Įkraunama...
Įkraunama...

Bučiavimasis ir apsikabinimai viešoje vietoje

Man kartais būna nejauku, kai jaučiu, kad mane stebi daugiau žmonių. O MB tikrai labai mėgsta drąsiau pabučiuoti viešoj vietoj, kartais net per viešoj:)
O man patinka tai padaryt subtiliai, kai aplink nėra galybės akiųsmile.gif
Atsakyti
Aš tai kai pamatau poreles glamonėjantis bei bučiuojantis viešose vietose, kartais užsimanau prisijungti.
Atsakyti
Mes abu mėgstam ir bučiuotis, ir apsikabinti - nelabai svarbu ar yra aplink žmonių ar ne. Ir man gražu kai kitos porelės meiliai elgiasi rolleyes.gif Viešoje vietoje manau nedera (kai tą mato žmonės) glamonėtis ar mylėtis, o ne apsikabinti ar pasibučiuoti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo grasshopper: 30 gegužės 2010 - 23:06
smile.gif+2010 05 23, 16:28-->
QUOTE(Mazyle smile.gif @ 2010 05 23, 16:28)
Savo jausmus ir aistra galima parodyti, kai buna poros dviese. Man labai nemalonu, kai sedint prie stalo baliuose poros ima buciuotis doh.gif as tada neturiu kur akiu deti. Su B stengiames niekur neiti su tokiais draugais. Jeigu iseinam porom, tai vadinasi norim smagiai praleisti laika, o neziureti i ju aistras ir meiles doh.gif
Reikia tureti siek tiek pagarbos kitam zmogui, nes tokie dalykai tikrai trikdo. Ir pasakymas "nepatinka-neziurek" mazu maziausiai kvailas doh.gif  tai ka, as dabar uzsimerkus turiu eiti? Viesa vieta yra viesa vieta, o miegamasis yra miegamasis. Kodel viesoje vietoje as turiu vaikscioti akis uzsidengusi?

Tada mes su brangiuoju tau labai vulgarus bunam. Besedint sveciuose, kai pasiilgstam vienas kito artumo ar tai koja prie kojos priglaudziam, ar rankom susikabinam, arba net ranka vienas kitam ant keliu padedam. Ai, dar apsikabinu, galva ant peties padedu, butinai pabuciuoju ir net kazka meilaus pasakau girdint uosviams. lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
na, as prisidedu prie pasisakiusiuju, kad buciavimasis ir glamonejimasis viesoje vietoje nervina doh.gif nieko nesakau, jei eina apsikabine, ar tiesiog paksteli i skruosta, bet, manau, jei norisi daugiau, tai tam yra tylus, nuosalus kampeliai, kur maziau akiu smile.gif
Atsakyti
kažkuri rašė, kad kabake nefaina kai kažkas bučiuojasi... bet tai pala, juk kiek susipažįsta ten žmonių, kiek naujų simpatijų įsižiebia... ir ne visada jos bėgs į lovą, išsikraus tam kartui ten kur susitiko...
Atsakyti
Aš už. Man tai gražu matyti įsimylėjusias porelės wub.gif .
Na žinoma yra tam tikros ribos, bet dar neteko matyti viešose vietose keliamų orgijų biggrin.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nox: 08 birželio 2010 - 21:28
QUOTE(Nox @ 2010 06 08, 23:28)
Aš už. Man tai gražu matyti įsimylėjusias porelės  wub.gif  .
Na žinoma yra tam tikros ribos,  bet dar neteko matyti viešose vietose keliamų orgijų  biggrin.gif .

drinks_cheers.gif
Aš dar kartais pagalvoju, kiek jie laiko draugauja, ar vedę..... biggrin.gif
Atsakyti
Jei tai tik trumpas pasibučiavimas ir apsikabinimas ar šiaip meilus elgesys, tada aš už, bet jei spaudžiasi vienas prie kito ir negali atsiplėšti, tada aš prieš.
Atsakyti
smile.gif+2010 05 23, 16:28-->
QUOTE(Mazyle smile.gif @ 2010 05 23, 16:28)

o kas čia tokio apsikabinti,pasibučiuoti g.gif man tai atrodo normalu,jei du žmonės vienas kitą myli wub.gif mes su mb išeinam į parką su vaiku,kol jis kapstosi smėli sėdim ant suoliuko,griaužiam ką nors,plepam,apsikabinam,pasibučiuojam,nesiglamžom gi biggrin.gif
Atsakyti
Aš taip pat už thumbup.gif man gražu kai porelės vaikšto apsikabinusios ar pasibučiuoja smile.gif aišku, viskas turi būti su saiku smile.gif nes tikrai nefaina kai viešose vietose porelės per daug įsijautusios glėbesčiuojasi schmoll.gif yra tam nuošalių vietų smile.gif
Atsakyti
teko matyt kaip viešoje vietoje - bare - ji tariamai kažką kužda jam į ausį o iš tikrųjų sukišusi liežuvį ir darbuojasi... arba jis eina įkišęs ranką į jos džinsų galinę kišenę ir maigo užpakalį o ji dar pakrizena... dar vienas atvejis - palūdymy glamonės vos ne užsilipus vienas ant kito... doh.gif

nesu kažkokia davatka, bet vadinamas "laižiakas" viešoj veitoj ar juo labiau tokie pvz. kaip aukščiau aprašiau man ne tik nepriimtina bet ir negražu, ir labiau parodo ne savo santykių (kokie jie romantiški, gražūs ir aistringi bebūtų), o savo nesusitvardymo ir seksualumo viešą demontravimą. ir kiek pastebiu va tokių atvejų - dažniausia paaugliai ar panašūs nelabai subrendę žmonės pasirodo.. ir tikrai dėl tokių dalykų jų santykiai neatrodo rimti ar jie neatrodo įsimylėję, o greičiau susidaro įspūdis, kad tokiu elgesiu bandoma įrodyt savo "laisvę" ir "suaugimą" visuomenei, netgi kartais pagalvoju - paturės ir paliks, nes pagarbos mažai...

viskas gerai ir gražu jei kalbam apie viešumą - pasibučiuot (labiau suprantu kaip pakštelėjimus, trumpus bučinukus), apsikabinti, prisiglausti, kad ir pliaukštelt per užpakaliuką "netyčiom" - bet kai tai tampa kažkuria prasme per daug intymu - vieša vieta tam visiškai netinka.

kiekvienas aišku skirtingai padorumo ir intymumo ribas supranta..... mano nuomonė tokia mirksiukas.gif
Atsakyti