Įkraunama...
Įkraunama...

Photoshopas - norim, bet neturim-2

QUOTE(Raimonda-Gema @ 2010 11 03, 15:20)
as su gan keistu klausymu radau photochop cs5, parsisinciau, ten praso serial number is kur toki gaut?

tokių smile.gif dalykų būna internete googlei gali rasti,o be serial gali naudotis 30 dienų bandomoji versija smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(Raimonda-Gema @ 2010 11 03, 15:20)
as su gan keistu klausymu radau photochop cs5, parsisinciau, ten praso serial number is kur toki gaut?

Cia vien su serial numeriu neprasiversite, reikia moketi nulauzti sia programa mirksiukas.gif
Ps. As irgi nemoku, galiu padeti tik su cs2 ir sc3 smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilmutee: 03 lapkričio 2010 - 15:27
QUOTE(Scarlette @ 2010 11 03, 15:34)
tokių smile.gif  dalykų būna internete googlei gali rasti,o be serial gali naudotis 30 dienų bandomoji versija smile.gif .

torentuose radau smile.gif
Atsakyti
Sveiki 4u.gif Gal kas galėtų padėt gauti pilną, o ne bandomąją photoshopo versiją. Būčiau dėkinga rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Snow Angel @ 2010 11 06, 15:29)
Sveiki  4u.gif Gal kas galėtų padėt gauti pilną, o ne bandomąją photoshopo versiją. Būčiau dėkinga  rolleyes.gif


Jei turi torrent tai ten yra cs4 portable, jo nereikia įrašynėti ir nereikia jokių CD-Key's.
Atsakyti
Jei niekaip nesigauna parsisiųsti arba įdiegti photoshop'ą, tai siūlyčiau išbandyti Photoshop Online, kadaise pačiam labai reikėjo, o gero neturėjau po ranka, tad teko pasiknaisiot interneto platybėse ir suradau tokį dalyką. Šiaip kažką nesudėtingo galima nuveikti, o kas liečia rimtesnių darbų, tai neteko išbandyti) dar yra viena panaši programa, kuria irgi galima naudotis nieko nediegiant į kompiuterį Photo Editor Online

O šiaip geriausiai pasiieškoti torentuose, ten galima gerų rinkinių susirasti)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo crazychizh: 10 lapkričio 2010 - 15:05
Kaip matau, su Win7 neveikia nei CS3 nei SC4.... ką daryt?? Fotosopo butinai reikia
Atsakyti
QUOTE(Lauragana @ 2010 11 13, 11:27)
Kaip matau, su Win7 neveikia nei CS3 nei SC4.... ką daryt?? Fotosopo butinai reikia


matyt kreivas tas tavo Win7, nes kaip praktika parodo viskas veikia ant Win7 ir CS3 ir CS4, gal neturi SP1? nes tai būtinas faktorius, kad PS būtų suderinamas su Win7, be to galimas atvejis kad pas tave 32bit sistema o statai kokį 64bit PS irgi nesuderinamumas)
Atsakyti
Nezinau kiek kreivas, gavau naujuteli kompa su legaliais win7, o nei CS3 nei c CS4 fotošopas neveikia (sitie du tai nelegalus, bet ant mano ankstesnio XP puikiai ejo,o su win7 net neatsidaro). Kur man pažiuret tą bit sistemą? ir tas SP1 kas per daiktas? Kompo viduriuose nenuraukiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lauragana: 13 lapkričio 2010 - 16:33
QUOTE(Lauragana @ 2010 11 13, 17:30)
Nezinau kiek kreivas, gavau naujuteli kompa su legaliais win7, o nei CS3 nei c CS4 fotošopas neveikia (sitie du tai nelegalus, bet ant mano ankstesnio XP puikiai ejo,o su win7 net neatsidaro). Kur man pažiuret tą bit sistemą? ir tas SP1 kas per daiktas? Kompo viduriuose nenuraukiu.

Tikrai su Win7 veikia ir CS4, ir CS5 versijos...dirbu, ir jokio vargo su suderinamumu net nebuvo...
Atsakyti
QUOTE(Lauragana @ 2010 11 13, 17:30)
Nezinau kiek kreivas, gavau naujuteli kompa su legaliais win7, o nei CS3 nei c CS4 fotošopas neveikia (sitie du tai nelegalus, bet ant mano ankstesnio XP puikiai ejo,o su win7 net neatsidaro). Kur man pažiuret tą bit sistemą? ir tas SP1 kas per daiktas? Kompo viduriuose nenuraukiu.


čia kai paspaudi su dešiniu pelės mygtuku per "my computer", "propeties" pasižiūri, ten turėtu šiaip parodyti ir koks pas tave "service pack" ir visą kitą. Taigi, nesvarbu kad pas tave Win7 yra tiesiai iš parduotuvės ar gamyklos, svarbu ar jis palaiko tą photoshop versiją ar ne, taigi jei turi 64bitų, tai reikia ir CS ieškotis 64ių, jei 32jų tai atitinkamai)P vienas iš 64bių pliusas kad jis leidžia naudotis daugiau negu 3,75Gb Ram, bet čia jau ne į temą)
Atsakyti
Taip pat galima padaryti sekančiu būdu
Start->run->ten rašot: "cmd /K systeminfo" ir jums parodis svarbiausia informaciją apie jūsų sistemą, ten bus nurodyta OS type ar kažkas panašaus ir šalia bus parašyta x86 arba x64 tai ir būtų arba 32bit (pirmas atvejis) arba 64 bit (antras)
Atsakyti