Įkraunama...
Įkraunama...

Photoshopas - norim, bet neturim-2

QUOTE(vilmutee @ 2010 02 17, 21:49)
Lengviau butu isvardinti programas su kuriomis vista veikia  biggrin.gif  Nepatiko man ta vista, nesakau gal profam ir tinka si programa, bet paprastiem zmogeliams geriau uz xp nerasi. Beje tuo metu kai atsirado VISTA programa mes gyvenome UK ir ten visi programuotojai ja peike, netgi paskui visi dienrasciai rase apie tai kaip windows korporacija prisieme sau atsakomybe uz sios programos broka. Ji yra labai gera programa, tik iki galo dar nebaigta, todel ir kyla tiek daug problemu su ja  smile.gif

Na, vistos man per daug naudot neteko, kelias valandas poroje kompiuterių. Ištampė ji man nervus labai greit, durna sistema. Nu bet programos tikrai veikė visos, kokias tik instaliavom. Tikrai nepatikėsiu, kad vistoje gali neveikt naujausios nelaužytos programų versijos. Kad ir kokia niekam tikus ta vista yra, bet kol savo akimis nepamatysiu, tol dėl tariamo programų neveikimo kaltas tik pats vartotojas, o ne kas kitas.
Papildyta:
QUOTE(gabiska @ 2010 02 17, 21:59)
Visu pirma as programines sistemos nekaltinu, klausiau ar tai galetu buti priezastimi. O antra, mes nesiskundziam, o diskutuojam. Ir nereikia cia pykti, ne visi gi mokyti gimsta. cool.gif

Kas jau kas, bet aš tikrai dėl nieko nepykstu. Jūs čia visos amžinai per daug sureikšminat biggrin.gif

O priežastis yra ne operacinė sistema, o kreivai nulaužtą programa arba per sena jos versija, nesuderinama su konkrečia operacine sistema.
Atsakyti
Pries kompiuterio perinstaliavima buvo Ph2 versija, bet mazoji panele subraize originalu diska ir jo nebegaliu panaudoti. O meistras pats peikes vista, kazkodel butent ja ir idiege. O kiek esu girdejusi su mano HP pavilion DV 6000, vista tikras kryzius. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(settle @ 2010 02 17, 22:02)
Na, vistos man per daug naudot neteko, kelias valandas poroje kompiuterių. Ištampė ji man nervus labai greit, durna sistema.

Tai apie ka mes tada snekame g.gif Pats neisbandei, o sakai kad mes nieko nenutuokiame? Visu pirma daugiau nei 70% naudoja nelegalias programas ir su XP nekila jokiu nesklandumu. Nepamirsk kad krize lietuvoje, ir ne kiekvienas gali sau leisti pirkti programas po 300 ir daugiau lt. (Sneku apie legalias o ne nulauztas) tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(gabiska @ 2010 02 17, 22:06)
O meistras pats peikes vista, kazkodel butent ja ir idiege.

Tai kad dauguma meistru ja peikia, manau nepeikia tik tie kuriems tai yra paranku, ir darosi is to reklama tongue.gif
Atsakyti
QUOTE
Tai apie ka mes tada snekame

Jūs šnekat apie tai, kad jums kažkas neveikia, o aš kalbu apie pačią sistemą. Įsiskaityk pirma, ką aš rašau. JOKIŲ problemų dviejuose kompiuteriuose dėl programų paleidimo neturėjau.
Ji man ištampė nervus dėl visiškai kitų dalykų, kurie kitiems vartotojams gal ir labai patinka ir naudingi.

QUOTE
Pats neisbandei, o sakai kad mes nieko nenutuokiame?

Taip, panašiai ir sakau.
O išbandžiau aš pakankamai. Vista nuo XP ne taip jau skiriasi.

QUOTE
Visu pirma daugiau nei 70% naudoja nelegalias programas ir su XP nekila jokiu nesklandumu.

Va va va, prasideda. Negana to, kad neaišku, kurio amžiaus programas bandot paleist, kurios yra ir neaišku kokiais būdais išlaužtos, tai dar ir laužta „patobulinta“ operacinė sėdi.
Taigi čia jau nieko nuostabaus, kad kas nors ir nebeveikia. Kalta ne operacinė, o VARTOTOJAS, kuris naudoja neoriginalią modifikuotą programinę įrangą.

QUOTE
Nepamirsk kad krize lietuvoje, ir ne kiekvienas gali sau leisti pirkti programas po 300 ir daugiau lt. (Sneku apie legalias o ne nulauztas)

Krizė ateina ir praeina. Vistos išleidimo laikais dar tos krizės nelabai ir jautėsi, galėjot apsiprekint.
Ir jei jau nežinojot, tai yra puikiausiai veikiančios LEGALIOS NEMOKAMOS programinės įrangos, taigi nereikia čia dėl ekonominių nuosmukių verkt.

Windows > Linux
PhotoShop > Gimp

Ir problemos nebėra, ir krizė nebaisi. Ir nei cento neišleista, ir viskas kuo puikiausiai veikia, ir visi darbai padaryti.
Atsakyti
...čia kiek nukrypimas nuo temos matau buvo..taigi, grįžtu...
Vienos mamytės prašymu pakartotinai įdedu į Failai.lt Mikro PS CS ketvirtą versiją.
Nuoroda
Patikinu visus: veikia ir su XP, ir su Vista, ir su Septinke- patikrinta praktiškai.
P.S. jei kokios problemos su instaliacija: na pabandykit gi instaliuoti Administratoriaus teisėm (dešiniu klavišu- Run as administrator). Tai liečia ne tik PS !!! Bet kokią instaliaciją galima vykdyti tokiu būdu...-gan patikima smile.gif
...tiesa, pamenu nuo ko tai prasidėjo: kažkada, jau senokai iš LM parsisiuntėm vaikui žaidimą (ne visiškai legalų be abejo blush2.gif )O pas jį kompe šviežutėlė Septyniukė įdiegta.... Ir taip, ir taip- viska pagal instrukciją- na nenori instaliuotis, ir ką tu padarysi? Vaikas jau vos ne ašarose. Va tada ir išgelbėjo paprasčiausia komanda "Run as admin...". Tai dabar vos ne kraujyje: ne čik-čik ant instaliatoriaus o ... smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irmavi: 07 kovo 2010 - 17:06
QUOTE(Irmavi @ 2010 03 07, 16:52)
...čia kiek nukrypimas nuo temos matau buvo..taigi, grįžtu...
Vienos mamytės prašymu pakartotinai įdedu į Failai.lt  Mikro PS CS ketvirtą versiją.
Nuoroda
Patikinu visus: veikia ir su XP, ir su Vista, ir su Septinke- patikrinta praktiškai.
P.S. jei kokios problemos su instaliacija: na pabandykit gi instaliuoti Administratoriaus teisėm (dešiniu klavišu- Run as administrator). Tai liečia ne tik PS !!! Bet kokią instaliaciją galima vykdyti tokiu būdu...-gan patikima smile.gif
...tiesa, pamenu nuo ko tai prasidėjo: kažkada, jau senokai iš LM parsisiuntėm vaikui žaidimą (ne visiškai legalų be abejo  blush2.gif )O pas jį kompe šviežutėlė Septyniukė įdiegta.... Ir taip, ir taip- viska pagal instrukciją- na nenori instaliuotis, ir ką tu padarysi? Vaikas jau vos ne ašarose. Va tada ir išgelbėjo paprasčiausia komanda "Run as admin...". Tai dabar vos ne kraujyje: ne čik-čik ant instaliatoriaus o ... smile.gif

Aciu uz nuorodele 4u.gif Jau programele kompe pas mane mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos,

Na stai ir as noreciua paprasysti photoshopo duomenu ax.gif . Buciau tikrai labai dekinga 4u.gif .Aciu. (turejau cs2 bandomaja versija, taciua pasibaige laikas ir praso prisijungimo duomenu tikslaiu serijos nr doh.gif )
Atsakyti
QUOTE(muosee @ 2010 03 15, 11:28)
Sveikos,

Na stai ir as noreciua paprasysti photoshopo duomenu  ax.gif . Buciau tikrai labai dekinga  4u.gif .Aciu. (turejau cs2 bandomaja versija, taciua pasibaige laikas ir praso prisijungimo duomenu tikslaiu serijos nr  doh.gif )

Tai prateskite ja ir viskas, ar norite naujesnes versijos? Jei reikia koduko rašykite i AZ smile.gif
Virsuje yra nuorodėlė iš kur parsisiūsti cs4 mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmutee @ 2010 03 15, 12:00)
Tai prateskite ja ir viskas, ar norite naujesnes versijos? Jei reikia koduko rašykite i AZ  smile.gif
Virsuje yra nuorodėlė iš kur parsisiūsti  cs4  mirksiukas.gif

Sveiki 4u.gif
del to cs4, lygtais parsisiunciau, bet nepasileidzia verysad.gif kame reikalas?
p del cs2, tai kreipsiuos pas jus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bozena83 @ 2010 03 15, 13:29)
Sveiki 4u.gif
del to cs4, lygtais parsisiunciau, bet nepasileidzia verysad.gif kame reikalas?
p del cs2, tai kreipsiuos pas jus 4u.gif

Gali nepasileisti nes dar yra instaliuotas cs2, man regis iš pradžių reikia iššinstaliuoti seną programą o tik tada siustis naują mirksiukas.gif
Paskui jeigu galėsite arašykite ar tinka kodukai ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilmutee: 15 kovo 2010 - 13:05
p kodel butent fotošopas? o ne paint šopas korelis iliustratorius pokasos irfanai ar dar kiti 2d erdviniai redaktoriai
šiaip čia pasimakalves susidariaa ispudi kad naujokams butu lengviau portable vesrija veikianti iš paleidziamo failo ty atisiunti išipakuoji ir naudoji be jokiu ten kančių kol nukrekini nulauži ir t.t.
ane? wink.gif
Atsakyti
QUOTE(qqTis @ 2010 03 15, 13:57)
p kodel butent fotošopas? o ne paint šopas korelis iliustratorius pokasos irfanai ar dar kiti 2d erdviniai redaktoriai
šiaip čia pasimakalves susidariaa ispudi kad naujokams butu lengviau portable vesrija veikianti iš paleidziamo failo ty atisiunti išipakuoji ir naudoji be jokiu ten kančių kol nukrekini nulauži ir t.t.
ane? wink.gif

Su corel programa esu bandžiusi dirbti, bet man photoshopas mielesnis, vien dėl pamokų skaičiaus, o dabar jau kai įpratau su šia programa dirbti, tai kitos net nenorėčiau smile.gif
Atsakyti