Įkraunama...
Įkraunama...

Photoshopas - norim, bet neturim-2

QUOTE(Airiduko mamyte @ 2009 08 18, 22:05)
Žinok tuo klausimu nepadėsiu apie ją nenusimanau tiksliau nesu mėginusi aš jos nežinau nieko. unsure.gif







Labas Airiduko mamyte, gal tu žinai kaip parsisiusti fotoshopo programele? Ačiū
Atsakyti
QUOTE(Irmavi @ 2010 03 07, 17:52)
...čia kiek nukrypimas nuo temos matau buvo..taigi, grįžtu...
Vienos mamytės prašymu pakartotinai įdedu į Failai.lt  Mikro PS CS ketvirtą versiją.
Nuoroda
Patikinu visus: veikia ir su XP, ir su Vista, ir su Septinke- patikrinta praktiškai.
P.S. jei kokios problemos su instaliacija: na pabandykit gi instaliuoti Administratoriaus teisėm (dešiniu klavišu- Run as administrator). Tai liečia ne tik PS !!! Bet kokią instaliaciją galima vykdyti tokiu būdu...-gan patikima smile.gif
...tiesa, pamenu nuo ko tai prasidėjo: kažkada, jau senokai iš LM parsisiuntėm vaikui žaidimą (ne visiškai legalų be abejo  blush2.gif )O pas jį kompe šviežutėlė Septyniukė įdiegta.... Ir taip, ir taip- viska pagal instrukciją- na nenori instaliuotis, ir ką tu padarysi? Vaikas jau vos ne ašarose. Va tada ir išgelbėjo paprasčiausia komanda "Run as admin...". Tai dabar vos ne kraujyje: ne čik-čik ant instaliatoriaus o ... smile.gif


Keliu Irmavi nuorodą į viršų. mirksiukas.gif
Atsakyti
Mergaites, padekit man prasau.
turiu photoshopa, jau siek tiek ji perkandau, bet niekaip neiseina atsisiusti is forumo esanciu saldainiu ar sampano etikeciu. Jas issisaugau, pasikoreguoju, padarau kaip man reikia o vos tik jas atsipausdinu jos tampa miniatiurines.
pasakykit man prasau, ka reiketu daryti kad remelis, etikete ar dar kas butu reikiamo dydzio spausdinant.
Nuosirdus aciu
Atsakyti
QUOTE(bolesiukas @ 2010 05 26, 19:20)
As parsisiunciau photoshop CS4 bet kazkodel neveikia,raso stai ka ,nesuprantu kodel.Kad truksta atminties kompiuteri,na nesuprantu,kodel aip gali buti,ko as nezinau,nors kita vertus as is vis mazai apie kompa nutuokiu 4u.gif
Papildyta:
Na atsisiust atsisiunciau ale kaip juo naudotis g.gif  lotuliukas.gif

parašiau tau až tai matyt neužtenka vietos kompiuteryje jai jau taip rašo,nes photoshopas užima nemažai vietos yra didele programa smile.gif
Papildyta:
QUOTE(juramare @ 2010 05 27, 15:54)
Koks geriausias photoshop'as tiktų w7?  g.gif

aš naudoju photoshopą cs2 man jis patinka ir geras nereikia nei naujesnių nieko man ąsmeniškai visko užtenka mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(turiona @ 2010 05 31, 15:44)

labai ačiū geras puslapiukas thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(medute777 @ 2010 06 02, 11:03)
Labas Airiduko mamyte, gal tu žinai kaip parsisiusti fotoshopo programele? Ačiū

parašiau aš tau mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(poniav @ 2010 06 02, 17:22)
Mergaites, padekit man prasau.
turiu photoshopa, jau siek tiek ji perkandau, bet niekaip neiseina atsisiusti is forumo esanciu saldainiu ar sampano etikeciu. Jas issisaugau, pasikoreguoju, padarau kaip man reikia o vos tik jas atsipausdinu jos tampa miniatiurines.
pasakykit man prasau, ka reiketu daryti kad remelis, etikete ar dar kas butu reikiamo dydzio spausdinant.
Nuosirdus aciu

parašiau tau až bet šiaip tai pvz etiketes reikia kelti ant a4 lapo spauzdinant ar taip padarai? smile.gif
Atsakyti
Labas vakaras , labai noreciau photoshopo blush2.gif
Atsakyti
as ir labai noriu fotoshopo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Brunetė @ 2010 06 05, 00:05)
Labas vakaras , labai noreciau photoshopo  blush2.gif



QUOTE(me***ta @ 2010 06 05, 17:09)
as ir labai noriu fotoshopo 4u.gif

PARAŠIAU AŽ thumbup.gif
Atsakyti
ir aš labai noriu ax.gif vakar parsisiunčiau bandomąją versija, turėjo galioti 30 dienų, o šnd galvoju mėginsiu kažką pasimokyt, bet kur tau, rašo kad baigėsi bandomasis laikas.... doh.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(doloresa @ 2010 06 06, 11:57)
ir aš labai noriu  ax.gif vakar parsisiunčiau bandomąją versija, turėjo galioti 30 dienų, o šnd galvoju mėginsiu kažką pasimokyt, bet kur tau, rašo kad  baigėsi bandomasis laikas.... doh.gif  verysad.gif

as ir bandoma versija parsisiunciau , tai man isvis puse funkciju net nera doh.gif
Atsakyti
QUOTE(doloresa @ 2010 06 06, 10:57)
ir aš labai noriu  ax.gif vakar parsisiunčiau bandomąją versija, turėjo galioti 30 dienų, o šnd galvoju mėginsiu kažką pasimokyt, bet kur tau, rašo kad  baigėsi bandomasis laikas.... doh.gif  verysad.gif

parašiau tau až mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Brunetė @ 2010 06 06, 12:20)
as ir bandoma versija parsisiunciau , tai man isvis puse funkciju net nera  doh.gif

o kokių nėra funkcijų?
Atsakyti
merginos prasau padekit atsisiust fotoshopa ax.gif
Atsakyti
QUOTE(me***ta @ 2010 06 07, 16:11)
merginos prasau padekit atsisiust fotoshopa ax.gif

parašiau tau až mirksiukas.gif
Atsakyti