Įkraunama...
Įkraunama...

Bučiavimasis ir apsikabinimai viešoje vietoje

QUOTE(xxl @ 2010 05 03, 18:53)
o koks skirtumas? nepatinka -  neziurk ir viskas.


sekmes, kartais neimanoma,jei pries tave tai daro...
Atsakyti
Gal ziurint, kurioje vietoje gyvenate. Nes pvz. Vilniuje, tai ypac dabar kai atsilo ant keikvieno suoliuko, kavinese prie staliuku ar ant pieveliu galima pamatyti sulipusias poreles. Nesu maciusi, kad kas nors ka nors sakytu.
Man net grazus toks vaizdelis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Chanelle @ 2010 05 04, 19:03)
Gal ziurint, kurioje vietoje gyvenate. Nes pvz. Vilniuje, tai ypac dabar kai atsilo ant keikvieno suoliuko, kavinese prie staliuku ar ant pieveliu galima pamatyti sulipusias poreles. Nesu maciusi, kad kas nors ka nors sakytu.
Man net grazus toks vaizdelis  smile.gif

man irgi grazu kai eina uz ranukciu susikibe oi oi oi oi yahoo.gif nekreipkit demesio gi senutes....pamatysit dar kada prieis kokia babulyte ir sakys.....mano laikais vaikeli tai taip nebuvo kad laizytusi vidury gatves lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif as karta taip girdejau kai babulyte sake jaunimeliui lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Kai pagalvoju , tai mes su vyru gan daznai viesoj vietoj pasibuciuojam ir apsikabinam. Nu, taip pakst pakst i lupytes. Jei netycia apsipykstam, tai ir stipriau prie sirdies prispaudzia, ir bucnys ilgesnis buna. Nesvarbu, kad ir viesoj vietoj. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Getira @ 2010 05 06, 07:35)
Kai pagalvoju , tai mes su vyru gan daznai viesoj vietoj pasibuciuojam ir apsikabinam. Nu, taip pakst pakst i lupytes. Jei netycia apsipykstam, tai ir stipriau prie sirdies prispaudzia, ir bucnys ilgesnis buna. Nesvarbu, kad ir viesoj vietoj. smile.gif

grazu drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šiandien važiuojant autobusu kaiptik tokie idomūs sutapimai pasitaikė. Tai vienoj stotelėj atsisveikina aspiglėbesčiuoja, tai kitoj. Gal keturias poras mačiau doh.gif lotuliukas.gif
Bet va ką sau tyliai pamaniau "kaip miela..."
Papildyta:
QUOTE(Reika @ 2010 05 04, 09:57)
sekmes, kartais neimanoma,jei pries tave tai daro...


O tau kodėl nepatinka? unsure.gif Gi nesimyli vidury gatvės.
Papildyta:
QUOTE(Fragileme @ 2010 04 21, 12:37)
as ir prieš, kai rodoma aistra viešai, meilumas,švelnumas-ok, bet kai jau laižosi,graibosi ir dar kai garsus leidžia-tai fee..as už bobutes,kurios tradicinių pažiūrų ph34r.gif


O man fe kai kasnors bezda, ciaudeja neprisidenges kosti. Kai netoliese atsiseda alkoholiu prasmirdęs zmogysta. O visa kita yra nuostabu natūralu ir ne kitaip biggrin.gif

Ir as supykciau jei mano mylimasis drovetusi mane viesai pabuciuoti. unsure.gif
Atsakyti
o man patinka matyt besimyluojancias poreles smile.gif as ir pati nesidroviu pabuciuoti savo vyreli viesoje vietoje blush2.gif ax.gif
Atsakyti
Man asmeniskai grazu matyti du laimingus zmones wub.gif bet pati nesu tokia drasi kad rodyti jausmus viesoje vietoje,siaip jau maniskis megejas apsikabinti pabuciuoti ax.gif
Atsakyti
O kam slėpti, jei vienas kitą myli žmonės? Negi bučiuotis tik namie, kai niekas nemato.
Atsakyti
bet bunatokiu , kurie akivaizdziai nori atkreipt kitu demesi ir pasirodyt, elgiasi gal net vulgariai, tada tai apgailetina schmoll.gif
o visa kita, bucinukai, svelnus apsikabinimai tai nieko blogo, grazu paziuret smile.gif kai matosi jog tikrai myli vienas kita, o ne tik maivosi
Atsakyti
Na, man atrodo, kad viskam savo ribos... O mylminimas mylminimnuisi nelygu - gali atrodyti ir miela, o kitą kartą gal vulgaru... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VrumVrum: 17 gegužės 2010 - 11:13
Savo jausmus ir aistra galima parodyti, kai buna poros dviese. Man labai nemalonu, kai sedint prie stalo baliuose poros ima buciuotis doh.gif as tada neturiu kur akiu deti. Su B stengiames niekur neiti su tokiais draugais. Jeigu iseinam porom, tai vadinasi norim smagiai praleisti laika, o neziureti i ju aistras ir meiles doh.gif


Reikia tureti siek tiek pagarbos kitam zmogui, nes tokie dalykai tikrai trikdo. Ir pasakymas "nepatinka-neziurek" mazu maziausiai kvailas doh.gif tai ka, as dabar uzsimerkus turiu eiti? Viesa vieta yra viesa vieta, o miegamasis yra miegamasis. Kodel viesoje vietoje as turiu vaikscioti akis uzsidengusi?
Atsakyti