Įkraunama...
Įkraunama...

Bučiavimasis ir apsikabinimai viešoje vietoje

QUOTE(Paloma:) @ 2009 09 17, 17:42)
Mano nuomone Meilė yra jausmas,kurio raiškas hormonų audros itin keičia  4u.gif

O mano nuomone meilė yra kur kas daugiau nei vien jausmas. Gaila, kad žaliam jaunimėliui verčiau mielaširdingai pasiūlomas visas spektras kontraceptinių priemonių ir žavimasi tuo "natūralumu", nei pagalvojama kokius pėdsakus tai gali palikti dar tik besiformuojančiai asmenybei.
Atsakyti
man asmeniskai yra grazu, kai poreles vaiskcioja susikabine uz rankuciu, prisiglaude vienas prie kito wub.gif taciau laizymaisis ir glamonejimasis viesoje vietoje, tai nelabai zavi schmoll.gif
Atsakyti
Man irgi grazu kai poreles vaiksto susikabine,prisiglaudzia,baltas pavydas net ima kartais ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Envuke @ 2009 09 19, 01:47)
man asmeniskai yra grazu, kai poreles vaiskcioja susikabine uz rankuciu, prisiglaude vienas prie kito  wub.gif taciau laizymaisis ir glamonejimasis viesoje vietoje, tai nelabai zavi  schmoll.gif

Glamonetis ir laizytis viesoj vietoj thumbup.gif o susikabine uz rankuciu, tai vaiku darzelis blink.gif
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2009 09 17, 21:37)
O mano nuomone meilė yra kur kas daugiau nei vien jausmas. Gaila, kad žaliam jaunimėliui verčiau mielaširdingai pasiūlomas visas spektras kontraceptinių priemonių ir žavimasi tuo "natūralumu", nei pagalvojama kokius pėdsakus tai gali palikti dar tik besiformuojančiai asmenybei.

O man atrodo,kad jaunimo bučiniai viešoje vietoje ir kontraceptinės priemonės nėra susiję dalykai. Ir glamonės stotelėje ar pan. vietoje (tokią temą atrodo gliaudome) tikrai nepakenks asmenybės formavimuosi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Paloma:): 20 rugsėjo 2009 - 17:04
QUOTE(Paloma:) @ 2009 09 20, 18:03)
O man atrodo,kad jaunimo bučiniai viešoje vietoje ir kontraceptinės priemonės nėra susiję dalykai. Ir glamonės stotelėje ar pan. vietoje (tokią temą atrodo gliaudome) tikrai nepakenks asmenybės formavimuosi.

Na jei glamonėmis vadini apkabinimą per petį - tada taip, tikrai tai niekaip nesusiję bet, tiesą pasakius, neįsivaizduoju, jog tai galėtų papiktinti kad ir vyresnio amžiaus, "pasenusių pažiūrų" praeivį. Aš glamonių sąvoką taikau kiek kitokiams reiškiniams įvardinti ir tie reiškiniai, jei ir ne troleibuse ar "Akropolyje", tai pasilikus vienudu visiems aišku prie ko priveda. Juk elementaru, kad viešoje vietoje sau leidžiama mažiau.
Atsakyti
emociškai jaučiuos labai gerai, kai vaikinas PATS paima už rankos, o jei dar kur viešoj vietoj pabučiuoja, tai išvis. Kažkaip man atrodo, kad taip elgdamiesi vyrai nebijo ir nori visam pasauliui pasakyt, kas čia jam svarbiausia wub.gif
Atsakyti
QUOTE(korina @ 2009 09 21, 19:36)
emociškai jaučiuos labai gerai, kai vaikinas PATS paima už rankos, o jei dar kur viešoj vietoj pabučiuoja, tai išvis. Kažkaip man atrodo, kad taip elgdamiesi vyrai nebijo ir nori visam pasauliui pasakyt, kas čia jam svarbiausia  wub.gif

Tik jei lazda perlenkiama, pasauliui sakoma deja visai kas kita - čia ta, kurią aš dabar turiu.
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2009 09 22, 12:12)
Tik jei lazda perlenkiama, pasauliui sakoma deja visai kas kita - čia ta, kurią aš dabar turiu.



drinks_cheers.gif
Atsakyti
Mes vaikštom susikabinę už rankučių ir pasikabinę vienas kitą ranka taip pat. Nematau tame nieko blogo. Ir bučkį duodam, kad ir vidurį miesto. Jei kam pavydas tai jau jų problema, ne mūsų wink.gif
Pritariu, kad karštesni jausmai, glomonės turėtų būti asmeniška.
Atsakyti
QUOTE(Tokata @ 2009 09 28, 16:31)
Mes vaikštom susikabinę už rankučių ir pasikabinę vienas kitą ranka taip pat. Nematau tame nieko blogo. Ir bučkį duodam, kad ir vidurį miesto. Jei kam pavydas tai jau jų problema, ne mūsų wink.gif
Pritariu, kad karštesni jausmai, glomonės turėtų būti asmeniška.

drinks_cheers.gif Nors bučkis bučkiui nelygus. Manau aistringesniems bičiniams ir glamonėms galima rasti ir mažiau viešų vietų nei vidury šaligatvio ar viešojo transporto stotelė. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tokata @ 2009 09 28, 17:31)
Mes vaikštom susikabinę už rankučių ir pasikabinę vienas kitą ranka taip pat. Nematau tame nieko blogo. Ir bučkį duodam, kad ir vidurį miesto. Jei kam pavydas tai jau jų problema, ne mūsų wink.gif
Pritariu, kad karštesni jausmai, glomonės turėtų būti asmeniška.

Visiskai tau pritariu drinks_cheers.gif
Atsakyti