Įkraunama...
Įkraunama...

Photoshopas - norim, bet neturim-2

QUOTE(WyWa @ 2009 10 29, 22:23)
9 psl. Irmavi yra idejusi nuoroda. 4u.gif

siunciausi ta faila, bet man neatsidaro jis kazkodel sad.gif gal kuri mamyte turi fotoshopo, kuriuo dalinosi Airiduko mama?
Atsakyti
QUOTE(kity25 @ 2009 10 29, 21:58)
siunciausi ta faila, bet man neatsidaro jis kazkodel sad.gif gal kuri mamyte turi fotoshopo, kuriuo dalinosi Airiduko mama?

...padarom dar lengviau: įdedu naują nuorodą į Failai.lt. Failiukas archyvinis, jį galima atsidaryti (kas neturi archyvatoriaus) su nemokama 7zip programėle.
Jokių slaptažodžių šįsyk nereikės... biggrin.gif
Išarchyvavus, gaunamas .exe failas, jį užleidus- turėsite Photoshop kompe.
Sėkmės, ir tepadeda jums B.Geitsas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irmavi: 30 spalio 2009 - 15:28
labuka,labai noreciau ismokti su photoshopu,bet niekaip neiseina man jo parsisiusti,gal kas nors galetu padet? blush2.gif
Atsakyti
Sveiki,
parsisiunciau Photoshopa, suinstalinau, bet man meta tokia lentele, neleidzia nieko daryti:
user posted image
Gal kas galite padeti?
Noriu photoshopo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Invincible @ 2009 11 04, 12:58)
Sveiki,
parsisiunciau Photoshopa, suinstalinau, bet man meta tokia lentele, neleidzia nieko daryti:



Jei gerai iziurejau kas parasyta lenteleje, tai pagal mane tu negali naudotis situ photoshopu kuri parsisiuntei. Jis baigesi po 30 dienu ir reikia aktivavimo kodo. g.gif


Jeigu esi prisijungusi prie Linkomanijos ar Torrentu tai tenai yra ir ilgalaikio naudojimo.
Atsakyti
QUOTE(Airiduko mamyte @ 2009 08 20, 21:27)
galiu juk negaila. smile.gif

labukas smile.gif visiems padedi wub.gif gal ir man padetum smile.gif noreciau fotoshopo programos wub.gif bandziau atsisiuste per torrenta, bet kazko ji man nebuvo veiksminga verysad.gif
Atsakyti
....keistuolės, taigi įdėjau į Failai.lt Photoshop naujausią ver.. Jai nereik nei kodų, nei serijinių numerių. Atsisiunčiat, įsiinstaliuojat- ir dirbat.... smile.gif , ar reik būtinai tos TIKROSIOS versijos? (kurią reikės laužti?)...Na na, mamytės,-kuo daugiau problemų- tuo krūtesnis PS? biggrin.gif
Kažkodėl man gaunas dirbt su ja kaip su pilnavetrte versiją,- ar norima stebuklų,kad už jus dirbtų? lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irmavi: 05 lapkričio 2009 - 15:37
QUOTE(Irmavi @ 2009 11 05, 16:28)
....keistuolės, taigi įdėjau į Failai.lt  Photoshop naujausią ver.. Jai nereik nei kodų, nei serijinių numerių. Atsisiunčiat, įsiinstaliuojat- ir dirbat.... smile.gif , ar reik būtinai tos TIKROSIOS versijos? (kurią reikės laužti?)...Na na, mamytės,-kuo daugiau problemų- tuo krūtesnis PS?  biggrin.gif
Kažkodėl man gaunas dirbt su ja kaip su pilnavetrte versiją,- ar norima stebuklų,kad už jus dirbtų?  lotuliukas.gif

Tikrai yra kokių keistų merginų... Kai kurios nori kad joms kiekvienai kažkas asmeniškai "pašnibždėtų" iš kur paimti tą PS. Taigi yra įdėta nuoroda ir baigit merginos, tą "blondinių" paradą. Atrodo, kad net ankstesnių temos žinučių pasiskaityt nemokat.
Irmavi, labai puikų faila įdejai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Irmavi @ 2009 11 05, 15:28)
....keistuolės, taigi įdėjau į Failai.lt  Photoshop naujausią ver.. Jai nereik nei kodų, nei serijinių numerių. Atsisiunčiat, įsiinstaliuojat- ir dirbat.... smile.gif , ar reik būtinai tos TIKROSIOS versijos? (kurią reikės laužti?)...Na na, mamytės,-kuo daugiau problemų- tuo krūtesnis PS?  biggrin.gif
Kažkodėl man gaunas dirbt su ja kaip su pilnavetrte versiją,- ar norima stebuklų,kad už jus dirbtų?  lotuliukas.gif


na jau na jau doh.gif nereikia taip pykti smile.gif ne visos tokios protingos kaip jus wub.gif dirbu su ivairiom foto programom, taip kad fotochopu irgi noreciau pabandyt smile.gif ir niekas cia neprase originaliu versiju smile.gif 7zip archyvatoriu atsisiunciau kuo puikiausiai, bet va is "failai", kazko neiseina wub.gif
aciu uz pagalba aciuks.gif
Atsakyti
...nei pykstu,nei ka...bet tiesiog ant delno duodu ta, ko visos norim...Tuo labiau, kartoju-, jokiu serijiniu nr. ir registracijos...Paleidziam .setup.exe- ir po 5 min. galim pilnavertiskai naudotis Fotoshopu....
Jau kur gali but lengviau doh.gif
Sekmes... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Irmavi @ 2009 11 06, 15:14)
...nei pykstu,nei ka...bet tiesiog ant delno duodu ta, ko visos norim...Tuo labiau, kartoju-, jokiu serijiniu nr. ir registracijos...Paleidziam .setup.exe- ir po 5 min. galim pilnavertiskai naudotis Fotoshopu....
Jau kur gali but lengviau doh.gif
Sekmes... 4u.gif


as labai atsiprasysiu smile.gif , bet du kartus siunciausi, puikiai parsisiunciu, isarchyvuoju, instaliuoju , atsiranda ikonele photoshopo, ir neatsidaro jis man , niekaip... nu tai kur tas suo pakastas g.gif , kaa.......
Atsakyti
QUOTE(Lietaus lasas @ 2009 11 06, 16:23)
as labai atsiprasysiu  smile.gif , bet du kartus siunciausi, puikiai parsisiunciu, isarchyvuoju, instaliuoju , atsiranda ikonele photoshopo, ir neatsidaro jis man , niekaip... nu tai kur tas suo pakastas  g.gif , kaa.......

...buna...tikrasis kelias pabandymui, atidaryti administratoriaus pagalba...kaip cia pasakyti>uzeikit ant PS shortkuto folderiuko ir peles desiniu klavisu paleiskit> Run as administrator....turetu gautis... mirksiukas.gif
Tegu nenubaus mane adminas ar moderai...: Programos paleidimas siuo budu "Run as administrator" yra budas atidaryti tas programas (visas esancias kompe) kurios paspaudimu ant shortkuto lyg ir neatsidaro---gana patikimas ir isbandytas budas!!! rekomenduoju visoms, kurioms kokia programele po instaliavimo nepasileidzia!!!
Yra nemazai tu programu, kurios po klik klik ant nuorodos "miega"...va, tai cia iseitis butu pazadint ja is miego smile.gif , jei jau tai nepades-kazkokia klaida instliavime...
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irmavi: 06 lapkričio 2009 - 15:41