Įkraunama...
Įkraunama...

Photoshopas - norim, bet neturim-2

sveikutes, esu zaliuke kompiuterio reikaluose, bet labai noriu sukurti laikrastuka sunelio krikstynoms. tam reikalui man reikia photoshopo. o as jo neturiu ir aisku nemoku naudotis. gal galit patarti kur ji gauti? aciu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vikusituka @ 2010 04 22, 11:59)
sveikutes, esu zaliuke kompiuterio reikaluose, bet labai noriu sukurti laikrastuka sunelio krikstynoms. tam reikalui man reikia photoshopo. o as jo neturiu ir aisku nemoku naudotis. gal galit patarti kur ji gauti? aciu ax.gif

Šioje temoje yra nuoroda, tereikia atversti vieną puslapį.
Atsakyti
Sveiki mirksiukas.gif
Kas mums gali padėti del fotošopo atsisiuntimo? ax.gif Labai norime ir reikia 4u.gif Fotografuojame, reikia bandyti koreguoti nuotraukas thumbup.gif .
Šiandien bandžiau siųstis, bet vietoi fotošopo, virusiuką atsiuntė doh.gif Gal galėtumėte patarti kur nemokamai ir nesunkiai galima atsisiųsti? Nes iš manęs tokia kompiuteristė schmoll.gif doh.gif

Lauksiu atsakymo ax.gif 4u.gif
Papildyta:
P.S gal yra rusų kalba? Nes angliškai būtų daug kėblumų 4u.gif
Atsakyti
Jūs galite parsisiųsti photoshop bandomąją versiją iš jų puslapio, o šiaip patarčiau siųstis iš torrentų (pvz linkomanija).

Kadangi negalima čia skelbti kodų, tai parašykit man až, pabandysiu padėti, gal tiks kuris nors iš mano turimų kodų.

Galiu patarti kurti pradėti su paprastesne programa, nes pirmą kartą įsijungusios photoshop tikrai nesukursite vaiko krikštynoms laikraštuko. Man pačiam prireikė poros metų, kol išmokau normaliai kurti.
Atsakyti
smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vasariss: 25 balandžio 2010 - 10:37
labai aciu, nuorodele puikiai veike, suinstaliavau... tik kiek suprantu as ja neilgai galesiu dziaugtis... galioja trumpa laika?
tik va dabar ne nezinau nuo ko pradeti, teks ieskotis temutes.... doh.gif
Atsakyti
sveikutes,sauni jusu sita temele,gaila,kad tik dabar ja atradau...labai noreciau gauti kaip ir is kur atsisiusti photoshopa,nes kiek siunciuos tai wis kazkokios nesamones gaunasi.labai megstu fotografuoti,tad noretusi ir foto truputeli pakoreguoti...dekis uz pagalba 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Jei kam reiktų rašykite padėsiu atsisūsti photoshopą 4u.gif
Atsakyti
As parsisiunciau photoshop CS4 bet kazkodel neveikia,raso stai ka ,nesuprantu kodel.Kad truksta atminties kompiuteri,na nesuprantu,kodel aip gali buti,ko as nezinau,nors kita vertus as is vis mazai apie kompa nutuokiu 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Scarlette @ 2010 05 25, 07:25)
Jei kam reiktų rašykite padėsiu atsisūsti photoshopą  4u.gif


Na atsisiust atsisiunciau ale kaip juo naudotis g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Koks geriausias photoshop'as tiktų w7? g.gif
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
Daug visko photoshopui http://creativeleg.com/
Atsakyti