Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas XV tema

QUOTE(Lince1 @ 2009 09 10, 10:56)
O tai jei oda skyla, kas tada? O kodėl Jūs galvojat, kad turit stafilokokų? Mums kai šlapiavo, tai tada aš galvoju yra.
O nieži dėl Ad, ar Jūs visos manot, kad nuo infekcijos?

AS del to stafilokokus paminejau, nes mum ligoninej eme paseli ir nustate kad yra.
O Ad tai vienas is pozymiu niezulys, tai del to ir niezti, nesvarbu yra tas stafilokokas ar nera. Tik tiek kad stafilokokas neduoda odytei greiciau gyti.
Nesupratau klausimo : O tai jei oda skyla, kas tada? 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Axxa @ 2009 09 10, 10:57)
Radau tokį straipsnį, gal tiems, kurių vaikučiams nuo 2 m., padės ši info:
"Doc. I.Marčiukaitienės teigimu, Elidel 1 proc. kremo uždegimą slopinantis poveikis nenusileidžia lokalių kortikosteroidų poveikiui, tačiau Elidel yra daug saugesnis ir gali būti skiriamas ilgalaikei vaikų atopinio dermatito kontrolei. Vartojant Elidel smarkiai sumažėja atopinio dermatito gydymo vietiniais kortikosteroidais poreikis. Pradėtas vartoti atsiradus pirmiesiems atopinio dermatito paūmėjimo simptomams, Elidel apsaugo nuo tolimesnio ligos progresavimo. Gydant atopinį dermatitą tiek trumpais, tiek ilgais Elidel kursais nebuvo pastebėta tachifilaksijos, sisteminių nepageidaujamų bei preparato vartojimo nutraukimo simptomų. Pateikdama vietinių kortikosteroidų skyrimo rekomendacijas, doc. I.Marčiukaitienė patarė netepti šiais preparatais veido, kaklo, raukšlių srities. Siekiant išvengti kortikosteroidų sukeliamų nepageidaujamų poveikių, veido, kaklo ir raukšlių pažeidimams gydyti docentė rekomendavo Elidel.
 
  Konferencijoje dalyvavo iš Vienos atvykęs profesorius Maximilian Grassberger, dirbęs ikiklinikinių tyrimų bei tarptautinių projektų komandoje, tyrusioje Elidel. Profesorius pabrėžė, kad Elidel slopina uždegimą, selektyviai veikdamas T limfocitus ir putliąsias ląsteles, tačiau, skirtingai nuo lokalių kortikosteroidų, Elidel neveikia kraujagyslių ir fibroblastų, todėl nesukelia smulkiųjų kraujagyslių išsiplėtimo ar odos išplonėjimo. Profesoriaus teigimu, Elidel efektyviai per 48 valandas nuslopina niežulį atopiniu dermatitu sergantiems pacientams. Remiantis NOBEL ir RAINBOW klinikiniais tyrimais, Elidel yra gerai toleruojamas, patogus vartoti, neturi sisteminių simptomų ir yra saugesnis nei anksčiau vartoti lokalūs kortikosteroidai."
http://www.medicine....e...m&strid=894

15 g tūbelė kainuoja 57 Lt, bet šie vaistai kompensuojami, tik nžn kiek proc., bet jei bent 50 proc., ir tikrai yra tokie stebuklingi, kaip rašo, tai galite pabandyti.
O kadangi mano vaikiukas jiems dar per mažas, bandysiu ieškot, kas mums tiks...

Kazkur anksciau rasiau kad nustate, kad Elidel gali sukelti vezi. g.gif
Atsakyti
Labai sudėtingas klausimas, vienur vienaip rašo, kitur kitaip. Pats turi atsirinkti.
Atsakyti
QUOTE(Lince1 @ 2009 09 10, 11:14)
Labai sudėtingas klausimas, vienur vienaip rašo, kitur kitaip. Pats turi atsirinkti.

Kaip ir su visais vaistais, turi nusoresti ar verta ar neverta, ar labiau naudos daro nei zalos.
Atsakyti
ausru, o tau tas pleistras po naudojimo kelių šviesėja? Ar tu pagal poveikį sprendi?
Atsakyti
QUOTE(Lince1 @ 2009 09 10, 12:12)
ausru, o tau tas pleistras po naudojimo kelių šviesėja? Ar tu pagal poveikį sprendi?

Pas mus nesvieseja - kaip juodas, taip juodas ir net teka. Gal del alergijos, o gal taip kas negerai pas mano mazuli organizme. Raso, kad jeigu po kazkiek ten kartu nesvieseja, tai sutrikusi kazkieno veikla. Laukiu nesulaukiu kada i natura munda galesiu ji veztis.

Papildyta:
Mamos, gal norit apsishopint? smile.gif Uzsukit cia - http://www.laredoute...mCatId=54136964 smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ausru @ 2009 09 10, 13:34)
Pas mus nesvieseja - kaip juodas, taip juodas ir net teka. Gal del alergijos, o gal taip kas negerai pas mano mazuli organizme. Raso, kad jeigu po kazkiek ten kartu nesvieseja, tai sutrikusi kazkieno veikla. Laukiu nesulaukiu kada i natura munda galesiu ji veztis.

Papildyta:
Mamos, gal norit apsishopint?  smile.gif Uzsukit cia - http://www.laredoute...mCatId=54136964  smile.gif


Mane dar labai sudomino korėjietiškas taškinis masažas ar kaip ten. sakė pas mus kursus darys rugsėjo pabaigoje.
Per mugę smile.gif kalbėjau su tuo žmogumi ir sakiau , kad mums labai niežti ir , kad AD, jis sako mamos su masažais išgydo per 3-4 mėnesius. Sako kažkaip jei oda bloga, reiškia plaučių viršūnėlės nedirba ar negerai joms.
Rodė, kad masažuoti reikia prie stuburo, ne per patį , bet šonuose, sako stiprina imunitetą, o kai niežti masažuoti po nykščiu, delniuka, net nžn kaip parašyti. Taip pat reikai masažuoti kojų kulniukus, ausytes.
Tai nieko nekainuojantys būdas, tik darbo reikia..
Atsakyti
QUOTE(Lince1 @ 2009 09 10, 12:43)
Mane dar labai sudomino korėjietiškas taškinis masažas ar kaip ten. sakė pas mus kursus darys rugsėjo pabaigoje.
Per mugę smile.gif kalbėjau su tuo žmogumi ir sakiau , kad mums labai niežti ir , kad AD, jis sako mamos su masažais išgydo per 3-4 mėnesius. Sako kažkaip jei oda bloga, reiškia plaučių viršūnėlės nedirba ar negerai joms.
Rodė, kad masažuoti reikia prie stuburo, ne per patį , bet šonuose, sako stiprina imunitetą, o kai niežti masažuoti po nykščiu, delniuka, net nžn kaip parašyti. Taip pat reikai masažuoti kojų kulniukus, ausytes.
Tai nieko nekainuojantys būdas, tik darbo reikia..

Jau cia tiek visi visko sako ir pataria, kad nukvaisti galima doh.gif . Vieni - kad zarnyno problema, kiti - kad kepenys nedirba, treti - kad plauciai, ketvirti - apnuodytas organizmas, ....... Nezinau kaip jus, bet as tai jau taip pavargau nuo sitos kovos su alergija, jau taaip ... doh.gif doh.gif doh.gif

Masazas, be abejo, geras dalykas. Bet kad jis musu alergija isgydytu, tai kazkaip netikiu sad.gif . Vakar musu pediatre dirstelejo i musu ligonines israsa ir sako : "Toki auksta IgE matau pirma karta". Paguode sakau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ausru @ 2009 09 10, 13:29)
Chm, kaip gaila, kad jums netiko. Mums tai  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif . Nors is pradziu irgi galvojau, kad netinka ir busiu ismetusi pinigus i bala . Kai pirma karta uztepiau  labai uzraudo ad vietos, bet turbut tai tebuvo sutapimas, nes daugiau kiek tepu ne tik kad neraudonuoja, bet priesingai - matau, kad gydo. O gal tiesiog buvo pirmoji odos reakcija i nauja produkta. Bet dabar tai dziaugiuosi, kad uzsisakiau  thumbup.gif .

O musiskis ant odos labai maloniai tepasi, kaip koks silkas. Tik pastebejau, kad sutepti vaika reikia dazniau nei kad su taukmedziu - 2-3 kartus per diena.

Mano mažylė lyg neturi (jau net nežinau) AD, tik didelę alergiją maisto produktams. Jau kokia savaitė po truputį parausdavo barzdelė ir ant žandukų atsirado po kelis spuogelius, spuogeliai vos matyti, bet apie juos negražiai ružava. Tai pagalvojau, kad gal kokia infekcija, nes ir žemes pakapsto ir maistu apsiterlina. Nusipirkau ekologišką puiklapių (foraha/tamanu) aliejų iš http://www.kvapunama.../produktas/203/. Patepiau užvakar dieną, po 10 min kaip pradėjo mažoji žandukus kasyti, baisu doh.gif . Vakare iš vis nerami buvo ir žiūriu paraudo apatiniai akių vokai, mums pirmą kartą. Dar galvoju daviau ryte ekologiškų rudųjų ryžių pirmą kartą, tai gal nuo jų. Vakar maistas buvo įprastas mums, patepiau dieną vėl tuo puiklapių aliejumi - vakare (apie 19) vėl paakiai paraudę. Nežinau ar čia sutapimas ar tas aliejus mus alergizuoja. Šiandien jau netepsiu. Ryte paakiai neparaudę, tik žandukai ir barzdelė dabar atrodo doh.gif , net nematyt bėrimo, tik nudraskymai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiesiog mamytė: 10 rugsėjo 2009 - 13:42
"Cezario pjuvis keicia kudikio DNR" - http://www.marijampo...ia-kudikio-dnr/
Atsakyti
QUOTE(ausru @ 2009 09 10, 14:10)
Jau cia tiek visi visko sako ir pataria, kad nukvaisti galima  doh.gif . Vieni - kad zarnyno problema, kiti - kad kepenys nedirba, treti - kad plauciai, ketvirti - apnuodytas organizmas, .......  Nezinau kaip jus, bet as tai jau taip pavargau nuo sitos kovos su alergija, jau taaip ... doh.gif  doh.gif  doh.gif 

Masazas, be abejo, geras dalykas. Bet kad jis musu alergija isgydytu, tai kazkaip netikiu  sad.gif . Vakar musu pediatre dirstelejo i musu ligonines israsa ir sako : "Toki auksta IgE matau pirma karta". Paguode sakau  doh.gif


Tai dėl tų patarimų pritariu, kartais galvą į sieną norisi daužyti. Be mūsų niekas tikrai neįsivaizduoja kaip sunkų auginti vaiką su AD. Kiekvieną minutę gali pablogėti,aš irgi labai pavargau nuo tos įtampos.

Mano dukrai buvo gimdymo traumą, pažeidė galvoje nervą ir , jei juokiantis ar verkiant vienas lūpų kampas nejudėdavo, gaudavosi kreiva šypsena. Šiaip čia gan dažna gimdymo trauma. Tai va mes papuolėme pas gerą gydytoją Bandanskytę, ji vaikų neurologė, tai buvo tada ką tik grįžus iš stažuotės Prancūzijoje, tai mums liepė daryti tokius masažiukus prieš kiekvieną maitinimą, tai aš ir sąžiningai darydavau, ir mums tas nervas atsistatė. Mano dukrai dabar 14 metų ir nieko.
O žinau kelias mergaites dar vyresnes už mano dukrą, taip ir liko. Savaime neatsistato.
Užtai galvoju masažiukai nepakenks.
Atsakyti
QUOTE(tiesiog mamytė @ 2009 09 10, 14:28)
Mano mažylė lyg neturi (jau net nežinau) AD, tik didelę alergiją maisto produktams. Jau kokia savaitė po truputį parausdavo barzdelė ir ant žandukų atsirado po kelis spuogelius, spuogeliai vos matyti, bet apie juos negražiai ružava. Tai pagalvojau, kad gal kokia infekcija, nes ir žemes pakapsto ir maistu apsiterlina. Nusipirkau ekologišką puiklapių (foraha/tamanu) aliejų iš http://www.kvapunama.../produktas/203/. Patepiau užvakar dieną, po 10 min kaip pradėjo mažoji žandukus kasyti, baisu doh.gif . Vakare iš vis nerami buvo ir žiūriu paraudo apatiniai akių vokai, mums pirmą kartą. Dar galvoju daviau ryte ekologiškų rudųjų ryžių pirmą kartą, tai gal nuo jų. Vakar maistas buvo įprastas mums, patepiau dieną vėl tuo puiklapių aliejumi - vakare (apie 19) vėl paakiai paraudę. Nežinau ar čia sutapimas ar tas aliejus mus alergizuoja. Šiandien jau netepsiu. Ryte paakiai neparaudę, tik žandukai ir barzdelė dabar atrodo doh.gif , net nematyt bėrimo, tik nudraskymai.

As manau jis griauzia. Nes maniskis nusitryne krutine iki slapiavimo,tai galvoju patepsiu,kad uzdziovintu. Tai,kaip pradejo drsakytis ir rekti ai ai skauda skauda doh.gif . Tai greit nuvaliau su virintu vandeniu ir patepiau methylvioletu,kad uzdziovintu. Tas tiko nieko nesake,o po nakties buvo uztraukta.

Dabar toks sasas-pluta. Nezinau ka daryt kuom tept g.gif

Galvoju tik kiek daug isleidau pinigu ant vaistu Natura Mundoj biggrin.gif ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Lince1 @ 2009 09 10, 15:50)
Tai dėl tų patarimų pritariu, kartais galvą į sieną norisi daužyti. Be mūsų niekas tikrai neįsivaizduoja kaip sunkų auginti vaiką su AD. Kiekvieną minutę gali pablogėti,aš irgi labai pavargau nuo tos įtampos.

Mano dukrai buvo gimdymo traumą, pažeidė galvoje nervą ir , jei juokiantis ar verkiant vienas lūpų kampas nejudėdavo, gaudavosi kreiva šypsena. Šiaip čia gan dažna gimdymo trauma. Tai va mes papuolėme pas gerą gydytoją Bandanskytę, ji vaikų neurologė, tai buvo tada ką tik grįžus iš stažuotės Prancūzijoje, tai mums liepė daryti tokius masažiukus prieš kiekvieną maitinimą, tai aš ir sąžiningai darydavau, ir mums tas nervas atsistatė. Mano dukrai dabar 14 metų ir nieko.
O žinau kelias mergaites dar vyresnes už mano dukrą, taip ir liko. Savaime neatsistato.
Užtai galvoju masažiukai nepakenks.

Tikrai nepakenks mirksiukas.gif Galesi ir mums kursus internetu pravesti biggrin.gif

Joo mano smegenys isvis isejo atostogu,sakes jau man doh.gif Niekaip nesugalvoju kuom tept ta uzdziovinima. Galvoju gal netept,sasu juk ir niekas niekuo netepu. Nu zodziu...

Pervargus,tai ne tas zodis... unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laiskriste1: 10 rugsėjo 2009 - 15:00
QUOTE(Laiskriste1 @ 2009 09 10, 14:59)
As manau jis griauzia. Nes maniskis nusitryne krutine iki slapiavimo,tai galvoju patepsiu,kad uzdziovintu. Tai,kaip pradejo drsakytis ir rekti ai ai skauda skauda doh.gif . Tai greit nuvaliau su virintu vandeniu ir patepiau methylvioletu,kad uzdziovintu. Tas tiko nieko nesake,o po nakties buvo uztraukta.

Dabar toks sasas-pluta. Nezinau ka daryt kuom tept g.gif

Galvoju tik kiek daug isleidau pinigu ant vaistu Natura Mundoj biggrin.gif  ax.gif
Papildyta:

Tikrai nepakenks mirksiukas.gif Galesi ir mums kursus internetu pravesti biggrin.gif

Joo mano smegenys isvis isejo atostogu,sakes jau man doh.gif Niekaip nesugalvoju kuom tept ta uzdziovinima. Galvoju gal netept,sasu juk ir niekas niekuo netepu. Nu zodziu...

Pervargus,tai ne tas zodis... unsure.gif

Ir as manau kad netiko tas tepalas. Geriau nauja produkta bandyt kur ant kojites nedideliam plote, o tik po to jau didesni plota tept.
Laiskriste1, o gal paprastu vazelinu, ar Essexu patept, jis suminkstins ta plota, ir po biski nueis.
Oj merginos, ne tas zodis kaip tas AD isvargina. Tik tas kas augina supranta kaip nuolat galva skauda, ka duot valgyt, ko nauja tepala pabandyt, kad tik pageretu, ir lengviau vaikuciui butu. Kiekviena pablogejimo banga varo i nevilti doh.gif
Atsakyti