Įkraunama...
Įkraunama...

Photoshopas - norim, bet neturim-2

QUOTE(mazyle1985 @ 2010 02 14, 17:21)
bandizau atsisiusti vilmutee duotas nuorodu programas,bet man atidaro po to kazkokius ieroglifus kai irasai i kompa,tai mano kompa grybauja ar as kazka ne taip darau?
mamytes patarkit prasau... man reik ant paveikslelio parasyti teksta,tai man butinas si programa,ar galima kaip nors paprasciau tai padaryti?
aciu labai  4u.gif

O kodel kazin tau rodo jeroglifus g.gif Jei gali pasiieskok bandomosios versijos, ir instaliuok ja, paskui padesiu pratesti bandomosios versijos laikotarpi visam laikui mirksiukas.gif
O uzrasa gali uzrasyti ir su microsoft word programa mirksiukas.gif
Beje jeigu tu nori tik uzrasyti teksta ant foto, galiu tau padeti, rasyk tuomet i AZ smile.gif

QUOTE(gabiska @ 2010 02 16, 23:33)
ir man parsiustas is failai.lt ph neveikia, gal jis nepasileidzia su vista? Visada turejau CS2 veike puikiai kol windousu neperinstaliavo superinis meistras is xp i vista.

Taip gaunasi del vista programos, kadangi ji dauguma programu priima kaip virusa ir neleidzia instaliuoti i kompiuteri, o jei leidzia ta programa blogai veikia. Siaip reiketu kreiptis pas ta pati meistra gal jis pades smile.gif
Atsakyti
visa problema tame, kad meistras isvaziavo i anglija. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(gabiska @ 2010 02 17, 10:51)
visa problema tame, kad meistras isvaziavo i anglija.  verysad.gif

Na tuomet teks kreiptis i kita meistra, tik gaila pinigeliu kuriuos sumokejote unsure.gif Nes kiek esu girdejusi su vista photshopas neveikia, bet jei radus gera meistra gal sutvarkytu g.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmutee @ 2010 02 17, 11:07)
Na tuomet teks kreiptis i kita meistra, tik gaila pinigeliu kuriuos sumokejote  unsure.gif  Nes kiek esu girdejusi su vista photshopas neveikia, bet jei radus gera meistra gal sutvarkytu  g.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Kaip gali su Vista neveikt? Programų gamintojai dar ne tokie išprotėję, kad nepalaikytų naujų Windows versijų, taigi bankrotas iš karto garantuotas.

Be to, nebūtina naudot informaciją iš šaltinio „bobutė sakė“. Yra gamintojo puslapis, kuriame bet kada galima per minutę reikalavimus susirast:
http://www.adobe.com...hop/systemreqs/
Atsakyti
QUOTE(settle @ 2010 02 17, 12:17)
Kaip gali su Vista neveikt? Programų gamintojai dar ne tokie išprotėję, kad nepalaikytų naujų Windows versijų, taigi bankrotas iš karto garantuotas.

Be to, nebūtina naudot informaciją iš šaltinio „bobutė sakė“.

Sakau is savo patirties, pati esu turejusi VISTA ir labai daug programu su ja neveike, todel teko vel prie XP pereiti.
Beje sake ,,ne bobute,, o patyres kompiuteriu meistras tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmutee @ 2010 02 17, 14:47)
Sakau is savo patirties, pati esu turejusi VISTA ir labai daug programu su ja neveike, todel teko vel prie XP pereiti.
Beje sake ,,ne bobute,, o patyres kompiuteriu meistras  tongue.gif

Galbūt neveikia, bet tada kalbam apie konkrečią programos versiją, kuri neveikia, o ne bendrai apie patį produktą. Aš tikiu, kad akmens amžiaus programos galbūt su vista ir neveiks, nes jas kuriant vista dar nebuvo išperėta, o išsiperėjus, ta versija jau seniai buvo nebepalaikoma, nes atsirado krūva naujesnių versijų.

Kaip jau sakiau, tokios programos kaip PhotoShop paprasčiausiai negali neveikt su naujausiom Windows versijom. Ypač, kai jei patys akivaizdžiai rašo, kad Vista yra palaikoma.

O tokius meistrelius reikia siųst kuo toliau, kol kokios žalos kompiuteriui nepridarė. O ta jo patirtis, matyt, atsirado besiklausant bobučių biggrin.gif

Blin, žmonės su Linuxais tuo Photoshopu naudojasi, o čia mat ant windowsų neveiks. Absurdas.
Papildyta:
Tiesa, norėtųsi išgirsti, kokios jau tamstai programos su Vista neveikė? Būtų įdomu sąrašiuką pamatyt. Ir kiek iš jų buvo naujausios versijos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo settle: 17 vasario 2010 - 17:15
PAS MANE TAIP PAT VISTA IR NEINA NIEKO PADARYT, ARBA NEMOKU g.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(j.vika @ 2010 02 17, 19:54)
PAS MANE TAIP PAT VISTA IR NEINA NIEKO PADARYT, ARBA NEMOKU  g.gif  doh.gif

Jeigu žmogus nemoka paspaust CapsLock mygtuko, tai nieko stebėtino, kad ir kitų veiksmų nelabai pavyksta įvykdyt.
Atsakyti
Caps lock mygtuka tai tikrai moku paspausti, bet ta Ph4 kur buvo ideta nuoroda is failai.lt isiinstaliuoja, bet nepasileidzia. g.gif
Atsakyti
QUOTE(settle @ 2010 02 17, 18:15)
Tiesa, norėtųsi išgirsti, kokios jau tamstai programos su Vista neveikė? Būtų įdomu sąrašiuką pamatyt. Ir kiek iš jų buvo naujausios versijos.

Lengviau butu isvardinti programas su kuriomis vista veikia biggrin.gif Nepatiko man ta vista, nesakau gal profam ir tinka si programa, bet paprastiem zmogeliams geriau uz xp nerasi. Beje tuo metu kai atsirado VISTA programa mes gyvenome UK ir ten visi programuotojai ja peike, netgi paskui visi dienrasciai rase apie tai kaip windows korporacija prisieme sau atsakomybe uz sios programos broka. Ji yra labai gera programa, tik iki galo dar nebaigta, todel ir kyla tiek daug problemu su ja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gabiska @ 2010 02 17, 21:39)
Caps lock mygtuka tai tikrai moku paspausti, bet ta Ph4 kur buvo ideta nuoroda is failai.lt isiinstaliuoja, bet nepasileidzia.  g.gif

Pala, pala. Neveikia kažkokia laužta programa, ir dabar operacinė sistema kalta?
Pirma susidiek programą iš gamintojo puslapio, o tada jau bus galima skųstis.
Atsakyti
Visu pirma as programines sistemos nekaltinu, klausiau ar tai galetu buti priezastimi. O antra, mes nesiskundziam, o diskutuojam. Ir nereikia cia pykti, ne visi gi mokyti gimsta. cool.gif
Atsakyti