Įkraunama...
Įkraunama...

Photoshopas - norim, bet neturim-2

QUOTE(settle @ 2009 10 23, 16:49)
Ir ko gi konkrečiai reikia, jei ne paslaptis?

Nuo to reikejo ir pradeti...
Atsakyti
Ir aš norėčiau photoshopo blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Panelė_Monika*: 24 spalio 2009 - 13:26
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lorkiukas @ 2009 10 21, 20:07)
sveikutes  mirksiukas.gif  gal ir man kas pasnabzdes kur rast photosop programyte  blush2.gif

Taigi pora postu auksciau Irmavi idejo nuoroda is kur parsisiusti paskutine PS versija. Kam dar prasinet atskirai. Dirbau su CS3, o dabar parsisiunciau CS4. labai panasu, mazai kuo skiriasi
Atsakyti
man nepavyksta instaliot programos, kura idejo IRMAVI... gal kokia nors gera mamyte pagelbetu man... man labai labai reikia photoshopo!!! aciu labai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kity25 @ 2009 10 29, 10:58)
man nepavyksta instaliot programos, kura idejo IRMAVI... gal kokia nors gera mamyte pagelbetu man... man labai labai reikia photoshopo!!! aciu labai  4u.gif

Prasau, mamytes, padekit..is kur atsisiust fotoshopa!!!
Atsakyti
QUOTE(kity25 @ 2009 10 29, 11:20)
Prasau, mamytes, padekit..is kur atsisiust fotoshopa!!!

CS3 yra www.baltracker.net , jei esi ten užsiregistravusi. Pilna visokiu versiju. iš ten CS3 parsisiunciau,isidejau i fliašą. Nieko instaliuot net nereik, puikiausiai veikia
Atsakyti
QUOTE(Tajanta @ 2009 10 29, 12:27)
CS3 yra www.baltracker.net , jei esi ten užsiregistravusi. Pilna visokiu versiju. iš ten CS3 parsisiunciau,isidejau i fliašą. Nieko instaliuot net nereik, puikiausiai veikia

deja nesu ten uzsiregistravusi... sad.gif ir kaip matau galima tik su pakvietimo kodu verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kity25: 29 spalio 2009 - 10:31
QUOTE(kity25 @ 2009 10 29, 11:30)
deja nesu ten uzsiregistravusi... sad.gif ir kaip matau galima tik su pakvietimo kodu  verysad.gif

Pasiprasyk pakvietimo cia http://www.supermama...howtopic=477401 .zinau , kas Maiklas ten dalina juos, bet vistiek reiks isiinstaliuoti torent u programa parsisiuntimams. Gal kas nors paprastesni varianta fotosopo gavimui pasiulys
Atsakyti
QUOTE(Tajanta @ 2009 10 29, 12:45)
Pasiprasyk pakvietimo cia http://www.supermama...howtopic=477401 .zinau , kas Maiklas ten dalina juos, bet vistiek reiks isiinstaliuoti torent u programa parsisiuntimams. Gal kas nors paprastesni varianta fotosopo gavimui pasiulys

aciu labai, gal vis delto tikrai kas nors pasiulytu paprastesni varianta??? verysad.gif
Atsakyti
nagi, mamytes, pasidalinkit prasau fotoshopu!!! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kity25 @ 2009 10 29, 16:09)
nagi, mamytes, pasidalinkit prasau fotoshopu!!!  4u.gif

9 psl. Irmavi yra idejusi nuoroda. 4u.gif
Atsakyti