Įkraunama...
Įkraunama...

Photoshopas - norim, bet neturim-2

QUOTE(vilmutee @ 2009 11 27, 09:35)
Jau susitvarkiau pati, jeigu reikes pagalbos ir jums prasau kreiptis tikrai padesiu  thumbup.gif  4u.gif



Labas tai gal galite padeti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ledine21 @ 2009 08 18, 20:22)
labuka,labai noreciau ismokti su photoshopu,bet niekaip neiseina man jo parsisiusti,gal kas nors galetu padet? blush2.gif

as irgi noriu, bet nieko nenusimanau.. verysad.gif
Atsakyti
Labukas, labai noreciau ir as photoshopo programeles, noriu graziai kudikio nuotraukytes sutvarkyti, gal galite kas padeti? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Sanetuke @ 2009 12 04, 13:11)
Labukas, labai noreciau ir as photoshopo programeles, noriu graziai kudikio nuotraukytes sutvarkyti, gal galite kas padeti? blush2.gif

Skaitėte šią temą?
Atsakyti
QUOTE(saisyda @ 2009 12 03, 20:26)
Labas tai gal galite padeti blush2.gif



QUOTE(Evute* @ 2009 12 04, 00:02)
as irgi noriu, bet nieko nenusimanau..  verysad.gif



QUOTE(Sanetuke @ 2009 12 04, 14:11)
Labukas, labai noreciau ir as photoshopo programeles, noriu graziai kudikio nuotraukytes sutvarkyti, gal galite kas padeti? blush2.gif

Parasiau i AZ mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmutee @ 2009 12 07, 14:17)
Parasiau i AZ  mirksiukas.gif

Sveika, gal galetum ir man parasyti? 4u.gif smile.gif
Atsakyti
Na, žinot, merginos... doh.gif pasiskaitykit pagaliau ŠIĄ temą,negi kiekvienai atskirai reikia pirštu bakstelėti is kur imamas fotosopas
Atsakyti
sveiki, noreciau paklausti, ar yra photoshopas su lietuvisku meniu g.gif , parsisiunciau, bet nera LT meniu, netgi rusisko nera g.gif , o kitomis kalbomis man nelabai ikandama blush2.gif
aciu uz atsakyma blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Irmavi @ 2009 10 30, 16:01)
...padarom dar lengviau: įdedu naują nuorodą į Failai.lt. Failiukas archyvinis, jį galima atsidaryti (kas neturi archyvatoriaus) su nemokama 7zip programėle.
Jokių slaptažodžių šįsyk nereikės... biggrin.gif
Išarchyvavus, gaunamas .exe failas, jį užleidus- turėsite Photoshop kompe.
Sėkmės, ir tepadeda jums B.Geitsas biggrin.gif

Ikeliu Irmavi ankstesne zinute, kad mergaitem butu lengviau rasti smile.gif
Papildyta:
QUOTE(eegle @ 2009 12 09, 17:26)
sveiki, noreciau paklausti, ar yra photoshopas su lietuvisku meniu g.gif , parsisiunciau, bet nera LT meniu, netgi rusisko nera g.gif , o kitomis kalbomis man nelabai ikandama blush2.gif
aciu uz atsakyma blush2.gif

o koks butent pas tave photoshopas? Lietuviu kalbos nera nei viename, o rusu gali parsisiusti smile.gif
Jei cs3 yra toks Русификатор для Photoshop cs3 отдельно pabandyk atsisiusti is cia
jei cs2 cia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilmutee: 09 gruodžio 2009 - 16:38
aciu, pabandysiu atsisiusti smile.gif , pas mane cs2 mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eegle: 09 gruodžio 2009 - 18:04
QUOTE(Airiduko mamyte @ 2009 08 18, 21:36)
parašiau tau až  mirksiukas.gif


sveia as ir noreciau tos fotosopo programeles kaip ja atsisiust? ax.gif
Atsakyti
sveikos mamytes 4u.gif man perrase windows'us ir issitryne mano photoshopas.. pati aisku nemokesiu atsissiust ir suinstaliuot, bet praeita karta man tai padare viena mamyte, tik nelabai atgaminu tiksliai jos niko.. pukuotukas man atrodo, bet per nariu paieska ieskojau, tai jau labai daug tu pukuotuku.. gal si mamyte perskaitys arba kitos zinot kaip man ja surast.. labai prasau parasykit az 4u.gif
Atsakyti