Įkraunama...
Įkraunama...

Photoshopas - norim, bet neturim-2

Ačiū 4u.gif .
Atsakyti
Sveiki. O kad veiktų bandomoji demo versija, kaži čia nesuveiktų kompo datos nustatymas atgaline data? Bitzip aš taip sėkmingai naudojuos. Baigėsi nemokamas galiojimas, tai tik datą pakeičiu ir veikia viskas rolleyes.gif
Atsakyti
as kazkoki pixlr.com buvau atradusi.nors ne grynas fotoshopas,bet vistiek kazka padeda.gali sustorint,sukudint,nuspalvint,dar ka nors.nu man uztenka mirksiukas.gif 4u.gif ax.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
ir as labai noreciau sios programeles ax.gif
labai apsidziaugiau pamaciusi nuoroda, bet matyt per "didele" vista esu, nes is ten man neina parsisiuti, matyt nemoku doh.gif blush2.gif
gal galiu sulaukti pagalbos? ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aganiute @ 2010 07 22, 16:42)
Sveikutes 4u.gif
ir as labai noreciau sios programeles ax.gif
labai apsidziaugiau pamaciusi nuoroda, bet matyt per "didele" vista esu, nes is ten man neina parsisiuti, matyt nemoku doh.gif  blush2.gif
gal galiu sulaukti pagalbos? ax.gif  4u.gif

parašiau tau
Atsakyti
Sveikutes,
gal ir man kas pagelbes nes nemoku pasinauduoti ideta nuorada 4u.gif
Aciu visoms!
Atsakyti
QUOTE(oxxik @ 2010 07 22, 23:28)
Sveikutes,
gal ir man kas pagelbes nes nemoku pasinauduoti ideta nuorada  4u.gif
Aciu visoms!

ok 4u.gif
Atsakyti
gal kas gali pagelbeti ax.gif gal zinot kur galima parsisiusti ne trial versija fotosopo? ax.gif
Atsakyti
Laba diena
Turiu toki klausimeli - ar yra kokios nors galimybes, kad fotosopas veiktu linuxe? PAskutiniu metu windows prisigaudo virusu ir numirsta vos ne kas savaite - taigi nors ir nemegstu linux, bet planuoju visiskai pereit i sia OP - bent jau gerokai stabiliau veikia negu Windows. Bet kaip su Photoshop'u? Teko girdet, kad yra kazkokie papildiniai, su kuriu pagalba windowsines programos veikia ir linux sistemoje. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nansy @ 2010 07 26, 18:42)
gal kas gali pagelbeti  ax.gif  gal zinot kur galima parsisiusti ne trial versija fotosopo?  ax.gif

parašiau tau až mirksiukas.gif
Atsakyti
Kaip pasalinti raudonas akis? blush2.gif
Atsakyti
Tikejausi kad bus lengviau doh.gif


http://www.jamu.lt/ainita
Atsakyti