Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas XV tema

Idomu ir man butu pabandyt, kaip tik vaziuojam kita svaite i baltarusija, tai gal reiktu isigyt, pabandyt, nes is informacinio lapelio lyg ir nera kazkokiu salutiniu poveikiu. g.gif Ir nepatenka i krauja, priskyriamas prie atsatomuju ir apsauganciu priemoniu.
[/quote]


na mums tai jis visai padeda, ypac paumejus, kai kojos atrodo laabaii negrazios verysad.gif dar BY perku cinko tepala, paprasta, gerai dziovina slapiuojancias zaisdas. o paskutiniu metu atradau pamirsta salatlankiu alieju, thumbup.gif daiktas kai zaizdos uzsitraukia, skatina gyjima.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurcep: 06 rugsėjo 2009 - 12:51
QUOTE(Lince1 @ 2009 09 06, 10:46)
smile.gif http://www.lajoki.lt...ga-medziu-galia

Čia turėtų būt panašu į kinotakarą. Aš bandau šį. Šiandien naktį uždėjau tai parudavo stipriai, bet ta moteris, kur pardavinėjo, sakė, kad anūkui dėjo, bet sako , aš vieną naktį dedu anr vienos kojytės, kitą ant kitos, nes jie dar mažiukai, tai ir aš tik ant vienos dėjau.
Šį savaitgalį pas mus miesto gimtadienis ir vyksta mugė, tai toje mugėje pardavinėja, kaina tai už 10 vnt-80 litų, o jei perki 2vnt tai 20 litų. Tai tas pats kaip kinotakarą.


Lince, manau, kad kaip tu sakai panasu, bet tikrai nera tas pats. Kainos skirtumas yra per didelis, kad tiketis tokios pacios kokybes. Aisku, idomumo delei galima butu nusinesti i K-LINK atstovybe Vilniuje, kad pratestuotu neigiamu jonu testu. Bet faktas tas, kad K-LINK yra pasaulyje garsi kompanija, prekiaujanti tik labai geros kokybes gaminiais. Pats K-LINK'as negamina nieko, bet nusiperka teise prekiauti gaminiais, kurie neturi analogu pasaulyje. O kopijuoti situos produktus, aisku, bando daug kas, bet tai nera tas pats. Nu zinai cia kaip SONY ir CONY hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(ausru @ 2009 09 06, 14:36)
Lince, manau, kad kaip tu sakai panasu, bet tikrai nera tas pats. Kainos skirtumas yra per didelis, kad tiketis tokios pacios kokybes. Aisku, idomumo delei galima butu nusinesti i K-LINK atstovybe Vilniuje, kad pratestuotu neigiamu jonu testu. Bet faktas tas, kad K-LINK yra pasaulyje garsi kompanija, prekiaujanti tik labai geros kokybes gaminiais. Pats K-LINK'as negamina nieko, bet nusiperka teise prekiauti gaminiais, kurie neturi analogu pasaulyje. O kopijuoti situos produktus, aisku, bando daug kas, bet tai nera tas pats. Nu zinai cia kaip SONY ir CONY  hihihi.gif


tai ne tas pats gaunasi? Ten vienai kojai 20 litų?
Atsakyti
QUOTE(Lince1 @ 2009 09 06, 14:57)
tai ne tas pats gaunasi? Ten vienai kojai 20 litų?

Kinotakaros 1 pakuote(10vnt) - 169Lt. Bet ne kainoj esme, is tikruju, o kaip sakiau - K-LINK'as pasaulyje garsi, pasitikejima pelniusi kompanija - prekiauja tik isskirtines kokybes ir ekologiskumo produktais. Su sita produkcija dirba gydytojai. K-Link prekes aisku labai brangios, bet as tai mieliau moku pinigus ir isigyju daikta uz kuri garantuoja gydytojai, nei, kad sutaupau pinigu pirkdama kaip sakant noneimini, nelabai zinoma produkta uz kuri nebent turgaus bobute gali garantuoti. Tuo labiau cia juk mazam vaikui klijuojasi, tai is kur zinot ar ten tikrai tokia sudetis kaip raso? Is kur zinot ar nepakenks?
Atsakyti
QUOTE(ausru @ 2009 09 06, 17:14)
Kinotakaros 1 pakuote(10vnt) - 169Lt. Bet ne kainoj esme, is tikruju, o kaip sakiau - K-LINK'as pasaulyje garsi, pasitikejima pelniusi kompanija - prekiauja tik isskirtines kokybes ir ekologiskumo produktais. Su sita produkcija dirba gydytojai. K-Link prekes aisku labai brangios, bet as tai mieliau moku pinigus ir isigyju daikta uz kuri garantuoja gydytojai, nei, kad sutaupau pinigu pirkdama kaip sakant noneimini, nelabai zinoma produkta uz kuri nebent turgaus bobute gali garantuoti. Tuo labiau cia juk mazam vaikui klijuojasi, tai is kur zinot ar ten tikrai tokia sudetis kaip raso? Is kur zinot ar nepakenks?

Tu gal to tinklo platintoja? biggrin.gif Taigi čia irgi tinklinis platinimas. Iš kur tu garantuoji, kad ten stebuklas, o čia šudas? O mūsų gydytojai tokie patys verslininkai, aš jau buvau susidūrus su kita firma, kuri irgi su gydytojais bendradarbiauja.
Ten parašyta sudėtis ir čia, tai koks skirtumas. Aš gi jau rašiau kordisepsui kokį antkainį deda, tai gal ir čia tas pats variantas.
Tu dėl kainos labai klysti, bes pvz, Eurovaistinėje Linolo šampūnas 48 su centais, o Camelijos vaistinėje 23 su centais ir tikrai tas pats šampūnas. Taigi kaina dar nevisada reiškia kokybę. smile.gif
Taigi čia neseniai vienai mamai rašei, kad pleistrai negali pakenkti,o dabar jau gali smile.gif Su tavim ginčytis, kaip su pliku pešiotis, tavo nuomonė vistiek tiksliausia lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lince1: 06 rugsėjo 2009 - 16:51
QUOTE(Lince1 @ 2009 09 06, 16:38)
Tu gal to tinklo platintoja?  biggrin.gif Taigi čia irgi tinklinis platinimas. Iš kur tu garantuoji, kad ten stebuklas, o čia šudas? O mūsų gydytojai tokie patys verslininkai, aš jau buvau susidūrus su kita firma, kuri irgi su gydytojais bendradarbiauja.
Ten parašyta sudėtis ir čia, tai koks skirtumas. Aš gi jau rašiau kordisepsui kokį antkainį deda, tai gal ir čia tas pats variantas.
Tu dėl kainos labai klysti, bes pvz, Eurovaistinėje Linolo šampūnas 48 su centais, o Camelijos vaistinėje 23 su centais ir tikrai tas pats šampūnas. Taigi kaina dar nevisada reiškia kokybę. smile.gif
Taigi čia neseniai vienai mamai rašei, kad pleistrai negali pakenkti,o dabar jau gali smile.gif Su tavim ginčytis, kaip su pliku pešiotis, tavo nuomonė vistiek tiksliausia lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Lince, dievazi neturiu noro isivelti i diskusijas. Man taip aiskino Natura Mundoj, kad yra daug padirbinejanciu Kinotakara ir daug kopijuojanciu, bet tai nera tas pats. As tau sakau kaip as nesielgciau, o tu daryk kaip ismanai - tavo vaikas, tau sprest bandyt ant jo neaiskias prekes ar ne.
Ar ten ta gydytoja platintoja ar ne - as nzn, bet as jos rekomendacijomis pasitikiu. Ir beje, Lince, as uz konsultacija tada sumokejau nemazus pinigus, o jus cia visa info gaunat is manes uz dyka, bet kaip matau nelabai vertinat. Tai vaziuokit tada pacios, susimokesit bapkes, tai gal tada tikesit.

Ir tai mamai as apie kinotakaros pleistrus rasiau, o ne apie bilekokius is turgaus bobutes pirktus. As uz juos garantuoju dar ir todel, kad pati isbandziau.

Ir is viso nesuprantu ko as cia savo laika gaistu ir stengiuosi kazkam padeti ir dar izeidinejimu sulaukiu. "Nu nafik...." kaip tas Valinskas sako.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausru: 06 rugsėjo 2009 - 18:02
Ausru, tau zinutes nesisiuncia, gal perpildyta dezute?
Atsakyti
QUOTE(Olgina @ 2009 09 06, 20:37)
Ausru, tau zinutes nesisiuncia, gal perpildyta dezute?

Aaa, nu jo - tuoj prasitrinsiu. Zinai ka radau nete? Receptus su Neocate alergiukams smile.gif Paziurekit, mamos, kiek cia fainu receptu, netgi ledus su Neocate galima pagaminti - http://www.neocate.c...th-neocate.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausru: 06 rugsėjo 2009 - 21:38
Labukas 4u.gif

trumpai si kart - vaziuojam ryt i ligonine, jei pamenat to guzo pazasty (cistos) maziukui operuoti, antradieni planine operacija nusimato, laikykit kumstukus, jei niekas nepasikeis ir viskas vyks sklandziai, labai viliuosi treciadieni namo parsirast...

zodziu, nesirkit, nei jus nei maziukai/es, bent jau daugiau nei esate 4u.gif

Amica, jau buvau taves pasigedusi, maniau, kad pasveikot visiskai, bet uzmaciau vel rasei ax.gif aisku, butu smagu, kad pasveiktumete, bet kartu ir bruksteltumet kaip jumi sekasi biggrin.gif

QUOTE(ausru @ 2009 09 06, 21:38)
Zinai ka radau nete? Receptus su Neocate alergiukams  smile.gif Paziurekit, mamos, kiek cia fainu receptu, netgi ledus su Neocate galima pagaminti - http://www.neocate.c...th-neocate.html


o jumi jau kompensavima patvirtino g.gif
as siuo metu ziurineju, kur pirkt pigiau misinio, nes niekas mums nesiruosia net doku pildyti verysad.gif
radau is vokietijos vienos vaistines visai nebloga kaina, bet dar nesumastau ar advance ar ta paprasta bandyti, na bet paprasto kaina, tai 106 Lt (be siuntimo), kai musu vaistinese 170Lt... o kiek pas mus advance kainuoja? Olgina, Ausru, jus turbut zinote 4u.gif ir kiek vieno advance maisiuko uztenka - ar gerai supratau, kad pienelio 400ml pasidaro, tai kaip ir 2 kartams? g.gif
jei bus idomu, galesim pasidalinti, bet bandysiu dar ieskoti gal dar pigiau rasiu, tik MB kompa mano okupavo visa savaitgali doh.gif , lekiu liulio, ryt nebeprisijungsiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mortele @ 2009 09 06, 23:06)

o jumi jau kompensavima patvirtino  g.gif
as siuo metu ziurineju, kur pirkt pigiau misinio, nes niekas mums nesiruosia net doku pildyti  verysad.gif
radau is vokietijos vienos vaistines visai nebloga kaina, bet dar nesumastau ar advance ar ta paprasta bandyti, na bet paprasto kaina, tai 106 Lt (be siuntimo), kai musu vaistinese 170Lt... o kiek pas mus advance kainuoja? Olgina, Ausru, jus turbut zinote  4u.gif ir kiek vieno advance maisiuko uztenka - ar gerai supratau, kad pienelio 400ml pasidaro, tai kaip ir 2 kartams?  g.gif
jei bus idomu, galesim pasidalinti, bet bandysiu dar ieskoti gal dar pigiau rasiu, tik MB kompa mano okupavo visa savaitgali  doh.gif , lekiu liulio, ryt nebeprisijungsiu 4u.gif


Dar ne, perkames doh.gif . Radau Vilniuj viena moteriske, kuri Neocate Advance pardavineja po 280Lt uz 1 kg. Du sykius per diena geriant sito 1 kg mazdaug 2 savaitems uztenka. Bet ziurint po kiek ml gersit - maniskis ant karto tai tik 125 ml ispumpina, daugiau jam kazkaip netelpa. Imesk nuoroda jei nesunku tos vok vaistines.
Dar domejausi kuo skiriasi paprastas Neocate nuo Advance, tai Advance skirtas nuo 1-10 metu amziaus. Ir vietoj paprasto Neocate dabar jau eina patobulintas Neocate LCP - tipo geresnis uz paprasta Neocate, nes proteinai pakeisti amino rugstimis.

O nesupratau, kodel jums niekas dok netvarko? Pasidarykit tyrimus is naujo - specifinius IgE pagal Immulite metodika laktoalbulinui, laktoglobulinui, kazeinui ir jei bus aukstos klases niekur nedings, tures tvarkyt.
Atsakyti
QUOTE(Mortele @ 2009 09 06, 23:06)
Labukas  4u.gif

trumpai si kart - vaziuojam ryt i ligonine, jei pamenat to guzo pazasty (cistos) maziukui operuoti, antradieni planine operacija nusimato, laikykit kumstukus, jei niekas nepasikeis ir viskas vyks sklandziai, labai viliuosi treciadieni namo parsirast...

zodziu, nesirkit, nei jus nei maziukai/es, bent jau daugiau nei esate  4u.gif

Amica, jau buvau taves pasigedusi, maniau, kad pasveikot visiskai, bet uzmaciau vel rasei  ax.gif aisku, butu smagu, kad pasveiktumete, bet kartu ir bruksteltumet kaip jumi sekasi  biggrin.gif
o jumi jau kompensavima patvirtino  g.gif
as siuo metu ziurineju, kur pirkt pigiau misinio, nes niekas mums nesiruosia net doku pildyti  verysad.gif
radau is vokietijos vienos vaistines visai nebloga kaina, bet dar nesumastau ar advance ar ta paprasta bandyti, na bet paprasto kaina, tai 106 Lt (be siuntimo), kai musu vaistinese 170Lt... o kiek pas mus advance kainuoja? Olgina, Ausru, jus turbut zinote  4u.gif ir kiek vieno advance maisiuko uztenka - ar gerai supratau, kad pienelio 400ml pasidaro, tai kaip ir 2 kartams?  g.gif
jei bus idomu, galesim pasidalinti, bet bandysiu dar ieskoti gal dar pigiau rasiu, tik MB kompa mano okupavo visa savaitgali  doh.gif , lekiu liulio, ryt nebeprisijungsiu 4u.gif

Idomu kaip gydytojai ziuri, kad jei vaikui reikia tai reikia ir turi kompensuot. Mum tai ligoninei kai gulejom tyrima padare ir patys pasiule ta Neocate, net nezinojau kad toks yra, nes iki tol maitinau viena savo pienu.
Atsakyti
QUOTE(ausru @ 2009 09 06, 23:23)
Dar domejausi kuo skiriasi paprastas Neocate nuo Advance, tai Advance skirtas nuo 1-10 metu amziaus. Ir vietoj paprasto Neocate dabar jau eina patobulintas Neocate LCP - tipo geresnis uz paprasta Neocate, nes proteinai pakeisti amino rugstimis.

Tikriausiai turėjai omenyje, kad baltymai suskaidyti iki amino rūgščių, todėl organizmas lengviau pasisavina ir mažiau alergizuoja 4u.gif
Atsakyti