Įkraunama...
Įkraunama...

Bučiavimasis ir apsikabinimai viešoje vietoje

Senokai jau šią temą kūriau. Vakar sėdėjome apsikabinę, priėjo močiutė tokia maloni, tai gavome iš jos šokoladinį saldainį. Pasakė: "Kad saldžiau būtų" blush2.gif Kaip miela buvo wub.gif O šiaip viešose vietose ir mes jau drovūs pasidarėm. Užtat namuose viskas vyksta audringiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Reika @ 2010 03 07, 20:33)
lotuliukas.gif  zavu...bet as tikrai esu pries paaugliu aistras, nu koks skirtumas,kad neturi kur ***, bet tik ne parke,kur vaikai zaidzia reiktu "meile  rodyti" doh.gif (cia ne apie bucinius, o apie visa petinga)


nereik ir paauglių doh.gif šį savaitgalį buvom akropolį su drauge ir nusprendėm nusipirkt ledų.. atsisėdom ant suoliuko, ir iš kitos pusės porelė prisėdo..apie 25metelius tikrai abiems bus doh.gif ir kad pradėjo "laižiaką doh.gif " nu negaliu sakyt, kad bučiuotis.. nes nu ten jau su visais pagreičiais doh.gif iš ties pasijutom labai nejaukiai.. ir tie ledai nebeskanūs pasidarė biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
Dar nei karto nebuvome apšaukti viešoje vietoje dėl bučinių, o ir šeip manau, kad apkabinimai, ar pabučiavimai su saiku yra netgi labai gražu. Bet kai eini ir matai, kad iš už kampo išlenda porelė tiesiai šviesiai tariant rodydami savo įpatumus ir aistrą, tai jau šlykštu daros. doh.gif

O už švelnius, gražius, pakštelėjimus, ar susikabinimus rankutėmis aš už. wub.gif
Atsakyti
Viskas liux, aš už.
Atsakyti
Tik uz 4u.gif
Atsakyti
as ir prieš, kai rodoma aistra viešai, meilumas,švelnumas-ok, bet kai jau laižosi,graibosi ir dar kai garsus leidžia-tai fee..as už bobutes,kurios tradicinių pažiūrų ph34r.gif
Atsakyti
Aš už švelnius pakštelėjimus ar už rankučių susikabinimą smile.gif
Bet teko kažkada parduovėje matyt porelę... Vaikinas užgulęs merginą ant suoliuko ir abu kad laižosi su visais paičepsėjimais, kad skamba vos ne visa parduotuvė. Žmonės eina ir juos palydi pasibaisėjusiais žvilgsniais. To viešoje vietoje jau ryškia per daug..
Atsakyti
Man irgi visokie laiziakai viesose vietose slykstu, arba dar kai uz uzpakaliuko laiko biggrin.gif nu nezinau... bet mielas pakstelejimas ar prisiglaudimas man paciai liuks ir taip buna grazu paziuret kai taip svelniai jausmus reiskia smile.gif
Atsakyti
Man gražu laikymasis už rankų, švelnūs apsikabinimai, paprasti bučinukai, bet kai pradeda porelės savo meilę rodyt, tai jau darosi nemalonu, nėra net kur akių dėti doh.gif Esu už jausmų rodymą su saiku, galbūt todėl, kad pati taip nesielgdavau rolleyes.gif
Atsakyti
Tos poros,kurios perlenkia padorumo ribas savo laižiakais ir pan. dalykais, namuose neturi laiko tam-reikia bartis,muštis ir kaulus laužyti viens kitam mirksiukas.gif
Atsakyti
o koks skirtumas? nepatinka - neziurk ir viskas.
Atsakyti
jei graziai (padoriai) apsikabine vaiksto ar sedi, tai as uz smile.gif na aisku buna kad ir buciuojas, kad nekliuna i akis, bet jei jau kaip paaugliai laizosi ir man vaizdas buna nepriimtinas, tai tiesiog neziuriu smile.gif o siaip buciniai ir apsikabinimai- liux smile.gif
Atsakyti