Įkraunama...
Įkraunama...

Bučiavimasis ir apsikabinimai viešoje vietoje

QUOTE(Gotish @ 2009 08 15, 10:33)
Nu kažkaip man neįtikėtina, tik kad nuo "pakšt" ar apsikabinimo pradėtų kas rėkt g.gif

drinks_cheers.gif
aš pritariu visoms čia nuomonėms, kad apsikabinimai.. ar keli bučinukai tikrai nieko blogo 4u.gif o ir labai gražu... wub.gif
bet kai prasideda "laižymasis" tikrąja ta žodžio prasme.. na tai jau tikrai bjauru.. doh.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Nijoliuks @ 2009 08 14, 23:32)
Kodel gi mes pylstame ant tu kurie tuo metu yra laimingi. Galetume tik pasidziaugti, kad yra dar zmoniu musu liudnoje visuomeneje, kurie moka dziaugtis ir myleti. Nereikia slepti kas yra grazu. Aisku jei tai neperzengia ribu ( nenoreciau kad kokia porele pradedu myletis salia manes), bet buciniai ir apkabinimai- tai grazu. Besidziaugime su jais vietoj burnojimu.
Mes su vyru visada einame susikabine uz ranku ir siltas bucinukas tik pakelia nuotaika. wub.gif


Labai taikliai pasakyta thumbup.gif , man irgi gražu šilti jausmai tarp dviejų žmonių wub.gif , mes irgi visuomet einam susikibe už rankučių ir bučiuką duodam vienas kitam, bet dar niekam neužkliuvom, nė karto niekas nieko nesakė rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyteee @ 2009 08 17, 21:39)
drinks_cheers.gif
aš pritariu visoms čia nuomonėms, kad apsikabinimai.. ar keli bučinukai tikrai nieko blogo 4u.gif  o ir labai gražu... wub.gif
bet kai prasideda "laižymasis" tikrąja ta žodžio prasme.. na tai jau tikrai bjauru.. doh.gif  blink.gif


thumbup.gif

o ypač kai vidury miesto ar parduotuvės pradeda laižytis dar paaugliukai, lenda vienas kitam po drabužiais ir pan doh.gif jau suaugę negražu kai taip daro, bet kai vaikai Didelę Meilę taip reiškia... g.gif
Atsakyti
Oi, kaip man nepatinka, kai paaugliukai pradeda laizytis atsiprasant viesoje vietoje, prie kokios sienos atsireme ar pan schmoll.gif Paprastus bucinukus, apsikabinimus, laikymusis uz rankos pati toleruoju ir praktikuoju, bet ne daugiau biggrin.gif

Niekada nepamirsiu, kai kazko laukiau Kauno Akropolyje, prie kino ir ten ant laiptu i 4a auksta is pradziu normaliai sedejusi porele pradejo taip jau pernelyg meiliai glaustytis, galiausiai vaikinukas pasigulde mergaite vos ne uzlipo ant jos ir pradejo laizytis doh.gif Suprantu, buvo vakaras, nedaug zmoniu, na bet visvien ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sunsetheat @ 2009 08 22, 15:24)
Oi, kaip man nepatinka, kai paaugliukai pradeda laizytis atsiprasant viesoje vietoje, prie kokios sienos atsireme ar pan  schmoll.gif  Paprastus bucinukus, apsikabinimus, laikymusis uz rankos pati toleruoju ir praktikuoju, bet ne daugiau biggrin.gif

Niekada nepamirsiu, kai kazko laukiau Kauno Akropolyje, prie kino ir ten ant laiptu i 4a auksta is pradziu normaliai sedejusi porele pradejo taip jau pernelyg meiliai glaustytis, galiausiai vaikinukas pasigulde mergaite vos ne uzlipo ant jos ir pradejo laizytis  doh.gif  Suprantu, buvo vakaras, nedaug zmoniu, na bet visvien  ax.gif


o gal reiktu viska toleruot, reikia gelbet demografine Lt padeti biggrin.gif
Atsakyti
man tai netrukdo lai buciuojasi nekreipiu demesio i tai as thumbup.gif
Atsakyti
Man grazu kai zmones buciuojasi,pati kazkada buvau bobuskos aprekta autobusu stotyj,kam buciuoju savo vaikina atsisveikindama lotuliukas.gif .o juokingiausias atvejis buvo pries n metu,kai mane ir tuometini vaikina bande ismest is naktinio klubo uz buciavimasi.zodziu sedejau as vaikinui ant keliu ir prancuziskai buciavomes (jokiu graibimusi ar nuogumu),klubuose taip elgiasi tukstanciai.prisoko administratorius ir eme klykt:dar pamatysiu-ismesiu jus lauk lotuliukas.gif doh.gif .matyt kazkokio varzto tam administratoriui truko,nes net padaveja veliau musu uz jo elgesi atsiprase.gerai,kad tas klubas jau bankrutavo
Atsakyti
Man nemalonu matyti paauglius besibučiuojančius ar per daug besiglėbesčiuojančius (koks sudėtingas žodis lotuliukas.gif ). Prisimenu vieną porą autobuse, buvo šalia manęs ir vis su garsu pasibučiuodavo į lūpas, tikrai pradėjo "eiti per nervus". Ir be garso tikriausiai nervuotų, jeigu vyktų keletą kartų priešais akis. O šiaip susikibę už rankų ar paprastai apsikabinę, šiltai bebendraujančios poros yra gražu.
Atsakyti
as ir pritariu jusu nuomonei mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyteee @ 2009 08 17, 21:39)
drinks_cheers.gif
aš pritariu visoms čia nuomonėms, kad apsikabinimai.. ar keli bučinukai tikrai nieko blogo 4u.gif  o ir labai gražu... wub.gif
bet kai prasideda "laižymasis" tikrąja ta žodžio prasme.. na tai jau tikrai bjauru.. doh.gif  blink.gif


Mano nuomone tokia pati.. drinks_cheers.gif Man net labai grazu, kai prie kitu zmoniu, mylimieji nebijo parodyt savo jausmu.. Buckis, apkabinimas.. Bet reikia jausti ir ribas kazkokia..
Kai sedi draugu kompanijoj ir salia pradeda "glamzytis" ir laizytis, vos ne lipt vienas ant kito, tai jau sorry.. Pagalvokit apie aplinkinius.. doh.gif
Atsakyti
Tie, kas taip elgiasi mano manymu tenori pasipuikuoti pries kitus... nemegstu ir kai draugai prie akiu vienas kitam it silkiniai o istikruju taip nera.. nu kam gi taip reikia... o seip, buciuotis ir glebesciuotis galima tada kai tai netrigdo aplinkiniu...va tokia mano nuomone 4u.gif
Atsakyti
vakar maciau vaizdeli: autobusu stori vyras su zmona gal atsisveikinejo. mete prancuziskus bucinius atsisede ant masinos kapoto, o aplinkui lakste ju du mazameciai vaikai. na vaizad nekoks galiu pasakyt..
kazkaip nznau net, ka tokioj situacijoj daryciau..
Atsakyti