Įkraunama...
Įkraunama...

Photoshopas - norim, bet neturim-2

mMYTES IR AS LABAI NORECIAU photosopo
Atsakyti
sveikos smile.gif as taip pat senai noriu photoshopo ir ismokti juo naudotis,gal kas galetu atsiusti? rolleyes.gif is anksto dekoju drinks_cheers.gif
Atsakyti
o as turejau atsisiuntus CS3 bandomaji 30dienu tai va dabar baigiasi tos 30d ir nieko daryt su juo nebegaliu verysad.gif verysad.gif reikalauja kazkokiu kodu,gal kuri mamyte zino is kur gaut tu kodu g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(teresiukas3 @ 2009 09 19, 09:56)
o as turejau atsisiuntus CS3 bandomaji 30dienu tai va dabar baigiasi tos 30d ir nieko daryt su juo nebegaliu verysad.gif  verysad.gif reikalauja kazkokiu kodu,gal kuri mamyte zino is kur gaut tu kodu g.gif ?

Ne mamytė, bet atsakysiu – kompiuterinės technikos krautuvėj. Kaina berods virš 1000 Lt.
Atsakyti
labukas mamytes gal kuriai is is yra padejas getaway su TeamViewer 3 programa prisijunges prie jusu kompiuterio?
Atsakyti
QUOTE(teresiukas3 @ 2009 09 19, 12:41)
labukas mamytes gal kuriai is is yra padejas getaway su TeamViewer 3 programa prisijunges prie jusu kompiuterio?

Padejo, laaabai padejo ir dar padeda kai reikia thumbup.gif
Rekomenduoju be abejoniu mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(teresiukas3 @ 2009 09 19, 13:41)
labukas mamytes gal kuriai is is yra padejas getaway su TeamViewer 3 programa prisijunges prie jusu kompiuterio?

Lsbas , taip yra ir ne karta , super thumbup.gif rekomenduoju 4u.gif
Atsakyti
Ir man padėjo - tikras šaunuolis 4u.gif
Atsakyti
ir nei viena is jusu nebijojot jo isileist i savo pc?as tai kazkodel bijau
Atsakyti
QUOTE(teresiukas3 @ 2009 09 19, 18:46)
ir nei viena is jusu nebijojot jo isileist i savo pc?as tai kazkodel bijau

Nieko blogo tikrai nepadare ir baisiai abejoju ar ka blogo yra padares biggrin.gif
o beto, jeigu kas, galima betkada atjungti.
bet garantuoju kad viskas bus ok, jis tik padeda mirksiukas.gif
Atsakyti
aš urgu norėčiau šio stebuklo photoshopo
Atsakyti
QUOTE(teresiukas3 @ 2009 09 19, 13:41)
labukas mamytes gal kuriai is is yra padejas getaway su TeamViewer 3 programa prisijunges prie jusu kompiuterio?

Isileisk drąsiai,man padėjo jau daugybe kartų ir už tai aš jam begalo dekinga notworthy.gif
Atsakyti