Įkraunama...
Įkraunama...

Photoshopas - norim, bet neturim-2

user posted image

Sveikutės mėginu užvesti naują temą,nes ana photoshopo tema jau baigėsi smile.gif
Tęskime toliau ax.gif
Atsakyti
Ačiū už temelės patvirtinimą,einame pabaigti anos thumbup.gif drinks_cheers.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Airiduko mamyte @ 2009 08 03, 21:10)
Ačiū už temelės patvirtinimą,einame pabaigti anos  thumbup.gif  drinks_cheers.gif  smile.gif

labukas,gal galėsi ir man padėti g.gif taip pat noriu fotošopo,bet kiek žiūrėjau intike,tai visur bandomoji versija trim mėn.paskui reik pirkti verysad.gif o fotografuoti patinka,kad net svaigstu,ypač nespalvota foto užkabino,o dabar viskas spalvotai doh.gif ,beje,o kaip išversti" trial"vienoje svetainėje radau daug parsisiuntimų net naujausių versijų,bet apačioje rašo trial g.gif
Atsakyti
QUOTE(favoritė168 @ 2009 08 05, 21:52)
labukas,gal galėsi ir man padėti g.gif taip pat noriu fotošopo,bet kiek žiūrėjau intike,tai visur bandomoji versija trim mėn.paskui reik pirkti verysad.gif o fotografuoti patinka,kad net svaigstu,ypač nespalvota foto užkabino,o dabar viskas spalvotai doh.gif ,beje,o kaip išversti" trial"vienoje svetainėje radau daug parsisiuntimų net naujausių versijų,bet apačioje rašo trial g.gif

atsakiau viską tau į až smile.gif
Atsakyti
labukas,as turiu CS3,bet pas mane bandomasis,ir liko tik 3d. doh.gif tai kaip suprantu po situ 3d,as jau juo naudotis nebegalesiu?o kaip prasitest laika dar?ten reikia kazkokio kodo?o iskur ji gaut?(aisku kad nereiktu pirkt)
Atsakyti
QUOTE(teresiukas3 @ 2009 08 13, 19:03)
labukas,as turiu CS3,bet pas mane bandomasis,ir liko tik 3d. doh.gif tai kaip suprantu po situ 3d,as jau juo naudotis nebegalesiu?o kaip prasitest laika dar?ten reikia kazkokio kodo?o iskur ji gaut?(aisku kad nereiktu pirkt)

taip po tų 3-jų dienų naudotis nebegalėsi.Dėl cs3 negaliu padėti jai turėtum cs2 tada galėčiau tau padėti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Airiduko mamyte @ 2009 08 13, 20:07)
taip po tų 3-jų dienų naudotis nebegalėsi.Dėl cs3 negaliu padėti jai turėtum cs2 tada galėčiau tau padėti  thumbup.gif

doh.gif doh.gif kaip gaila g.gif
Atsakyti
QUOTE(teresiukas3 @ 2009 08 13, 19:25)
doh.gif  doh.gif kaip gaila g.gif

Tai siųskis cs2 galėsiu padėti nėra labai jau ten didelio skirtumo nuo cs2 ir cs3 smile.gif
Atsakyti
labuka,labai noreciau ismokti su photoshopu,bet niekaip neiseina man jo parsisiusti,gal kas nors galetu padet? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ledine21 @ 2009 08 18, 19:22)
labuka,labai noreciau ismokti su photoshopu,bet niekaip neiseina man jo parsisiusti,gal kas nors galetu padet? blush2.gif

parašiau tau až mirksiukas.gif
Atsakyti
turiu dar viena klausima unsure.gif parsisiunciau programa coral draw bet neina man suvesti prisijungimo duomenu ir slaptazodzio,gal padet galetumet?
Atsakyti
QUOTE(ledine21 @ 2009 08 18, 21:31)
turiu dar viena klausima unsure.gif parsisiunciau programa coral draw bet neina man suvesti prisijungimo duomenu ir slaptazodzio,gal padet galetumet?

Žinok tuo klausimu nepadėsiu apie ją nenusimanau tiksliau nesu mėginusi aš jos nežinau nieko. unsure.gif
Atsakyti