Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas XV tema

Lince1 tigi ir mes sveikinam Kostuką happybday.gif happybday.gif

Atsakyti
O ką jūs darot su darželiu? Mes pirmadienį pradėsim bandyti eiti į darželį, bet dar neįsivaizduoju kaip bus, nes mum dūrio mėginiai rodo alergija kiaušiniui, vištienai, sojai ir šiek tiek kviečiams. Na aš namie aišku stengiuosi be šitų produktų išsiverst (pvz. kotletus radėjau kept su krakmolu vietoj kiaušo ir batono, jokio batono, duona vien ruginė ir pan.). Bet gi darželis paprastas, nieks gi ten netaikys verysad.gif Va ir dabar pagriešijom pastarąsias dienas su picom blush2.gif , tai jau rezultatas ryškėja unsure.gif .
Atsakyti
QUOTE(zytos @ 2009 09 02, 12:35)
O ką jūs darot su darželiu? Mes pirmadienį pradėsim bandyti eiti į darželį, bet dar neįsivaizduoju kaip bus, nes mum dūrio mėginiai rodo alergija kiaušiniui, vištienai, sojai ir šiek tiek kviečiams. Na aš namie aišku stengiuosi be šitų produktų išsiverst (pvz. kotletus radėjau kept su krakmolu vietoj kiaušo ir batono, jokio batono, duona vien ruginė ir pan.). Bet gi darželis paprastas, nieks gi ten netaikys verysad.gif Va ir dabar pagriešijom pastarąsias dienas su picom blush2.gif , tai jau rezultatas ryškėja unsure.gif .

Mes tai uzsirasem i Alergiuku darzeli, nes paprastame nieks neziures atskirai negamins alergiskam leliukui, mum taip tiesiai sviesiai ir pasake. O kur dar pataline, kilimai ir visos kitos blogybes. Kiek zinau vienas pazystamas su kysiu vede alergiska dukryte, bet jai grynai alergija buvo, ne AD, bet is kitos puses jei kazko privalgys is draugo lekstes, tai nieks uz tai neatsakys. O Alergiuku atskirai parenka maista kiekvienam, na ir manau vistiek prie kiekvieno vaiko individualus priejimas.
Atsakyti
Laba visoms 4u.gif

Ausru tau stiprybės ir kantrybės 4u.gif , žaviuosi tavim ax.gif

O pas mus situacija gera, jokių bėrimų, net kremu beveik nesitepam, valgom taip pat viską, ir su nerimu laukiu žiemos ir šildymo sezono schmoll.gif .Pradėjom lankyti darželį, pradžia kol kas labai sunki doh.gif, tai toks įtemptas periodas dabar doh.gif . Užsisakius ir aš tą Emu aliejų, laukiu, ėmiau daugiau dėl savęs, sako superinis jis plaukam, žodžiu viskam lotuliukas.gif bet tepliosiu ir Joną ax.gif

Su gimtadieniu sveikinam ir mes jubiliatą 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Meda01: 02 rugsėjo 2009 - 13:57
Ir mes prisidedame prie sveikinimu Kostukui happybday.gif birthday.gif
Geriausi linkejimai Kostukui 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Meda01 @ 2009 09 02, 14:55)
Laba visoms 4u.gif

Ausru tau stiprybės ir kantrybės 4u.gif , žaviuosi tavim ax.gif

O pas mus situacija gera, jokių bėrimų, net kremu beveik nesitepam, valgom taip pat viską, ir su nerimu laukiu žiemos ir šildymo sezono schmoll.gif .Pradėjom lankyti darželį, pradžia kol kas labai sunki doh.gif, tai toks įtemptas periodas dabar doh.gif . Užsisakius ir aš tą Emu aliejų, laukiu, ėmiau daugiau dėl savęs, sako superinis jis plaukam, žodžiu viskam lotuliukas.gif  bet tepliosiu ir Joną ax.gif

Su gimtadieniu sveikinam ir mes jubiliatą  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Va pasirodei ir tu mirksiukas.gif ,galvojau,kad gal jau pagimdžius,bet matau dar 1 mėn. laukimo ax.gif

Visos čia vaikus nuo 2 metų leidžia į darželį blink.gif eina sau aš,tai net neįsivaizduoju savo vaiko darželyje schmoll.gif .Pirmiausia,tai be manęs šiuo metu visai negali,kažkoks labai prisirišęs pasidarė g.gif ,o antra,tai būtų man daug gėdos manau,nes iš visų viską atiminėtų ir rėktų čia mano doh.gif .Jazau koks jis pas mane sunkus vaikas doh.gif .Pirmas ant kiek ramus,tai šitas ant tiek pasiutęs doh.gif
Atsakyti
O is kur visot zinot, kad siandien Kostuko gimtadienis? g.gif Veiziu veiziu, kaip panevezieciai sako mirksiukas.gif , bet niekaip neiziuriu kur parasyta g.gif ? Bet, zinoma, jungiames prie sveikinimu ir mes happybday.gif clap.gif
Atsakyti
smile.gif

Ausru, nu aš be žooodžiųųųų blink.gif . Tu tas fotkes sudėk į kokį albumą internetinį (na veiduko vistiek nesimato, tai manau galima) ir bus galima kitoje temoje nuorodą įdėti pirmam puslapyje su aprašymu apie kinotakaros poveikį bigsmile.gif ir Astrauskaitės "gydymą" cool.gif

Kostukui daug daug balionėlių gimtadienio proga 4u.gif . Ir kuo greičiau išvaryti lauk tą dermatitą 4u.gif

QUOTE(Meda01 @ 2009 09 02, 13:55)
O pas mus situacija gera, jokių bėrimų, net kremu beveik nesitepam, valgom taip pat viską, ir su nerimu laukiu žiemos ir šildymo sezono schmoll.gif .Pradėjom lankyti darželį, pradžia kol kas labai sunki doh.gif, tai toks įtemptas periodas dabar doh.gif . Užsisakius ir aš tą Emu aliejų, laukiu, ėmiau daugiau dėl savęs, sako superinis jis plaukam, žodžiu viskam lotuliukas.gif  bet tepliosiu ir Joną ax.gif


Ooo, kaip faina, kad viskas ok rolleyes.gif . Dėl Emu aliejaus lauksiu žinių, nes mano plaukai vargšai unsure.gif , gal ir man tiktų bigsmile.gif . O užsisakinėjai iš ten, kur ir Ausru?

O mes į darželį neisim, pabūsim dar metus namie ir tada jau į mokyklą teks žingsniuoti doh.gif
Atsakyti
Labai jau ačiū visoms už sveikinimus ir linkėjimus:)
Aš kažkaip jau kartais tikiu , kad išaugsim.Būna trumpų akimirkų kai prarandu viltį, bet tai retai.
Mes prieš metus tada tokią bėdą turėjom, kur foto buvau įdėjus, tai dabar per šiuos metus tikrai geriau.
Na aišku daug dasideda jau patirtis, nes iš gydytojų naudos nedaug smile.gif Jau išmokom gyvent su AD ir kažkiek jį valdyt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lince1: 02 rugsėjo 2009 - 15:58
Sveikos mamos 4u.gif
Kadangi esat patyrusios AD reikaluose (dėja), norėčiau jūsų patarimo 4u.gif

Pediatrė diagnozavo mums prasidėdantį atopinį dermatitą, tada vaikas iš tikrųjų buvo nedaug pabėrtas. Mums išrašė premandol tepalą, bei gavau rekomendaciją prižiūrėti savo mitybą, nes vaikas maitinamas MP.
Pradėjau domėtis šia liga ir susidarė įspudis, jog mūsų gydytoja tiesiog “atsifutbolio” nuo mūsų, nes paskyrė gydymą, o ligos atsiradimo priežasties net nebandė išsiaiškinti unsure.gif .
Vėl artėja vizitas pas ją, kurio metu vaikas turėtų būti paskiepytas, bet kadangi bėrimų padaugėjo, galvoju, gal skiepą nukelti vėlesniam laikui g.gif
O norėjau patikslinti, kokius siuntimus man prašyti? Kad ištirtų dėl kirminukų, dizbakteriozės (ar čia bendrai daro?), ir kad duotų siuntimą pas alergologą ir/ar dermatologą? Daugiau nieko?
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ausru @ 2009 09 01, 22:57)
Ikeliu fotkes kaip ir zadejau - laikinai, po kiek laiko isimsiu.




o siaube, kokie vaizdai po ligoninės sad.gif džiaugiuosi, kad jums tiap pagerėjo nuo tų pleistrų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ausru @ 2009 09 01, 21:57)
Ikeliu fotkes kaip ir zadejau - laikinai, po kiek laiko isimsiu.

Taip mes atrodem grize is alergologinio:





Gaila,kad nespėjau pažiūrėt verysad.gif
Atsakyti