Įkraunama...
Įkraunama...

Photoshopas - norim, bet neturim-2

Sveikos mamytes,

Bukit geros pagelbekit, parsisiunciau ir as jau photoshop'a, jau remelius eina uzdeti:super , bet dabar iskilo problemele,sugalvojau uzrasyti teksta, o man meta tokia zinute doh.gif :

Could not complete your request because something prevented the text engine from being initialized

Bukit geros pagelbekit 4u.gif ka reik daryt, kad galeciau rasyt ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giedreju: 20 spalio 2010 - 11:56
Pabandyk visu pirma išjungti font preview taip, eini į Preferences -> Type, ten rasi font preview ir nuimi varnele, o po to vėl įjungti kaip išjungei.
user posted image
Sekmes smile.gif


QUOTE(giedreju @ 2010 10 20, 12:55)
Sveikos mamytes,

Bukit geros pagelbekit, parsisiunciau ir as jau photoshop'a, jau remelius eina uzdeti:super , bet dabar iskilo problemele,sugalvojau uzrasyti teksta, o man meta tokia zinute  doh.gif :

Could not complete your request because something prevented the text engine from being initialized

Bukit geros pagelbekit 4u.gif ka reik daryt, kad galeciau rasyt ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kompiuteris Eu: 20 spalio 2010 - 15:55
QUOTE(Kompiuteris Eu @ 2010 10 20, 15:51)
Pabandyk visu pirma išjungti font preview taip, eini į  Preferences -> Type, ten rasi font preview ir nuimi varnele,  o po to vėl įjungti kaip išjungei.
user posted image
Sekmes smile.gif



Sveika, pabandziau, bet nesigavo verysad.gif
Atsakyti
Tada bėda su tavo naudojamu paveikslėliu ant kurio tu rašai, jis greičiausiai yra užrakintas. Pabandyk su kitu paveikslėliu ir pažiurėk ar tas pats.

QUOTE(giedreju @ 2010 10 20, 20:53)
Sveika, pabandziau, bet nesigavo verysad.gif

Atsakyti
Aciu labai uz pagalba 4u.gif

Buvau susiinstaliavus kazkokia ne iki galo paruosta programele, parsisiunciau nauja ir dabar viskas veikia smile.gif

Norejau dar paklausti, kai parsisiunti fona, kurio formatas pailgas, o noriu, kad butu kaip standartinis a4 lapas stacias, kaip reik padaryt?

ir dar vienas klausimelis:

kaip pasviesinti atsisiuta fona?

aciu mergaites labai uz pagalba 4u.gif
Atsakyti
lapą apsuksi image-image rotation - pasirnk sukimo kampą

pašviesinsi image-adjustment-brightnes/contrast
Atsakyti
Sveiki, gal galetumet ir man duoti photoshopo nuorodele 4u.gif
Atsakyti
sveiki, bandžiau instaliuoti photoshop cs2, bet man išmeta lentelę http://i276.photobuc...28/emagc/PS.jpg ir nežinau ką toliau daryt unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Scarlette @ 2010 09 09, 16:22)

sveikute, as kazkiek moku tvarkyt nuotraukyte, bet gali gali duot nuoroda ar pamokyt kaip pasiraryt savo nuotrauka tokia grazia kaip tavo atvrtas blush2.gif
Atsakyti
Sveiki,
Truputį ne į temą, bet tikiuosi niekas nesupyks. Gal kas galėtų patarti, iš kur būtų geriausia ir saugiausia parsisiųsti adobe indesign cs3 programėlę? Iš anksto dėkoju.
Atsakyti
QUOTE(Vizavi @ 2010 10 28, 19:56)
Sveiki,
Truputį ne į temą, bet tikiuosi niekas nesupyks. Gal kas galėtų patarti, iš kur būtų geriausia ir saugiausia parsisiųsti adobe indesign cs3 programėlę? Iš anksto dėkoju.

yra Linkomanijoj CS3 ir CS4
Atsakyti
as su gan keistu klausymu radau photochop cs5, parsisinciau, ten praso serial number is kur toki gaut?
Atsakyti