Įkraunama...
Įkraunama...

Bučiavimasis ir apsikabinimai viešoje vietoje

Na kaip stovi vidury Akropolio ir `laizosi` nu tai biski taip nelabai atrodo.:} Bet jei porele sedi apsikabinus,pakst i zanduka tai sakyciau grazu.Tiesiog tuos intymumus manau reikia pasilikti SAU 4u.gif
Atsakyti
na nemanau, kad cia kazkas blogo, jei stovit apsikabine, svelnus buciniukai gatveje ar laukiant autobuso... man tai yra visikai normalu ir priimtina smile.gif aiksu kitas dalykas kai viesoje vietoje porele negali atlipti vienas nuo kito ir atrodo kad tuoj pasimyles ir susidaro toks ispudis kad jauciasi esantys vieni, tada pasirodo kad jiems paparsciausiai tuksta kulturos ar kazkas pan... smile.gif
Atsakyti
as irgi pritariu daugumos nuomonei, kad visur turi buti ribos, man asmeniskai labai malonu eiti susikibus uz rankuciu ir svelniai pakstelti i zanduka miesto viduryje wub.gif
Atsakyti
Uzmetam ignora tokiems piktiems zmonems schmoll.gif Jeigu tikrai patys jauciat, kad nei trupucio nepersistengiat rodydami meile, tai ir pirmyn! ax.gif
Sako, kad viesai savo meile rodydamas ja isdalina, bet praktikoj viskas kitaip.. bigsmile.gif Myli, nori ir gali blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(BrandNewSmile @ 2009 09 29, 20:27)
Na kaip stovi vidury Akropolio ir `laizosi` nu tai biski taip nelabai atrodo.:} Bet jei porele sedi apsikabinus,pakst i zanduka tai sakyciau grazu.Tiesiog tuos intymumus manau reikia pasilikti SAU  4u.gif

pritariu nuomonei. bet man labai nepatinka, kai važiuoji pro aut. stotelę ir matai du paauglius, besiseiliojančius, ar besiglamonėjančius. žiauriau ir būt negali. viskam turi būti laikas ir vieta. ir beabejo saikas
Atsakyti
Mane irgi kažkada yra apšaukę lotuliukas.gif ištvirkeliais išvadino, nors mes tik vos ten pasibučiavom, tik kad burkavom apsikabinę smile.gif tik viskas buvo universiteto koridoriuje, galvojom nebėra tokį vėlų vakarą žmogų, o išlindo kažkoks dėdė iš kažkur ir kad pradėjo šaukti biggrin.gif man iki šiol gėda prisiminus blush2.gif
Atsakyti
apsikabinimai, laikymaisi uz rankuciu ir pakstelejimai tikrai grazu, betttt... netgi tokie nekaltumai kartais privercia aplink esancius nejaukiai pasijausti, kai tokie nekalti apsikabinimai ir pakstelejimai per dazni ir per daug biggrin.gif nezinau net kaip paaiskinti... neperseniausiai stotelej stovejau ir laukiau autobuso. grazi jauna porele stovejo. vaikinukas apkabines is nugaros panele, lyg nuo zvarbaus vejo smile.gif pradzioj pamaniau mmm grazu kaip, bett.... ilgiau pastovejus: pakstelejimai i lupas bent karta per minute PAKSt, PAKST su garsu. kaaazkaip nejauku paliko tiesiog. ir galvojau greiciau mano autobusas avaziuotu, nes ir tas apsikabinimas ju grazus kazkaip nebe taip graziai ir jaukiai eme atrodyti biggrin.gif
Atsakyti
man gražu, kai miestuose yra tokios kaip ir pasymatimu vietelės smile.gif miestas įgauna kažkokio šarmo...

o šiaip juk daug priklauso nuo žmonių kultūros, yra ir tokių, kurie atsistoję tiesiai priešais ima užpakaliukus glamonėt viens kitam.
nepavydžiu, bet net nupurto. atrodo, kaip parasščiausias noras pasirodyti kitiems smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gilumine @ 2009 10 11, 22:41)
man gražu, kai miestuose yra tokios kaip ir pasymatimu vietelės  smile.gif  miestas įgauna kažkokio šarmo...

o šiaip juk daug priklauso nuo žmonių kultūros, yra ir tokių, kurie atsistoję tiesiai priešais ima užpakaliukus glamonėt viens kitam.
nepavydžiu, bet net nupurto. atrodo, kaip parasščiausias noras pasirodyti kitiems smile.gif


Kas per daug tas nesveika... Bet susikabint už rankų ar retkarčiais pasibučiuot nieko blogo mirksiukas.gif
O vietos, kur susirenka daug daug porų man irgi atrodo kažkaip ypatingai blush2.gif
Atsakyti
Man tas seilejimasis ir laizymasis viesoje vietoje taip pat nepriimtinas... ypatingai tarp jaunu - nepilnameciu - poreliu. Intymumo rodymas turi buti savo vietoje. Apsikabinimai, pabuciavimai - is sono labai graziai atrodo, bet daugiau.... doh.gif
Teko matyti kaip kokiu 15 - 16 metu panicka tiesiog pasimylejo naktiniame klube - sokiu aiksteleje su kazkokiu erzilu !!! Is pradziu glamzymasis, seilejimasis, o paskiau ir ... finisas. Ir ne viena karta, net kelis. Po to veiksma pratese lauke - tiesiog ant saligatvio.
Kadangi tai vyko ne Lietuvoje, niekas nereplikavo, bet spoksojo kaip i kokia atrakcija, net klubo apsauginiai susirinke ratuku i juos ziurejo !
Net nemalonu salia tokiu "atrakciju" buti ... net musu kompanijos vaikinai sia porele pasibaisejo, nes negalvojo kad iki vieso mylejimosi prieis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo almaklp: 14 spalio 2009 - 16:24
Apie koki dar seksa, kokius dar 14mecius?? doh.gif
Juk tema - buckiai ir apsikabinimai bigsmile.gif Publika - mamytes bigsmile.gif
Nereikia taip toli galvot kaip Etiopijoj ar Kazachstane zmones gyvena - kalbekim apie tai, kas mums aktualu - LT thumbup.gif O cia dar neteko man matyt jokiu super rimtu glamoniu viesai ar tokio stipraus apsikabinimo g.gif
Atsakyti
Jei graziai apsikabine ir bucki vienas koki duoda,tikrai nieko blogo nematau, mes ir taip darom. O tos kalbos ir bambejimai manau atsiranda is pavydo smile.gif
Atsakyti