Įkraunama...
Įkraunama...

Photoshopas - norim, bet neturim-2

Jei nesuklysiu gal pukute28 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ccicyte @ 2009 12 17, 20:17)
sveikos mamytes  4u.gif  man perrase windows'us ir issitryne mano photoshopas.. pati aisku nemokesiu atsissiust ir suinstaliuot, bet praeita karta man tai padare viena mamyte, tik nelabai atgaminu tiksliai jos niko.. pukuotukas man atrodo, bet per nariu paieska ieskojau, tai jau labai daug tu pukuotuku.. gal si mamyte perskaitys arba kitos zinot kaip man ja surast.. labai prasau parasykit az  4u.gif

jau radau, aciu Gitkai 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif Jau senokai ieskojau photoshop programos,nes pries keleta menesiu valiau kompiuteri ir trial versijos jau negaliu instaliuotis.Uzbegau padekoti Irmavi uz faila smile.gif Veikia kaip laikrodukas!!! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Labai tau didelis aciu thumb_yello.gif
Su artejanciom sventem visas!!!
Atsakyti
QUOTE(vilmutee @ 2009 12 09, 17:32)
Ikeliu Irmavi ankstesne zinute, kad mergaitem butu lengviau rasti  smile.gif
Papildyta:

o koks butent pas tave photoshopas? Lietuviu kalbos nera nei viename, o rusu gali parsisiusti smile.gif
Jei cs3 yra toks Русификатор для Photoshop cs3 отдельно pabandyk atsisiusti is cia
jei cs2 cia

ačiū labai, labai,dabar bandysiu,turiu porą pamokų gal padės g.gif
Atsakyti
Sveikytes,aciu uz gera temele panarsiusi viska radau biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Andzelikaa: 21 gruodžio 2009 - 02:18
sveiki,gal kas galit man pagelbet? baigesi galiojimas 30dienu photoshopo,ka daryt? g.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vilvet @ 2009 12 21, 22:45)
sveiki,gal kas galit man pagelbet? baigesi galiojimas 30dienu photoshopo,ka daryt? g.gif  doh.gif

Taupyt keletą tūkstančių licencijai arba naudoti nemokamą alternatyvą http://www.gimp.org/downloads/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo settle: 21 gruodžio 2009 - 23:33
arba ieškok internete vaistuku photoshopui.
Atsakyti
Sveikutes pagaliau radau ko ieskojau 4u.gif kaip visada per velai doh.gif nes truputi ne ten paklausiau g.gif
as taip pat noreciau photoshop'o.. Anksciau turejau,bet,deja,issitryne.. Gal kas padetu? ax.gif
Atsakyti
noreciau ir as 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif newyear.gif newyear.gif newyear.gif newyear.gif
Atsakyti
labai ačiū tau lb Irmavi už exe drinks_cheers.gif
Atsakyti
laba labai noreciau photoshop'o bet nezinau is kur siustis(bent keliem men. ar kiek ten duoda) doh.gif padekite!!!
Atsakyti