Įkraunama...
Įkraunama...

Photoshopas - norim, bet neturim-2

QUOTE(Viliomante @ 2010 06 17, 18:07)
Labukas,

labai labai ia as noreciau photoshopo  ax.gif  bandau pasidaryti krikstynoms etiketes, bet  doh.gif niekaip be sios programos.

jungiuosi as taip pat noreciau sios programeles blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliomante @ 2010 06 17, 18:07)
Labukas,

labai labai ia as noreciau photoshopo  ax.gif  bandau pasidaryti krikstynoms etiketes, bet  doh.gif niekaip be sios programos.

parašiau mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(vikosiuks @ 2010 06 17, 21:01)
jungiuosi as taip pat noreciau sios programeles blush2.gif

ir tau išsiunčiau až. biggrin.gif
Atsakyti
aš photoshopą turiu, bet kodus pamečiau, žinau, kad turėjau... gal galite man patart iš kur jų gaut....
4u.gif
Atsakyti
Ir as labai noreciau parsisiusti photoshop programa, gal galit pasakyt is kur galima butu parsisiusti ir kaip isiinstaliuoti? smile.gif
Atsakyti
Merginos labai reikia Jusu pagalbos, nerandu kas man galetu padeti...reikia nuimti vienai foto akiu raudonuma ir sypsena pataisyti, draugei noriu siurpriza padaryti, o pati nemoku ir neturiu programos,kol ismoksiu nespesiu,atsiusciau nuotraukele i pasta ar i AZ, gal kuri galetu pataisyti tik siuos du dalykelius,buciau labai labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wife: 19 birželio 2010 - 14:30
QUOTE(wife @ 2010 06 19, 14:29)
Merginos labai reikia Jusu pagalbos, nerandu kas man galetu padeti...reikia nuimti vienai foto akiu raudonuma ir sypsena pataisyti, draugei noriu siurpriza padaryti, o pati nemoku ir neturiu programos,kol ismoksiu nespesiu,atsiusciau nuotraukele i pasta ar i AZ, gal kuri galetu pataisyti tik siuos du dalykelius,buciau labai labai dekinga 4u.gif

siusk pameginsiu
Atsakyti
QUOTE(angelo @ 2010 06 19, 09:30)
aš photoshopą turiu, bet kodus pamečiau, žinau, kad turėjau... gal galite man patart iš kur jų gaut....
4u.gif



QUOTE(marion @ 2010 06 19, 11:43)
Ir as labai noreciau parsisiusti photoshop programa, gal galit pasakyt is kur galima butu parsisiusti ir kaip isiinstaliuoti?  smile.gif

parašiau jums až mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(wife @ 2010 06 19, 15:29)
Merginos labai reikia Jusu pagalbos, nerandu kas man galetu padeti...reikia nuimti vienai foto akiu raudonuma ir sypsena pataisyti, draugei noriu siurpriza padaryti, o pati nemoku ir neturiu programos,kol ismoksiu nespesiu,atsiusciau nuotraukele i pasta ar i AZ, gal kuri galetu pataisyti tik siuos du dalykelius,buciau labai labai dekinga 4u.gif

soriukas aš tau net nebeatrašiau neturėjau labai laiko tai negaliu padėti smile.gif
Atsakyti
Sveiki

ir as labai noreciau photoshopo turiu graziu foto,bet noris jas padailinti,aciu
Atsakyti
ir aš, ir aš norėčiau bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gitana33 @ 2010 06 20, 21:18)
Sveiki

ir as labai  noreciau photoshopo    turiu graziu foto,bet noris jas padailinti,aciu



QUOTE(NIDA @ 2010 06 20, 21:39)
ir aš, ir aš norėčiau  bigsmile.gif

thumbup.gif
Atsakyti
Jungiuos ir aš prie norinčių šios programos blush2.gif
Atsakyti
Aš ir norėčiau blush2.gif
Atsakyti