Įkraunama...
Įkraunama...

Photoshopas - norim, bet neturim-2

na tikrai tikiu kad jis geras zmogutis,bet as juo iskat suabejojau ir neisileidau doh.gif o ir vyras uzdrauge verysad.gif
Na bet vistiek jau ir as turiu photosopa ne toki koki jis man siule senesni bet man uzteks ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo teresiukas3: 21 rugsėjo 2009 - 18:14
Jai kam reikia ps cs 2 parašykite ąsmeniškai padėsiu 4u.gif
Atsakyti
labukas


na uzsinorejau ir as to stebuklo... bigsmile.gif gal kas pagelbesit
Atsakyti
kaip ir minejau, turiu photoshop cs3. taciau jis uzima apie 500mb, tad nezinojau internete puslapio, kuriame galeciau toki dideli formata ikelti, kad visos galetumet pasinaudoti. bandau ieskoti linko internete, bet kiek matau- sudetinga. tad geriausia iseitis butu per skype atsiusti. jei kad lb nori, rasykit wink.gif
Papildyta:
radau photoshop cs2 (turetu veekti)

http://www.toggle.co...otoshop_CS2.htm
Atsakyti
Aš taip pat norėčiau turėti photoshop, bet internete niekur nerandu, gal galėtumėt pagelbėti kaip atsisiųsti jį? blush2.gif
Atsakyti
Siūlau naudoti GIMP nuotraukų tvarkymui. Funkcijos panašios kaip PS, bet nemokamai. Pradedančiosioms tikrai užteks. Ir sąžinė ramesnė bus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Airiduko mamyte @ 2009 09 13, 00:10)
Žiūriu atsirado mergina kuri padės su nauja versija smile.gif tai kreipkitės į ją



Pasisiule ir dingo doh.gif verysad.gif .Arba lavina prasymu isgazdino unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(mammka @ 2009 10 09, 17:49)
Pasisiule ir dingo  doh.gif  verysad.gif  .Arba lavina prasymu isgazdino  unsure.gif

gal ir išgazdino biggrin.gif
Atsakyti
...kam siustis 400 ir daugiau Mb, kai yra tokia pat puikiai funkcionuojanti CS4 v.11 mikro versija - ir tik kiek virs 50Mb . Visos galimybes ir funkcijos islieka!:D Jokiu lauzymu nereik, jokiu serijiniu- instaliuojat ir dirbat!!!

user posted image
user posted image

Jei bus norinciu- galiu ideti i koki Rapidshare ar Filesfactory atsisiuntimui...
Rasykit i AZ 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irmavi: 10 spalio 2009 - 09:49
...kam siustis 400 ir daugiau Mb, kai yra tokia pat puikiai funkcionuojanti CS4 v.11 mikro versija - ir tik kiek virs 50 Mb . Visos galimybes ir funkcijos islieka!:D Jokiu lauzymu nereik, jokiu serijiniu- instaliuojat ir dirbat!!!

user posted image
user posted image

Pasidalinsiu siuo mikro-stebuklu.
Jau dabar galite atsisiusti Photosop CS4 mikro is Filefactory arba is Rapidshare.
Kam sunkiau bendraut su uzsieniu, tai papildomai patalpinau i vietine saugykla Failai.lt.
Failas suarchyvuotas!


Slaptazodis isarchyvavimui primityvus biggrin.gif : irmavi
Naudokites i sveikata ! 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irmavi: 10 spalio 2009 - 11:48
Na va kokia šaunuolė merginos bus patenkintos thumbup.gif
Atsakyti
as jau seniau aptikau sita stebukla ir esu lb patenkinta drinks_cheers.gif
Atsakyti