Įkraunama...
Įkraunama...

Bučiavimasis ir apsikabinimai viešoje vietoje

Esam ir mes viešose vietose ne kartą pasibučiavę ir apsikabinę. Komentarų išgirst neteko, bet nemanau, kad paprasti bučinukai ir apsikabinimai yra kažkoks nusižengimas.

Šiaip pačiai kažkada teko matyt (nesižvalgant specialiai, bet akis tiesiog užkliuvo) vaizdelį, kaip stotelėj prie tikrai daug žmonių porelė glamonėjos, merginos rankos jau vaikino kelnėse, jis jai krūtinę glosto doh.gif doh.gif Galvoju, kad tokias akimirkas reikia palikt tik sau, o ne demonstruot visiems praeiviams doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Mes to nedemonstruojam viešai, susikabinimai už rankučių tai gražu, bet kada laižosi, man tiesiog nemalonu. Ypač nervina kai guli prie jūros ir šalia guli porelė kuri lipa vienas ant kito, glamonėjasi ir t.t, man pvz nemalonu girdėt kaip jie bučiuojasi ir plėšia meilę gun_bandana.gif
Atsakyti
musu laizeko turbut nieks nera mates,manau tai vulgaru tongue.gif Bucinukus retai smile.gif ner cia ko dalintis savo meile su pasauliu.Apsikabinam daznai,bet kazkaip labai civilizuotai.Zodziu kaip sako musu draugai - mes santurumo virsune,ponai karaliai:D
o nuomone apie tuos kurie viesai demontruojasi,tai nelabai kokia smile.gif na bet pateisinam tuo,kad gal mokyklinukai,neturi savo busto,gyvena pas tevus,ner kur meiles plest smile.gif
Atsakyti
Pasiglaustom viešumoj, bet su ribom, ne ką kaip viena rašė - merginos rankos vaikino kelnėse, o vaikinas savajai krūtinę glosto g.gif Komentarų jokių girdėti neteko, bet daug kas nusišypso pamatę, papypsina, yra ir paploję, ir nykštį viršun iškėlę, žodžiu, tik teigiamai reaguoja biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Cukliukas @ 2011 08 08, 09:52)
musu laizeko turbut nieks nera mates,manau tai vulgaru tongue.gif  Bucinukus retai smile.gif ner cia ko dalintis savo meile su pasauliu.Apsikabinam daznai,bet kazkaip labai civilizuotai.Zodziu kaip sako musu draugai - mes santurumo virsune,ponai karaliai:D
o nuomone apie tuos kurie viesai demontruojasi,tai nelabai kokia smile.gif na bet pateisinam tuo,kad gal mokyklinukai,neturi savo busto,gyvena pas tevus,ner kur meiles plest smile.gif


as visiskai tokio pacio poziurio. Pries laizydamiesi ar netgi glamonedamiesi, zmones turi pagalvot, kad juos gali matyt ir vaikai ir kad siaip ne visiems malonu ziuret i tokia pora. Kada cia sedejau kavinej, dar tik 6 vakaro, o vaikinas merginai jos apnuoginta nugara buciuoja, ranka glamoneja, o salia ir vaiku yra. nu negrazu. viskam yra sava vieta.
Atsakyti
Man nera grazu ir estetiska viesoj vietoj plesti meile, viskam yra savas laikas ir vieta cool.gif su saviskiu galiu tik laikytis uz ranku, pakstelti i nosyte ar zanduka.. Karta maciau prekybos centre porele, vaikinas merginai is pradziu glamonejo uzpakali, o paskui tiesiog perejo prie klyno (pradejo maigyti su pirstais) blush2.gif o mudu ejome is paskos, buvo geda uz juos biggrin.gif
Atsakyti
Manau, kad per daug atviros glamonės jau yra nelabai estetiškas vaizdas gatvės praeiviams. Mes visuomet laikomės už rankučių ir pasipakštelnam ar į lūpas, ar į skruostą, bet tik jau ne "laižiakas" biggrin.gif pamenu, kai buvau maža, į kiemą ateidavo tokia porelė ir jie nieko kito neveikdavo, tik graibydavosi ir nuolat laižydavosi. Mes juos buvom praminę "laižiakais" lotuliukas.gif ir kokius pusę metų doh.gif doh.gif biggrin.gif traumavo vaikus...... thumbup.gif
Atsakyti
Na mes irgi einam tik už rankučių susikabinę,jei bučinys,tai tik pakštelėjimas į lūpas,jei apsikabina,tai paprastai smile.gif
o šiaip anksčiau kai taip pamatydavau poreles,tai mintyse pagalvodavau "eikit i krūmus",bet dabar kadangi taip ir aš darau tai jau nieko nebegalvoju,suprantu juos biggrin.gif
O jau tie laižiakai,grabaliojimaisi viešoje vietoje,tai jau nee...,kažkaip net man gėda į juos žiūrėti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(~*Morning Star*~ @ 2009 07 30, 22:32)
Aš irgi taip manau, bet kai taip būna, žinok, tikrai užknisaaaa....

nekraipk demesio ir viskas . Man irgi patinka ax.gif
Papildyta:
QUOTE(mazmakinas @ 2011 08 12, 09:25)
Man nera grazu ir estetiska viesoj vietoj plesti meile, viskam yra savas laikas ir vieta cool.gif  su saviskiu galiu tik laikytis uz ranku, pakstelti i nosyte ar zanduka.. Karta maciau prekybos centre porele, vaikinas merginai is pradziu glamonejo uzpakali, o paskui tiesiog perejo prie klyno (pradejo maigyti su pirstais)  blush2.gif  o mudu ejome is paskos, buvo geda uz juos  biggrin.gif

kaip apie mus parasyta , bet mes ne jaunuoliai . Patinka toks elgesys viesoje vietoje ir butent kartais buna parduotuveje , o jei as dar be kelnaiciu bunu tai doh.gif blush2.gif
Atsakyti
apsikabinimas ar pakstelejimas i lupytes grazu , kaip ir susikabinimas uz rankyciu , bet ''laizymaisi'' ir glamonejimai ne schmoll.gif
manau tai tuributi tarp dveju zmoniu ax.gif
Papildyta:
QUOTE("???" @ 2012 03 03, 18:31)

kaip apie mus parasyta , bet mes ne jaunuoliai . Patinka toks elgesys viesoje vietoje ir butent kartais buna parduotuveje , o jei as dar be kelnaiciu bunu tai  doh.gif  blush2.gif

atsiprasau , bet man cia iskrypimas ir ne kitaip schmoll.gif
tiesiog slykstu
Atsakyti
QUOTE(Britanija2 @ 2012 03 05, 01:08)

atsiprasau , bet man cia iskrypimas ir ne kitaip schmoll.gif
tiesiog slykstu

As daug ka darau kas kitu akymis iskrypimas ax.gif . Vaiksciojimas uz ribu normos kur nedaugelys uzeina , yra daug maloniau ax.gif.
Tau slykstu , o man neapsakomas jausmas blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo "???": 05 kovo 2012 - 07:07
QUOTE("???" @ 2012 03 05, 09:05)
As daug ka darau kas kitu akymis iskrypimas  ax.gif . Vaiksciojimas uz ribu normos kur nedaugelys uzeina , yra daug maloniau  ax.gif.
Tau slykstu , o man neapsakomas jausmas  blush2.gif

Penktosios kolonos atstove ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo senmerge: 05 kovo 2012 - 07:34