Įkraunama...
Įkraunama...

Bučiavimasis ir apsikabinimai viešoje vietoje

Man per daug nekliudo, gal tik sypsena kelia. Jei labai aktyviai jausmus demonstruoja - galiu ir kokia replika numesti. O tiem paaugliams juk ner kur sleptis, nuosavu namu neturi, ir siaip hormonu perteklius. As uz thumbup.gif
Atsakyti
jei ten koks apsikabinimas ar butuko davimas tai viskas ok ,bet jeigu jau perdaug tai tikrai nea schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(SuperBrunetė @ 2009 10 27, 10:01)
jei ten koks apsikabinimas ar butuko davimas tai viskas ok ,bet jeigu jau perdaug tai tikrai nea  schmoll.gif  schmoll.gif

Pritariu drinks_cheers.gif
Atsakyti
man net šlykštu būna žiureti aggressive.gif
Atsakyti
QUOTE(SuperBrunetė @ 2009 10 27, 10:21)
man net šlykštu būna žiureti  aggressive.gif

Aišku šlykštu, būna tokių atvejų, kad atrodo ims ir tiesiog ant gatvės pradės lytinį aktą doh.gif O gal tik mums taip atrodo, o jiems Extreem'as biggrin.gif
Atsakyti
mastau.gif gal ,bet suauge protingi zmones taip nesielgia unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(SuperBrunetė @ 2009 10 29, 20:09)
mastau.gif  gal ,bet suauge protingi zmones taip nesielgia  unsure.gif

Sutinku, bet kaip matom būna ir išimčių blink.gif
Atsakyti
Manau kai kurie dalykai turėtų būti tokie svarbūs, kad nenorėtum niekams jų rodyti, su niekuo dalintis. ax.gif O jei jau yra akivaizdus demonstravimas tai reikia susimąstyti: dėl savęs tas viešai matomas intymymas ar dėl kitų... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dieter @ 2009 07 31, 00:04)
thumbup.gif  drinks_cheers.gif

Man taip nėra nutikę, nes kad ir kokia ta meilė būtų nei aš, nei MB nemėgstam viešai to demonstruoti. Iš tiesų, tai daryti nedera. Tik ne viešoje vietoje. Apsikabinti, paimti už rankos, maža bučinį į skruostą, lūpas, sutinku. Bet glebėsčiuotis viešoj vietoj, 'sugrūsti' vienas kitam liežuvius  schmoll.gif  doh.gif Manau visa tai galima dayt namie, prie jūsų keturių akių.  mirksiukas.gif



QUOTE(mocha @ 2009 07 31, 00:53)
Jiems neįprasta matyti tokius vaizdus. Aš irgi nejaukiai jaučiuosi, kai prie manęs laižosi. Nors aišku, tai neturėtų man užkliūti, bet kažkaip kitaip gaunasi. Viešas toks aistros ir meilės demonstravimas nelabai kaip žiūrisi. Pati nesu iš tų mėgėjų atvira forma demonstruojančių jausmus, todėl tokių pastabų sulaukti man neteko.


thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Na nezinau,jei as susitikdavau su savo antraja pusele susikibdavom rankomis,o jei uzsimanydavom bucinio ax.gif tai padarydavom jei nera zmoniu aplink,o jei tik atsirasdavo koks zmogutis (praeinantis) tiesiog tai nutraukdavom.Man paciai nemalonu buciuotis pries kitus,o ir paciai matyti nemalonu tai butu g.gif
Senai buvo man toks dalykas.. buvome tryse (is pradziu,veliau prisijunge kiti) ,tai as,mano drauge ir jos vaikinas.Na jie senai nesimate,snekejosi ir mane vis itraukdami i pokalbi,juokavom lotuliukas.gif tik as dabar gerai nepamenu to apizodo ka tiksliai as veikiau... Atrodo gaudama zinute is tuo metu esamo savo vaikino ir dar ne is to miesto rolleyes.gif Na tada puoliau atrasyneti,o jie kaip uztilo,taip uztilo. Tada dar nieko blogo nepagalvojau,bet kai rasydama isgirdau zuvu ciauskejima,tai supratau lotuliukas.gif Sitaip buvo kelis kartus doh.gif vis sakydavau,jog liautusi,bet veliau labai supykau ir pasakiau,kad jei nori rodyti savo tokia begaline meile,tai bent rodytu tai ne man,nes is tiesu buvo labai nemalonu sedeti,kai jiedu buciuojasi,o as kaip kvailele sedziu doh.gif Tas mane labai supykde schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Brunete-blondine: 28 gruodžio 2009 - 12:30
dar ziurint kur ta viesa vieta(balkone, nuosavo namo kieme, klube,rotuses aisktej ar viesasis transportas..) lengvai buciuotis manau,galima visur ax.gif
Atsakyti
man grazu, kai buciuojasi. Bučiuokis, Lietuva, bučiuokis biggrin.gif
Atsakyti