Įkraunama...
Įkraunama...

Bučiavimasis ir apsikabinimai viešoje vietoje

QUOTE(Karolina_22 @ 2012 03 11, 11:23)

Dažniausiai ryšys tarp žmonių, viešai nerodančių savo jausmų, daug stipresnis nei tarp tų "beprotiškai įsimylėjusių".[/i]

Nesutinku , nes tai daroma ne del to ,kad kazkas ivertintu musu rysi . Ir kodel taip teigi ,kad jei buciujasi atvirai ar apsikabaina tai silpnesnis rysys ,nei tu kurie buciuojasi niekam nematant ar kai vyras neuzkisa rankytes MAXIMOJE kaip pasilenki paimti prekiu is apatines lentynos, ir neuzsiima seksu viesuoje vietoje ? Jei zmones santurus ir jiems svetimas toks elgesys tai tarp ju stipresnis rysys? g.gif O gal su kita ir isvaziaves i kokia turkija jis visai taip ir elgtusi biggrin.gif
Atsakyti
tai kad realybe kalba pati uz save. kaip dazniausiai tokiu poru rysio nera.. elementaru, juk dazniausiai labiausiai loja, tas kas nekanda. labiausiai giriasi tas, kas neturi kuo girtis ir t.t. tu dirbtinai ir pompastiskai bandai parodyti tai, ko nera, kad tai sukurtum nebutinai kitu akyse, kartais ir paties savo
Atsakyti
Būtent, sutinku su Buurbuuliu. Pavyzdžiui, aš nematau prasmės visiems pasakoti, kaip aistringai mes vakar bučiavomės ar kokią staigmeną Jis man padarė Valentinos dienos proga. Tai patys tyriausi ir brangiausi jausmai. Dviejų žmonių jausmai - tik mano ir Jo. Nenoriu su niekuo tuo dalintis. Ir man visai nesvarbu, kad gal kas nors galvoja, jog tarp mūsų nėra didelės meilės. Aš Jį myliu ne dėl to, kad noriu pasirodyti, o todėl, kad kitaip negaliu. Man reikia Jo, man gera būnant kartu. Argi reikia kažko daugiau... ?

"???", rankų kišimas už kelnaičių Maximoje apskritai man yra nesuprantamas reiškinys. Nerandu kito žodžio, kaip noras pasirodyti. Tai nėra jausmai. Tikri jausmai. Geismas tik didėja, kai negali sau leisti visko. Ir aš labai mėgstu Jam užkišti ranką už džinsų, ir Jis man, bet Dievaži, ne Maximoje ar mieste!
Atsakyti
Pritariu. Tas atviras "jausmų" rodymas atrodo nesubrendėliškai, vulgariai ir šiaip tai galima įvardyti kaip laaabai prastą skonį. Kai matau moterį, kuri kaip kvailelė krizena kokioj parduotuvėj ar viešajam transporte, kai vyrukas graibo ją tai taip ir noris paklaust "tu nors kiek save gerbi?" vieša vieta ir yra vieša, nes esi tarp kitų žmonių ir turi juos gerbti, gal vienam ir 0 emocijų, bet dažną tai priverčia jaustis nejaukiai.
Atsakyti
QUOTE(Karolina_22 @ 2012 03 22, 18:42)
"???", rankų kišimas už kelnaičių Maximoje apskritai man yra nesuprantamas reiškinys. Nerandu kito žodžio, kaip noras pasirodyti. Tai nėra jausmai. Tikri jausmai. Geismas tik didėja, kai negali sau leisti visko. Ir aš labai mėgstu Jam užkišti ranką už džinsų, ir Jis man, bet Dievaži, ne Maximoje ar mieste! [/i]

Nu pavyzdžiui man vyras, kartais (greičiau jau retai) gnybteli į koją ar tą patį minėtą užpakalį, bet patikėkite tik pritaikęs vietą ir laiką, kai niekas to tikrai nemato. Tai va, net šiaip švelniai gnybteli, atseit `pakibina` tyliai ir nuošaliai, bet ne tikrai rankas už kelnaičių kiša unsure.gif pamačiusi tokį vaizdą, turbūt tikrai leptelčiau kažką tokiems unsure.gif

QUOTE(Diana24 @ 2012 03 22, 19:02)
Pritariu. Tas atviras "jausmų" rodymas atrodo nesubrendėliškai, vulgariai ir šiaip tai galima įvardyti kaip laaabai prastą skonį. Kai matau moterį, kuri kaip kvailelė krizena kokioj parduotuvėj ar viešajam transporte, kai vyrukas graibo ją tai taip ir noris paklaust "tu nors kiek save gerbi?" vieša vieta ir yra vieša, nes esi tarp kitų žmonių ir turi juos gerbti, gal vienam ir 0 emocijų, bet dažną tai priverčia jaustis nejaukiai.

Juk nereikia skelbti tų jausmų visam pasauliui. Yra ten kažkoks posakis, kad meilė - tai tas pats, kas apsisioti, vaizdą mato visi, o šilumą jauti tik tu. Na tai va panašiai, kitiems tikrai nepatinka žiūrėti į apsisiojusį žmogų viešumoje. A maža romantikos dviese namuose ar dar kažkur?
Atsakyti
Taigi aš Jums pritariau ir pasakiau tą patį. Ar jūs nesupratote mano posto?
Atsakyti
Rašiau, kad sutinku ir kaip ir dar papildymą. atsiprašau, kad kažkur dingo pritarimo žodelis ir taip gavosi tongue.gif
Atsakyti
Niekada nemėgau jokių jausmų viešai rodyt, bet dabar... Pamirštu viską aplink bučiuodamasi wub.gif Na, bet, kaip jūs rašot, rankas už triusikų kišt, tai jau ne blink.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2012 03 27, 10:19)
Niekada nemėgau jokių jausmų viešai rodyt, bet dabar... Pamirštu viską aplink bučiuodamasi  wub.gif  Na, bet, kaip jūs rašot, rankas už triusikų kišt, tai jau ne  blink.gif

nes daug geriau buti be ju ,tada neatsispirs pagundau uzkisti ranytes po trumpu sijonuku , nes pagunda taip arti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE("???" @ 2012 03 27, 17:19)
nes daug geriau buti be ju ,tada neatsispirs pagundau uzkisti ranytes po trumpu sijonuku , nes pagunda taip arti  mirksiukas.gif


Gal dar viešai pasimylėkit, gi tokia pagunda. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2012 03 27, 17:55)
Gal dar viešai pasimylėkit, gi tokia pagunda.  blink.gif

Atseit paciai nepatinka isdykeliskas elgesys ? mirksiukas.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2012 03 27, 09:19)
Niekada nemėgau jokių jausmų viešai rodyt, bet dabar... Pamirštu viską aplink bučiuodamasi  wub.gif  Na, bet, kaip jūs rašot, rankas už triusikų kišt, tai jau ne  blink.gif

Tie bučiavimaisi tai irgi ghm...

QUOTE("???" @ 2012 03 27, 16:19)
nes daug geriau buti be ju ,tada neatsispirs pagundau uzkisti ranytes po trumpu sijonuku , nes pagunda taip arti  mirksiukas.gif

o taip, vaikščioti merginai be triusikų po sijonu, tikrai taip pat didelis jos `supratimas`.. biggrin.gif atsiprašau už klausimą, o jūs gal ten kur nors netoli stoties būnate? biggrin.gif man kažkaip asociacijos kyla, mergaitė be triusikų po sijonu, o jai kur kas nori ten rankytes kaišo biggrin.gif

QUOTE("???" @ 2012 03 27, 17:16)
Atseit paciai nepatinka isdykeliskas elgesys ?  mirksiukas.gif  tongue.gif

reikia dar skirti kas yra išdykėliška, o kas yra jau žema, nemandagu, neetiška, nekultūringa ir t.t. išdykauti galima įvairiais įvairiausiais būdais, kad ir išdykėliška, bet viskas yra skirta sava vieta mirksiukas.gif viešoje vietoje ir nešikame, užsimanę
Atsakyti