Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas XV tema

QUOTE(Amica @ 2009 09 02, 15:47)
smile.gif

Ausru, nu aš be žooodžiųųųų  blink.gif . Tu tas fotkes sudėk į kokį albumą internetinį (na veiduko vistiek nesimato, tai manau galima) ir bus galima kitoje temoje nuorodą įdėti pirmam puslapyje su aprašymu apie kinotakaros poveikį  bigsmile.gif  ir Astrauskaitės "gydymą"  cool.gif

Man kazkodel nesinori ju cia laikyti nors ir nesimato veiduko. Ir mb nelabai patenkintas, kad musu turteli demonstruoju viesoj erdvej. Kazkam tai tik nuotraukos, o mums jose visa musu mazulio kancia. Tiek to, kiek pamatet - tiek jusu smile.gif .
O kas liecia kinotakaros poveiki - jis nera amzinas ir musu kova pries alergija toli grazu nera baigta. Zinai kaip as sakau? Su sitais pleistrais mes tarsi nuo deguto statines nugraibome virsuj susidariusia plutele, o kad issemti visa deguta.............. Alergija pas mus viduj, kaip tas degutas statinej, ir ji selsta .

O kas liecia Astrauskaites gydyma, tai cia ar Astrauskaite, ar Vaiciulioniene, ar Kuzminskiene, ar Vaideliene, ar Kudzyte, ar Grusauskas ar ir tt. - visur tas pats gydymas - jie gydo taip kaip buvo mokinti, ir tomis priemonemis, kurias jiems skiria. Isivaizduok, kas pirktu ligoninems toki brangu dalyka kaip kinotakara? Dar tokio pigaus emoliento kaip Essex, ar kokio hidrokortizono tai uzperka.
Na o Astrauskaite gyde mus taip kaip jos galva nese, tiek kiek leido jos zinios. As, is tikruju, galejau neleisti, turejau tokia teise - nezinau kodel nusileidau. Gal del to, kad nenorejau pyktis, nes maciau, kad mano visaziniskumas, kaip cia kazkas seniau buvo ivardines mirksiukas.gif, - gresme jos autoritetui.
Atsakyti
ausru - kokia klaikybė tos nuotraukos doh.gif Linkėčiau niekada tokio vaizdo nebematyti 4u.gif

Kalbant apie alergiško/turinčio AD vaiko leidimą į darželį nematau kitos išeities, kaip tik leisti į spec. darželį doh.gif Kad ir nepatogu, nepakeliui, bet nieko nepadarysi, sąlygos ten neblogos, bent jau maistas, patalpos, patalynė pritaikyta.
Atsakyti
smile.gif
QUOTE(ausru @ 2009 09 02, 19:58)
Man kazkodel nesinori ju cia laikyti nors ir nesimato veiduko. Ir mb nelabai patenkintas, kad musu turteli demonstruoju viesoj erdvej. Kazkam tai tik nuotraukos, o mums jose visa musu mazulio kancia. Tiek to, kiek pamatet - tiek jusu  smile.gif .
O kas liecia kinotakaros poveiki - jis nera amzinas ir musu kova pries alergija toli grazu nera baigta. Zinai kaip as sakau? Su sitais pleistrais mes tarsi nuo deguto statines nugraibome virsuj susidariusia plutele, o kad issemti visa deguta..............  Alergija pas mus viduj, kaip tas degutas statinej, ir ji selsta .

O kas liecia Astrauskaites gydyma, tai cia ar Astrauskaite, ar Vaiciulioniene, ar Kuzminskiene, ar Vaideliene, ar Kudzyte, ar Grusauskas ar ir tt. - visur tas pats gydymas - jie gydo taip kaip buvo mokinti, ir tomis priemonemis, kurias jiems skiria. Isivaizduok, kas pirktu ligoninems toki brangu dalyka kaip kinotakara? Dar tokio pigaus emoliento kaip Essex, ar kokio hidrokortizono tai uzperka.
Na o Astrauskaite gyde mus taip kaip jos galva nese, tiek kiek leido jos zinios. As, is tikruju, galejau neleisti, turejau tokia teise - nezinau kodel nusileidau. Gal del to, kad nenorejau pyktis, nes maciau, kad mano visaziniskumas, kaip cia kazkas seniau buvo ivardines  mirksiukas.gif, - gresme jos autoritetui.

Vat ko nesuprantu, kai tik į Vilnių ar pas Astrauskaitę, ar Kuzminkienę ar Černiauską visi tik Cutivate žino(čia gydytojai, pas kuriuos buvom smile.gif )
bet kodėl jie nesidomi naujovėmis, tas Cutivate jau gal 10 metų, tai gi naujesni išrasti vaistai būna su mažiau pašalinių poveikių.Arba aplamai yra gi ne vien tradicinė medicina.
O kitas dalykas,kai jau atsiguli į ligoninę negali labai prieštarauti, tai ko gultis, jei neleidi jiems gydyti jų metodais blink.gif
Aš pirmą kartą susiduriu taip ilglaikiškai su medikais, bet nuo jų šiurpas ima.MAno dukrai tuoj 15 metų, bet kai nereikėjo gydytis, tai buvo sunku kažką pasakyti. Bet per šiuos 2 metus pamačiau ko nemačius smile.gif
Aišku pati pradžia labai sunki, tik jais ir gali pasitikėti, bet kai pati pradedi domėtis, tai ................
Sakau gal imam visos kokį patentą kaip gydyti AD, tikrai nebus prasčiau už alergologus Lietuvos g.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dautan @ 2009 09 02, 21:12)
ausru - kokia klaikybė tos nuotraukos doh.gif Linkėčiau niekada tokio vaizdo nebematyti 4u.gif

Kalbant apie alergiško/turinčio AD vaiko leidimą į darželį nematau kitos išeities, kaip tik leisti į spec. darželį doh.gif Kad ir nepatogu, nepakeliui, bet nieko nepadarysi, sąlygos ten neblogos, bent jau maistas, patalpos, patalynė pritaikyta.



na, mes savo alergiuką šiandien išleidom į bendrą darželį, nes alergiškų darželyje eilė prieis tik 5 metukų... tiesa, dėl patalynės ir aplinkos jam viskas tinka, tik maistą reik sužiūrėt.
virtuvėje žadėjo, kad jam atskirai gamins viską, ko jis negali valgyti su kitais, ir net jei tiekėjai turės, pirks jam bemielę duoną. pamatysim, nes mano mažiui net trupinukas duonos patekęs į valgį jau reaguoja, tai jau sužinosiu jei pateks sad.gif labai geranoriškai žiūrėjo į mus beje ir sakė jau turėjo vieną su stipriu AD, tai jam apskritai viską atskirai gamindavo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo FedeSperanza: 02 rugsėjo 2009 - 21:07
QUOTE(Laiskriste1 @ 2009 09 02, 15:19)
Va pasirodei ir tu mirksiukas.gif ,galvojau,kad gal jau pagimdžius,bet matau dar 1 mėn. laukimo ax.gif

Visos čia vaikus nuo 2 metų leidžia į darželį blink.gif eina sau aš,tai net neįsivaizduoju savo vaiko darželyje  schmoll.gif  .Pirmiausia,tai be manęs šiuo metu visai negali,kažkoks labai prisirišęs pasidarė g.gif ,o antra,tai būtų man daug gėdos manau,nes iš visų viską atiminėtų ir rėktų čia mano doh.gif .Jazau koks jis pas mane sunkus vaikas doh.gif .Pirmas ant kiek ramus,tai šitas ant tiek pasiutęs doh.gif

Nepagimdžiau, bet jau kaip norėčiau doh.gif , jaučiu paskutinis mėnuo pats ilgiausias doh.gif .
Aš irgi sunkiai įsivaizdavau vaiką darže ax.gif , dar pavasarį buvau abejonėse dėl to leidimo, bet va paskutiniu metu pamačiau, kad labai jau nori vaikų, nori veiklos, namuose jam su manim jau nėra kas veikt lotuliukas.gif , dėl to ir išleidom, bet pradžia sunki doh.gif , nemoka bendraut, dalintis žaislais, pripratęs būt vienas, kad viskas būtų taip, kaip jis nori, o darže viskas kitaip, tai kas tik ne pagal jį - iš kart ašarų pakalnė, ir tada jau reikia mamos doh.gif verysad.gif . Bet labai tikiuosi, kad pripras, noriu, kad nors kiek išmoktų bendraut, dalintis ir t.t., nes grynas laukinukas pasidaręs paskutiniu metu lotuliukas.gif . Kadangi nedirbu, tai planuoju palikinėt tik iki pietų miegelio, visai dienai dar gaila palikt, mažiukas man dar jis blush2.gif

Amica, o Emu tai iš JAV per tarpininkes siunčiuosi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lince1 @ 2009 09 02, 20:33)
smile.gif
Vat ko nesuprantu, kai tik į Vilnių ar pas Astrauskaitę, ar Kuzminkienę ar Černiauską visi tik Cutivate žino(čia gydytojai, pas kuriuos buvom smile.gif )
bet kodėl jie nesidomi naujovėmis, tas Cutivate jau gal 10 metų, tai gi naujesni išrasti vaistai būna su mažiau pašalinių poveikių.Arba aplamai yra gi ne vien tradicinė medicina.
O kitas dalykas,kai jau atsiguli į ligoninę negali labai prieštarauti, tai ko gultis, jei neleidi jiems gydyti jų  metodais blink.gif
Aš pirmą kartą susiduriu taip ilglaikiškai su medikais, bet nuo jų šiurpas ima.MAno dukrai tuoj 15 metų, bet kai nereikėjo gydytis, tai buvo sunku kažką pasakyti. Bet per šiuos 2 metus pamačiau ko nemačius smile.gif
Aišku pati pradžia labai sunki, tik jais ir gali pasitikėti, bet kai pati pradedi domėtis, tai ................
Sakau gal imam visos kokį patentą kaip gydyti AD, tikrai nebus prasčiau už alergologus Lietuvos g.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Ir as kai pradejau dometis AD ir skaityti straipsniu, tiek Lietuvos, tiek uzsienio, atrdau daug dalyku, kur gyd. net neuzsimindavo. O sitas forumas tikras atradimas man. Kazkaip net legviau pasidare, net metus net nieks nesuprasdavo musu padeties. Ir man irgi kylo naturalus klausimas, kodel gydytojai nesidomi naujovem, juk mokslas nuolat juda i prieki. Kodel kai israsinejo hormoninius ar kitokius tepalus, net neuzsimine kad tai ateityje tures kazkoku salutiniu poveikiu
Papildyta:
QUOTE(FedeSperanza @ 2009 09 02, 20:53)
na, mes savo alergiuką šiandien išleidom į bendrą darželį, nes alergiškų darželyje eilė prieis tik 5 metukų... tiesa, dėl patalynės ir aplinkos jam viskas tinka, tik maistą reik sužiūrėt.
virtuvėje žadėjo, kad jam atskirai gamins viską, ko jis negali valgyti su kitais, ir net jei tiekėjai turės, pirks jam bemielę duoną. pamatysim, nes mano mažiui net trupinukas duonos patekęs į valgį jau reaguoja, tai jau sužinosiu jei pateks sad.gif  labai geranoriškai žiūrėjo į mus beje ir sakė jau turėjo vieną su stipriu AD, tai jam apskritai viską atskirai gamindavo.

Kaip gerai kad tokios supratingos aukletojos. Mum tai net nesiule kazkokiu kitu galimybiu, sake eikit i kita darzeli ir tiek
Papildyta:
Is viso merginos, norejau Jum pasakyt, kad man palengvejo kai atradau si foruma. Cia tokia silta aplinka, ir atsirado jausmas , kad nesi viena su visom problemom, kad cia gali atrasti nauju budu, kaip padeti savo maziukei, paguodos zodziu ir paprasta zmogiska supratima. Nes jau jauciau kad nebetversiu, ir net nebuvo su kuo pasikalbet sia tema. Taigi aciu visoms, kad esat, kad pacios nepasiduodat ir suteikiat vilties kitiems 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Meda01 @ 2009 09 02, 22:25)
Aš irgi sunkiai įsivaizdavau vaiką darže ax.gif , dar pavasarį buvau abejonėse dėl to leidimo, bet va paskutiniu metu pamačiau, kad labai jau nori vaikų, nori veiklos, namuose jam su manim jau nėra kas veikt lotuliukas.gif , dėl to ir išleidom, bet pradžia sunki doh.gif , nemoka bendraut, dalintis žaislais, pripratęs būt vienas, kad viskas būtų taip, kaip jis nori, o darže viskas kitaip, tai kas tik ne pagal jį - iš kart ašarų pakalnė, ir tada jau reikia mamos doh.gif  verysad.gif . Bet labai tikiuosi, kad pripras, noriu, kad nors kiek išmoktų bendraut, dalintis ir t.t., nes grynas laukinukas pasidaręs paskutiniu metu lotuliukas.gif . Kadangi nedirbu, tai planuoju palikinėt tik iki pietų miegelio, visai dienai dar gaila palikt, mažiukas man dar jis  blush2.gif


nagi pripras, nesijaudink 4u.gif 4u.gif mano vyriokui aį irgi jau gerokai pabodau, bet jis dar plius jau pripratęs su vaikais bendraut, nes pas auklę kieme chebra didelė buvo, todėl ilgai jam pasakojau, akd yra toks stebuklingas daiktas darželis, kur daug vaikų ir žaidmų, tai kol kas noriai nuėjo pirmą dieną lotuliukas.gif o jau soc taisyklių mokysis ir išmoks tavo mažiukas, gi tam daržiukas ir yra 4u.gif

QUOTE(LiloSun @ 2009 09 02, 22:49)
Kaip gerai kad tokios supratingos aukletojos. Mum tai net nesiule kazkokiu kitu galimybiu, sake eikit i kita darzeli ir tiek


na, isterikavau ir panikavau pora savaičių prieš rugsėjį doh.gif bet jau kai išsamiau pakalbėjom su direktore, auklėtojom, tai man ramiau ir visai optimistiškai žiūriu. aišku, trenkiames mes dėl šito daržiuko per visą miestą doh.gif bet pvz vietiniam būčiau galėjusi vesti tik porai valandų be maitinimo, nes jame patys užgarantavo man, kad nesirūpins vaiko alergijomis blink.gif
Atsakyti
QUOTE(LiloSun @ 2009 09 01, 22:37)
Kaip manai jei ta meginuka pasiimtume (2 pleistrai) tai mum butu koks rezultatas, ar reiktu daugiau biski kad matytusi ar mum padeda?

Nebus rezultato po vieno karto, neverta nei prasideti. Tie 2 pleistrai juk is karto ant abieju kojyciu klijuosis. Gydytoja, kuri mums rekomendavo kinotakara, buvo taip nuteikus, kad tik po minimum 3 pakuociu kazkokio rezultato tiketis, nu bet mums pasiseke - ant musu kazkaip greitai pasimato. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Mortele @ 2009 09 01, 22:42)
esate jumi auksas, oi ne  schmoll.gif deimantas  biggrin.gif  4u.gif zodziu lobiu lobis  biggrin.gif

Jei jau taip, tai ir as paklausiu kaip tas berniukas is pasakos "Mazylis ir Karlsonas" klause pas savo mama: jeigu jau as esu lobiu lobis, tai gal galeciau pasiimti is to lobyno bent kokius 100 000 Lt savo reikmems? hihihi.gif
Papildyta:
QUOTE(Laiskriste1 @ 2009 09 02, 07:44)
P.S Ir dar už tą GALIU IR NORIU PADĖTI  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Eee...kad kazkaip padeka ne is to kampo pareina biggrin.gif 4u.gif mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Lince1 @ 2009 09 02, 10:24)
o jums kiek metų dabar? Bet Jums visą kūną, mums dabar tik kojos ir  rankos kenčia. Kiek toms mamoms reikia iškentėti.
Tai mums nuo Beneocino tada panašiai buvo, oda sausa ir ant viršaus šlapiavo, gal suprantamai parašiau. Atrodo, kad labai sausa, net skeldėja, bet ant viršaus šlapia.

Mums 1,1 meto. Jo, pas mus kai duoda alergija, tai per visur doh.gif .

Papildyta:
QUOTE(Laiskriste1 @ 2009 09 02, 14:19)
Visos čia vaikus nuo 2 metų leidžia į darželį blink.gif eina sau aš,tai net neįsivaizduoju savo vaiko darželyje  schmoll.gif  .Pirmiausia,tai be manęs šiuo metu visai negali,kažkoks labai prisirišęs pasidarė g.gif ,o antra,tai būtų man daug gėdos manau,nes iš visų viską atiminėtų ir rėktų čia mano doh.gif .Jazau koks jis pas mane sunkus vaikas doh.gif .Pirmas ant kiek ramus,tai šitas ant tiek pasiutęs doh.gif

Man irgi kazkaip atrodo, kad nuo 2 metuku dar per anksti vaikui i darza traukt g.gif . Aisku, jei nera kur palikti, tai ka darysi. Bet kaip esu pastebejus darbe, tai koleges, kurios tokius mazus i darzus veda, daugiau "ant biuletenio" sedi, nei kad dirba - serga ir serga tie ju mazyliai doh.gif
O del to sunkumo, tai nors mokes uz save pakovot vaikas thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Lince1 @ 2009 09 02, 20:33)

O kitas dalykas,kai jau atsiguli į ligoninę negali labai prieštarauti, tai ko gultis, jei neleidi jiems gydyti jų  metodais blink.gif
................
Sakau gal imam visos kokį patentą kaip gydyti AD, tikrai nebus prasčiau už alergologus Lietuvos g.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Vat vat, butent.

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Idomu, ar gavo jau Emu alieju ta mamyte blush2.gif ?
Atsakyti
Ar as? Ne, dar negavom, labai laukiam.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausru: 03 rugsėjo 2009 - 07:10
FedeSperanza - pas mus darželyje siūlė atnešti savo duoną ar kitą maistą vaikučiams, jei netinka jų turimas. Gal ir pas galima taip padaryti mirksiukas.gif

Papildyta:
QUOTE(ausru @ 2009 09 03, 00:09)
Man irgi kazkaip atrodo, kad nuo 2 metuku dar per anksti vaikui i darza traukt

Ko gero taip, bet nuo 2,5 meų vaikui labai reikia vaikų. Mūsų ėjimas į darželį bus pirmadienį ir penktadienį, kaip ir dėl pramogos, o kitas darbo dienas vaikas leis su močiute... Žiūrėsim, kaip veiks toks variantas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(dautan @ 2009 09 03, 09:41)
FedeSperanza - pas mus darželyje siūlė atnešti savo duoną ar kitą maistą vaikučiams, jei netinka jų turimas. Gal ir pas galima taip padaryti mirksiukas.gif

Papildyta:

Ko gero taip, bet nuo 2,5 meų vaikui labai reikia vaikų. Mūsų ėjimas į darželį bus pirmadienį ir penktadienį, kaip ir dėl pramogos, o kitas darbo dienas vaikas leis su močiute... Žiūrėsim, kaip veiks toks variantas rolleyes.gif



taip ir darysim manau 4u.gif nes jei aš tingiu ieškot tos bemielės duonos, tai abejoju, kad ir iš tiekėjų jie gaus.
dabar kol kas kartoju vis, auklėtojoms, kad tik nesugalvotu nuo duonos sūrį ar pan nuimt ir paduot vaikui, nes jei tik lietės su duona, tai tas trupinys likęs gali būti lemtingas doh.gif

dėl dviejų dienų per savaitę į darželį, tai pastebėjau, kad per mažai mūsų vaikiui buvo, mes pas auklę kai dar vežiodavom per mano dekretines, tai jei keturias, viskas ok, jei tris lyg irgi dar nieko, dvi dienas nuvedus, kita savaitę jau tūsas ir lyg iš naujo pratintis reiktų sad.gif na, bet gal jūsų vaikas kitoks, pabandysit 4u.gif
Atsakyti