Įkraunama...
Įkraunama...

Photoshopas - norim, bet neturim-2

QUOTE(kramtoškė @ 2010 01 03, 12:38)
laba labai noreciau photoshop'o bet nezinau is kur siustis(bent keliem men. ar kiek ten duoda) doh.gif padekite!!!


Aš taip pat norėčiau ax.gif
Atsakyti
Imkit, parašykit atsisiuntimo nuorodą ir užrakinkit šitą temą, nes, kaip matot, vis atsiranda žmonių nemokančių perskaityti daugiau nei 10 paskutinių komentarų.
Atsakyti
Reikia ir man atrasti laiko pasimokyti dirbti fotošopu.. Reiks dar užsukti čia. blush2.gif
Atsakyti
mergaitės, o koreguoas fotošopu nuotraukas su visokiais paveiksliukais nešat daryti į fototelje ? blush2.gif
Atsakyti
aš siunčiu per netą, bet manau įrašytas į diską ar USB irgi padarys wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vission: 27 sausio 2010 - 14:26
sveiki,atsisiunciau ph kur idetas failai.lt isarh.bet man jis nepasileidzia kame problema g.gif kas pasakys g.gif
Atsakyti
Labai norėčiau išmokti su photoshopu,bet niekaip neišeina man jo parsisiųsti,gal kas nors galetu padėt? blush2.gif
Atsakyti
torrents.ru yra photoshop programų
Atsakyti
Gal kokia mamyte galetu man padeti sukelti 12 foto i viena remeli? g.gif Kadangi photoshopo neturiu tai neturiu galimybes pati ir padaryti to doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*Kaledine* @ 2010 02 06, 17:33)
Gal kokia mamyte galetu man padeti sukelti 12 foto i viena remeli? g.gif  Kadangi photoshopo neturiu tai neturiu galimybes pati ir padaryti to doh.gif

O rėmelį turite išsirinkę? Jei vis dar reikia galiu padėti, tik rašykite į AŽ mirksiukas.gif
Atsakyti
bandizau atsisiusti vilmutee duotas nuorodu programas,bet man atidaro po to kazkokius ieroglifus kai irasai i kompa,tai mano kompa grybauja ar as kazka ne taip darau?
mamytes patarkit prasau... man reik ant paveikslelio parasyti teksta,tai man butinas si programa,ar galima kaip nors paprasciau tai padaryti?
aciu labai 4u.gif
Atsakyti
ir man parsiustas is failai.lt ph neveikia, gal jis nepasileidzia su vista? Visada turejau CS2 veike puikiai kol windousu neperinstaliavo superinis meistras is xp i vista.
Atsakyti