Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas XV tema

QUOTE(kistex @ 2009 09 03, 12:21)
Mamytes, ar duodate briuselio kopustus vaikuciams?


Aš duodu.

QUOTE(kistex @ 2009 09 03, 20:48)
gal dar atradote kokiu darzoviu naudingu ir tinkanciu alergiukams?


Kaip čia pasakyti dėl tų daržovių atradimo, nes vieno vaiko gali kažkokia daržovė nealerginti, o kitą gali labai alerginti. Labai naudingas avokadas, mes valgom - dedu į košes, salotas, kartais vaikis ir vieną valgo su šaukšteliu. Daržovių troškinius verdu iš bulvių, kopūsto, kalafioro, brokolio, šaldytų žirnelių, briuselio kopūstų, moliūgo, cukinijos, pastarnoko, svogūno, poro, artišokų, kaliaropės, morkos... Nebepamenu daugiau biggrin.gif . Valgo agurką, duodu ir pomidoro.

QUOTE(Issute @ 2009 09 04, 17:10)
Bet apskritai tai beda su tuo AD, kazkokia ne liga, o mistika, as asmeniskai niekaip negaliu nustatyti nuo ko beria mano maziuka, nes vasara buvo kaip ir gerai, grizus nuo juros, jau po savaites staiga isbere ir dabar jau gal 3 savaites situacija tik blogyn ir blogyn, o kas konkreciai alergizuoja nustatyti niekaip nepavyksta...


Gali nealergizuoti niekas, tiesiog tokia ligos eiga. Va mano mazgis pagal tyrimus niekam nealergiškas, o bėrė baisiai, dar ir šlapiavo. Spėliojau ištisai kas, įtarinėjau ir tą, ir aną. O va ėmė gražią dieną ir dingo bėrimai. Savaime. Apie metus laiko kankinosi vaikas su AD. Ir valgo dabar praktiškai viską, kas pagal amžių tinka (kai bėrė tai vis dietas taikiau doh.gif ). O jei ir beria jūsų vaikiuką nuo kažko dabar, tai gal po pvz 2-3mėn nuo to produkto jau nebebers. Nu vat Ausru savo poste apie tai rašė.

QUOTE(vilke_ziema @ 2009 09 04, 18:57)
Tai taip tik atrodo, kad be priezasties tas AD, o is tikruju priezastis yra.. unsure.gif ..pabandykit kraujuko tyrima pasidaryt, parodys, kam alergija..bent kazkiek pades.


Šiaip jau AD yra nelaikomas alergija. O priežastis to AD daugumoje atvejų yra paveldimumo pasekmė - jei kažkas iš artimųjų turi bet kokią žinomą ar užslėptą alergiją (gali net neįtarti, kad turi alergiją), sausą odą ar kažkokių odos problemų, tai labai didelė tikimybė, kad ir vaikiukas turės bėdų. Kažkada mes nagrinėjome čia šitą klausimą ir labai daug mamų pripažino, kad tai tiesa. Beje, AD gali provokuoti ir skiepai.
Atsakyti
Mno maziui po MMR atsinaujino tokia alergija, kad doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vilke_ziema @ 2009 09 05, 09:35)
Mno maziui po MMR atsinaujino tokia alergija, kad  doh.gif


Mano vyresnėliui pati pediatrė griežtai buvo uždraudusi skiepus iki metų, tad iki metų augom tik su TBC skiepu. Jei kas pasuktų laiką atgal, tai mažėlio iki metų išvis neskiepijau būčiau, bet jau šaukštai popiet, tad gerai, kad laiku dar sustojau - MMR nesiskiepijam ir dabar suku galvą kaip čia su likusiais skiepais daryti, nes kaip ir reikėtų revakcinacijas užbaigti g.gif . Jei ir užbaigsim, tai tik ne visus skiepus iš karto, kaip kad pagal planą priklauso doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Amica @ 2009 09 05, 11:14)
Mano vyresnėliui pati pediatrė griežtai buvo uždraudusi skiepus iki metų, tad iki metų augom tik su TBC skiepu. Jei kas pasuktų laiką atgal, tai mažėlio iki metų išvis neskiepijau būčiau, bet jau šaukštai popiet, tad gerai, kad laiku dar sustojau - MMR nesiskiepijam ir dabar suku galvą kaip čia su likusiais skiepais daryti, nes kaip ir reikėtų revakcinacijas užbaigti  g.gif . Jei ir užbaigsim, tai tik ne visus skiepus iš karto, kaip kad pagal planą priklauso  doh.gif

As irgi baisiam galvos skausme dabar del skiepu. skiepijom kas priklause iki 2-o menesio skiepo, tada prasidejo AD, gyd sako kad tai sutapimas, bet vistiek daugiau neskiepijom, keitem misinius, odele tfu tfu tfu, pradejau galvoti gal paskiepyti dabar(mums beveik 7men), juolab kad gyd sake turi kokliusu persirgusias sesutes, su komplikacijom inkstams.
kaip, mamytes, darytumete musu vietoje: lauktumete dar iki metuku(ar ilgiau) ar rizikuotumete skiepyti dabar?
Atsakyti
QUOTE(kistex @ 2009 09 05, 10:48)
As irgi baisiam galvos skausme dabar del skiepu. skiepijom kas priklause iki 2-o menesio skiepo, tada prasidejo AD, gyd sako kad tai sutapimas, bet vistiek daugiau neskiepijom, keitem misinius, odele tfu tfu tfu, pradejau galvoti gal paskiepyti dabar(mums beveik 7men), juolab kad gyd sake turi kokliusu persirgusias sesutes, su komplikacijom inkstams.
kaip, mamytes, darytumete musu vietoje: lauktumete dar iki metuku(ar ilgiau) ar rizikuotumete skiepyti dabar?


Turiu pažįstamų, kurių vaikai auga neskiepyti arba tik dalinai skiepyti. Matot, skiepai neapsaugo 100proc nuo paskiepytos ligos, tad susirgti galimybė yra visiems. Aš asmeniškai iki metų neskiepyčiau, bet čia tik mano nuomonė. O toliau žiūrėčiau. Yra ligų, nuo kurių išvis nematau reikalo skiepyti, o skiepijama.
Atsakyti
Mano berniukas buvo siaubingai alergiskas - tragiskas variantas, o dukryte siek tiek (negali valgyti tik gana nedaug produktu, tinka HA misinukai, odele labai labai retai buna paberta). Kai analizuoju skirtumus, ka dariau kitaip abiems vaikams, tai jie yra tokie:

Nestumo metu berniuko atveju geriau vitaminus, mergaites - ne. Tik kai HB nukrisdavo, tai pagerdavau gelezies, arba kai jausdavausi pavargus, kartais pagerdavau siek tiek vitaminu bet vos jegos grizdavo, is karto liaudavausi gerus.

Berniuka skiepijau pagal visa skiepu kalendoriu, o mergaites ne. Taciau berniukui pradejo gereti nuo 6 menesiu ir jokie velesni skiepai itakos nebeturejo. Todel manau, jog skiepai gal nebuvo tas dalykas kuris labai itakojo, nors ka gali zinoti. O mergaites neskiepijau del kitu priezasciu.

Nuo pat gimimo abiems vaikams labai pusdavo viduriukus ir ismatytes buvo zalokos. Tai nuo pat gimimo mergaite gerdavo gerasias bakterijas, kartais ir gana didelemis dozemis, o berniukui neduodavau. Todel jis suviduriavo, o nusilpes zarnynas dar didesne alergija issauke. O mergaites viduriukai budavo kartais labai zali, bet taip ir nesuviduriavo. Na papucia ir dabar, bet dar ir dabar kartais pavartojam tu bakteriju. Manau jeigu nuo gimimo nebutume gere bakteriju, tai mergaite taip pat butu suviduriavusi.

Tai yra pagrindinia skirtumai. Medikai labai linke i dietas kreipti demesio, taciau abieju nestumu metu viska valgiau. gal sakyciau net su mergaite labiau, nes mazas budavo hemoglobinas, liepdavo daug braskiu valgyti. O kartais uzeidavo toks mirtinas noras apelsinu pavalgyti, kad suvalgydavau po penkis is karto.
Atsakyti
QUOTE(kistex @ 2009 09 05, 11:48)
As irgi baisiam galvos skausme dabar del skiepu. skiepijom kas priklause iki 2-o menesio skiepo, tada prasidejo AD, gyd sako kad tai sutapimas, bet vistiek daugiau neskiepijom, keitem misinius, odele tfu tfu tfu, pradejau galvoti gal paskiepyti dabar(mums beveik 7men), juolab kad gyd sake turi kokliusu persirgusias sesutes, su komplikacijom inkstams.
kaip, mamytes, darytumete musu vietoje: lauktumete dar iki metuku(ar ilgiau) ar rizikuotumete skiepyti dabar?


gyd teisi galėjo būti ir sutapimas, juk kai tik tam amžiuje kam pradeda reišktis AD.

dėl skiepų aš skaičiau informaciją apie visus ir paskui jau pati sprendžiau, nieks už mus nenuspręs. vieningos nuomonės nėra...

QUOTE(skruzdeda @ 2009 09 05, 12:25)
Nestumo metu berniuko atveju geriau vitaminus, mergaites - ne. Tik kai HB nukrisdavo, tai pagerdavau gelezies, arba kai jausdavausi pavargus, kartais pagerdavau siek tiek vitaminu bet vos jegos grizdavo, is karto liaudavausi gerus.

Berniuka skiepijau pagal visa skiepu kalendoriu, o mergaites ne. Taciau berniukui pradejo gereti nuo 6 menesiu ir jokie velesni skiepai itakos nebeturejo. Todel manau, jog skiepai gal nebuvo tas dalykas kuris labai itakojo, nors ka gali zinoti. O mergaites neskiepijau del kitu priezasciu.

Nuo pat gimimo abiems vaikams labai pusdavo viduriukus ir ismatytes buvo zalokos. Tai nuo pat gimimo mergaite gerdavo gerasias bakterijas, kartais ir gana didelemis dozemis, o berniukui neduodavau. Todel jis suviduriavo, o nusilpes zarnynas dar didesne alergija issauke. O mergaites viduriukai budavo kartais labai zali, bet taip ir nesuviduriavo. Na papucia ir dabar, bet dar ir dabar kartais pavartojam tu bakteriju. Manau jeigu nuo gimimo nebutume gere bakteriju, tai mergaite taip pat butu suviduriavusi.

Tai yra pagrindinia skirtumai. Medikai labai linke i dietas kreipti demesio, taciau abieju nestumu metu viska valgiau. gal sakyciau net su mergaite labiau, nes mazas budavo hemoglobinas, liepdavo daug braskiu valgyti. O kartais uzeidavo toks mirtinas noras apelsinu pavalgyti, kad suvalgydavau po penkis is karto.



dėl vitaminų turbūt nieks neįrodys, ar jie kenkia ar nea, tik sąsajos matomos, su pirmuoju irgi gėriau, su antrąja ne, pamatysim, ar bus skirtumas...
dėl maisto aš su abiem netikėjau tom pasakom, kad reikia nevalgyti "alergizuojančių" produktų, o kaip tik stengiausi valgyti kokybišką maistą ir kuo įvairesnį, kurį vartosiu ir toliau, nevengiau nieko, kas įprasta mūsų racione.

labai pritariu tavo nuomonei dėl viduriavimų ir žarnyno - kuo labiau nusilpęs, tuo paskui labiau veši ir kitos ligos. mano berniokui irgi ilgai nenustatė viduriavimo, todėl paskui iiiilgai kapanojomės iš disbakteriozės, kai jau nė vienos bacilos nebuvo likę žarnyne... sad.gif manau ir alergijos gal tokios nebūtų stiprios, jei būtume tinkamai ir laiku gydę viduriavimą , deja, gyd ilgai buvo kitos nuomonės, kad "išaugs", "MP maitinamam normalu viduriuot" doh.gif verysad.gif

dėl skiepų tai mano asmeninė nuomonė, kad ką įmanoma, tai reiktų atidėt vėlesniam laikui. pirmųjų skiepų mano mergiotė negavus, bet pvz antro mėn penkiavalente skiepijau, nes ir nuo stabligės, ir nuo kokliušo, ir nuo HIB norėjom apsisaugot, tai būtent mažiausiems pavojingos ligos, atidėliot nėra prasmės, nes paskui jau ne tokios ir pavojingi kokliušas ir HIB, o stabligė - gyvenam nuosavam name, vis dar statybose, yra kitas vaikas, kuris gali ir sužeist netyčia mažylę, ir purvo kokio gali patekt per tas statybas, nėra tos švaros namie...

jau teko jai pagerti ir gerųjų bakterijų, nevalgau mielinių prod, nes jiem stipriai alergiškas mano vyresnėlis, ragavau kartą ir po to mažei pūtė pilvelį ir paviduriavo, todėl bijau, kad nebūtų ir jai to paties... unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo FedeSperanza: 05 rugsėjo 2009 - 13:27
Dėl polivitaminų vartojimo nėštumo metu, mano patirtis tokia: pirmojo besilaukdama, sąžiningai gėriau nėštukių vitaminus ir dar kažkurį momentą kalcį. Dabar mano penkiamečiui blogiausiu atveju galėčiau "diagnozuoti" žąsies odą. Bet išties ji tik yra sausa, kai kuriose vietose su tais "žąsies odos" lopinėliais, bet jie tik juntami, vizualiai nesimato. Ir kartais išnyksta/atsiranda. Besilaukdama mažojo, maniau esanti gudresnė, tad principingai nevartojau jokių cheminių preparatų schmoll.gif. Ir ką gi, turim ką turim doh.gif.
Turbūt AD atsiradimą be paveldimumo įtakoja daugybė kitų veiksnių, pačios žinot, nėra reikalo plėstis smile.gif.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vasariukė: 05 rugsėjo 2009 - 14:04
Labas visoms,


daznai ilendu i sia tema, nes su AD draugaujam (kartai ir susipykstam) jau 8 metus. Turim alergija namu dulkiu erkem, puku-plunksnu misiniui,berzui, motiejukui ir dar keliom zolems. Veliau prisikabino bronchine astma ir alergine sloga,bet cai jau kitoj tema.
Norejau pasiklausti, gal kurios esat naudojusios tepala DERMAREF, baltarusiskas,
lietuvoje jo nera.
cia gal daugiau ausru paklausti noriu del sudeties, nes kiek teko sekti tema, tai ji didziausia zinove vaistu ir tepalu sudedamuju daliu:mirksiukas:
issamesnis aprasymas cia
http://www.belmedpre....php?anat_id=57

kaip jums atrodo, ar nelabai kenksmingas sis, lyg ir nehormoninis kiek suprantu g.gif
Atsakyti
Kas del AD atsiradimo priezasciu, tai aisku niekas tiksliai nepasakys: paveldimumas, nestumo metu gerti vitaminai, vaistai, persirgtos ligos, skiepai ir t.t., bet mano atveju tai as kazkaip dar itariu kad galejo itakoti tai, kad nestumo metu teko gerti antibiotikus, bei po neplanuotos cezario operacijos man tris dienas leido po 4 kartus i diena skirtingu antibiotiku, nors vaika maitinau nuo pirmos dienos, kazkiek ir jam matyt pakliuvo...O atsirado AD po 2 men skiepo, praejus kokiai savaitei, ir deja niekur nedingo, buna tik geriau ar blogiau doh.gif
Atsakyti
Sveikutes. Del skiepu tai galiu pasakyti, kad labai bijojau kad mazoji sureaguos ir vis atideliojom skiepytis, net buvau skambinus i Santarisekes (ten skiepyja alergiukus su prieziura), bet pabijoaju kad pasigaus koki virus, tai pasiskiepijom poliklinikoj (galvojau jei kas negerai skart leksim i ligonine). Bet tfu tfu tfu.. viskas puikiai praejo. Tai ir toliau skiepijames pagal plana, tik atsiliekam nuo grafiko. Dabar mastom apie skiepa nuo vejaraupiu, nes perskaiciau kad alergiukai zymiai sunkiau perserga. Ir as vaikystei sunkiai sirgau. Tai nezinau kaip cia geriau pasielgus g.gif

Dar noriu pasiguosti. Penktadieni gavom tyrimu rezultatus. Tai siaubas, nebeliko produktu kur galima valgyt, net kur nebuvo atsirado doh.gif . Visos kruopos 1-3 klases, bulves ir kvieciai, ir visi pieno 6 klase rodo. Zodziu, liko tik mesa ir vaisiai, bet su jais neisgyvensi schmoll.gif . Tai gyd pasiule duot kruopu kiekviena diena vis kitu, tai kazkaip bandysim kaitaliot kad maziau reaguotu. Nepatikesit, net kopustams ir kalafiorams alergiski. verysad.gif blink.gif Vis toliau gersim Ketotifena, nes be jo sunkiai isivaizduoju kaip jaustumemes.
Papildyta:
QUOTE(jurcep @ 2009 09 05, 15:40)
Labas visoms,
daznai  ilendu i sia tema, nes su AD  draugaujam (kartai ir susipykstam) jau 8 metus. Turim alergija namu dulkiu erkem, puku-plunksnu misiniui,berzui, motiejukui ir dar keliom zolems. Veliau prisikabino bronchine astma ir alergine sloga,bet cai jau kitoj tema.
Norejau pasiklausti, gal kurios esat naudojusios tepala DERMAREF, baltarusiskas,
lietuvoje jo nera.
cia gal daugiau ausru paklausti noriu del sudeties, nes kiek teko sekti tema, tai ji didziausia zinove vaistu ir tepalu sudedamuju daliu:mirksiukas:
issamesnis aprasymas cia
http://www.belmedpre....php?anat_id=57

kaip jums atrodo, ar nelabai kenksmingas sis, lyg ir nehormoninis kiek suprantu g.gif

Idomu ir man butu pabandyt, kaip tik vaziuojam kita svaite i baltarusija, tai gal reiktu isigyt, pabandyt, nes is informacinio lapelio lyg ir nera kazkokiu salutiniu poveikiu. g.gif Ir nepatenka i krauja, priskyriamas prie atsatomuju ir apsauganciu priemoniu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LiloSun: 05 rugsėjo 2009 - 22:38
smile.gif http://www.lajoki.lt...ga-medziu-galia

Čia turėtų būt panašu į kinotakarą. Aš bandau šį. Šiandien naktį uždėjau tai parudavo stipriai, bet ta moteris, kur pardavinėjo, sakė, kad anūkui dėjo, bet sako , aš vieną naktį dedu anr vienos kojytės, kitą ant kitos, nes jie dar mažiukai, tai ir aš tik ant vienos dėjau.
Šį savaitgalį pas mus miesto gimtadienis ir vyksta mugė, tai toje mugėje pardavinėja, kaina tai už 10 vnt-80 litų, o jei perki 2vnt tai 20 litų. Tai tas pats kaip kinotakarą.
Paskui grįžus internete pažiūrėjau, o čia gi kontaktai tai Panevėžio.
Nors mūsų būklė dabar normali, bet nelauksiu, kol baisi pasidarys, dar detox-kit lašinu.
Papildyta:
QUOTE(LiloSun @ 2009 09 05, 23:34)
Dar noriu pasiguosti. Penktadieni gavom tyrimu rezultatus. Tai siaubas, nebeliko produktu kur galima valgyt, net kur nebuvo atsirado  doh.gif  . Visos kruopos 1-3 klases, bulves ir kvieciai, ir visi pieno 6 klase rodo. Zodziu, liko tik mesa ir vaisiai, bet su jais neisgyvensi  schmoll.gif . Tai gyd pasiule duot kruopu kiekviena diena vis kitu, tai kazkaip bandysim kaitaliot kad maziau reaguotu. Nepatikesit, net kopustams ir kalafiorams alergiski.  verysad.gif  blink.gif Vis toliau gersim Ketotifena, nes be jo sunkiai isivaizduoju kaip jaustumemes.
Papildyta:

nepatenka i krauja, priskyriamas prie atsatomuju ir apsauganciu priemoniu.


Aš jau rašiau, mums tie tyrimai tai išvis netinka, aš daugiau savo stebijimais pasitikiu smile.gif Nes matau , kaip veikia, o ten, tai..........
Ir dat man atrodo, kad ir mums, ką daugiau valgė,tam ir rodė alergiją. stengėmės valgyt ruginę duoną, bulves labai mėgsta, tai dabar kai darė tyrimus tai jiems parodė, kad alergiškas irgi.
Organizmas , jei vienodą maistą valgai gauna daugiausia tų medžiagų, tai jų perdaug ir pasidaro.
Jūs pažiūrėkit, kai daro tuos maisto netoleravimo testus, paskui visi, sako, ką daugaiusiai valgiau tą liepė išmesti. Ir jau kiek tokių pasisakymų skaičiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lince1: 06 rugsėjo 2009 - 10:41