Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas XV tema

QUOTE(kistex @ 2009 09 03, 21:48)
Aciu uz atsakyma, klausiu toliau: koki perkate/pirkote oro drekintuva/valytuva, buna kazkokie karstu garu(bus namie grybui salygos uzsiveisti tada speju) ir kazkokie saltu garu, dar buna ultragarsiniai, be filtro su jonizuota sidabrine lazdele (kaip pasakoje smile.gif ),  koki pirkti? pasidalinkite patirtimi.
Mamytes, tai ar duodate vaikuciams rope? gal dar atradote kokiu darzoviu naudingu ir tinkanciu alergiukams?


Oro drekintuva pirkom is cia www.salna.lt kai dar net vaikucio mintyse neturejom. Oro drekintuvas - tai viena, o oro valytuvas - kita. Mes turim abu tuos daiktus. Tik cia tokie daktai, kad jei rimtai norit pirkti, verta pasigilinti. Del grybu - netiesa, jei drekintuva naudosite pagal instrukcijas ir nepirksite pacio pigiausio, keisite filtrus, joku grybu nebus. Ultragarsiniai yra modernus, bet i juos ne bet koki vandeni galima pilti, o jei pilsite paprasta is krano, gali kilti problemu. Zodziu, cia reikia isigilinti norint issirinkti tikrai ta prietaisa, kurio jums reikia. Jei norit, kad pasidalinciau savo patirtimi - parasykit az


O gal jau TS galima uzsisakyti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dobiliukai: 03 rugsėjo 2009 - 23:22
Nepastebėjau ar jau buvo rašyta, bet kas alergiški kviečiams, o duoną valgyt noris, tai aš radau visiškai ruginę "Senolių" ("Biržų duonos"). Jos dažniausiai būna Norfoj, kai kuriose Maximose (didesnėse). Ji be to gan saldi, tai duodu vos ne vietoj sausainių smile.gif . Dar sviesto užtepu thumbup.gif Ir kainuoja ne kaip kokia "Močiutės" (ypač kai didelį kepalą paimi) mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zytos @ 2009 09 04, 09:22)
Nepastebėjau ar jau buvo rašyta, bet kas alergiški kviečiams, o duoną valgyt  noris, tai aš radau visiškai ruginę "Senolių" ("Biržų duonos"). Jos dažniausiai būna Norfoj, kai kuriose Maximose (didesnėse). Ji be to gan saldi, tai duodu vos ne vietoj sausainių smile.gif . Dar sviesto užtepu thumbup.gif Ir kainuoja ne kaip kokia "Močiutės" (ypač kai didelį kepalą paimi) mirksiukas.gif

Taip netiketai atradau tiek geros informacijos blush2.gif 4u.gif
Jei priimsit junksiuos mirksiukas.gif butu lengviau sveikti doh.gif
Atsakyti
Ai dar, prie ruginių maistų. Yra lenkiška ruginė duonelė Chaber (irgi tik Norfoj mačiau). Ten tik ruginiai miltai, H2O, druska ir cukrus. Tokia kaip Javinės duoniukai, bet Javinės tai tik parašyta ruginė, o geriau rašytų "su rugiais", bo ten tų rugių... schmoll.gif . Tai va, tie duoniukai irgi su sviestu galima valgyt, o kam galima-ir fermsūrio užmesti (vis meniu paįvairinimas). Na maniškiai mėgsta bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ausru @ 2009 09 03, 22:37)
Oro drekintuvuose patirties neturiu, neturim tokio daikto.

Ropes nebandem - gal ir vertetu? O is darzoviu buvau batatus atradus (saldziasias bulves) - mums tiko, gal. Dabar valgom cukinijas, patisonus, brokolius, moliugus, kopustus, kartais bulves ir vat gaila kalafiorui isialergizavo. Bulvems yra alergija, bet duodu.

kur brokoli perkate?
Papildyta:
QUOTE(dobiliukai @ 2009 09 04, 00:17)
O gal jau TS galima uzsisakyti?

per ka dabar uzsakote TS? turiu truputi jo perdaug, noreciau/galeciau perleisti, nes uzsisakiau per 2vietas is UK, o siuo metu kol kas mums tfu tfu tfu odele, (kaip ausru sake bijau ta zodi pasakyti)
jis ipakuotas polietileniniame maiselyje 100g su atvaziavimu man kainavo 20 lt.
Atsakyti
QUOTE(zytos @ 2009 09 04, 09:22)
Nepastebėjau ar jau buvo rašyta, bet kas alergiški kviečiams, o duoną valgyt  noris, tai aš radau visiškai ruginę "Senolių" ("Biržų duonos"). Jos dažniausiai būna Norfoj, kai kuriose Maximose (didesnėse). Ji be to gan saldi, tai duodu vos ne vietoj sausainių smile.gif . Dar sviesto užtepu thumbup.gif Ir kainuoja ne kaip kokia "Močiutės" (ypač kai didelį kepalą paimi) mirksiukas.gif


Yra rugine duona be mieliu Iki, vadinasi beros Gurmanu duona 4u.gif
Atsakyti

Sveikos, noreciau suzinoti pas Ausru, o kokia gydytoja jums rekomendavo tuos kinotakaros pleistrus, as pati galvoju juos panaudoti, bet kazkaip be gydytojos nurodymu nedrasu...Idomu ar 7 men kudikiui galima butu naudoti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Issute: 04 rugsėjo 2009 - 16:54
Norejau dar pasidometi, ar duodate vaikams pirktiniu kosiu "Milupos" ir pan, ar verdate pacios? Kazkokios man jos "chemines" atrodo? Be to, matyt, sergantiems AD vaikams netinka pirktinese kosese esantys pieno milteliai?
Bet apskritai tai beda su tuo AD, kazkokia ne liga, o mistika, as asmeniskai niekaip negaliu nustatyti nuo ko beria mano maziuka, nes vasara buvo kaip ir gerai, grizus nuo juros, jau po savaites staiga isbere ir dabar jau gal 3 savaites situacija tik blogyn ir blogyn, o kas konkreciai alergizuoja nustatyti niekaip nepavyksta...
Atsakyti
QUOTE(Issute @ 2009 09 04, 16:53)
Sveikos, noreciau suzinoti pas Ausru, o kokia gydytoja jums rekomendavo tuos kinotakaros pleistrus, as pati galvoju juos panaudoti, bet kazkaip be gydytojos nurodymu nedrasu...Idomu ar 7 men kudikiui galima butu naudoti?

Gydytoja Voveriene - dirba Natura Mundoj Kaune. Taip, juos galima vartoti netgi tokiems maziems pacientams. Apie tai kaip naudoti buvau rasiusi. Nuvaziavus i Natura Munda jums pasakys ta pati, tik dar susimokesite pinigus. Zinokit, is tikruju, cia ne tokia priemone, del kurios butu baugu ar nepakenks. Stai kitos mamos tepa kilogramais sintetinius emolientus ir hormonus ir nelabai jaudinasi del realios zalos (o gal ir jaudinasi, bet vistiek tepa).
Bet jeigu norite dar daugiau informacijos pasiskambinkite www.k-link.lt.lt nurodytu telefonu - jie dirba su gydytojais - t.y. veda gydytojams seminarus kaip naudoti k-link preparatus - manau, kad atsakys i visus jusu klausimus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausru: 04 rugsėjo 2009 - 18:22
Olgina, zinok Neocate Advance daug skanesnis uz paprasta Neocate. Pirkom ten kur sakiau. Bet tikrai daug skanesnis. Ta paprasta ligoninej vos priversdavau isgerti - jau toks kartybe doh.gif , o sito Advance ispumpino visa buteliuka be problemu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausru: 04 rugsėjo 2009 - 18:37
QUOTE(kistex @ 2009 09 04, 13:42)
kur brokoli perkate?
Papildyta:

per ka dabar uzsakote TS? turiu truputi jo perdaug, noreciau/galeciau perleisti, nes uzsisakiau per 2vietas is UK, o siuo metu kol kas mums tfu tfu tfu odele, (kaip ausru sake bijau ta zodi pasakyti)
jis ipakuotas polietileniniame maiselyje 100g su atvaziavimu man kainavo 20 lt.

Parasiau jums i AZ, noretume pirkti, jei jus is Vln
Papildyta:
QUOTE(Issute @ 2009 09 04, 18:10)
Norejau dar pasidometi, ar duodate vaikams pirktiniu kosiu "Milupos" ir pan, ar verdate pacios? Kazkokios man jos "chemines" atrodo? Be to, matyt, sergantiems AD vaikams netinka pirktinese kosese esantys pieno milteliai?
Bet apskritai tai beda su tuo AD, kazkokia ne liga, o mistika, as asmeniskai niekaip negaliu nustatyti nuo ko beria mano maziuka, nes vasara buvo kaip ir gerai, grizus nuo juros, jau po savaites staiga isbere ir dabar jau gal 3 savaites situacija tik blogyn ir blogyn, o kas konkreciai alergizuoja nustatyti niekaip nepavyksta...

Jokiu pirktiniu kosiu neduociau jusu vietoj, jei vaikas alergiskas, maisteli tik namie reik gaminti ir kruopsciai atrinkinet produktus, kas tinka, kas ne..tuo labiau su pieno milteliais.
Tai taip tik atrodo, kad be priezasties tas AD, o is tikruju priezastis yra.. unsure.gif ..pabandykit kraujuko tyrima pasidaryt, parodys, kam alergija..bent kazkiek pades.
Atsakyti
QUOTE(ausru @ 2009 09 04, 19:36)
Olgina, zinok Neocate Advance daug skanesnis uz paprasta Neocate. Pirkom ten kur sakiau. Bet tikrai daug skanesnis. Ta paprasta ligoninej vos priversdavau isgerti - jau toks kartybe  doh.gif , o sito Advance ispumpino visa buteliuka be problemu.

A ne, kaip smagu thumbup.gif maniske tai bet koki Neocate geria, net dreba, kaip jai jis patinka, tai net nebuciau zinojusi, kad skonis kitoks Advanso, jei nepasakytum. Dziaugiuosi, kad mazyliui patinka. smile.gif
Atsakyti