Įkraunama...
Įkraunama...

Photoshopas - norim, bet neturim-2

QUOTE(_Spalvota_ @ 2010 08 28, 10:51)
Siunčiuosi CS3 iš čia http://ikelk.lt/items/NPlRcmrJ7D .Spaudžiu siūstis, nu ir man atsidaro tokia lentelė.Ką man su ja daryti?Nėra nei kokio,diegti, nei toliau, nei dar ko...


reikia pasirinkti - įrašyti į diską, o po to atverti su WINrar , o paskui instaliuoti.

QUOTE
Jei bandau siūstis iš čia ......... ,tai klausimėlis:Kokią atveriamą programa reikia pasirinkti?


WINrar.
Atsakyti
QUOTE(maiklas @ 2010 08 30, 18:37)
reikia pasirinkti - įrašyti į diską, o po to atverti su WINrar , o paskui instaliuoti.
WINrar.


Sveikos, ką tik iš čia atsisiunčiau CS3 thumbup.gif photoshopas visad atrodė neįveikiamas, bet va dabar jungsiuos prie plepalų, versiu knygą, ir žiūrėsim, ar aš jį, ar jis mane lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*smilte* @ 2010 09 09, 16:04)
Sveikos, ką tik iš čia atsisiunčiau CS3  thumbup.gif  photoshopas visad atrodė neįveikiamas, bet va dabar jungsiuos prie plepalų, versiu knygą, ir žiūrėsim, ar aš jį, ar jis mane  lotuliukas.gif

manau kad tu jį,jai yra didelis noras įveiksi tu jį tikrai mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif . Jungiuosi prie jūsų, nes labai noriu photoschopo, bet neturiu blush2.gif Padėkit prašau jei galit.
Atsakyti
labai reikia cs2 "vaistuku" 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(vitlij@ @ 2010 10 01, 16:33)
labai reikia cs2 "vaistuku"  4u.gif



P.S. CS2 ir "vaistuku" blush2.gif
Atsakyti
Sveikutes

Parsisiunciau ir as ta photoshopa, bet nelabai suprantu ka ir kaip ten daryti, gal kas turi kokia knygute, kur bent truputi butu paaiskinta? (jei jau apie tai kalbejote - nepykite, nes neskaiciau... blush2.gif )
Siaip siuo metu mane domina, kaip pasviesinti tamsius paakius ir siek tiek pakoreguoti plaukus, kuriuos labai smarkiai istarse vejas.. doh.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
PHOTOSHOPO PAMOKĖLĖS
Reikia registruotis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Hegira @ 2010 10 03, 21:52)
Sveikutes

Parsisiunciau ir as ta photoshopa, bet nelabai suprantu ka ir kaip ten daryti, gal kas turi kokia knygute, kur bent truputi butu paaiskinta? (jei jau apie tai kalbejote - nepykite, nes neskaiciau...  blush2.gif )
Siaip siuo metu mane domina, kaip pasviesinti tamsius paakius ir siek tiek pakoreguoti plaukus, kuriuos labai smarkiai istarse vejas..  doh.gif  mirksiukas.gif

ir cia smile.gif photoshop
Atsakyti
QUOTE(Scarlette @ 2010 10 04, 09:07)



QUOTE(vitlij@ @ 2010 10 04, 19:41)


Niu labai labai dekui... jau zaidziu... lotuliukas.gif lotuliukas.gif Darau supermodelius lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif (Net vyras is manes juokiasi, kokia patenkinta esu... lotuliukas.gif )
O dar sakykit, ta programele CS3 kur keliomis zinutemis auksciau nuoroda yra, tai ji demonstracine, ar ne? Kazkaip susiinstaliavau ir nepasiziurejau..smile.gif
Ir dabar idomu ar visa laika ja galesiu naudotis blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif

Gal galit kas nors į A.Ž. atsiųsti linką, kur galėčiau atsisiųsti photoshopo programėlę rolleyes.gif ir būtų labai gerai su instrukcijomis blush2.gif nes lyg atsisiunčiau vieną, bet niekaip nepavyksta susiinstaliuoti sad.gif

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Sveiki,

gal ir man galetumete duoti photoshopo nuorodele. Aciu
Atsakyti
Potable versija galite atsisiųsti iš čia http://hotfile.com/d...rtable.rar.html ji užims 121.6 MB. Jei reikia pilnos tai paprasykit atsiusiu linka. smile.gif
Atsakyti