Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas XV tema

QUOTE(Laiskriste1 @ 2009 09 10, 15:59)
As manau jis griauzia. Nes maniskis nusitryne krutine iki slapiavimo,tai galvoju patepsiu,kad uzdziovintu. Tai,kaip pradejo drsakytis ir rekti ai ai skauda skauda doh.gif . Tai greit nuvaliau su virintu vandeniu ir patepiau methylvioletu,kad uzdziovintu. Tas tiko nieko nesake,o po nakties buvo uztraukta.

Dabar toks sasas-pluta. Nezinau ka daryt kuom tept g.gif

Galvoju tik kiek daug isleidau pinigu ant vaistu Natura Mundoj biggrin.gif  ax.gif
Papildyta:

Tikrai nepakenks mirksiukas.gif Galesi ir mums kursus internetu pravesti biggrin.gif

Joo mano smegenys isvis isejo atostogu,sakes jau man doh.gif Niekaip nesugalvoju kuom tept ta uzdziovinima. Galvoju gal netept,sasu juk ir niekas niekuo netepu. Nu zodziu...

Pervargus,tai ne tas zodis... unsure.gif


tai džiovin tuo metilenu ir ant viršaus kaip išdžiusta tuo, kuo drėkini, TS ar kuo kitu. Aš bent taip darydavau, nors ištikrųjų kai jau taip atsitikdavo aš įmaišydavau hormono, kad infekcija neįsimestų ir greičiau užtrauktų. KAd paskui labai greit gali tragedija pasidaryti,.
O tai ką geero tau pasakė toj Natura Mundoj smile.gif ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lince1: 10 rugsėjo 2009 - 15:23
QUOTE(Lince1 @ 2009 09 10, 16:21)
O tai ką geero tau pasakė toj Natura Mundoj smile.gif ?

Nu gero nieko nepasake smile.gif Uztai ir vaistu kruva teko pirkt doh.gif Zodziu nuo letinio nuovargio sindromo iki... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Laiskriste1 @ 2009 09 10, 15:39)
Nu gero nieko nepasake smile.gif  Uztai ir vaistu kruva teko pirkt doh.gif Zodziu nuo letinio nuovargio sindromo iki... doh.gif

Nugis nugis, baisiai idomu kokiu vaistu prirase g.gif
Papildyta:
QUOTE(Laiskriste1 @ 2009 09 10, 14:59)
As manau jis griauzia. Nes maniskis nusitryne krutine iki slapiavimo,tai galvoju patepsiu,kad uzdziovintu. Tai,kaip pradejo drsakytis ir rekti ai ai skauda skauda doh.gif . Tai greit nuvaliau su virintu vandeniu ir patepiau methylvioletu,kad uzdziovintu. Tas tiko nieko nesake,o po nakties buvo uztraukta.

Dabar toks sasas-pluta. Nezinau ka daryt kuom tept g.gif



O kam tau ta sasa tept? Tegul sau buna. Po kiek laiko pats nukris.

O puiklapiai gal ir griauzia kazkiek ant zaizdos tepant. As irgi kai tepdaviau maziui slapiuojancias vietas aplink kakliuka, tai nepatikdavo. Bet as patepdavau ir aprengdavau kokiu aukstesniu kaklu golfu. Ilgokai jais tepiau - gal koki menesi, bet kai uzgijo, tai daugiau ten neatsinaujina ( tfu tfu tfu).
Atsakyti
QUOTE(ausru @ 2009 09 10, 17:44)
Nugis nugis, baisiai idomu kokiu vaistu prirase  g.gif

Detox Kit, Ignacia Hom, Fost print Plius thumbup.gif ,Alfalfa thumbup.gif , Cordyceps oral liquid ir dar kruva leidziamu ir tableciu toms ligoms kurios prasideda einant nuo pazastu i apacia biggrin.gif gal nesiplesiu jau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Laiskriste1 @ 2009 09 10, 17:24)
Detox Kit, Ignacia Hom, Fost print Plius thumbup.gif ,Alfalfa  thumbup.gif , Cordyceps oral liquid ir dar kruva leidziamu ir tableciu toms ligoms kurios prasideda einant nuo pazastu i apacia biggrin.gif gal nesiplesiu jau ax.gif

Alfa alfa tai juk skystas chlorofilas, ar ne? Pas juos pirkai?
Atsakyti
QUOTE(ausru @ 2009 09 10, 18:37)
Alfa alfa tai juk skystas chlorofilas, ar ne? Pas juos pirkai?

http://papildai.lt/k...a-liucerna.html
Va toks
Atsakyti
QUOTE(Laiskriste1 @ 2009 09 10, 17:24)
Detox Kit, Ignacia Hom, Fost print Plius thumbup.gif ,Alfalfa  thumbup.gif , Cordyceps oral liquid ir dar kruva leidziamu ir tableciu toms ligoms kurios prasideda einant nuo pazastu i apacia biggrin.gif gal nesiplesiu jau ax.gif


Vajetau, tai nejau tu ištisas ligų maišas? blink.gif

Nors nieko nuostabaus, manau aš būčiau panaši doh.gif
Atsakyti
Cia kazkaip ta musu tema reikia pavadinti kitaip lotuliukas.gif

AD vaiku ir mamu gyvenimas biggrin.gif Viskas nuo A iki Z biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Laiskriste1 @ 2009 09 10, 18:24)
Detox Kit, Ignacia Hom, Fost print Plius thumbup.gif ,Alfalfa  thumbup.gif , Cordyceps oral liquid ir dar kruva leidziamu ir tableciu toms ligoms kurios prasideda einant nuo pazastu i apacia biggrin.gif gal nesiplesiu jau ax.gif


Ir tu galvoji, kad tau reikia tiek tų papildų? g.gif Aš kažkaip pristabdžius tą dalyką. Anksčiau irgi labai mėgau papildus smile.gif , bet dabar dar sūnelio Ad su tuo kažkiek irgi ryšu. Kas per daug irgi nesveika, o dabar tau gal kokius 10 rūšių prirašė, na nežinau.
Atsakyti
QUOTE(Laiskriste1 @ 2009 09 10, 17:40)

Aaa, tu sita perki. Esi jau naudojus, kad sakai super? Mes su vyru tai sita pliumpinam - skysta liucernos istrauka arba kitu pavadinimu skystas chlorofilas - thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Papildyta:
Vakar kaip sykis toki nebloga straipsniuka perskaiciau ir po to susimasciau, kad is tikruju mes savimi per mazai rupinames. Imetu nuoroda, gal kas nores paskaityti:

http://www.scribd.co...tarai-Nemeluoja
Atsakyti
QUOTE(Lince1 @ 2009 09 10, 19:04)
Ir tu galvoji, kad tau reikia tiek tų papildų? g.gif  Aš kažkaip pristabdžius tą dalyką. Anksčiau irgi labai mėgau papildus smile.gif , bet dabar dar sūnelio Ad su tuo kažkiek irgi ryšu. Kas per daug irgi nesveika, o dabar tau gal kokius 10 rūšių prirašė, na nežinau.

Tai,kad vos kanopas velku. Reik jau kazko pagert,nes po gimdymo tik nakvisu aliejaus kapsules geriau. Ne visus juos iskart reik gert. Vienus pabaigus reik kitus gert.

O jus zinot toki dalyka,kad homeopatinius leidziamus vaistus galima gert. Typo yra kazkoks purstukas,uzsidedi,ar kaip ten ji ant ampoles ir susipurski po liezuviu. Ka manot g.gif
Papildyta:
QUOTE(ausru @ 2009 09 10, 19:10)
Vakar kaip sykis toki nebloga straipsniuka perskaiciau ir po to susimasciau, kad is tikruju mes savimi per mazai rupinames. Imetu nuoroda, gal kas nores paskaityti:

http://www.scribd.co...tarai-Nemeluoja

Geras straipsniukas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laiskriste1: 10 rugsėjo 2009 - 18:14
QUOTE(Lince1 @ 2009 09 10, 18:04)
Ir tu galvoji, kad tau reikia tiek tų papildų? g.gif  Aš kažkaip pristabdžius tą dalyką. Anksčiau irgi labai mėgau papildus smile.gif , bet dabar dar sūnelio Ad su tuo kažkiek irgi ryšu. Kas per daug irgi nesveika, o dabar tau gal kokius 10 rūšių prirašė, na nežinau.


Aplamai reikia savimi rūpintis, laikas nuo laiko išsamius tyrimus pasidaryti, vitaminus pavartoti, bet, aišku, viskas su saiku. Aš kai apleidau save po gimdymo, tai va dasiritau iki anemijos unsure.gif . Kaip ir Laiskriste, vos kojas bepavilkau. Sveik, Laiskriste 4u.gif
Atsakyti