Įkraunama...
Įkraunama...

Photoshopas - norim, bet neturim-2

laba diena,
noriu paklausti( jei aiskiai issakysiu minti).turejau PS2 photoshopo versija, atrodo pacius primityviausius darbelius jau mokejau su ja atlikti. \\\dabar man parsiunte PS4 , pasirodo, kad viskas sudetingiau ir reikia mokytis papildomai.kodel nera ant nuotraukos tos melynos juosteles, ant kurios uzdejus pele galima nuotrauka pernesti, tampioti? ka reikia spausti, kad nuotrauka butu "normali"?
aciu uz atsakyma. gal kokia lietuviska nuoroda yra, kur galima rasti pamokeliu?
Atsakyti

gal kas zino is kur galima atsiust nauja versija photoshop cs5? rasikit i AZ
Atsakyti
Sveiki 4u.gif
užsukite pažiūrėti mano darbelių, žinoma jei patiko nepamirškite paspausti žodelio "Patinka" 4u.gif Edckutes kuryba
Taip pat sudalyvaukite konkurse, laukia prizas 4u.gif
Atsakyti
labas hi.gif
gal kas pamatetu ir man photoshopo nuorodele 4u.gif
Atsakyti
Kas labai nori, bet negali turet photoshopo programos, nebandet paint.net programeles? Skaiciau,kad ji labai panasi i Photoshopa, lengviau ismokt naudotis ir dar nemokama mirksiukas.gif
Paint.net
Atsakyti
QUOTE(Fiolita @ 2011 02 02, 15:01)
Kas labai nori, bet negali turet photoshopo programos, nebandet paint.net programeles? Skaiciau,kad ji labai panasi i Photoshopa, lengviau ismokt naudotis ir dar nemokama  mirksiukas.gif
Paint.net

GIMP (t.p. nemokama) kur kas panašesnė, o Paint.net- toli gražu iki Photoshopo.
Atsakyti
nemoku naudotis gimp.. g.gif
o PS aisku, kad geresne.
bet neturiu verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Irmavi @ 2011 02 02, 15:07)
GIMP (t.p. nemokama) kur kas panašesnė, o Paint.net- toli gražu iki Photoshopo.

Nesigincysiu-photoshopas profesionali programa. Bet tikrai zinau, kad nedaugeliui norinciu ja turet si programa yra butina smile.gif pakeist fona, iskirpt ka nors ir perkelt i kita nuotrauka, uzdet remelius-juk tam tikrai nera butina turet butent photoshopo. Dar reik turet omeny, kad jis sudetingas-kol ismoksi juo dirbt, ne viena valanda reiks paskirt rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Fiolita @ 2011 02 02, 15:49)
Nesigincysiu-photoshopas profesionali programa. Bet tikrai zinau, kad nedaugeliui norinciu ja turet si programa yra butina smile.gif pakeist fona, iskirpt ka nors ir perkelt i kita nuotrauka, uzdet remelius-juk tam tikrai nera butina turet butent photoshopo. Dar reik turet omeny, kad jis sudetingas-kol ismoksi juo dirbt, ne viena valanda reiks paskirt  rolleyes.gif

pritariu drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif tik kad puse dienos ieskau su kokia kita programa galetu ti padaryti - pakeisti fona ir remelius ir pan.. ir nerandu.. gal zinai?
Atsakyti
Gal ir man kas Photoshopo nuorodelę? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ŽuvelėNEauksinė @ 2011 02 03, 21:07)
Gal ir man kas Photoshopo nuorodelę? 4u.gif

PS CS4 micro
Registruot nereikia, pilnai veikiantis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irmavi: 03 vasario 2011 - 22:35
QUOTE(Irmavi @ 2011 02 03, 22:34)
PS CS4 micro
Registruot nereikia, pilnai veikiantis.

Dekojam 4u.gif ax.gif
Atsakyti