Įkraunama...
Įkraunama...

Bučiavimasis ir apsikabinimai viešoje vietoje

grazu kas su saiku biggrin.gif
glamonetis ir laizytis viesoje vietoje pati negaleciau ,o ir i kitus ziureti nenoreciau lotuliukas.gif
Atsakyti
Ir vaikstom susikabine, ir pasibuciuojam, ir apsikabinam wub.gif Man jo uzpakaliukas ziaaauriai seksualus ir tikrai as to neslepsiu! Man grazu, kai poros sedi parkuose apsikabinusios, buciuojasi, burkuoja. Bet nepateisinu vos ne bandanciu viesumoj myletis schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Indra A. @ 2010 10 09, 11:28)
Ir vaikstom susikabine, ir pasibuciuojam, ir apsikabinam wub.gif  Man jo uzpakaliukas ziaaauriai seksualus ir tikrai as to neslepsiu! Man grazu, kai poros sedi parkuose apsikabinusios, buciuojasi, burkuoja. Bet nepateisinu vos ne bandanciu viesumoj myletis schmoll.gif


Spėju, kad jūsų meilė dar šviežia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2010 10 09, 16:16)
Spėju, kad jūsų meilė dar šviežia  biggrin.gif

5metai, neskaitant pasispardymų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2010 10 09, 16:16)
Spėju, kad jūsų meilė dar šviežia  biggrin.gif


o kodel visos "meiles",kur santykiai ramus,pastovus ir susikibe uz rankuciu ir bucinukai nuolat turi buti "sviezi"? biggrin.gif
turiu nemazai pavyzdziui, kur santykiam po 20+ metu ir jie taip idiliskai atrodantys. sakyciau,kad nuo zmoniu priklauso ir tarpusavio bendravimo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mergyna su sijonu @ 2010 10 10, 19:14)
turiu nemazai pavyzdziui, kur santykiam po 20+ metu ir jie taip idiliskai atrodantys. sakyciau,kad nuo zmoniu priklauso ir tarpusavio bendravimo smile.gif

Mačiau senjorus taip vaikščiojančius, nu kaipgražu wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Indra A.: 11 spalio 2010 - 21:25
QUOTE(Indra A. @ 2010 10 09, 11:28)
Ir vaikstom susikabine, ir pasibuciuojam, ir apsikabinam wub.gif  Man jo uzpakaliukas ziaaauriai seksualus ir tikrai as to neslepsiu! Man grazu, kai poros sedi parkuose apsikabinusios, buciuojasi, burkuoja. Bet nepateisinu vos ne bandanciu viesumoj myletis schmoll.gif


labai maza riba tarp tu dalyku kuriuos paminejot,man jau ten parkuose besibuciuojantys visada atrodo kad jei salia butu lova sugultu lotuliukas.gif
QUOTE(Indra A. @ 2010 10 11, 22:24)
Mačiau senjorus taip vaikščiojančius, nu kaipgražu wub.gif

drinks_cheers.gif ir as esu maciusi,faina wub.gif
Atsakyti
QUOTE(samanta* @ 2010 10 12, 10:06)
x- labai maza riba tarp tu dalyku kuriuos paminejot,man jau ten parkuose besibuciuojantys visada atrodo kad jei salia butu lova sugultu lotuliukas.gif
xx-drinks_cheers.gif  ir as esu maciusi,faina wub.gif

x- Aš nekalbu apie gošlų laižymąsį biggrin.gif
xx- Kai pagalvoji, kiek visko ištverta kartu ir taip gražiai bendraut. Ir dar žinau 50m sutuoktinius, kurie iki šiol vienas kitą mažybiniais žodeliais vadina wub.gif Nevulgariai, ne visą laiką, su saiku, bet kaip gražu klausyt.. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(samanta* @ 2010 10 12, 10:06)
labai maza riba tarp tu dalyku kuriuos paminejot,man jau ten parkuose besibuciuojantys visada atrodo kad jei salia butu lova sugultu lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(samanta* @ 2010 10 12, 10:06)
labai maza riba tarp tu dalyku kuriuos paminejot,man jau ten parkuose besibuciuojantys visada atrodo kad jei salia butu lova sugultu lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif biggrin.gif
Atsakyti
Draugystes pradzioje as megdavau viesai buciuotis apsikabinti, o MB to nemegsta ir grieztai pasakydavo NE . nu ir su laiku as taip ipratau kad pasidariau tokia pati, tiesiog prisitaikiau ir man to nebereikia. gi gali zmogus palaukti kol pareisi i namus ir liksi dviese unsure.gif tai dabar man tai problemu nebekelia
Atsakyti
QUOTE(Yadhira @ 2010 10 17, 10:55)
Draugystes pradzioje as megdavau viesai buciuotis apsikabinti, o MB to nemegsta ir grieztai pasakydavo NE . nu ir su laiku as taip ipratau kad pasidariau tokia pati, tiesiog prisitaikiau ir man to nebereikia. gi gali zmogus palaukti kol pareisi i namus ir liksi dviese unsure.gif tai dabar man tai problemu nebekelia


man taip pat buvo draugystes pradzioje,bet maniskis irgi megdavo viesai meile rodyti,na, jauni buvom ir t.t. blush2.gif taciau dabar tai praejo, savo jausmus rodom tik vienas kitam.o mano drauge su savo draugu glebesciuojasi ant kiekvieno kampo,teko vakara praleist su jais abiem,tai kartais tikrai pasijusdavau nepatogiai... manau reiketu pamastyt,kaip jaucias aplinkiniai mirksiukas.gif
Atsakyti
nei karto taip nebuvo biggrin.gif net per juros svente kur ten tiek daug zmoniu sulaukem tik maloniu komplimentu smile.gif nekreipkit demesio i tas bobutes biggrin.gif ir savo aistru nevarzykit wink.gif
Atsakyti