Įkraunama...
Įkraunama...

Bučiavimasis ir apsikabinimai viešoje vietoje

QUOTE(Burberry* @ 2010 07 13, 14:11)
Kai norisi  pasibuciuojam, aisku ne laiziakais  biggrin.gif apsikabinam parduotuvese eilese ar prie sviesaforo, ir susikibe vaikstom beveik visada. Nieko blogo tame nematau.


drinks_cheers.gif Mes taip pat. ax.gif
Atsakyti
Daznai taip darom, ir dar nebuvom apibarti nei karto. Tik pamenu buciuojames,ir atsisuka moteris su isprogusiom akim,ir gana ilgokai ziurejo i mus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jorng @ 2010 09 15, 19:45)
Daznai taip darom, ir dar nebuvom apibarti nei karto. Tik pamenu buciuojames,ir atsisuka moteris su isprogusiom akim,ir gana ilgokai ziurejo i mus smile.gif


Tai nedaug trūko iki apibarimo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jorng @ 2010 09 15, 19:45)
Daznai taip darom, ir dar nebuvom apibarti nei karto. Tik pamenu buciuojames,ir atsisuka moteris su isprogusiom akim,ir gana ilgokai ziurejo i mus smile.gif


Viskam turi būti laikas ir vieta ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2010 09 11, 16:14)
Juokinga ir vaikiška laugh.gif  Turėjot pasijusti pamaloninta, nes jos elgesys reiškė "nebandyk į jį net žiūrėti, nes jis mano!"  biggrin.gif  Vadinasi, mergaitė įvertino jus kaip savo konkurentę - tai komplimentas jums  mirksiukas.gif

Kas kaip supranta. As tai supratau, kaip visiska etikos/pagarbos nebuvima aplinkiniams zmonems. Nereikalingi man tokie ivertinimai, man nuo ju nei silta, nei salta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo evelyna: 16 rugsėjo 2010 - 18:28
QUOTE(evelyna @ 2010 09 16, 19:26)
Kas kaip supranta. As tai supratau, kaip visiska etikos/pagarbos nebuvima aplinkiniams zmonems. Nereikalingi man tokie ivertinimai, man nuo ju nei silta, nei salta.


Dėl šito jūs tikrai teisi drinks_cheers.gif
Atsakyti
Viskas su saiku ir mano akiai netrugdo ax.gif Cia manau daugumai ir tai aisku, bet tiesiok kaip pavyzdi noriu duot. Dar tik kelintas menesis bet jau gyvenu Danijoje ir kaip skiriasi zmoniu paziuros, ne karta teko matyt stoteleje tiesiok vos ne draskancius vienas kita isimylejelius ir jus matot ka. Pagavau tik ta akimirka kad pati nulydejau zvilgsiu o kiti apskritai kaip ejo taip nuejo. mirksiukas.gif Na o Lietuvoj tai zinoma, situacija aiski ir nieko cia nepakeisi arba susitaikai su zvilgsniais (ir ne tik) arba randi tam laika ir vieta mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano draugas sako, kad geriau jau besibučiuojančios poros gatvėje, nei girtuokliai ar panašūs tipai ax.gif Lietuva atrodytų daug gražesnė biggrin.gif Kažkodėl kai gatvėje žmonės elgiasi kaip kiaulės (pvz. šiukšlina) niekas nė žodžio nepasako schmoll.gif
Atsakyti
Mano draugas sako, kad geriau jau besibučiuojančios poros gatvėje, nei girtuokliai ar panašūs tipai ax.gif Lietuva atrodytų daug gražesnė biggrin.gif Kažkodėl kai gatvėje žmonės elgiasi kaip kiaulės (pvz. šiukšlina) niekas nė žodžio nepasako schmoll.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Gal ir geriau, bet dar nereiškia, kad tai kultūringa smile.gif
Atsakyti
man nepatinka viesi graibymaisi laizymaisi viesumoje. nemalonu ir pikta darosi.
vakar buvau baseine, ten dzakuzi vonioje mergina vos ne lipo ant bachuro, as tik tyliai numykiau kad grupini bando demonstruot visiems susirinkusiems. tikrai nemalonu, tiek zmoniu vienoj vietoj, o pries pat nosi vos ne mylisi viesai .
as pati ir maniskis santuriai savo meile viesumoje rodom, uz rankos ar parankes laikomes, buciukai i skruostuka ar mazi pakst i lupytes wub.gif bet tikrai joki laizymuisi prie svetimu akiu, fuj fuj man tokie kurie ta demonstruojasi blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Burberry* @ 2010 07 13, 14:11)
Kai norisi  pasibuciuojam, aisku ne laiziakais  biggrin.gif apsikabinam parduotuvese eilese ar prie sviesaforo, ir susikibe vaikstom beveik visada. Nieko blogo tame nematau.


Taip gražu viskas, kas nevulgaru...o jau "laižytis ir visai kitaip glebesčiuotis nepadoriai manau jau reikėtu kur atokiau nuo žmonių akių....Meilė yra meilė, bet nebūtina jos rodyti taip akivaizdžiai ir visiems ax.gif Čia mano nuomonė... ax.gif
Atsakyti