai is ju net patys daktarai juokiasi. Bet is tikruju, menki juokai - pvz kalcio papildai - juk neorganinis kalcis organizme kaupiasi akmenu pavidalu - SIAUBAS! O mazai kas zino, kad organizmas isisavina tik organini kalci. Taip kad nusipirkus papildu is vaistines ne tik suploninsi savo pinigine, bet ir sveikatai pakenkti galima.
Kita vertus, papildus reiketu gerti tikslingai - issityrus ir tiksliai zinant kokiu vitaminu ir mineralu truksta. Bet daznai mes patys sau prisiskiriam be jokiu tyrimu. Gerai dar jeigu perkame brangesnius, naturalius papildus - organizmas pasiims ko jam reikia, ko nereikia - pasalins. O kai kurie kemsa i save bileka - gryna sintetika, kuria tik uzmato vaistines lentynose arba isgirde reklama per telika.
Papildyta:
As ir pati dabar pakraupstu pagalvojus ka geriau nestumo metu - visokius Pregnacare, Elevit ir tt - SIAUBAS! Bet tuo metu protas tik taip veike.

ausru, o ka tu manai apie kalcio papilda Osteocare, as vat maziukei jau seniai duodu ir galvojau, kad gerai darau doh.gif
Atsakyti
Sveikutes, kiek prisiminsiu parasysiu... o tai nesusizimejau blush2.gif

Ausru, as paieska nete darau truputi sofistikuotai biggrin.gif ieskojau Neocate isskirtinai tik vokiskuose puslapiuose, nors ir juose tos vaistines neduoda, bet per kazkuria nuoroda ten patekau, o paskui prisiminiau, kad su SM mamytem, kur dar kitose temose bendrauju, buvom kalbeje apie sita vaistine, ten jos kosmetika, kremus siunciasi, pigiau gaunasi... jei idomu tai pvz ieskoti info tik vokiskuose situose reiktu rasyti "mano kojos site:de", jei atitinkamai angliskuose tai "mano kojos site:uk" ir t.t.

Del blynu bendra tema biggrin.gif

Amica, mazus blynelius darom tokia proporcija - 1 kiausinis 4 saukstai su kaupu miltu, grietines 1-2 saukstai, lasas druskos, vanduo iki tiek, kad tesla butu tokia beganti, bet tirtoka, kiek kietesne nei lietiniams, kepam nestorus blynelius, kartais kad "skaniau" butu susukam i dudeles jau iskepus, dukryte sako taip skaniau, i tesla dedam sakute sutrinta banana, smulkia burokine tarka tarkuota obouliuka ar cukinija, kartais varskytes, jei dedam cukinijos ar varskytes, tai siek tiek cukraus, kitais atvejai nesaldinam. Gaunasi 3,5 keptuves blyneliu. Beje, jogurtas netinka, jis kaip pienas kietina, kazkodel g.gif

Beje, kas ten sake lietiniai "tera incognita" ar pan biggrin.gif nebandet kepti "bretanisku krepu" - vietoje kvieciu miltu - grikiu.... tada idaras gali buti atitinkamas - troskintos darzoves, bananas, ouolys, na kas tinka ir pagal sezona... mes sita reikala uzragavom dar Bretanej pries n metu, andziau namie kepti - puikiai gavosi mmm uzsimaniau... Beje, kas alergiski kiausiniams, gal vertetu pabandyti putpeles? brangu, bet daznai tinka, o paivairinimui gal pasisektu, taip pat kitose temose skaiciau, kad mamytes puikiai issisuka vietoje kiausinio dedamos krakmolo, jei bulvei alergija, yra gi kukuruzu krakmolo... sau esu kepusi ryziu miltu blynus su tarkuotu obuoliuku thumbup.gif

Berods Rieduliukas klause del to plemo raudono ant kaklo - tai jis visada sausesnis nei visas kunelis, na gal saso nera, bet tokie net lopai buna lupasi... niekas mums jo neivardino, niekada, na as ir neklausiau.... reikes atkreipti demesi...

Del Emu aliejaus tai man jis patiko, maziukui irgi pirmas ispudis buvo, kad tinka, nors siandien jis kazkaip labaiu kasesi, tai nezinau ar tai sutapimas, ar del emu... parasysiu veliau kaip ten... beje, kadangi pas ji ant galvytes yra pleiskanu as taip pat emiau "scalp moisturer", vakar isbandziau, istepiau pries vonia pries pora val, tada isploviau sampunu, siandien tu pleiskanyciu nera thumbup.gif ir isiplove mirksiukas.gif

Dautan, prirasei ten apie kiausinius, net as uzsimaniau doh.gif mirksiukas.gif bet as ju siaip nesu fane, man gali nebuti... uztenka, kad kepiniuose yra tongue.gif

ir siaip, prasom cia nepasiduoti niuriom nuotaikom doh.gif as galvojau, kad mane viena tas AD i nevilti daznai nuvaro, paskaitau cia neblogu nuotaiku nu tada akyse sviesiau, galvoju vat mamytes kokios tvirtos, nepasiduosiu ir as cool.gif o pasirdo ne viena as group.gif pas daugeli "pramusa" angel_sadangel.gif

niu labanakt 4u.gif viena as siom dienom MB komandiruotej, ne kada prisest biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Olgina @ 2009 09 10, 19:51)
ausru, o ka tu manai apie kalcio papilda Osteocare, as vat maziukei jau seniai duodu ir galvojau, kad gerai darau doh.gif

Manau, kad nieko gero zinok is to Osteocare. Pati esu ji gerus, bet poveikio kazkaip nepastebejau ir savijauta vis blogejo. Vaikams yra toks nuostabus preparatas kaip biokalcis is Tianshi produkcijos. Tikiuosi niekas platintoja neapsauks, nes as tikrai nieko neplatinu, bet as tai tiesiog isimylejau Tianshi ir K-link produkcija wub.gif . Viskas ka isbandziau dave poveiki - atsistate jegos, sugrizo energija. Nors as tiesa sakant nei rekomendaciju nesilaikiau - biokalcio tesugeriau 1 dezute, o man liepe bent puse metu gerti. Bet kur ten ipirksi, kai 10-ciai dienu 88 litus kainuoja doh.gif . Nu bet geras, nors ir brangus thumbup.gif , reikes dar kada nusiprkt. Tik vat yra siokiu tokiu ir minusiuku su organiniais papildais - kadangi isgauti is naturaliu medziagu, jie gali alergizuoti. Daugumai alergisku vaiku sako jie puikiai tinka, bet pvz tokiam alergiuku alergiukui kaip musiskis ne viskas tinka.

Va toki geriau - http://www.tianshi.l...cis_vaikams.php , bet musu sunuciui jis gaila netiko verysad.gif

O suaugusiems dar yra biokalcis is k-link produkcijos, sakiau reikes uzsisakyti sita sau.

Esu tikra, kad yra ir kitu firmu geru biopapildu, bet as tuomsyk tik sitas 2 zinau. Reikes pasidometi pvz kokius ten Laiskristei israse - turbut irgi neblogi.

P.S O ta tianshi biokalci galima po puse maiselio gerti - tada 20-ciai dienu uzteks. Jo pasisavinimas kaip raso apie 90 keli procentai, tai geriau, kad ir mazesne doze kasdien papildyti organizma, nei gerti neorganini, kurio pasisavinimas turbut 0 %.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausru: 10 rugsėjo 2009 - 22:55
Mamytes,

priminkit, per ka butu galima TS isigyti? 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ausru @ 2009 09 10, 23:41)
Manau,  kad nieko gero zinok is to Osteocare. Pati esu ji gerus, bet poveikio kazkaip nepastebejau ir savijauta vis blogejo. Vaikams yra toks nuostabus preparatas kaip biokalcis is Tianshi produkcijos. Tikiuosi niekas platintoja neapsauks, nes as tikrai nieko neplatinu, bet as tai tiesiog isimylejau Tianshi ir K-link produkcija  wub.gif . Viskas ka isbandziau dave poveiki - atsistate jegos, sugrizo energija. Nors as tiesa sakant nei rekomendaciju nesilaikiau - biokalcio tesugeriau 1 dezute, o man liepe bent puse metu gerti. Bet kur ten ipirksi, kai 10-ciai dienu 88 litus kainuoja  doh.gif . Nu bet geras, nors ir brangus  thumbup.gif , reikes dar kada nusiprkt. Tik vat yra siokiu tokiu ir minusiuku su organiniais papildais - kadangi isgauti is naturaliu medziagu, jie gali alergizuoti. Daugumai alergisku vaiku sako jie puikiai tinka, bet pvz tokiam alergiuku alergiukui kaip musiskis ne viskas tinka.

Va toki geriau - http://www.tianshi.l...cis_vaikams.php , bet musu sunuciui jis gaila netiko  verysad.gif

O suaugusiems dar yra biokalcis is k-link produkcijos, sakiau reikes uzsisakyti sita sau.

Esu tikra, kad yra ir kitu firmu geru biopapildu, bet as tuomsyk tik sitas 2 zinau. Reikes pasidometi pvz kokius ten Laiskristei israse - turbut irgi neblogi.

P.S O ta tianshi biokalci galima po puse maiselio gerti - tada 20-ciai dienu uzteks. Jo pasisavinimas kaip raso apie 90 keli procentai, tai geriau, kad ir mazesne doze kasdien papildyti organizma, nei gerti neorganini, kurio pasisavinimas turbut 0 %.

aciu tau, labai, uz konsultacija 4u.gif tas kalcis, kur davei nuoroda ir mums netiks pagal sudeti, nes ten yra pieno milteliu, o mum jokiu budu ju negalima verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ausru @ 2009 09 10, 18:46)
Lince, papildai papildams nelygu. Jeigu kalbame apie papildus is vaistines, tai is ju net patys daktarai juokiasi. Bet is tikruju, menki juokai - pvz kalcio papildai - juk neorganinis kalcis organizme kaupiasi akmenu pavidalu - SIAUBAS! O mazai kas zino, kad organizmas isisavina tik organini kalci. Taip kad nusipirkus papildu is vaistines ne tik suploninsi savo pinigine, bet ir sveikatai pakenkti galima.
Kita vertus, papildus reiketu gerti tikslingai - issityrus ir tiksliai zinant kokiu vitaminu ir mineralu truksta. Bet daznai mes patys sau prisiskiriam be jokiu tyrimu. Gerai dar jeigu perkame brangesnius, naturalius papildus - organizmas pasiims ko jam reikia, ko nereikia - pasalins. O kai kurie kemsa i save bileka - gryna sintetika, kuria tik uzmato vaistines lentynose arba isgirde reklama per telika.
Papildyta:
As ir pati dabar pakraupstu pagalvojus ka geriau nestumo metu - visokius Pregnacare, Elevit ir tt - SIAUBAS! Bet tuo metu protas tik taip veike.


Va va, aš irgi tos nuomonės, akd pirma reikia žinoti, ko tavo organizmui trūksta, o jau tada kažką gerti, nes gerti viską iš eilės .... Kai laukiausi ir lankiausi pas genetikus, tai tą patį ir genetikai sakė. Jie pasibaisėję, kaip žmonės dabar aklai viską kiša į save, kaip nėščios visą nėštumą, ir prieš ir po nėštumo geria tuos sintetinius vitaminus ir pan. Man taip sakė - iš kur jūs žinote ko jūsų organizmui trūksta? Perteklius kažko gali būti blogiau nei trūkumas.

O Natura Mundoje daro tyrimus, kad pvz išsitirti ar netrūksta tau kažkokių vitaminų, mineralų?

QUOTE(Lince1 @ 2009 09 10, 19:19)
Mano anytos sesers vyras VU medicinos fakulteto profesorius, reikės pabandyti pakalbėti ta tema, o ta dermatologė Balevičienė jo grupiokė ar kursiokė, jis man siūlė vežti sūnelį pas ją, bet kažkaip liko. Man labai įdomi jo nuomonė bus. g.gif  smile.gif


Na įdomu būtų išgirsti ką mano tavo anytos sesers vyras.

QUOTE(Mortele @ 2009 09 10, 22:14)
Del blynu bendra tema  biggrin.gif

Beje, kas ten sake lietiniai "tera incognita" ar pan  biggrin.gif nebandet kepti "bretanisku krepu" - vietoje kvieciu miltu - grikiu.... tada idaras gali buti atitinkamas - troskintos darzoves, bananas, ouolys, na kas tinka ir pagal sezona... mes sita reikala uzragavom dar Bretanej pries n metu, andziau namie kepti - puikiai gavosi mmm uzsimaniau... Beje, kas alergiski kiausiniams, gal vertetu pabandyti putpeles? brangu, bet daznai tinka, o paivairinimui gal pasisektu, taip pat kitose temose skaiciau, kad mamytes puikiai issisuka vietoje kiausinio dedamos krakmolo, jei bulvei alergija, yra gi kukuruzu krakmolo... sau esu kepusi ryziu miltu blynus su tarkuotu obuoliuku  thumbup.gif


Ačiū, Mortele 4u.gif . Niekada nieko nekepiau nei iš grikių, nei iš ryžių miltų, nei iš dar kažkokių, tik iš kvietinių. Vadinas reikia pabandyti bigsmile.gif

QUOTE(ausru @ 2009 09 10, 22:41)
Manau,  kad nieko gero zinok is to Osteocare. Pati esu ji gerus, bet poveikio kazkaip nepastebejau ir savijauta vis blogejo. Vaikams yra toks nuostabus preparatas kaip biokalcis is Tianshi produkcijos. Tikiuosi niekas platintoja neapsauks, nes as tikrai nieko neplatinu, bet as tai tiesiog isimylejau Tianshi ir K-link produkcija  wub.gif . Viskas ka isbandziau dave poveiki - atsistate jegos, sugrizo energija. Nors as tiesa sakant nei rekomendaciju nesilaikiau - biokalcio tesugeriau 1 dezute, o man liepe bent puse metu gerti. Bet kur ten ipirksi, kai 10-ciai dienu 88 litus kainuoja  doh.gif . Nu bet geras, nors ir brangus  thumbup.gif , reikes dar kada nusiprkt. Tik vat yra siokiu tokiu ir minusiuku su organiniais papildais - kadangi isgauti is naturaliu medziagu, jie gali alergizuoti. Daugumai alergisku vaiku sako jie puikiai tinka, bet pvz tokiam alergiuku alergiukui kaip musiskis ne viskas tinka.

Va toki geriau - http://www.tianshi.l...cis_vaikams.php , bet musu sunuciui jis gaila netiko  verysad.gif

O suaugusiems dar yra biokalcis is k-link produkcijos, sakiau reikes uzsisakyti sita sau.

Esu tikra, kad yra ir kitu firmu geru biopapildu, bet as tuomsyk tik sitas 2 zinau. Reikes pasidometi pvz kokius ten Laiskristei israse - turbut irgi neblogi.

P.S O ta tianshi biokalci galima po puse maiselio gerti - tada 20-ciai dienu uzteks. Jo pasisavinimas kaip raso apie 90 keli procentai, tai geriau, kad ir mazesne doze kasdien papildyti organizma, nei gerti neorganini, kurio pasisavinimas turbut 0 %.


O tau kalcio trūko organizme? Čia tyrimais nustatė? Ausru, tu kaip daug žinanti cool.gif pasakyk ką galima būtų duoti iš tų gerų vitaminų/mineralų profilaktiškai paaugliui ir suaugusiam vyrui, ką moteriai? Kalbu ne tik apie kalcį, bet aplamai apie visus mineralus ir vitaminus.

Turime mes savo mieste tokius puikius ukrainiečius - vyras traumatologas, žmona masažistė su aukštuoju medicininiu išsilavinimu. Tiek man, tiek vyrui, tiek vyresnėliui stuburai kartais pastreikuoja - tai slanksteliai iš vietos iššoka, tai sūnui stuburas krypo. Jiedu abu mumis "sutvarko", "sustato viską į vietas", bet žiūrėk tai sunkiau ką pakeli, tai negerai pasisuki ir vėl po kažkiek laiko tenka į juos kreiptis. Prieš pora savaičių klausiau to vyro - kodėl taip yra, kodėl tos problemos su stuburais. Tai jis atsakė labai panašiai ką ir straipsnyje tame rašė - kokį mes geriame vandenį? Negyvą, pro krūvas vamzdžių pratekėjusį, kokie ten mineralai ar vitaminai jame begali būti. Kokį maistą valgome? Va ir priežastis viso to. Negauna mūsų organizmai to, ko reikėtų gauti su maistu ir vandeniu.

QUOTE(dobiliukai @ 2009 09 10, 23:07)
Mamytes,

priminkit, per ka butu galima TS isigyti?  4u.gif  4u.gif  4u.gif


Dauguma perka iš čia

http://www.akomaskin...l_pillow_packs_
Atsakyti
QUOTE(Amica @ 2009 09 11, 01:12)
Perteklius kažko gali būti blogiau nei trūkumas.


Vat uztai, kaip man aiskino Voveriene, ir reikia vartoti tik biopapildus, nes ta pertekliu organizmas be problemu pasalina. Pvz, nesvarbu ar suvalgysi pakuti varskes ar 2 pakucius - organizmas pasiims tik tiek kalcio kiek jam reikia, o ko nereikia, atsiprasant, iskakosi. Taip ir su biopapildais.
Papildyta:
QUOTE(Amica @ 2009 09 11, 01:12)
O Natura Mundoje daro tyrimus, kad pvz išsitirti ar netrūksta tau kažkokių vitaminų, mineralų?


Lyg ir Folio metodas parodo kokiu vit ir min truksta g.gif - situ jie tiria.

Papildyta:
QUOTE(Amica @ 2009 09 11, 01:12)
O tau kalcio trūko organizme? Čia tyrimais nustatė?

Joo, sitai ir metatronu nustate. Net konkreciai parode kuriems kaulams, kaip Voveriene sake, jau reikia pagalbos. Buvau nustebinta, nes jokiu nusiskundimu atejusi nepateikiau, o kompiuteris parode net konkreciai kuri man stuburo slanksteli skauda.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausru: 11 rugsėjo 2009 - 07:15
QUOTE(Amica @ 2009 09 11, 01:12)
Ausru, tu kaip daug žinanti  cool.gif

bash.gif
Papildyta:
QUOTE(Amica @ 2009 09 11, 01:12)
ką galima būtų duoti iš tų gerų vitaminų/mineralų profilaktiškai paaugliui ir suaugusiam vyrui, ką moteriai? Kalbu ne tik apie kalcį, bet aplamai apie visus mineralus ir vitaminus.

Nu as kaip daug zinanti cool.gif biggrin.gif manau, kad jeigu is K-link produkcijos, tai skysta chlorofila ir Biogreen'a . O jeigu is Tianshi produkcijos, tai spirulina .
Atsakyti