Įkraunama...
Įkraunama...

Bučiavimasis ir apsikabinimai viešoje vietoje

QUOTE(ikristute @ 2009 08 17, 23:37)
mes irgi visuomet einam susikibe už rankučių ir bučiuką duodam vienas kitam, bet dar niekam neužkliuvom, nė karto niekas nieko nesakė  rolleyes.gif

O mes, taip už rankučių susikibę, esam ne kartą užkliuvę, bet gerąja prasme - net keista, kai koks nepažystamas žmogus pasako, kad esam labai graži pora ir dar laimės prilinki. Pirmą kartą nesupratau kaip čia ir reaguoti, gal vos ne įsižeisti reiktų, kad kabinėjasi, vėliau patikėjau, kad žmonės tai sako visai nuoširdžiai ir tereikia pasidžiaugti tokiomis maloniomis smulkmenomis.

O bučiuotis, manau, visada turi būti tinkama vieta ir laikas, geriausia visgi be pašalinių akių.
Atsakyti
QUOTE(aaandriusss1 @ 2009 08 24, 17:17)
o gal reiktu viska toleruot, reikia gelbet demografine Lt padeti biggrin.gif


Reiktu tai reiktu, bet gal ne taip atvirai cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Metaxa @ 2009 08 18, 12:19)
o ypač kai vidury miesto ar parduotuvės pradeda laižytis dar paaugliukai, lenda vienas kitam po drabužiais ir pan doh.gif  jau suaugę negražu kai taip daro, bet kai vaikai Didelę Meilę taip reiškia... g.gif


O vaikai negali mylėti?Paaugliai negali jausti aistros?Kas nustatė "Didelei Meilei" amžiaus ribas? Kaip tik,vaikai viską dar stipriau jaučia,o ypač paaugliai,nepamirškite hormonų audrų.Tik priešingai nei suaugę, vaikai nelinkę slėpti savo jausmų, jie turi siauresnį ribų pojūtį,todėl kaip jaučiasi, taip ir elgiasi.O visi tie laižymaisi yra ta pati meilė,simpatija,toks natūralus dalykas,nėra ko slėpti,kaip tik labai gražu.
Atsakyti
QUOTE(Aristokratė @ 2009 07 31, 09:40)
man irgi nepatinka tos nuo laižiakų čepsinčios porelės. Žiauriai nejauku, prie tokiu būti . Palaikau bobutes ir diedukus  drinks_cheers.gif  biggrin.gif  bigsmile.gif  lotuliukas.gif .

Aš irgi. lotuliukas.gif
Gražu tik maži ir reti bučinukai į skruostą ar lūpas. ax.gif
Atsakyti
draugystes pradzioje(dar buvom vaikai) "laizydavomes" ant kiekvieno kampo irnesakyk.gif flirt.gif ir nekreipdavom demesio kas ka sako, o dabar na buna kad pakstelnam i lupytes, bet nesustojam vidury gatves ir "nesiglamzom" lotuliukas.gif o ir paciai nepatinka matyti kai jaunimelis vos "nesikrusa" gatveje
Atsakyti
jei del jausmu neabejoju, tai man patinka juos demonstruot biggrin.gif o jei abejoju, tai apskritai nelabai megstu eit i viesuma su tuo vaikinu... biggrin.gif tuo labiau nepatinka, kai mane bando apkabint ar uz rankos paimt...
Atsakyti
QUOTE(Paloma:) @ 2009 09 14, 20:28)
O vaikai negali mylėti?Paaugliai negali jausti aistros?Kas nustatė "Didelei Meilei" amžiaus ribas? Kaip tik,vaikai viską dar stipriau jaučia,o ypač paaugliai,nepamirškite hormonų audrų.

O taip, hormonų audros ir meilė turi tiek daug bendro... doh.gif
Atsakyti
sveikos o man lb grazu aki eina zmogeliukai du susikabine zu ranku wub.gif ypac kokie pagyvene zmogeliai taip graziai atrodo vienas kitam isikibe i paranke wub.gif
o kas su bucaivimosi tai nedideli mazi ir svelnus buciniai atrodo lb jau graziai ir as uz drinks_cheers.gif tik aisku jei neturi testis puse val ir pan lotuliukas.gif
Atsakyti
Na va gyvas pavyzdys buvo vakar, kai apsikabinę stovėjom ir vaikinas mane pabučiavo į lūpas (pabrėžiu, kas nesilaižėm mirksiukas.gif ). Šalia sėdėjo senukas ir sako: "už bučiavimąsį viešoje vietoje bauda 100 lt" lotuliukas.gif blink.gif. Paskui pradėjo vaikštinėt aplinkui, dar kažką suskiedė, kad mane tėvas vaikystėj mušė, nes aš aukšta lb doh.gif Nu griūk negyvas lotuliukas.gif ...
Atsakyti
Aš manau, kad nieko tokio viešai demonstruojamas švelnumas ir meilė ax.gif Aišku, jeigu ten jau per daug pora sulipusi, atvirai aistrą demonstruoja, man nepatogu palieka šalia tokių žmonių būti. O šiaip man gražu kai poros elgiasi meiliai 4u.gif Nieko čia baisaus ar gėdingo. Gal iš pavydo žmonės skersuoja doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Paloma:) @ 2009 09 14, 20:28)
.O visi tie laižymaisi yra ta pati meilė,simpatija,toks natūralus dalykas,nėra ko slėpti

vemti apsinuodijus, tustintis irgi yra naturalus dalykai.
Ju irgi nera ko spelti ir reikia demonstruoti visiems viesai?
p.s. savu laiku buciuodavomes kinoteatre - tam paskutine eile labai puikia tarnauja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2009 09 16, 17:37)
O taip, hormonų audros ir meilė turi tiek daug bendro... doh.gif

Mano nuomone Meilė yra jausmas,kurio raiškas hormonų audros itin keičia 4u.gif
QUOTE(Bekasė @ 2009 09 17, 13:37)
vemti apsinuodijus, tustintis irgi yra naturalus dalykai.
Ju irgi nera ko spelti ir reikia demonstruoti visiems viesai?
p.s. savu laiku buciuodavomes kinoteatre - tam paskutine eile labai puikia tarnauja smile.gif

Taip,tai natūralūs,prigimtiniai dalykai.Tačiau valgymas,kvėpavimas taip pat priklauso natūralumo grupei,o jų slėpti kiek žinau nereikia? manau,kad tuštinimasis ir glamonės tikrai priklauso skirtingiems pogrupiams. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Paloma:): 17 rugsėjo 2009 - 16:43